صفحه 45 از 55 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 441 تا 450 , از مجموع 545
Like Tree1371تشکر

موضوع: اولترا وایدی برای تمام فصول

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط ataee نمایش پست ها
    سلام
    این اولین پست من در این فروم هست و مثل بقیه درخواست راهنمایی پیش از خرید دارم
    قرار هست از نمای داخلی یک ساختمان عکس بگیریم
    دوربین ما D 600 هست ولی لنز واید نداریم . نمیخوام لنز گرون بخرم و شاید دست دوم بخرم از طرف دیگر در آینده نیز به این لنز نیاز چندانی ندارم و حوصله فروش اون رو ندارم پس یک لنز زیر 1 تومن حتی دست دوم نیاز دارم لنزهای tilt shift رو دیدم ولی خوب گرونه و خم شدن تصویر هم واسم مهم نیست . ضمنا قصد چاپ عکسها رو هم ندارم

لطفا حداقل موردی که میتونه کار منو راه بندازه رو معرفی کنید ر

1- با این بودجه میتونیم الترا واید بگیریم ؟ اگر لنز آلترا واید بگیریم میتونیم به عنوان واید از اون استفاده کنیم ؟ آیا گوشه های تصاویر درا ین حالت اون خمیدگی رو دارند ؟
    2- با لنز کیت 18-55 میتونیم این عکسها رو ( دقیقا یا %80 نزدیک به این عکسها ) رو داشته باشیم ؟
    3-با این لنز چطور ؟ Tamron 19-35mm f/3.5-4.5 AF
    4- میدونم نیاز به فلاش دارم ایا فلش خود دوربین و نور محیط میتونه این عکسها رو به ما بده یا نیاز به فلاش اکسترنال دارم ؟ ارزونترین فلاش چی هست ؟ به دست دوم میشه اعتماد کرد یا عمر خازن فلاشها مساله ساز میشه ؟

میخوام خروجی عکسها مشابه این تصاویر باشه
    مرسی ممنون
    خوب در واقع نمیدونید
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    خوب در واقع نمیدونید
    شما که میدونید بفرمایید برای یک ساختمون که کلید نخورده و یک دونه باتروم هم نداره چطوری باید روشنایی روتامین کرد ؟
    rasoul2014 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

شما که میدونید بفرمایید برای یک ساختمون که کلید نخورده و یک دونه باتروم هم نداره چطوری باید روشنایی روتامین کرد ؟
    کلید نخورده؟! شما دقیقا سوژه عکاسیتون چی است؟ کارگاه ساختمانی؟ ساختمان نیمه کاره؟ هدف از عکس چی است؟ (اه نمیدونم فارسیش چی میشه) هدفتون عکاسی real estate است یا عکاسی architecture ؟
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    93

سلام
    دوست عزیز عکسهایی که شما ارسال کردیده اید از ترکیب شاید 20 عکس با نوردهی مختلف( در هر عکس 1 ناحیه با فلش نوردهی شده است) ایجاد شده

Majix و ataee تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط m_o_3586 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز عکسهایی که شما ارسال کردیده اید از ترکیب شاید 20 عکس با نوردهی مختلف( در هر عکس 1 ناحیه با فلش نوردهی شده است) ایجاد شده
    شخصا از شما ممنونم که با صبر و حوصله جواب دادید .
    میتونم برسم با نور اتاق که معمولا یک لامپ + نور مخفی ها هست میتونیم روشنایی رو تامین کنیم ؟ ابعاد فضاها تقریبا مشابه همون عکسها هست ولی مبله نیست و نوساز است .

ضمنا من فقط یک فلاش سر خود دوربن رو دارم و میتونم یک فلاش اکسترنال بگیرم ولی چون حرفه من عکاسی نیست حقیقتش نمیخوام زیاد هزنیه کنم و درگیرخرید یک سری قطعه بشوم که بعدا هم با آن نیازی ندارم . به همین علت میخوام تا حد ممکن خرید زیاد نکنم ولی چنانچه ضروری هست مانعی ندارد.

لطفا در این مورد چنانچه نظر یا یشنهاد کمک کننده ای دارید تمنا دارم بیان بفرمایید
    مرسی ممنون.

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

شخصا از شما ممنونم که با صبر و حوصله جواب دادید .
    میتونم برسم با نور اتاق که معمولا یک لامپ + نور مخفی ها هست میتونیم روشنایی رو تامین کنیم ؟ ابعاد فضاها تقریبا مشابه همون عکسها هست ولی مبله نیست و نوساز است .

ضمنا من فقط یک فلاش سر خود دوربن رو دارم و میتونم یک فلاش اکسترنال بگیرم ولی چون حرفه من عکاسی نیست حقیقتش نمیخوام زیاد هزنیه کنم و درگیرخرید یک سری قطعه بشوم که بعدا هم با آن نیازی ندارم . به همین علت میخوام تا حد ممکن خرید زیاد نکنم ولی چنانچه ضروری هست مانعی ندارد.

لطفا در این مورد چنانچه نظر یا یشنهاد کمک کننده ای دارید تمنا دارم بیان بفرمایید
    مرسی ممنون.
    اگر اینطور است و تجهیزاتی که میخواهید بگیرید یکبار مصرف است چرا یک عکاس حرفه ای استخدام نمی کنید ؟ هزینه کمتر و نتیجه بهتری خواهید داشت
    yaghoobi، Nima Sadigh، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

لنز19-35 تمرون به نسبت قیمت بسیار پایینی که داره , برای کارشما کیفیت خوبی داره.
    ataee تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    اگر اینطور است و تجهیزاتی که میخواهید بگیرید یکبار مصرف است چرا یک عکاس حرفه ای استخدام نمی کنید ؟ هزینه کمتر و نتیجه بهتری خواهید داشت
    ممنونم از پیشنهاد شما البته من همیشه عکس میگیرم ( تخصص من چیز دیگریست ) اما این بار نیاز به عکسهای واید مشابه همون عکسهای ارسالی داشتم و اطلاعاتم کافی نبود.

حدود ده دقیقه پیش با یک دوستی تماس گرفتم و یک لنز 10-20 واسم پیدا کرد
    ولی مساله نور مونده که احتمالا فلاش رو اجاره میکنم .
    بهرحال بازهم تشکر میکنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    لنز19-35 تمرون به نسبت قیمت بسیار پایینی که داره , برای کارشما کیفیت خوبی داره.
    ممنون دوست عزیز
    اتفاقا خودم هم در پست اول خودم (نقل قول زیر رو عنایت بفرماید ببینید ) اشاره کردم و نظر دوستان رو هم خواستم و فرمودند که نمیشه و امکان پذیر نیست
    البته درست هم میفرمایند با اون مشخصات نمیتونه با یک آلتراواید کامپیر بشود.
    اگر شما تست کردید ممنون میشوم اطلاعات بیشتری رو ارایه بفرمایید .

سلام
    این اولین پست من در این فروم هست و مثل بقیه درخواست راهنمایی پیش از خرید دارم
    قرار هست از نمای داخلی یک ساختمان عکس بگیریم
    دوربین ما D 600 هست ولی لنز واید نداریم . نمیخوام لنز گرون بخرم و شاید دست دوم بخرم از طرف دیگر در آینده نیز به این لنز نیاز چندانی ندارم و حوصله فروش اون رو ندارم پس یک لنز زیر 1 تومن حتی دست دوم نیاز دارم لنزهای tilt shift رو دیدم ولی خوب گرونه و خم شدن تصویر هم واسم مهم نیست . ضمنا قصد چاپ عکسها رو هم ندارم

لطفا حداقل موردی که میتونه کار منو راه بندازه رو معرفی کنید ر

1- با این بودجه میتونیم الترا واید بگیریم ؟ اگر لنز آلترا واید بگیریم میتونیم به عنوان واید از اون استفاده کنیم ؟ آیا گوشه های تصاویر درا ین حالت اون خمیدگی رو دارند ؟
    2- با لنز کیت 18-55 میتونیم این عکسها رو ( دقیقا یا %80 نزدیک به این عکسها ) رو داشته باشیم ؟
    3-با این لنز چطور ؟ Tamron 19-35mm f/3.5-4.5 AF
    4- میدونم نیاز به فلاش دارم ایا فلش خود دوربین و نور محیط میتونه این عکسها رو به ما بده یا نیاز به فلاش اکسترنال دارم ؟ ارزونترین فلاش چی هست ؟ به دست دوم میشه اعتماد کرد یا عمر خازن فلاشها مساله ساز میشه ؟

میخوام خروجی عکسها مشابه این تصاویر باشه

مرسی ممنون

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

ممنون دوست عزیز
    اتفاقا خودم هم در پست اول خودم (نقل قول زیر رو عنایت بفرماید ببینید ) اشاره کردم و نظر دوستان رو هم خواستم و فرمودند که نمیشه و امکان پذیر نیست
    البته درست هم میفرمایند با اون مشخصات نمیتونه با یک آلتراواید کامپیر بشود.
    اگر شما تست کردید ممنون میشوم اطلاعات بیشتری رو ارایه بفرمایید .
    دقیقاً چه چیزی نمیشه و امکان پذیر نیست ؟
    فوکال 19 روی فول فریم کم فوکالی نیست. خیلی واید تر از 24 روی همان فول فریم و 18 روی کراپ دار.
    M.Nouri و ataee تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

صفحه 45 از 55 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... آخرینآخرین