صفحه 27 از 44 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 438
Like Tree826تشکر

موضوع: Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

سلام دوستان
    من تازه از سونی به کنن کوچ کردم
    وقتی لنز در حالت AF هست رینگ فوکوس دستی براحتی میچرخه و فرقی نمیکنه AF با MF .
    ولی تو سونی وقتی لنز رو AF هست رینگ فکوس نمیچرخه (شاید چون موتور فوکوس داخل بادی هست )
    سوالی دارم اینه که ایا فکوس دستی با این لنز (15-85)هنگامی که لنز رو AF هست مشکلی بوجود نمیاره؟
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط 350 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه از سونی به کنن کوچ کردم
    وقتی لنز در حالت AF هست رینگ فوکوس دستی براحتی میچرخه و فرقی نمیکنه AF با MF .
    ولی تو سونی وقتی لنز رو AF هست رینگ فکوس نمیچرخه (شاید چون موتور فوکوس داخل بادی هست )
    سوالی دارم اینه که ایا فکوس دستی با این لنز (15-85)هنگامی که لنز رو AF هست مشکلی بوجود نمیاره؟
    سلام ..
    لنز و دوربین جدید مبارک باشه !
    به این حالت که در بعضی از لنز ها هست FTM یا Full Time Manual میگویند. یعنی لنز در حالت اتوفوکوس هست ولی شما قادر هستید دستی هم فوکوس کنید و یا فوکوس را تصحیح کنید.

شاد باشید.
    Aramis_312، Sina.J، M. Beyrami و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

من این لنز رو دارم قبل عید گرفتم
    یو وی اون خیلی سفت شده بود شیشش شکست میخواستم بازش کنم که رینگ دور لنز کمی شکست
    بنظرتون الان بفرستم بیمه یا بزارم خراب تر بشه؟
    بیمه پول میگیرن تعویض میکنن؟
    اگه آره چقدر؟

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

پیش فرض سلام

دوست عزیز مشخص نکردی لنز گارانتی کدام شرکت است اگر از نور نگار گرفته باشی که بیمه بدنه دارد و بابت آن چیزی جز هزینه حمل و نقل نمیگیرند که بهتر است زود تر تا به مشکل جدی برخورد نکرده آن را به گارانتی بفرستی چون ممکن است که از پس تعمیر آن بر نیایند خود من قبل از عید امسال یک لنز 300-70 usm داشتم که از دستم افتاد و دیگر قادر به فوکوس نبود وقتی آن را فرستادم گارانتی گفتند که درست نمیشود و تبق بیمه نامه با کسر فرانشیز و قیمت روز لنز به انتخاب خودم یک لنز 200-70 L f4 برایم فرستاند که خوب مابه تفاوت آن را هم پرداخت کردم در مورد بیمه شرکت های دیگر چیز چندانی نمیدانم.
    موفق باشی : کریمی
    shabab و Walkman تشکر می‌کنند.

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

نورنگاره
    ولی چقدر فرانشیز گرفتن؟

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

در حدود 120 هزارتومان کم کردن که به قول خود شان 20 درصد قیمت روز بود
    drmottaghizade تشکر می‌کند.

كاربر جديد Pedram Veisi آواتار ها
    تشکر کرده
    29

سلام دوستان.

راستش تصمیم من برای خرید این لنز قطعی شده بود٬ مخصوصاً وقتی داشتم این تاپیک رو می‌خوندم تا این که به صفحه‌های آخر رسیدم و دیدم انگار بعضی‌ها با این لنز مشکل دارن.
    متاسفانه شیراز هستم و امکان تستش رو ندارم.به نظر شما ریسک خرید اینترنتی‌اش بالاست؟

نورنگار هم تا چند وقت پیش این لنز رو نداشت٬ الان زده ۸۵۰ هزار تومان.تو پست‌های قبلی دیدم دوستان حدود ۷۴۰ - ۷۵۰ خریدن.جدید هم نیست بگیم اولشه قیمتش بالاست.به نظرتون این قیمت بالا برای چیه؟صبر کنم ممکنه قیمتش پایین‌تر بیاد؟

ممنونم.
    Canon EOS 40D + Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM + Manfrotto 190XPROB + Manfrotto 322RC2 + Lowepro Compurover AW

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram Veisi نمایش پست ها
    سلام دوستان.

