صفحه 25 از 44 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 438
Like Tree826تشکر

موضوع: Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

سلام
    راستش چند وقت پیش دنبال کیت این لنز با7D بودم یکم کمیاب شده بود(دوستان اطلاعات جدیدتری دارند؟)
    امکان دارد این لنزهای بازار همان مرجوعی هایی باشند که برگشت خوردند؟
    راستی لنزهای مشکل دار(یا حتی دوربینها) اگر تعمیر نشوند چه بلایی سرشان می آید؟؟
    به دریا که نمی ریزندشان؟!!!

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad-d نمایش پست ها
    سلام
    راستی لنزهای مشکل دار(یا حتی دوربینها) اگر تعمیر نشوند چه بلایی سرشان می آید؟؟
    به دریا که نمی ریزندشان؟!!!
    سلام؛
    بر مي گردند به كارخانه، رفع عيب مي شوند و به عنوان Refurbished به بازار بر مي گردند، البته با قيمت پايين تر
    ahmad-d و nadersharp تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

سلام
    ببخشید که زیاد به این تاپیک ربط نداره،
    منظورم در ایران بود آیا کمپانی های اصلی اجناس معیوب را از ایران قبول می کنند؟چونکه از Warranty معتبری هم بر خوردار نیستند مخصوصا شرکت هایی که به تعدادمحدود وارد می کنند
    با تشکر

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

دقیقا لنزهایی را - حتی توسط شرکت های معروف - به بازار ایران می آورند که دیگر باید سلام و صلوات خرید.
    آیا داستان 24-105 را دوستان به یاد می آورند؟ این بار این داستان برای 15-85 تکرار شده است.
    نادر مسلمی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    134

منظورتون رو میشه بیشتر توضیح بدید؟

والا فکر کنم بیشتر خبرهای 15-85 رو اقا نادر میگن.طوری که تا میگن 15-85 ما یاد جناب مسلمی می افتیم...

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

منظورم اینه که قبلا لنزهای 24-105 که وارد بازار ایران میشد مشکلی نداشت و کمتر کسی از فلو بودن این لنز ایراد می گرفت ولی از یک برهه بسیاری از دوستان من که این لنز رو خریدند با این مشکل دست به گریبان بودند و جالب اینجاست بسیاری از دوستان در همین سایت بر سر مشکل این لنز که یکی مشکل دار و دیگری سالم در دستش بود بر سر کیفیت خروجی این لنز درگیر بودند.
    هیچوقت نمیتوان با دو لنز غیریکسان سر کیفیت آن دعوا کرد و از آن جالب تر این بود که کمتر کسی به مشکل اصلی لنز اشاره ای میکرد و بیشتر به دلیل ال بودن لنز همه فکر میکردند آسمانی سوراخ شده و این 24-105 بر زمین نازل شده تا اینکه خود من بیش از شش مورد را در دست خودم و دوستانم دیدم که همگی بر سر خروجی آن مینالیدیم.
    با تعویض با لنز 15-85 بطور کلی ورق برگشت و تازه فهمیدم کیفیت لنز یعنی چه.
    جالب بود برای دو دوست دیگرم هم همین وضعیت تکرار شد. من نمیگویم لنز 24-105 بد است ولی شاید باز نکردن این لنزهای مشکل دار در بازار ایران حکایتی دارد که جای بحثش اینجا نیست. ولی ادله محکمی در دست دارم که گفته بالا را تایید میکند.
    در مورد لنز 15-85 دیگر من نگفتم تا خدای ناکرده بگویند مسلمی بدبین است. نمونه را خودتان دیدید. احساس میکنم همین مشکل و داستان برای این لنز اتفاق افتاده و شاید باز هم بهتر باشد تا در مورد دلایل آن سکوت کنم.
    raffi، ssobhdel، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

آقا من دنبال يه وام علي الحساب براي خريد اين لنز واجب تر از نان شب هستم .با اين حرفهاي اخير كمي دارم گيج ميزنم .بخصوص پستهاي مشكوك جناب نادر .نميگم كسي بياد شركت يا فروشگاهي رو متهم كنه . ولي اگه كسي لنزي رو از جايي خريده و خوب بوده اسم فروشگاه يا شركت رو بگه و اگر هم بد همينطور . بشخصه ترجيح ميدم يه لنز خوب بدون گارانتي گيرم بياد تا لنز مشكل دار با گارانتي فوق معتبر آقاي .... .لااقل اينجوري ميشه آمار گرفت كه كدوم شركت خريدهاي معتبر تري دارد.
    Fereidoon، ahmad-d و nadersharp تشکر می‌کنند.

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام

شماره سریال لنزتان را یادداشت نکردید ؟
    سلام. متاسفانه آنقدر فکرم درگير پس دادن لنز بود که فراموش کردم شماره سريال را يادداشت کنم.

نمي دانم آوردن اسم اين شرکت بازرگاني در اينجا صحيح است يا خير؟ (به هرحال فعلا تا مشخص شدن اين موضوع نامي از اين شرکت نمي برم) اما نکته اي که برايم جالب بود، اين بود که اين شرکت، لنزي را که من بعنوان لنز مشکل دار به آنها برگرداندم بعنوان لنز نو در ويترين براي فروش قرار دادند. من پس از پس دادن لنز مذکور، از يکي از فروشندگان خواستم تا يک لنز (xxx) را براي مشاهده برايم بياورد. در کمال نا باوري، لنزي که از پک آکبند خارج شده بود بدنه اي به شدت لک شده و در واقع کهنه داشت!

*ناگفته نماند اين مواردي که عرض شد، شايد سهوا" از طرف شرکت صورت گرفته و در اين رابطه عمدي در کار نبوده است، و بنده در اشتباه هستم. دليل عنوان اين مطلب هم رسيدن خودم به آگاهي بود.
    nadersharp تشکر می‌کند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    آقا من دنبال يه وام علي الحساب براي خريد اين لنز واجب تر از نان شب هستم .با اين حرفهاي اخير كمي دارم گيج ميزنم .بخصوص پستهاي مشكوك جناب نادر .نميگم كسي بياد شركت يا فروشگاهي رو متهم كنه . ولي اگه كسي لنزي رو از جايي خريده و خوب بوده اسم فروشگاه يا شركت رو بگه و اگر هم بد همينطور . بشخصه ترجيح ميدم يه لنز خوب بدون گارانتي گيرم بياد تا لنز مشكل دار با گارانتي فوق معتبر آقاي .... .لااقل اينجوري ميشه آمار گرفت كه كدوم شركت خريدهاي معتبر تري دارد.
    با سلام...
    شباب جان شما که دیگه با تجربه اید.قبل از خرید یک تست ساده انجام بدید.من لنزم رو بی گارانتی از یکی از مغازه های ناصر خسرو خریدم.قبلش چندتا شات زدمو خیالم راحت شد.
    shabab تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

سلام
    راستش من خودم هم ماندم اول می خواستم 24/105 بخرم بعد به دلایلی رسیدم به این لنز حالاهم...
    فرق تهران با شهرستان همینه، شما وقتی به یک فروشگاه مراجعه می کنید اگر لنز و دوربین گرانقیمت باشد یا زیاد مشتری نداشته باشد را معمولا ندارند یا یکی دوتا بیشتر موجود نیست که شما بتوانید امتحان کنید ودر بیشتر اوقات سفارش می گیرند حالا آن سفارشی که می آورند چه باشد که بماند! در ضمن برای من تازه کار همه مشکلات را نمی شود در یکی دوعکس آنهم در ال سی دی دوربین تشخیص داد
    روش بعد هم خرید اینترنتیه که با این اوضاع زیاد هم فرق نمی کنه
    من همیشه با اطلاع رسانی در مورد شرکتهای خدمات دهنده موافق بودم فکر می کنم اگر یک راه حل جامع ای با کمک دوستان پیدا بشود خیلی کمک خواهد کرد.
    موفق باشید
    obsidiyan تشکر می‌کند.

صفحه 25 از 44 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین