صفحه 17 از 22 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 215
Like Tree313تشکر

موضوع: مناسب ترین دوربین دوچشمی برای سفر و تفریح

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

سلام
    برای بودجه نهایتا 300تومن و با هدف تفریح و کوهنوردی
    اولا بزرگنمایی 10 برابر مناسب هست؟(با توجه به میدان دید)یا همون 8برابر کافیه
    ثانیا نظرتون راجع به این مدلها چیه؟(مدلها موجود در بازار تبریز و یا فروش اینترنتی)
    vixen h8*21 wp green

celestron upcloseg2رو دوستان لطف کردن بالا نظر دادن

baigishکه مدل 12*45و 300تومنی هست تا 8*30که با قیمتهای 70و90 تومن میفروشن!!!!(همشونم میگن اصل روسیه س!!!!)

ضمنا یه سر به سایت بایقیش زدم
    قیمت 10х40 زده حدود260تومن
    قیمت8х30Мاز 200تا 300 تومن بسته به نوع پوشش
    با این اوصاف مدل 12*45 با قیمت 300 تومن تو تبریز میتونه اصل باشه!؟؟
    ویرایش توسط Mohammadg846 : Sunday 24 April 2016 در ساعت 23:05

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadg846 نمایش پست ها
    سلام
    برای بودجه نهایتا 300تومن و با هدف تفریح و کوهنوردی
    درود
    تفریح و کوهنوردی خیلی کلی هستند!
    تفریح از دید راهنمایی خرید شامل نجوم، تماشای صحنه های ورزشی می شه
    کوهنوردی هم یک پارامتره که نیاز به زوم بسیار بالا نداره!
    شما هدفتون برای استفاده از دوربین در کوه چیه؟ صرفا برای دیدن مسیر پیش رو؟ یا برای مشاهده طبیعت و صحنه های طبیعی مانند حیوانات وحشی؟
    اینها هر کدوم لوازم خاص خودش رو می طلبه.
    با فرض اینکه شما قصد دارید در کوهنوردی حرفه ای از دوربنی استفاده کنید، باید دنبال دوربینی سبک باشید!
    از طرفی سبکی نباید باعث فدا شدن بزرگنمایی بشه و این در حالیه که شما محدودیت حدود 300 هزار تومان رو قرار دادید.
    این محدودیت هزینه دستتون را برای خرید ایده ال خواهد بست. ولی اگر باز هم چاره ای ندارید باید مفصل در موردش صحبت بشه.
    اولا بزرگنمایی 10 برابر مناسب هست؟(با توجه به میدان دید)یا همون 8برابر کافیه
    بزرگنمایی بین 8 تا 10 برای شما مناسبه. اما باید قبلش مطالب فروم را مطالعه کنید. در خصوص خروجی نور از دوربین ها بررسی کنید و در انتخابتون حداقلهای لازم برای خرید یک دوربین شارپ را رعایت کنید. خرید یک دوربین 10X25 جز در نور زیاد ظهر و بعضا در زمانهای طلائی عکاسی کاربردی برای شما نخواهد داشت.
    ولی تهیه یک دوربین مثلا 5X25 خیلی کیفیت بهتری به شما عرضه خواهد کرد.

ثانیا نظرتون راجع به این مدلها چیه؟(مدلها موجود در بازار تبریز و یا فروش اینترنتی)
    vixen h8*21 wp green
    این دوربین اگر اصل باشه بد نیست اما خروجی نور اون حدود 2.5 هست که این برای شرایط نوری ضعیف موجب افت کیفیت شارپی تصویر می شه. اگر دنبال این سری هستید حداقل به فکر تهیه یک دوربینی مثل 6X21 باشید بهتره.
    خروجی نورش بالای 3 هست که به عدد استاندارد نزدیکتره!

baigishکه مدل 12*45و 300تومنی هست تا 8*30که با قیمتهای 70و90 تومن میفروشن!!!!(همشونم میگن اصل روسیه س!!!!)
    برندهای روسی قدیمی هستند. بنده شخصا علاقه ای به خریدشون ندارم. بخصوص با این پیشرفت تکنولوژی در دهه اخیر.
    این دوربینی که می گید شاید مربوط به جنگ سرد باشه. بنظرم 300 براش بالاست چون قطعا آک نیست!
    پرش اگر آک باشه بیشتر از 250 نمی ارزه.
    به فکر سریهای جدید باشید. اینها از نظر حجم و وزن با نیاز شما همخوانی ندارند.
    ضمنا یه سر به سایت بایقیش زدم
    قیمت 10х40 زده حدود260تومن
    قیمت8х30Мاز 200تا 300 تومن بسته به نوع پوشش
    با این اوصاف مدل 12*45 با قیمت 300 تومن تو تبریز میتونه اصل باشه!؟؟
    اصل ممکنه باشه ولی عرض کردم بهتون به احتمال بسیار زیاد کار کرده است و دوربین دوچشمی هم از اونجایی که به ضربه به شدت حساسه نمی شه بهش اطمینان کرد.
    درسته که اگر مشکلی داشته باشه قابل تعمیره ولی قطعا مثل اولش نمی شه.
    اما بنده یه پیشنهاد دیگه به شما می کنم!
    تو این رنج قیمت بجای گشتن دنبال محصولات خاص چرا به محصولات کمتر دیده شده توجه نمی کنید؟
    اگر بیشتر از این توان هزینه کردن دارید (450 تا 500) این دو مدل رو ببینید

bresser condor 8x32
    قیمتی حدود 450 هزار تومان

BRESSER CONDOR 8X42
    قیمتی حدود 500 هزار تومان

یک مدل فکر کنم ایرانی هم هست که اگر براتون صرفا زوم اهمیت داره می تونید بهش فکر کنید
    اگر اشتباه نکنم مربوط به صاایران باشه با مشخصات 10X50 این سری دوربینها با زوم بالا معمولا برای پرنده نگری مناسب هستند.
    قیمتش هم فکر کنم حدود 300 تا 350 باشه ولی احتمالا باید نسبت به مدل های بالا هم از نظر کیفیت ساخت بدنه و هم وزن شرایط نامناسبی داشته باشد.
    این مدلها به مراتب نسبت به اون مدل روسی سر تر هستند.
    شاید تنها چیزی که تو این مدلها نباشه که تو دوربین روسی باشه شاخص گراگیری باشه که به کار شما نمیاد.
    بنابراین بنظرم بجای هزینه کردن برای یک دوربین قدیمی که بیشتر حکم عتیقه رو داره تا وسیله بروز، بهتره به فکر تهیه وسایل جدید باشید.
    البته ساختار و شکل دروبین قدیمی نیست! اگر بخواهید با همان ساختار یک دوریبن مقلا 10X50 با شرایط تولید جدید تهیه کنید بین 500.000 الی 2.000.000 باید هزینه کنید.
    برای خرید هم اگر به مدل هایی که معرفی کردم رسیدید بفرمایید پیام خصوصی کنم آدرس و نماینده فروش رو
    ارادتمند

G
    M
    T

Detect languageAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijani BasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebu anoChichewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEspera ntoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboI ndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMala gasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePun jabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTami lTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebuanoChich ewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEspera ntoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboI ndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMala gasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePun jabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTami lTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu

Text-to-speech function is limited to 100 characters

Options : History : Help : FeedbackClose
    Nima Sadigh، viva_utopia، amir.komeily و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها

بزرگنمایی بین 8 تا 10 برای شما مناسبه. اما باید قبلش مطالب فروم را مطالعه کنید. در خصوص خروجی نور از دوربین ها بررسی کنید و در انتخابتون حداقلهای لازم برای خرید یک دوربین شارپ را رعایت کنید. خرید یک دوربین 10X25 جز در نور زیاد ظهر و بعضا در زمانهای طلائی عکاسی کاربردی برای شما نخواهد داشت.
    ولی تهیه یک دوربین مثلا 5X25 خیلی کیفیت بهتری به شما عرضه خواهد کرد.

