صفحه 67 از 176 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط m like mother نمایش پست ها
    ممنون. راهنمایی کاملی است.
    لنز 18-200 لنز خوبی است؟ میشه انتظار همون کیفیت 15-85 رو ازش داشت؟
    دوست عزیز چون بنده چند بار مطالب شما رو در تایپیک های دیگر خوندم (نظیر HS20,) خرید دوربین 7d رو اصلا پیشنهاد نمی کنم بر عکس به شما یکی از دوربین های سری XXXD کنون یا dXXXX نیکون رو پیشنهاد می کنم که تاچند سال پاسخگوی نیاز شما خواهد بود در مورد لنز هزینه کردن خوبه چون در خروجی نهایی بسیار موثر هست به قولی " این لنز است که می ماند بدنه رفتنیست"
    پ.ن: گرفتن لنز خوب رو هم برای کسی فقط دنبال عکاسی شخصی و تفننی است رو هم توصیه نمی کنم چون حتی لنز های کیت هم بسیاری از خواسته های این گونه افراد رو برآورده می کنه
    SinaVT، Walkman و Miri تشکر می‌کنند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaVT نمایش پست ها
    به هيچ وجه كيفيت اين دو لنز قابل مقايسه نيست. به اين لينك نگاهي بندازيد خودتون متوجه ميشيد. مزيت 18-200 فقط رنج بالاي زوم است. حالا شما هستيد كه بايد تصميم بگيريد رنج رو بيشتر مي خواهيد يا كيفيت رو و كدوم لنز براي شما مناسب است.

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=675&Camera=474&Sample=0&FLI=0&API=0&LensComp=476&CameraComp=0&FLIComp=0&APIComp=0
    نظر شخصي بنده اين است كه هنگام شروع عكاسي آدم با كيفيت عكس بيشتر به هيجان مي آيد و لذت مي بره و اگر از كيفيت عكس ها راضي نباشه زده خواهد شد، از طرف ديگر رنج بالاي زوم باعث نوعي سردرگمي و عدم توسعه ديد عكاسي ميشه. اگر محدوديت بودجه نداريد 15-85 بگيريد بعدا متوجه نياز هاي خود و ديد شخصي خود خواهيد شد.
    ممنون. خودم هم همینطور فکر می کنم.

تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط radioheadz نمایش پست ها
    دوست عزیز چون بنده چند بار مطالب شما رو در تایپیک های دیگر خوندم (نظیر HS20,) خرید دوربین 7d رو اصلا پیشنهاد نمی کنم بر عکس به شما یکی از دوربین های سری XXXD کنون یا dXXXX نیکون رو پیشنهاد می کنم که تاچند سال پاسخگوی نیاز شما خواهد بود در مورد لنز هزینه کردن خوبه چون در خروجی نهایی بسیار موثر هست به قولی " این لنز است که می ماند بدنه رفتنیست"
    پ.ن: گرفتن لنز خوب رو هم برای کسی فقط دنبال عکاسی شخصی و تفننی است رو هم توصیه نمی کنم چون حتی لنز های کیت هم بسیاری از خواسته های این گونه افراد رو برآورده می کنه
    سلام
    شما حق دارید این پیشنهاد رو بدید. شاید فکر می کنید خیلی سردرگم هستم اما ..

من میخوام هم HS20 بخرم برای خونه هم 7d برای کارهای حرفه ای. واقعا میخوام کار حرفه ای کنم که سری های پایینتر جواب نمی دهد.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط m like mother نمایش پست ها
    سلام
    شما حق دارید این پیشنهاد رو بدید. شاید فکر می کنید خیلی سردرگم هستم اما ..

من میخوام هم HS20 بخرم برای خونه هم 7d برای کارهای حرفه ای. واقعا میخوام کار حرفه ای کنم که سری های پایینتر جواب نمی دهد.
    با سلام

با 7D هم میشه در خونه ازش استفاده کرد، بنظرم پول HS20 روی مواردی دیگر مثل لنز یا فلاش یا فیلتر و ..... استفاده کنید بهتر است، بنظرم این راه حل در پیشرفت شما هم تاثیر دارد

این صرفا نظره شخصیه منه، و فقط در حد راهنمایی بود

موفق باشید..........
    Hamid.d، persian.boy و Miri تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    با سلام

با 7D هم میشه در خونه ازش استفاده کرد، بنظرم پول HS20 روی مواردی دیگر مثل لنز یا فلاش یا فیلتر و ..... استفاده کنید بهتر است، بنظرم این راه حل در پیشرفت شما هم تاثیر دارد

این صرفا نظره شخصیه منه، و فقط در حد راهنمایی بود

موفق باشید..........
    سلام
    حق با شماست. اول هم خواستم پیشنهاد شما رو اجرا کنم. ولی دیدم تو خونه هیچ دوربینی! نداریم. بعد من دلم نمیاد اینو هر جا ببرم و دست هر کسی بدم. اگه دست کسی هم ندم میگن طرف خسیسه حالا نمی تونی بگی برای کارهای حرفه ای میخوام و اینجرو حرفا

نظرم بود یه لنز خوب بگیرم بعد گفتم hs20 بگیرم. قیمت 7d هم اضافه کردند کمی اعصاب خراب شد. اما عیبی نداره . هر چی خدا بخواد

بدرود

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

دوستانی که با لنز های 18-55 و 18-135 کانن اشنایی بیشتری دارن ..لطفا اعلام کنن کیفیت کدوم یکی بهتر هست . برای کسی که بیشتر عکس های طبیعت میگیره . ( یکی از دوستان ازم خواستن که جوابش رو سریعا بهش اعلام کنم ، بنده هم چون با 18-135 کار نکردم ، اینجا مطرح کردم ..پیشاپیش از انهایی که نظر می دهند سپاسگذارم)

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

135-18 :روی 18مم ویگنتینگ زیادی داره(درکل ویگنتینگش کم نیست) اعوجاج به خوبی کنترل نشده.از 35مم تا 70 مم بسیار شارپه.از 70 به بالا کم کم افت کیفیت داره و کمترین کیفیت روروی 135 داره.البته با یکی دو استاپ بستن دیافراگم اوضاع بهتر میشه.فوکوس بسیار سریعی داره و لنز خوشدستی هم هست.کمی در حین فوکوس سرو صدا داره(که مهم نیست،برای من هیچ وقت پیش نیومد بخوام از پلنگ خفته عکس بگیرم!).
    اگر به دنبال کیفیت بالا هستن فعلا همین 55-18 رو تهیه کنن و با اون مشغول بشن،چون چیز زیادی رو از دست نمیدن.اما اگر به رنجش نیاز دارن که قضیه فرق میکنه.بعدها که پیشرفت کردن لنز بهتری تهیه کنن.
    ضمن اینکه نفرمودید روی چه بدنه ای قصد استفاده دارن؟
    M. Beyrami، M-ESMAILZADEH و Miri تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    135-18 :روی 18مم ویگنتینگ زیادی داره(درکل ویگنتینگش کم نیست) اعوجاج به خوبی کنترل نشده.از 35مم تا 70 مم بسیار شارپه.از 70 به بالا کم کم افت کیفیت داره و کمترین کیفیت روروی 135 داره.البته با یکی دو استاپ بستن دیافراگم اوضاع بهتر میشه.فوکوس بسیار سریعی داره و لنز خوشدستی هم هست.کمی در حین فوکوس سرو صدا داره(که مهم نیست،برای من هیچ وقت پیش نیومد بخوام از پلنگ خفته عکس بگیرم!).
    اگر به دنبال کیفیت بالا هستن فعلا همین 55-18 رو تهیه کنن و با اون مشغول بشن،چون چیز زیادی رو از دست نمیدن.اما اگر به رنجش نیاز دارن که قضیه فرق میکنه.بعدها که پیشرفت کردن لنز بهتری تهیه کنن.
    ضمن اینکه نفرمودید روی چه بدنه ای قصد استفاده دارن؟
    ممنونم بابت پاسخی که دادید
    بدنه ایشان 550 دی می باشد .
    به رنج زیاد هم نیازی ندارن ..نهایتا تا 60 یا 70 مم اون هم در موقعیت های خاص ..پس با این حساب و این وضعیت 18-55 لنز قابل قبولی است .

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

بله.فعلا همین لنز رو تهیه کنن بعدا با توجه به بدنه که رزولوشن بالایی داره به لنزهای بهتری نیازمند خواهند بود.
    M. Beyrami و M-ESMAILZADEH تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام دوستان چند وقته که می خوام یه لنز خوب بگیرم اما بین 15-85و 85 اف 1.8 موندم دوربین من 550دی هستش و شارپ بودن و بوکه زیبا داشتن برای من خیلی مهمه .با توجه به اینکه اولین لنز خوبیه که می خوام بگیرم و تازه عکاسی رو شروع کردم به نظر شما کدوم گزینه برای من مناسبتره ؟

صفحه 67 از 176 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 117 167 ... آخرینآخرین