صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش موضوعات : شماره 121 تا 132 ، از مجموع ‍132 موضوع

انجمن: SIGMA Lenses

نقد و بررسی لنزهای SIGMA

  1. چه لنزی بخرم ؟

    Started by saeed-sh‏, Friday 31 March 2006 03:42
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ ها: 46
    • نمایش ها: 8,871
    Monday 17 April 2006, 10:57 برو به آخرین پست
  2. 28-300 و 70-300 سیگما

    Started by masoud‏, Friday 17 February 2006 15:42
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3,927
    Saturday 18 February 2006, 11:00 برو به آخرین پست
  3. Sigma 24-70mm F2.8 EX

    Started by Ghadiri‏, Monday 13 February 2006 14:45
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,374
    Tuesday 14 February 2006, 00:16 برو به آخرین پست
  4. سيگما هم لنز 17-70خودش رو به بازار داد

    Started by siavash‏, Monday 23 January 2006 04:39
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,405
    Monday 23 January 2006, 13:40 برو به آخرین پست
  5. خبر جدید در مورد سیگما

    Started by timon‏, Wednesday 18 January 2006 03:07
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,229
    Wednesday 18 January 2006, 03:07 برو به آخرین پست
  6. Sigma 50-500

    Started by atana‏, Thursday 5 January 2006 17:57
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,150
    Sunday 8 January 2006, 06:10 برو به آخرین پست
  7. لنز 300-70 sigma APO DG MACRIO SUPER II

    Started by andri‏, Tuesday 25 October 2005 13:12
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 21
    • نمایش ها: 4,441
    Tuesday 8 November 2005, 23:09 برو به آخرین پست
  8. نظرتون راجع به لنز 70-300 sigmaچیه ؟

    Started by andri‏, Monday 17 October 2005 00:41
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,667
    Monday 17 October 2005, 02:55 برو به آخرین پست
  9. Apo

    Started by arashpoor‏, Monday 22 August 2005 10:10
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 2,612
    Wednesday 24 August 2005, 00:20 برو به آخرین پست
  10. sigma 180 macro

    Started by amehrshad‏, Friday 12 August 2005 22:12
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 2,886
    Sunday 14 August 2005, 23:29 برو به آخرین پست
  11. sigma 70-300 apo ...

    Started by atana‏, Sunday 31 July 2005 19:57
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,431
    Monday 1 August 2005, 00:45 برو به آخرین پست
  12. خريد لنز sigmaبراي 300D??

    Started by siavash‏, Friday 29 October 2004 01:54
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,717
    Saturday 30 October 2004, 09:43 برو به آخرین پست

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •