صفحه 72 از 176 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر آشنا ye_nafar_dige آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    ج 2 اگر اینا نیست پس اولویت شما چیه؟ ماکرو؟ اگر اینطوره چرا میگید محل سوژه تا 10 متر فاصله داره؟ دقیقا میخواید تو چه زمینه ای فعالیت کنید؟
    ج 3 انتخاب شما بستگی داره به: اندازه سوژه های شما(یک گنجشک یا یک اتوموبیل)، میزان جزئیات که میتونه زیاد یا کم باشه شامل(یک درخت پر شاخ برگ یا یک ساختمان)، مقدار حرکت، میزان نور و...
    که تا شما این جزئیات رو نگید نمیتونید راهنمایی خوبی هم بگیرید
    از راهنمائیتون ممنونم دوست من. به نظر شما لنز 200-18 با بدنه ی 600D این قابلیت ها رو فراهم می کنه؟

1- از لحاظ واید بودن تصویر تمام قد یک فرد رو از فاصله ی 4-3 متری داشته باشه.
    2- از لحاظ ماکرو بودن تصویر خیلی خوبی از یک کیبورد کامپیوتر که فاصله ای 40 سانت با دوربین داره داشته باشه.
    3- تا فاصله ی 10 متری از اشیاء کوچک (مثل گنجشک بالای درخت) تصویر خوبی بگیره.

بنده تمامی نمونه هایی با نهاین قیمت 1 تومن رو دیدم ولی با دوربین های متفاوت. زمینه ی فعالیت خاصی ندارم و عموماً عکس ها تو فاصله ای هستش که عرض کردم. از لحاظ نور، معمولی و بی حرکت هستند.

در جمع بنده لنز 200-18 رو انتخاب کردم؛ اما جای این احتمال رو می ذارم شاید لنز بهتری با توجه به تجربه ی شما دوستان جهت انتخاب موجود باشه.
    با تشکر.

كاربر همراه Haji Shahkaram آواتار ها
    تشکر کرده
    1206

با سلام
    در مورد واید شاید 18-200 جوابگو باشد اما در دو مورد دیگری که فرمودید
    هر کدام احتیاج به یک لنز مجزا دارند
    یعنی هر کدام در سبک مجزایی از عکاسی قرار دارند و احتیاج به لوازم مورد نیاز
    خود
    در کل باز هم پیشنهادم همون 15-85 هست به شما
    M. Beyrami، hosein.moonligh و atessa27mehr تشکر می‌کنند.
    «موفقيت» بدست‌آوردن چيزی است که دوست داری و «خوشبختی» دوست داشتن چيزی است که بدست‌آورده‌ای.
    محمد حسین حاجی شاه کرم

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط mtx8 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه اساتید
    من مدتیه قصد خرید لنز رو دارم و تحقیق زیادی کردم اما هرچی بیشتر میگردم بیشتر گیج میشم نظر ها متفاوته..
    من یه دوربین 500D کنون دارم و برای عکس برداری داخل اتلیه استفاده میکنم دنبال لنزی میگردم که کیفیت تصویر بهتری نصبت به 18-55 (داغون) بهم بده چون داخل اتلیه هست بیشتر نیاز به عکس بدون فکوس دارم و برای چاپ تا سایز بزرگ نمیخام که نویز داشته باشه و کمی هم داخل باغ و فضای باز عکس قابل قبولی بهم بده اما همانطور که گفتم عکس اتلیه برام مهم تره و در اخر میخام بهترین لنز های موجود رو پیدا کنم تا بعد تصمیم بیگرم و الان تا سقف 1.3 تومن اما اگر ببینم چیزی ارزش پول خرج کردن رو داره شاید تصمیم عوض بشه
    به نظر بنده لنز 24-105 گزینه مناسبی برای کار در اتلیه و بودجه شما هست. چون اپتیک، فاصله کانونی مناسب و کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. از این گذشته برای شما که بصورت حرفه ای عکاسی میکنید این امکان که در آیند روی دوربینهای فول فرم ازش استفاده کنید را هم فراهم میکند.
    M. Beyrami و mtx8 تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد mtx8 آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    به نظر بنده لنز 24-105 گزینه مناسبی برای کار در اتلیه و بودجه شما هست. چون اپتیک، فاصله کانونی مناسب و کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. از این گذشته برای شما که بصورت حرفه ای عکاسی میکنید این امکان که در آیند روی دوربینهای فول فرم ازش استفاده کنید را هم فراهم میکند.
    واقعا از شما ممنونم حق باشماست شاید در اینده یک 5D Mark II گرفتم ولی تا اون موقع دنبال یه لنز خوب هستم
    راستش خیلی گشتم و خیلی خوندم اخر هم به این رسیدم (24-105) کلی عکس که با 500D و این لنز گرفته شده دیدم اما وقتی معایبش رو از زبون افرادی که ازش استفاده کردن خوندم یکم دو دل شدم البته دقیق نگفتن که دوربینشون هم 500D بوده کسی هست که با این لنز کار کرده باشه میخام بدونم برای کار من توصیه میکنه یه جورایی میخام با خاطر جمع برم بخرم
    ...من یه دوربین 500D کنون دارم و برای عکس برداری داخل اتلیه استفاده میکنم دنبال لنزی میگردم که کیفیت تصویر بهتری نصبت به 18-55 (داغون) بهم بده چون داخل اتلیه هست بیشتر نیاز به عکس بدون فکوس دارم و برای چاپ تا سایز بزرگ نمیخام که نویز داشته باشه ...