راستش تصمیم من برای خرید این لنز قطعی شده بود٬ مخصوصاً وقتی داشتم این تاپیک رو می‌خوندم تا این که به صفحه‌های آخر رسیدم و دیدم انگار بعضی‌ها با این لنز مشکل دارن.
    متاسفانه شیراز هستم و امکان تستش رو ندارم.به نظر شما ریسک خرید اینترنتی‌اش بالاست؟

نورنگار هم تا چند وقت پیش این لنز رو نداشت٬ الان زده ۸۵۰ هزار تومان.تو پست‌های قبلی دیدم دوستان حدود ۷۴۰ - ۷۵۰ خریدن.جدید هم نیست بگیم اولشه قیمتش بالاست.به نظرتون این قیمت بالا برای چیه؟صبر کنم ممکنه قیمتش پایین‌تر بیاد؟

ممنونم.
    سلام پدرام جان

من که حدود 6 ماه است از این لنز عالی بهره مند هستم و ازش نکنه منفی ندیدم - پوشش واید تا تله - شارپنس خوب - فکوس بی صدا و بسیار سریع - کیفیت ساخت خوب و ...
    قیمت بالای این لنز به دلیل موارد مطرح شده فوق الذکر است به علاوه اینکه عدسی های به کار رفته در این لنز در حد لنزهای سری L کنون است.
    این لنز را بنده در آذر ماه سال گذشته 800 هزار خریدم قیمت فعلی هم در سایت آمازون 750$ است و با احتساب نرخ دلار قیمت 850 هزار تومان در داخل کشور مناسب و قابل خرید است.
    در انتخاب خود شک نکنید و این لنز خوب را تهیه کنید.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

بعضی از نمونه ها مشکل ویگنتیگ دارن.توی همون شیراز هم میتونید تست کنید.لنز رو روی دوربینتون ببندید و از یک زمینه سفید عکس بگیرید.ویگنتینگ زیاد نشان از همون قضیه خواهد بود.
    البته این لنز در یک حد معمولی ویگنینگ داره پس قبل از اون برای اینکه مقیاسی داشته باشید تستهای اینلنز در این زمینه رو ببنید حتما...
    Pedram Veisi، R.Asgari و Walkman تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد Pedram Veisi آواتار ها
    تشکر کرده
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط miri نمایش پست ها
    سلام پدرام جان

من که حدود 6 ماه است از این لنز عالی بهره مند هستم و ازش نکنه منفی ندیدم - پوشش واید تا تله - شارپنس خوب - فکوس بی صدا و بسیار سریع - کیفیت ساخت خوب و ...
    قیمت بالای این لنز به دلیل موارد مطرح شده فوق الذکر است به علاوه اینکه عدسی های به کار رفته در این لنز در حد لنزهای سری L کنون است.
    این لنز را بنده در آذر ماه سال گذشته 800 هزار خریدم قیمت فعلی هم در سایت آمازون 750$ است و با احتساب نرخ دلار قیمت 850 هزار تومان در داخل کشور مناسب و قابل خرید است.
    در انتخاب خود شک نکنید و این لنز خوب را تهیه کنید.
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    بعضی از نمونه ها مشکل ویگنتیگ دارن.توی همون شیراز هم میتونید تست کنید.لنز رو روی دوربینتون ببندید و از یک زمینه سفید عکس بگیرید.ویگنتینگ زیاد نشان از همون قضیه خواهد بود.
    البته این لنز در یک حد معمولی ویگنینگ داره پس قبل از اون برای اینکه مقیاسی داشته باشید تستهای اینلنز در این زمینه رو ببنید حتما...
    مشکل اینجاست که می‌خوام اینترنتی سفارش بدم.

شرکت موردنظر شیراز نمایندگی نداره.خرید جنسی با این قیمت بدون گارانتی یه کم ریسکش بالاست.
    Canon EOS 40D + Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM + Manfrotto 190XPROB + Manfrotto 322RC2 + Lowepro Compurover AW

صفحه 27 از 44 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین