صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 215
Like Tree313تشکر

موضوع: مناسب ترین دوربین دوچشمی برای سفر و تفریح

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    المپیوس رو خودم خیلی موافقم! حداقل یه چیز مناسب خریداری می کنید!
    از بین الیمپوس و bresser کدام رو بیشتر توصیه میکید؟
    با توجه به اینکه تو تبریز bresser ندارن انقدر ارزششو داره که از سایت ها بخرم؟(دو تا سایت در این مورد پیدا کردم که بنابر قوانین فروم از طریق پیام خصوصی میفرستم)
    ضمنا تو سایتها گشتم قیمت الیموس 8*40 رو حدود 870 الی 900 زده بودن! ولی این فروشگاه 560 میگفت!!!!!!

شک نکنید طبق ضرب المثل قدیمی، هرچی پول بدی آش می خوری!
    بدون شک اگر امکانش براتون هست این کار را بکنید ضرر نکردید!
    یعنی هر دو مدل هانتر و دو تا ونگاردها نسبت به bresserو الیمپوس سرتر هستن؟
    قیمت هایی که دادن رو تایید میکنید؟
    این که کلا مثل اون موردهای قبلیه و اصلا پیشنهاد نمی کنم بهتون!
    خیلی علاقه دارید به این ابعاد حتما دنبال زایس یا زاوارفسکی برید!
    نه.فقط چون تستش کرده بودم عکسش رو هم ارسال کردم
    مد نظر من فقط 8*40 و 10*40 هست

شما دو راه دارید
    1- بین این موارد برید حضوری تست کنید و یکی رو انتخاب کنید
    2- اینترنتی خرید کنید.
    در خرید اینترنتی هم حتما با فروشنده صحبت کنید و سعی کنید مهلت تست ازش بگیرید که دیگه خیلی عالی خواهد شد.
    ارادتمند
    شرمنده اینهمه سوال میکنم.فکر نکنم اونایی که زایس 9 تومنی میخرن اینهمه تحقیق کنن!!!!

سپاس فراوان

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadg846 نمایش پست ها
    از بین الیمپوس و bresser کدام رو بیشتر توصیه میکید؟
    با توجه به اینکه تو تبریز bresser ندارن انقدر ارزششو داره که از سایت ها بخرم؟(دو تا سایت در این مورد پیدا کردم که بنابر قوانین فروم از طریق پیام خصوصی میفرستم)
    من شخصا اگر بخوام بین قیمت متوسط ها انتخاب کنم المپیوس، نیکون، فوجی و ویکسن رو ول نمی کنم برم برندهای کمتر شنیده شده حتی مثل Bresser بخرم
    اما کاربری شما طوری هست که ممکنه لازم باشه این کار. بخصوص با محدودیت بودجه ای که دارید.

ضمنا تو سایتها گشتم قیمت الیموس 8*40 رو حدود 870 الی 900 زده بودن! ولی این فروشگاه 560 میگفت!!!!!!
    بهترین ملاک برای قیمت گذاری می تونه Shopping گوگل باشه
    اگر قیمت هر کالایی تو ایران به قیمت جهانیش نزدیک بود می شه تا 50 درصد اطمینان پیدا کردم جنس مشکلی ندارم
    اگر خیلی کمتر بشه دو حالت داره
    1- جنس کارکرده است
    2- تقلبیه
    راه دیگه تشخیص کنترل کالا با تصاویر اینترنتی هست که خیلی موثره و در نهایت تست شخصی

یعنی هر دو مدل هانتر و دو تا ونگاردها نسبت به bresserو الیمپوس سرتر هستن؟
    قیمت هایی که دادن رو تایید میکنید؟
    منظور بنده مقایسه ویکسن و زایس و لایکا بود با المپیوس و ...
    نه برند های چینی با برندهای اروپایی!!!
    وگرنه مگر می شه مثلا زاوارفسکی یا اشتاینر و ... رو با حتی المپیوس مقایسه کرد؟!

نه.فقط چون تستش کرده بودم عکسش رو هم ارسال کردم
    مد نظر من فقط 8*40 و 10*40 هست
    قبلا هم عرض کردم اگر قرار دنبال عدسی شیئی کوچک باشید باید به فکر داشتن استاندارد BK7 روی منشور باشید که تقریبا در رنج قیمت متوسط موجود نیست!

شرمنده اینهمه سوال میکنم.فکر نکنم اونایی که زایس 9 تومنی میخرن اینهمه تحقیق کنن!!!!
    اتفاقا چرا!
    یکی از دوستان اگر اشتباه نکنم در همین تاپیک یا پیام خصوصی! قصد خرید بین زایس و اشتاینر رو داشت که با هم مثل جنابعالی کلی گفتگو کردیم ولی دیگه ازش خبری ندارم چی خرید؟!
    amir.komeily و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

من شخصا اگر بخوام بین قیمت متوسط ها انتخاب کنم المپیوس، نیکون، فوجی و ویکسن رو ول نمی کنم برم برندهای کمتر شنیده شده حتی مثل Bresser بخرم
    اما کاربری شما طوری هست که ممکنه لازم باشه این کار. بخصوص با محدودیت بودجه ای که دارید.
    متاسفانه تو تبریز فقط الیمپوس رو پیدا کردم که اونم موجود نداشت
    تو سایتهای فروش اینترنتی هم کمیاب هستن!

قبلا هم عرض کردم اگر قرار دنبال عدسی شیئی کوچک باشید باید به فکر داشتن استاندارد BK7 روی منشور باشید که تقریبا در رنج قیمت متوسط موجود نیست!
    اشتباه تایپی باعث سو تفاهم شده فکر کنم
    منظورم مدل های 8x40.....10x40 هست
    ضمنا مگه کارایی منشورهای bak-4 بهتر نیست؟ که همین bresser هم از این منشور استفاده میکنه

راستی bresser کوتینگ fmc داره ولی الیمپوس های همقیمت کوتینگشون تک لایه س!!!

انشاالله بکمک شما انتخابمو نهایی کنم و هفته بعد فکری برای خرید

متشکرم
    ویرایش توسط Mohammadg846 : Thursday 5 May 2016 در ساعت 22:54

تشکر کرده
    4653

متاسفانه تو تبریز فقط الیمپوس رو پیدا کردم که اونم موجود نداشت
    تو سایتهای فروش اینترنتی هم کمیاب هستن!
    المپیوس یک مدل کلاسیک و قدیمیه نسبت به برندهای دیگه!
    البته این مدل که مورد نظر ماست
    اشتباه تایپی باعث سو تفاهم شده فکر کنم
    منظورم مدل های 8x40.....10x40 هست
    ضمنا مگه کارایی منشورهای bak-4 بهتر نیست؟ که همین bresser هم از این منشور استفاده میکنه
    چرا! بهتره من باتوجه به قیمت و برخی اصرار های شما این مسئله را عرض کردم وگرنه همون Bk4 حالت ایده آله!
    راستی bresser کوتینگ fmc داره ولی الیمپوس های همقیمت کوتینگشون تک لایه س!!!

انشاالله بکمک شما انتخابمو نهایی کنم و هفته بعد فکری برای خرید

متشکرم
    واقعیتش من Bresser را از نزدیک مشاهده نکردم ولی اطمینان دارم از برندهای چینی خیلی سرتره!
    کالاهای چینی شاید از نظر قیمت، اپتیک شرایط خوبی داشته باشند ولی معمولا از دوام پایینی نسبت به مدلهای دیگه برخوردارند و این همون نقطه ضعفشونه
    برند کنکور هم هست که اگر چیزی ازش پیدا کنید مناسبه.
    یکی از شرکت های فروشنده را پیام خصوصی براتون می کنم.
    البته از نظر قیمت بالاتر از قیمت مورد نظر شماست اما گزینه های خوبی داره
    یک مدل هم براتون ارسال کردم در پیام خصوصی که بنظرم با توجه به شرایط شما خوبه
    ارادتمند
    Mohammadg846 تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

واقعیتش من Bresser را از نزدیک مشاهده نکردم ولی اطمینان دارم از برندهای چینی خیلی سرتره!
    کالاهای چینی شاید از نظر قیمت، اپتیک شرایط خوبی داشته باشند ولی معمولا از دوام پایینی نسبت به مدلهای دیگه برخوردارند و این همون نقطه ضعفشونه

برند کنکور هم هست که اگر چیزی ازش پیدا کنید مناسبه.
    یکی از شرکت های فروشنده را پیام خصوصی براتون می کنم.
    البته از نظر قیمت بالاتر از قیمت مورد نظر شماست اما گزینه های خوبی داره
    متاسفانه در مورد این کنکو 320 تومنی تنها یه کامنت بود که اونهم چندان نظر مثبتی نداشت
    Amazon.com : Kenko Binoculars Artos 10x42 Waterproof : Camera & Photo

با اینکه این کنکو در سایز موردنظر من چیز خوبی بنظر میاد ولی قیمتش یکم بالاست870 تومن
    Kenko Ultra View EX 10x42 DH - binoculars review - AllBinos.com

این مدل کنکو 700 تومنی رو هم در آمازون بسیار تعریف کردنش
    http://www.amazon.com/Kenko-Binocula.../dp/B004DYQRME

یک مدل هم براتون ارسال کردم در پیام خصوصی که بنظرم با توجه به شرایط شما خوبه
    ارادتمند
    متاسفانه با اینکه الصقر دوربین بسیار خوبیه ولی بدلیل ضد آب نبودن و توصیه هایی که در مورد نگهداریش شده احتمالا زیاد بدرد من نخوره.چون علاوه بر من کسانی هم که از این دوربین استفاده خواهند کرد غیر حرفه ای ان و ممکنه دوربین زودتر از موعد صدمه بخوره

در نهایت فکر کنم باید بین این دو یکی رو انتخاب کنم
    700تومن8x32
    http://www.amazon.com/Kenko-Binocula.../dp/B004DYQRME

و

سایز 10x42از495تا 530 تومن

Amazon.com : Bresser Condor Binocular : Sports & Outdoors

بنظر خودم bresser 10x42 برام مناسبتر باشه
    ویرایش توسط Mohammadg846 : Saturday 7 May 2016 در ساعت 15:35

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

بعد از تبادل نظرات و راهنماییهای ارزشمند جناب msh2200 امروز دوربین bresser condor 10x42 رو از طریق سایت شرکت دیدآسمان خریدم.البته بعلت بسته شدن درگاه پرداخت زرین پال تسویه هزینه کمی با دردسر همراه بود(یاد تحریمهای بانکی افتادم!!)
    گفتن امروز یا فردا برام ارسال میکنن
    انشالا صحیح و سالم برسه تست میکنم عکسهاشو میفرستم
    msh2200 و Nima Sadigh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

Cool bresser condor

بالاخره دوربین من هم رسید

با عجله چندتا عکس از لنز و تصویر خروجی تهیه کردم انشالله سر فرصت عکسهای بهتری ارسال میکنم

20160511_195805.jpg

20160511_140431.jpg

20160511_140358.jpg

20160511_140321.jpg

20160511_140308.jpg

تشکر کرده
    4653

بالاخره دوربین من هم رسید

با عجله چندتا عکس از لنز و تصویر خروجی تهیه کردم انشالله سر فرصت عکسهای بهتری ارسال میکنم
    درود
    به سلامتی و مبارکی!!
    تبریک می گم
    امیدوارم راضی کننده بوده باشه!
    تصاویر که نشاندهنده کیفیت خوب دوربین هستند!
    اما برای تست باید به ترتیب زیر عمل کنید
    1- بدنه را کاملا تست کنید که جای ضربه روی آن نباشد.
    2- لاستیک روی بدنه نباید در مجلی دچار وادادگی چسب شده باشد و باید محکم بدنه را احاطه کرده باشد.
    3- عدسی های شیئی را در زیر نور مناسب کنترل کنید و چک کنید سطح داخلی و بیرونی اپتیک خط یا خش و یا ترک خوردگی نداشته باشد.
    4- پیچ فوکوس مرکزی نباید دارای لغی و هرز شدگی باشد.
    5- عدسی های چشمی باید از نظر کوتینگ یکسان باشند.
    6- برای تنظیم ابتدا سمتی از عدسی شیئی که فاقد دیوپتر هست با پیچ فوکوس تنظیم کنید و سپس سمت دیگر را از طریق دیوپتر طوری تنظیم کنید که تصویر شفاف شود.
    7- اگر دوربین قابلیت اتصال به سه پایه دارد، دوربین را روی سه پایه نصب کنید. سپس یک محل را با دوربین کنترل کنید که چقدر اختلاف ارتفاع و سمت بین دو تیوپ وجود دارد.
    این اختلاف در سمت باید کم و در ارتفاع تقریبا صفر باشد.
    این بخش کمی تخصص می خواهد و برای بررسی وجود یا عدم وجود دوبینی در دوربین است.
    راه دیگر این هست که ابتدا یک سوژه را با دوربین تنظیم کنید و ببینید. بعد دوربین را بردارید و به محل بدون دوربین نگاه کنید و سپس در همین حالت و بدون برداشتن چشم دوربین را جلوی چشم قرار دهید. باید تصویر در دوچشم بصورت یکسان و بدون احساس فشار به عضلات چشم قابل رویت باشد.
    این موارد مهمترین مسائل برای چک کردن دوربین هست.
    در نهایت هم بسیار مراقب باشید به دوریبن ضربه ای وارد نشود.
    به نظر بنده از روی تصاویر بنظرم کیفیت خروجی خوبه.
    در خصوص بادی هم از بدنه اگر امکانش هست تصویر تهیه کنید برای دوستان در فروم قرار بدید بدک نیست!
    اگر امری باشه بنده در خدمتم
    ارادتمند
    Nima Sadigh، خزان و Mohammadg846 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

درود بر دوستان گرامی
    هفته قبل دوستی رو بعد از مدت ها دیدم و خیلی ناگهانی یک دوربین دو چشمی با مارک زایس!!! ( فکر نمیکنم اصل باشه ) جهت استفاده به من دادن ( خودشون یک عدد دیگه داشتن اینو به من دادن )
    من سه مورد دارم
    مورد اول اینکه جلوی دوربین یه قسمت مخصوص سه پایه هست ولی فکر میکنم تیاز به قطعه ای باشه که رابط بین دوربین و سه پایه باشه آیا درسته ؟ و در این صورت از کجا میشه این قطعه رو تهیه کرد
    مورد دوم روی دوربین مارک زایس زده شده و عبارت 7x اعداد 40*21 ممنون میشم اگه توضیحی در این رابطه بهم بدین ( آقا مصطفی )
    مورد سوم و البت کمی ناراحت کننده اینکه از چشمی سمت چپ تصویر مناسبی نمیبینم و واضح نیست دوربین رو میچرخونم اینور و اونور یهویی تصویری توش رویت میشه
    امروز جلو و پشت دوربین رو باز کردم ( منظورم ادوات اپتیکیه پیچ شده هست نه بدنه و قطعات داخلی ) و موردی به چشمم نخورد احیانا برای تعمیر به کجا باید مراجعه کنم
    در آخر دندون اسب پیش کشی رو که نمیشمرن ولی این دوربین با این مشخصات به چه کاری میاد ؟ ( طبیعت و این موارد که هیچ من بیشتر نگاهم به آسمونه حتی همین امشبم رهسپار جنگلم اگه بشه اینو هم ببرم با خودم )
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    درود بر دوستان گرامی
    هفته قبل دوستی رو بعد از مدت ها دیدم و خیلی ناگهانی یک دوربین دو چشمی با مارک زایس!!! ( فکر نمیکنم اصل باشه ) جهت استفاده به من دادن ( خودشون یک عدد دیگه داشتن اینو به من دادن )
    من سه مورد دارم
    مورد اول اینکه جلوی دوربین یه قسمت مخصوص سه پایه هست ولی فکر میکنم تیاز به قطعه ای باشه که رابط بین دوربین و سه پایه باشه آیا درسته ؟ و در این صورت از کجا میشه این قطعه رو تهیه کرد
    درود
    قطعه L شکل اتصال دوربین به سه پایه را از مجتمع پایتخت که متاسفانه تنها فروشگاه لوازم نجومی هست می شود تهیه کرد.
    برای اطلاع از فرشگاه هم اگر پیدا نکردید پیام خصوصی بزنید در خدمتم.
    مورد دوم روی دوربین مارک زایس زده شده و عبارت 7x اعداد 40*21 ممنون میشم اگه توضیحی در این رابطه بهم بدین ( آقا مصطفی )
    مورد سوم و البت کمی ناراحت کننده اینکه از چشمی سمت چپ تصویر مناسبی نمیبینم و واضح نیست دوربین رو میچرخونم اینور و اونور یهویی تصویری توش رویت میشه
    امروز جلو و پشت دوربین رو باز کردم ( منظورم ادوات اپتیکیه پیچ شده هست نه بدنه و قطعات داخلی ) و موردی به چشمم نخورد احیانا برای تعمیر به کجا باید مراجعه کنم
    در آخر دندون اسب پیش کشی رو که نمیشمرن ولی این دوربین با این مشخصات به چه کاری میاد ؟ ( طبیعت و این موارد که هیچ من بیشتر نگاهم به آسمونه حتی همین امشبم رهسپار جنگلم اگه بشه اینو هم ببرم با خودم )
    وقتی در مورد یک دوربین عبارت 7-21 و بعد علامت X و عدد 40 ذکر بشه یعنی 21X40 و عدد -7 هم قبلشه به معنای زوم بودن دوربینه!
    این دوربین از 7 تا 21 برابر بزرگتمایی رو به شما می ده! در خصوص اصلی بودن یا فیک بودن یه چک تو سایت زایس کنید خیلی چیزها دستگیرتون می شه!
    ولی تا جایی که یاد دارم بعیده چنین محصولی داشته باشه زایس! با این حال تصویرش رو بفرستید لطفا تا بررسی کنم.

این واضح نیست یعنی چی؟
    یعنی تصویر بالا و پایین و یا چپ و راسته نسبت به چشمی دیگه؟
    اگر اینطوریه دوربین دو بین شده و باید تعمیر بشه! از اونجایی که دوربین زوم هست ممکنه تعمیرکار مشکلات دیگه ای به سر دروبین بیاره. پس حتما تصویرش رو بفرستید تا ببینم و در خصوص مشکل تصویر هم دقیقا توضیح بدید.

امیدوارم با دستمال یا هر چیز دیگه ای داخلش رو تمیز نکرده باشید!!!!
    هیچ وقت هم اقدام به باز کردنش نکنید چون مشکلات خاصی رو موجب خواهد شد!

شما بزار درست بشه بعد ببین توی همان اسمان چه چیزهایی که نمی شه باهاش دید!!!
    ارادتمند
    خزان و Mohammadg846 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین