صفحه 47 از 55 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 461 تا 470 , از مجموع 545
Like Tree1371تشکر

موضوع: اولترا وایدی برای تمام فصول

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    درود. بعد از فروش تجهیزات قبلیم، تصمیم گرفتم هرجور شده یک بادی فول فریم نیکون تهیه کنیم.
    یکی از گزینه هام خرید لنز 24-120 اف 4 بود، اما به ذهنم رسید که یک لنز واید بخرم چون بیشتر عکاسیم منظره و طبیعت هست.
    البته بودجه محدودم اجازه جست و خیز فراوان نمیده، میشه به 16-28 توکینا فکر کرد؟
    کسی تجربه استفاده از این لنز رو داره ؟
    درود بر شما
    اول بگم که خیلی از بابت این اتفاق خوشحالم، امیدوارم هر چه زودتر انجام بشه و کارهای خوبتان رو در فروم شاهد باشیم.
    چند تا دلیل منطقی دارم که خرید 24-120 را با توجه به وضعیت شما احتمالا تا حدی توجیه میکند:
    1. تا جایی که بخاطر دارم کارهای زیبای شما را به غیر از منظره، در تاپیک های دیگری هم دیده ام! و این یعنی خداحافظی با پرتره و... چرا؟
    2. تهیه یک فوکال واید (در اینجا 16-28) که به تنهایی نمیتواند کمک شایانی در عکاسی منظره به شما بکند! تا زمانیکه در کنارش فیلترها، 3پایه، ریموت و.. داشته باشید! واگر قرار است در تهیه اینها دستت بسته باشد چه فایده؟
    3.فارغ از مباحث فنی، تهیه این لنز با روحیه "خرید و فروشی" شما سازگار نیست.. (شوخی ولی جدی)
    4. قیمت فعلی!!

با تهیه 24-120 8م.م از واید را از دست میدهید که با پانوراما تا حد زیادی قابل جبران است.
    و اینکه بلحاظ اپتیک کمی عقب تر خواهی بود که باید چشم پوشید تا فرصت مناسب و تهیه لنز خوب.

فارغ از سوال شما، یک پیشنهاد کلی هم در همینجا عرض کنم، شما که از آقای احمدی عزیز در مورد این لنز سوال کردین، چرا در مورد ترکیب EOS-M +11-22 از ایشان نظر نمیگیرید؟
    باور کن پیش از ارتقای به ف.ف شدیدا به این گزینه فکر میکردم؛ چنانچه علاقه ام در تاریکی آسمان شب نهفته نبود ...

ارادتمند
    Amin.Zallaghi، S Noora و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

عقیل جان البته بزار جور دیگری به قضیه نگاه کنیم، هم من و هم شما و یحتمل خیلی دیگر از دوستان تجربه شیرین 11-16 توکینا رو روی کراپ دار داشتن، و البته خودم تجربه شیرین 11-20 رو هم در کارنامه ام دارم.
    به نظرت 16-28 توکینا هم به همون شیرینی خواهد بود ؟
    و یا 11-20 روی فول فریم از فوکال 15 به بعد چقدر راضی کننده است ؟
    درباره 35-19 باید بگم اگر کاراهایی که با اولترا واید میکنی برات خیلی مهم نیست و فقط میخواهی اون رنج رو پر بکنی خوبه.به نظرم کمی هم بیشتر از 350 هزار تومانی که الان توی بازار معامله میشه می ارزه.در مورد اختصاص بودجه به لنز 85 یا سه پایه هم باید ببینی کدام برات مهمتره.برای من اولترا واید اولین اولویتمه همیشه.
    16-28 لنز جذابی است از هر جهت.فقط اگر فیلتر گذاری برات اهمیت نداشته باشه یا بتونی باهاش کنار بیایی به نظرم خرید یک لنز با تست و لنز سالم خریدن گزینه خوبی است.اتفاقا الان یک عدد از همین 28-16 رو آگهی کردند که اتفاقا از نسخه های بسیار شارپه.
    در مورد 20-11 روی فول فریم نظر خاصی ندارم اما در کل رنج 5مم برای من جذاب نیست.به نظرم باید رنج بلندتری در اختیار داشته باشی.همان 35-18 که قبلتر گفتم رنج بسیار عالی داره و از هر جهت مناسبه.خصوصا دست دوم.
    Amin.Zallaghi و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    فارغ از سوال شما، یک پیشنهاد کلی هم در همینجا عرض کنم، شما که از آقای احمدی عزیز در مورد این لنز سوال کردین، چرا در مورد ترکیب EOS-M +11-22 از ایشان نظر نمیگیرید؟
    باور کن پیش از ارتقای به ف.ف شدیدا به این گزینه فکر میکردم؛ چنانچه علاقه ام در تاریکی آسمان شب نهفته نبود ...

ارادتمند
    قبلا در این مورد صحبت کردم اما همین رو بگم که من وقتی 22-11 خریدم دی800 با همین 28-16 رو هم داشتم.حتی 6دی کنون...اما در نهایت همه رو فروختم و 22-11 و ام رو نگه داشتم.اتفاقا از عکسهای این ترکیب چاپ تا 60 در 90 هم گرفتم و راضی کننده بود برام...
    M.Nouri، S_Mahdi، Amin.Zallaghi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    قبلا در این مورد صحبت کردم اما همین رو بگم که من وقتی 22-11 خریدم دی800 با همین 28-16 رو هم داشتم.حتی 6دی کنون...اما در نهایت همه رو فروختم و 22-11 و ام رو نگه داشتم.اتفاقا از عکسهای این ترکیب چاپ تا 60 در 90 هم گرفتم و راضی کننده بود برام...
    نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    درود بر شما
    اول بگم که خیلی از بابت این اتفاق خوشحالم، امیدوارم هر چه زودتر انجام بشه و کارهای خوبتان رو در فروم شاهد باشیم.
    چند تا دلیل منطقی دارم که خرید 24-120 را با توجه به وضعیت شما احتمالا تا حدی توجیه میکند:
    1. تا جایی که بخاطر دارم کارهای زیبای شما را به غیر از منظره، در تاپیک های دیگری هم دیده ام! و این یعنی خداحافظی با پرتره و... چرا؟
    2. تهیه یک فوکال واید (در اینجا 16-28) که به تنهایی نمیتواند کمک شایانی در عکاسی منظره به شما بکند! تا زمانیکه در کنارش فیلترها، 3پایه، ریموت و.. داشته باشید! واگر قرار است در تهیه اینها دستت بسته باشد چه فایده؟
    3.فارغ از مباحث فنی، تهیه این لنز با روحیه "خرید و فروشی" شما سازگار نیست.. (شوخی ولی جدی)
    4. قیمت فعلی!!
    با تهیه 24-120 8م.م از واید را از دست میدهید که با پانوراما تا حد زیادی قابل جبران است.
    و اینکه بلحاظ اپتیک کمی عقب تر خواهی بود که باید چشم پوشید تا فرصت مناسب و تهیه لنز خوب.

ارادتمند
    اتفاقا خودم هم 24-120 رو بعنوان لنزی که با شرایط فعلیم سازگاره بیشتر میپسندم. و نکته ای که در مورد سه پایه و فیلتر و ... اشاره کردید به شدت قبول دارم. حتی گاهی وسوسه میشم که میتونم با پول بادی دی750، تقریبا تمام وسایل قبلیم رو تهیه کنم. والا ما خودمون مثلا دلمون خوشه گاهی مشاوره میدیم، اما نوبت خودمون که میشه کلاً میخ میشیم.

حالا این فول فریم چه گلی ( هم به کسر و هم به ضم "گ" !!! ) به سر ما خواهد زد خدا داند....
    M.Nouri، I.Givili، S_Mahdi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

اتفاقا خودم هم 24-120 رو بعنوان لنزی که با شرایط فعلیم سازگاره بیشتر میپسندم. و نکته ای که در مورد سه پایه و فیلتر و ... اشاره کردید به شدت قبول دارم. حتی گاهی وسوسه میشم که میتونم با پول بادی دی750، تقریبا تمام وسایل قبلیم رو تهیه کنم. والا ما خودمون مثلا دلمون خوشه گاهی مشاوره میدیم، اما نوبت خودمون که میشه کلاً میخ میشیم.

حالا این فول فریم چه گلی ( هم به کسر و هم به ضم "گ" !!! ) به سر ما خواهد زد خدا داند....
    امین جان من یه پیشنهاد جالب تر دارم برات... بیا 6 دی کانن بخر با لنز 16-35 اف 4 کانن !
    وجدانن این لنز از هر نظر معرکه است !
    بیا و به سوی صراط مستقیم کج شو !
    DELL، kiavash، I.Givili و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

کنون خدا خیرش دهد 16-35ی دارد که خیال آدم را راحت می کند ولی امین جان به نظرمن بین 16-28 و 15-30 تامرون انتخاب کنید و 24-120 نگیرید که برای شما عقبگرد محسوب می شود و بعید میدانم خروجی آن برای شما هیجان انگیز و راضی کننده باشد.
    من شخصا با توجه به تجربه خیلی خوبی که از لنز های تامرون داشتم اگر در مقام انتخاب بودم تامرون را انتخاب میکردم.
    M.Nouri و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    امین جان من یه پیشنهاد جالب تر دارم برات... بیا 6 دی کانن بخر با لنز 16-35 اف 4 کانن !
    وجدانن این لنز از هر نظر معرکه است !
    بیا و به سوی صراط مستقیم کج شو !
    حامد در مورد من چی فکر کردی ؟؟ بیام به صفوف دشمن بپیوندم !! ننگم باد

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    کنون خدا خیرش دهد 16-35ی دارد که خیال آدم را راحت می کند ولی امین جان به نظرمن بین 16-28 و 15-30 تامرون انتخاب کنید و 24-120 نگیرید که برای شما عقبگرد محسوب می شود و بعید میدانم خروجی آن برای شما هیجان انگیز و راضی کننده باشد.
    من شخصا با توجه به تجربه خیلی خوبی که از لنز های تامرون داشتم اگر در مقام انتخاب بودم تامرون را انتخاب میکردم.
    15-30 تامرون اف 2.8 رو میفرمایید ؟ حدود 4 میلیون قیمتشه. خیلیه برام.
    DELL و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

سلام
    روی کراپ من نتایج جالبی از 11-16 جدید توکینا دیده ام البته از دیاف 5.6 به بعد .
    به نظرم شاید استفاده از کراپ با یه لنز مثل 11-16 منطقی تر از کوچ به فول فریم و استفاده از لنزهای ارزان باشد.
    DELL، M.Nouri، Amin.Zallaghi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    769

با سلام خدمت دوستان
    من در حال حاضر با یک لنز 16-35 نیکون روی فول فریم کار میکنم. چند وقته بفکرم که لنز رو با یک الترا واید دیگه عوض کنم. آیا سامیانگ 14مم مناسب هست؟ و اصلا لنزهای الترا وایدی پرایم دیگه چه گزینه هایی وجود داره؟

برای لنزای زوم هم بجز 14-24 که دیگه کیفیتش مشخصه آیا لنز دیگه ای هم وجود داره؟

با تشکر فراوان....

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    769

نقل قول نوشته اصلی توسط seulement نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من در حال حاضر با یک لنز 16-35 نیکون روی فول فریم کار میکنم. چند وقته بفکرم که لنز رو با یک الترا واید دیگه عوض کنم. آیا سامیانگ 14مم مناسب هست؟ و اصلا لنزهای الترا وایدی پرایم دیگه چه گزینه هایی وجود داره؟

برای لنزای زوم هم بجز 14-24 که دیگه کیفیتش مشخصه آیا لنز دیگه ای هم وجود داره؟

با تشکر فراوان....
    آیا پاسخی نیست؟

صفحه 47 از 55 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... آخرینآخرین