كاربر جديد atessa27mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    94

سلام و خسته نباشید
    میشه فرق های اساسی بین لنز 85-15 و 200-18 رو بگید؟

من چون زیاد سفر میکنم چه لنزی پیشنهاد میکنید؟ایا یکی از دو لنز بالا مناسب هست؟

سپاس
    CANON 60D

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

واقعا از شما ممنونم حق باشماست شاید در اینده یک 5D Mark II گرفتم ولی تا اون موقع دنبال یه لنز خوب هستم
    راستش خیلی گشتم و خیلی خوندم اخر هم به این رسیدم (24-105) کلی عکس که با 500D و این لنز گرفته شده دیدم اما وقتی معایبش رو از زبون افرادی که ازش استفاده کردن خوندم یکم دو دل شدم البته دقیق نگفتن که دوربینشون هم 500D بوده کسی هست که با این لنز کار کرده باشه میخام بدونم برای کار من توصیه میکنه یه جورایی میخام با خاطر جمع برم بخرم
    این لنز اینقدر با کیفیت و از هر جهت برای کار شما مناسب هست که نیاز به تائید کسی نداره! تقریبا همه دوستان کنونی مدتیرو با این لنز کار میکنن.خیالتون راحت باشه و اصلا شک به دل راه ندید.
    M. Beyrami و mtx8 تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط atessa27mehr نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    میشه فرق های اساسی بین لنز 85-15 و 200-18 رو بگید؟

من چون زیاد سفر میکنم چه لنزی پیشنهاد میکنید؟ایا یکی از دو لنز بالا مناسب هست؟

سپاس
    صفحات قبل رو خوندید و به جواب نرسیدید؟ اگر که جواب بله هست کجا سوال پیش اومده براتون؟
    atessa27mehr تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

پیش فرض کمک برای خرید لنز

سلام
    من یک دوربین 450d دارم . می خوام لنز بخرم کار پرتره انجام بدم و عکاسی از طبیعت ام بکنم و این که رشتم هم معمارییه و به این دردم بخوره یهم 15-85 پیشنهاد کردند اما من زیاد اطلاعات ندارم ممنون میشم اگه بتونین اطلاعاتی بهم بدین

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin نمایش پست ها
    سلام
    من یک دوربین 450d دارم . می خوام لنز بخرم کار پرتره انجام بدم و عکاسی از طبیعت ام بکنم و این که رشتم هم معمارییه و به این دردم بخوره یهم 15-85 پیشنهاد کردند اما من زیاد اطلاعات ندارم ممنون میشم اگه بتونین اطلاعاتی بهم بدین
    با جمع نیاز های شما و نظر به اینکه همه ژانرهای فوق را می خواهید، بهترین لنز همین 15-85 است.
    nooshin تشکر می‌کند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

ممنون . و اگه بخوام بجای زوم یه تله و یه واید بخرم برای اون چه پیشنهادی می کنید

صفحه 72 از 176 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 172 ... آخرینآخرین