این دوربین اگر اصل باشه بد نیست اما خروجی نور اون حدود 2.5 هست که این برای شرایط نوری ضعیف موجب افت کیفیت شارپی تصویر می شه. اگر دنبال این سری هستید حداقل به فکر تهیه یک دوربینی مثل 6X21 باشید بهتره.
    خروجی نورش بالای 3 هست که به عدد استاندارد نزدیکتره!

د.

اما بنده یه پیشنهاد دیگه به شما می کنم!
    تو این رنج قیمت بجای گشتن دنبال محصولات خاص چرا به محصولات کمتر دیده شده توجه نمی کنید؟
    اگر بیشتر از این توان هزینه کردن دارید (450 تا 500) این دو مدل رو ببینید

bresser condor 8x32
    قیمتی حدود 450 هزار تومان

BRESSER CONDOR 8X42
    قیمتی حدود 500 هزار تومان

G
    M
    T

Detect languageAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijani BasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebu anoChichewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEspera ntoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboI ndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMala gasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePun jabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTami lTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebuanoChich ewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEspera ntoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboI ndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMala gasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePun jabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTami lTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu

Text-to-speech function is limited to 100 characters

Options : History : Help : FeedbackClose

سلام مجدد
    با تشکر فراوان از دقت نظر و وقت و توجهی که به پست و درخواست راهنمایی بنده داشتید
    هدف کوهنوردی حرفه ای نیست.فقط مواقعی که میرم کوه و طبیعت گردی(غیرحرفه ای) برای دیدن مناظر اطراف استفاده کنم
    در مورد همین برندی که معرفی کردید تحقیقاتی کردم خواستم در صورت امکان نظرتون در مورد مدل 42*10 اش بدونم؟؟

Amazon.com : Bresser Condor Binocular : Sports & Outdoors

آمازون زده 70 دلار
    البته مدل 42*8 اش رو 100 دلار زده
    اولا دلیل ارزونتر بودن مدل 42*10 چی میتونه باشه؟؟ مونده رو دستشون؟
    ثانیا خیلی گرون تر هست تو ایران

ضمنا یه مدل نیکون هم دیدم اگر مقدور بود نظرتون رو بفرمایید

Amazon.com : Nikon 8246 ACULON A211 10x42 Binocular (Black) : Camera & Photo

متشکرم

تشکر کرده
    4653

سلام مجدد
    با تشکر فراوان از دقت نظر و وقت و توجهی که به پست و درخواست راهنمایی بنده داشتید
    هدف کوهنوردی حرفه ای نیست.فقط مواقعی که میرم کوه و طبیعت گردی(غیرحرفه ای) برای دیدن مناظر اطراف استفاده کنم
    در مورد همین برندی که معرفی کردید تحقیقاتی کردم خواستم در صورت امکان نظرتون در مورد مدل 42*10 اش بدونم؟؟

Amazon.com : Bresser Condor Binocular : Sports & Outdoors

آمازون زده 70 دلار
    البته مدل 42*8 اش رو 100 دلار زده
    اولا دلیل ارزونتر بودن مدل 42*10 چی میتونه باشه؟؟ مونده رو دستشون؟
    درود
    تا سایت تولید کننده هست به قیمت آمازون خیلی توجه نکید!
    شارپی و نور گیری دوربین 8X42 به مراتب بیشتر از 10X42 هست و این ارزش بیشتری از 2 برابر بزرگنمایی بیشتر داره!
    قیمت این دو مدل در سایت آلمانی شرکت حدود 180 یورو هست!
    حالا شما فرض کنید فروشنده ایرانی تونسته باشه با قیمت حدود 120 یورو یا 100 یورو بیاره!
    طبیعیه که بخواد سود کنه و ...
    ضمنا یه مدل نیکون هم دیدم اگر مقدور بود نظرتون رو بفرمایید
    این هم مدل بدی نیست ولی سیستم منشور این دو مدل با هم متفاوت هستند.
    از نظر حجم نیکون حجیم تره!
    حداقل مسافت برای فوکوس تصویر در نیکون 5 متره که در مدل بالایی این عدد 3 هست!
    ولی در مجموع این مدل هم خوبه.
    استفاده از ابعاد عدسی شئی کوچک تر از 42 صرفا زمانی قابل تامله که استاندارد استفاده شده در منشور و اپتیک BK7 باشه
    من پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید اینترنتی دارید اول کل سایت ها رو بگردید و مدلهای متنوع داخلی و خارجی رو که متناسب قیمت شماست پیدا کنید بعد اطلاع بدید در موردشون بنده و دوستان نظر بدیم!
    ارادتمند
    ارادتمند
    Behzad43، MohammadRanjbar و Mohammadg846 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

درود
    تا سایت تولید کننده هست به قیمت آمازون خیلی توجه نکید!
    شارپی و نور گیری دوربین 8X42 به مراتب بیشتر از 10X42 هست و این ارزش بیشتری از 2 برابر بزرگنمایی بیشتر داره!
    قیمت این دو مدل در سایت آلمانی شرکت حدود 180 یورو هست!
    حالا شما فرض کنید فروشنده ایرانی تونسته باشه با قیمت حدود 120 یورو یا 100 یورو بیاره!
    طبیعیه که بخواد سود کنه و ...

این هم مدل بدی نیست ولی سیستم منشور این دو مدل با هم متفاوت هستند.
    از نظر حجم نیکون حجیم تره!
    حداقل مسافت برای فوکوس تصویر در نیکون 5 متره که در مدل بالایی این عدد 3 هست!
    ولی در مجموع این مدل هم خوبه.
    استفاده از ابعاد عدسی شئی کوچک تر از 42 صرفا زمانی قابل تامله که استاندارد استفاده شده در منشور و اپتیک BK7 باشه
    من پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید اینترنتی دارید اول کل سایت ها رو بگردید و مدلهای متنوع داخلی و خارجی رو که متناسب قیمت شماست پیدا کنید بعد اطلاع بدید در موردشون بنده و دوستان نظر بدیم!
    ارادتمند
    ارادتمند
    بسیار متشکر از راهنمایی های ارزنده جنابعالی
    یک گزینه م کمتر شد و فقط پی مدل های 42*8 میگردم
    ضمنا یه نفر پیدا کردم مسافرتهای کشورهای همسایه زیاد میره.اگر قبول کنه میگم ازونور آب بیاره
    البته با گشتی که در سایتهای اماراتی زدم متوجه شدم اکثر جنس چینی میفروشن
    فقط یکیش Nikon 8246 ACULON A211 داشت اونم بقیمت حدود400 درهم.BRESSER CONDORهم هیچ کدوم نداشتن .حتی baigish هم یکی داشت که ظاهرا تقلبی بود.کلی canon هم دارن که ظاهرا همش از دم چینیه
    شاید اخر سر مجبور شم یه مدل خوب از سیلوسترون بگم برام بیاره!
    راستی سایت امریکایی قیمت زده 60 دلار البته با 50.60 درصد تخفیف.سایت المانی هم سر گردنه س!!!
    باز هم از راهنمایی هاتون متشکرم.
    ویرایش توسط Mohammadg846 : Wednesday 27 April 2016 در ساعت 21:26

تشکر کرده
    4653

شاید اخر سر مجبور شم یه مدل خوب از سیلوسترون بگم برام بیاره!
    سلسترون هم دوربین هاش چینیه! بنظرم اگر قراره سلسترون بخرید شاید بشه تو نایت اسکای چیزهایی پیدا کرد!
    راستی سایت امریکایی قیمت زده 60 دلار البته با 50.60 درصد تخفیف.سایت المانی هم سر گردنه س!!!
    باز هم از راهنمایی هاتون متشکرم.
    نه عزیز سر گردنه نیست!
    برندهایی که تو امریکا هست اینقدر قوی هستند که شرکتهای خارجی رو مجبور می کنند به کاهش قیمت

برای کار شما خیلی مهم نیست حتما جنس خارجی باشه! بنظرم می تونید مثلا همون صاایران 10X42 رو حدود 330 تومان تهیه کنید.
    ولی اگر امکان هزینه کردن بیشتر هست که همین 8X42 خوبه
    amir.komeily و Mohammadg846 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

سلسترون هم دوربین هاش چینیه! بنظرم اگر قراره سلسترون بخرید شاید بشه تو نایت اسکای چیزهایی پیدا کرد!

نه عزیز سر گردنه نیست!
    برندهایی که تو امریکا هست اینقدر قوی هستند که شرکتهای خارجی رو مجبور می کنند به کاهش قیمت

برای کار شما خیلی مهم نیست حتما جنس خارجی باشه! بنظرم می تونید مثلا همون صاایران 10X42 رو حدود 330 تومان تهیه کنید.
    ولی اگر امکان هزینه کردن بیشتر هست که همین 8X42 خوبه

ضمن تشکر از راهنمایی های ارزنده شما در پستهای
    دوربینهای صاایران هم هیچکدوم ضدآب نیست و با نیتروژن پرنشده که به مرور نفوذ گردوخاک و بخار آب باعث افت کیفیت میشه
    ضمنا نظرتون در مورد این دوربینها چیه؟بامقایسه مشخصات این دوربین تفاوتی بین سری condor و Corvette ندیدم.جز اینکه درصد گذردهی نور در کوروته نودوپنج هست و فوکوسش هشت متر.در سری کوندور میزان گذردهی نور ننوشته
    از سری condor ارزانتر هستن
    این صدوبیست یورو زده
    Bresser Corvette 10x42 Binoculars | Bresser
    و همچنین این دوربین هشتاد یورویی
    YUKON Futurus 8x40 WA Binoculars | Bresser
    بنظرتون تو ایران پیدا میشن؟
    یک درخواست: اگه براتون مقدور بود یه تصویر از خروجی برسر هشت در چهل و دو و ده در چهل و دو بفرستید

امروز رفتم چندتا مغازه سر زدم که متاسفانه هیچکدام bresser نداشتن و بجاش این چندتا مدل رو توصیه میکرد که عکسهاش رو پایین میفرستم
    اغلب همون چینی های ارزان قیمت رو داشتن
    یکی هم الصقر داشت که 800 میداد!! و میگفت تحت لیسانس و ساخت چین هم داره حدود500 تومن ضمنا هفته بعد قرار بود8x40 Olympus بیاره با قیمت حدود560 تومن
    عکس اونهایی که تونستم تست کنم رو میفرستم لطفا نظرتون رو در موردشون بفرمایید
    hunter 10x42 که طرف میگفت اصل آلمانه و 850 تومن

[تصویر: p44l4rc5sjawldpz5hk8.jpg]

meopta8x25 که 1.200 تومن

[تصویر: oiqzjobf9v22lsl9zyo3.jpg]

ونگارد 8x42 هم 800 تومن که کیفیت و جنس بدنه ش چنگی به دل نمیزد

[تصویر: l9pd6ce6krmhhqiqhsut.jpg]

یه فروشگاه هم فقط کاتالوگ ونگارد رو نشون داد و که 800 تومن و میگفت اصل آلمانه!!!!!

4.jpg

نظرتون در مورد اینها چیه ؟
    قیمتها چطوره؟
    خود جنس ارزش خرید داره؟
    ویرایش توسط Mohammadg846 : Monday 2 May 2016 در ساعت 23:19

تشکر کرده
    4653

ضمن تشکر از راهنمایی های ارزنده شما در پستهای
    دوربینهای صاایران هم هیچکدوم ضدآب نیست و با نیتروژن پرنشده که به مرور نفوذ گردوخاک و بخار آب باعث افت کیفیت میشه
    درود
    اگر منظورتون از ضد آبی عدم نفوذپزیری آب باشه که فقط سری های Marine این قابلیت رو دارند.
    در خصوص گاز نیتروژن هم باید عرض کنم این گاز صرفا برای جلوگیری از ایجاد شبنم و مه گرفتگی بر روی اپتیک در داخل برخی از دوربین های سطح بالا و عموما اپتیک های بزرگ تزریق می شه و نه همه اپتیک ها!!!
    در خصوص مقاومت در برابر آب و نفوذ خاک، اگر شما دوربین را باز نکنید امکان نداره خاک و رطوبت به داخل تیوپ نفوذ کنه و از این نظر مطمئن باشید اتفاقی رخ نخواهد داد!!
    حتی لازمه یاداوری کنم استفاده از دوربین های دارای گاز نیتروژن بیشتر برای زمانی کاربرد داره که شما در محیط های فوق مرطوب و ابر و مه مدام از دوربین استفاده کنید. مثلا جنگل یا در شب و سحرگاه!
    اما در زمانهای عادی حداقل برای بنده پیش نیامده این اتفاق رو ببینم! حتی با یک دوربین اسیب دیده در هنگام سحر هرگز این اتفاق را تجربه نکردم مگر اینکه خودم بخار دهان را روی اپتیک بنشانم!!!
    بنابراین به این تبلیغات خیلی توجه نکنید.
    البته منکر کیفیت کالاهای اروجینال نسبت به ایرانی نیستم اما نکته ای هست که همون اول هم خدمتتون عرض کردم.
    اگر واقعا براتون محدودیت بوده و داشتن بزرگنمایی اهمیت داره بهترین گزینه همین دوربین های ایرانی هستند و لا غیر.
    اما اگر محدودیت بودجه ندارید که وضعیت کلا متفاوته و می شه کارهای دیگه ای کرد. شما اول ببینید در بهترین حالت ممکن چقدر برای دوربین می توانید هزینه کنید و مناسب با اون و کارایی دوربین انتخاب کنید.
    دوربین 8X40 اشتاینر حدود 1.700 هست در حای که همین ابعاد در برند لایکا قیمتی حدود 4 میلیون داره!! تفاوت هم واقعا بین کیفیتشون مشهوده اما برای افرادی که سابقه کار با دوربین خیلی خوب را ندارند، با نگاه اول به همین اشتاینر بسیار از انتخابشون خرسند خواهند بود و حتی ممکنه زبان به انتقاد باز کنند که لایکا بیخود گرانه!! در صورتی که واقعا دلیل داره این گرانی!
    ضمنا نظرتون در مورد این دوربینها چیه؟بامقایسه مشخصات این دوربین تفاوتی بین سری condor و Corvette ندیدم.جز اینکه درصد گذردهی نور در کوروته نودوپنج هست و فوکوسش هشت متر.در سری کوندور میزان گذردهی نور ننوشته
    از سری condor ارزانتر هستن
    این صدوبیست یورو زده
    Bresser Corvette 10x42 Binoculars | Bresser
    و همچنین این دوربین هشتاد یورویی
    YUKON Futurus 8x40 WA Binoculars | Bresser
    بنظرتون تو ایران پیدا میشن؟
    تفاوت این دو دوربین فرای بحث مشخصات در ساختار قرار گیری منشور هاست! منشور Corvette از سری roof هست در حالی که Futurus از سری Porro می باشد.
    این مسئله باعث کوچک شدن حجم و حمل آسان تر سیری Corvette می شه!
    ساختار Porro در دوربین های قدیمی و ابعاد بزرگ رایجه ولی بنظرم در شرایط کنونی و اگر نگهداری از ابزارتون خوبه به فکر ساختار Roof باشید که هم مقاومت بهتری در برابر ضربه دارند و هم کم حجم تر هستند.
    یک درخواست: اگه براتون مقدور بود یه تصویر از خروجی برسر هشت در چهل و دو و ده در چهل و دو بفرستید
    با عرض شرمندگی در حال حاضر دسترسی به دوربین های متنوع ندارم!
    نهایتا بتونم خروجی یک اپتیک را در حالت 10X و 30X از یک دوربین 10X 30X50 براتون تهیه کنم و یا اپتیک ساده تری مقر 10X50
    ولی با تست تصویری نتیجه خوبی نمی گیرید!
    چون سنسور دوربین با جبران نوردهی سعی می کنه نور را تامین کنه و در نتیجه خروجی قابل درک براتون نخواهد بود. اگر هدفتون از این تصویر دیدن خروجی و کیفیتشه بنظرم حضوری بتونید امتحان کنید بهتره!
    امروز رفتم چندتا مغازه سر زدم که متاسفانه هیچکدام bresser نداشتن و بجاش این چندتا مدل رو توصیه میکرد که عکسهاش رو پایین میفرستم
    اغلب همون چینی های ارزان قیمت رو داشتن
    یکی هم الصقر داشت که 800 میداد!! و میگفت تحت لیسانس و ساخت چین هم داره حدود500 تومن ضمنا هفته بعد قرار بود8x40 Olympus بیاره با قیمت حدود560 تومن
    قبال خدمتتون عرض کردم! اگر بخواهید با این روال در بازار بچرخید ضرر می کنید! حتما در مرحله اول حداکثر هزینه را مشخص کنید و بعد بازه بزرگنمایی را! تا راحت تر بشود تصمیم گیری کرد!
    در مورد الصفر و برندهایی که گفتید تحت لیسانس و ...، تحت لیسانس کجا؟ تایوان؟
    ببنید دوست عزیز خیلی از برندهای موجود در بازار مثل NightSky و SkyWacther و حتی تا حدودی Celesteron تو چین تولید می شوند.
    دو برند اول که کلا چینی هستند و برند دوم یک برند اصیل! اما کیفیت دو برند اول در برخی مواقع از سلسترون بیشتره!
    اما! مهم بحث هزینه هست!
    1- قیمت پرت و پلای وارد کننده ایرانی
    2- با قیمت معادل می شود به راحتی یک برند تخصصی گرفت.
    این تفاوت را بنده بین دو محصول از دو کشور المان و امریکا به عینه دیده ام.
    لایکا 10X50 و ویلیام اپتیک 10X50
    علی رغم اینکه ویلیام نام امریکا را یدک می کشید، 50 درصد کیفیت لایکا را هم نداشت! چون لایکا اصالتا تحت لیسانس یک شرکت تخصصی تولید می شود ولی ویلیام در چین و بدون پشتوانه شرکت معتبر با سابقه لایکا!!
    باز هم تاکید می کنم مهم سقف هزینه هست!!!!!!
    عکس اونهایی که تونستم تست کنم رو میفرستم لطفا نظرتون رو در موردشون بفرمایید
    من تصاویر را نمی توانم ببینم!
    در مورد قیمت بالای 800 هم اگر تصمیمتون جدیه دستتون خیلی بازتر می شه!
    یه فروشگاه هم فقط کاتالوگ ونگارد رو نشون داد و که 800 تومن و میگفت اصل آلمانه!!!!!
    فروشنده شکر زیادی میل فرموده
    فروشنده کارش همینه فروش به هر قیمتی!
    برند ونگارد در حال حاضر متعلق به آمریکاست هست و محصولاتش در چین تولید می شه.
    بنظرم بهتره اول از همه تکلیف خودتون را مشخص کنید بالاخره چقدر قصد دارید هزینه کنید!
    اگر بیشتر از 300 هزار تومان شدنیه خوب بفرمایید موارد دیگه ای معرفی کنم.
    تصاویر هم اگر ارسال کنید و یا مدل را دقیقا بفرستید در نت سرچ می کنم.
    ارادتمند
    Mohammadg846 تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

درود

البته منکر کیفیت کالاهای اروجینال نسبت به ایرانی نیستم اما نکته ای هست که همون اول هم خدمتتون عرض کردم.
    اگر واقعا براتون محدودیت بوده و داشتن بزرگنمایی اهمیت داره بهترین گزینه همین دوربین های ایرانی هستند و لا غیر.
    اما اگر محدودیت بودجه ندارید که وضعیت کلا متفاوته و می شه کارهای دیگه ای کرد. شما اول ببینید در بهترین حالت ممکن چقدر برای دوربین می توانید هزینه کنید و مناسب با اون و کارایی دوربین انتخاب کنید.
    دوربین 8X40 اشتاینر حدود 1.700 هست در حای که همین ابعاد در برند لایکا قیمتی حدود 4 میلیون داره!! تفاوت هم واقعا بین کیفیتشون مشهوده اما برای افرادی که سابقه کار با دوربین خیلی خوب را ندارند، با نگاه اول به همین اشتاینر بسیار از انتخابشون خرسند خواهند بود و حتی ممکنه زبان به انتقاد باز کنند که لایکا بیخود گرانه!! در صورتی که واقعا دلیل داره این گرانی!

تفاوت این دو دوربین فرای بحث مشخصات در ساختار قرار گیری منشور هاست! منشور Corvette از سری roof هست در حالی که Futurus از سری Porro می باشد.
    این مسئله باعث کوچک شدن حجم و حمل آسان تر سیری Corvette می شه!
    ساختار Porro در دوربین های قدیمی و ابعاد بزرگ رایجه ولی بنظرم در شرایط کنونی و اگر نگهداری از ابزارتون خوبه به فکر ساختار Roof باشید که هم مقاومت بهتری در برابر ضربه دارند و هم کم حجم تر هستند.

با عرض شرمندگی در حال حاضر دسترسی به دوربین های متنوع ندارم!
    نهایتا بتونم خروجی یک اپتیک را در حالت 10X و 30X از یک دوربین 10X 30X50 براتون تهیه کنم و یا اپتیک ساده تری مقر 10X50
    ولی با تست تصویری نتیجه خوبی نمی گیرید!
    چون سنسور دوربین با جبران نوردهی سعی می کنه نور را تامین کنه و در نتیجه خروجی قابل درک براتون نخواهد بود. اگر هدفتون از این تصویر دیدن خروجی و کیفیتشه بنظرم حضوری بتونید امتحان کنید بهتره!

قبال خدمتتون عرض کردم! اگر بخواهید با این روال در بازار بچرخید ضرر می کنید! حتما در مرحله اول حداکثر هزینه را مشخص کنید و بعد بازه بزرگنمایی را! تا راحت تر بشود تصمیم گیری کرد!
    در مورد الصفر و برندهایی که گفتید تحت لیسانس و ...، تحت لیسانس کجا؟ تایوان؟
    ببنید دوست عزیز خیلی از برندهای موجود در بازار مثل NightSky و SkyWacther و حتی تا حدودی Celesteron تو چین تولید می شوند.
    دو برند اول که کلا چینی هستند و برند دوم یک برند اصیل! اما کیفیت دو برند اول در برخی مواقع از سلسترون بیشتره!
    اما! مهم بحث هزینه هست!
    1- قیمت پرت و پلای وارد کننده ایرانی
    2- با قیمت معادل می شود به راحتی یک برند تخصصی گرفت.

من تصاویر را نمی توانم ببینم!
    در مورد قیمت بالای 800 هم اگر تصمیمتون جدیه دستتون خیلی بازتر می شه!

فروشنده شکر زیادی میل فرموده
    فروشنده کارش همینه فروش به هر قیمتی!
    برند ونگارد در حال حاضر متعلق به آمریکاست هست و محصولاتش در چین تولید می شه.
    بنظرم بهتره اول از همه تکلیف خودتون را مشخص کنید بالاخره چقدر قصد دارید هزینه کنید!
    اگر بیشتر از 300 هزار تومان شدنیه خوب بفرمایید موارد دیگه ای معرفی کنم.
    تصاویر هم اگر ارسال کنید و یا مدل را دقیقا بفرستید در نت سرچ می کنم.
    ارادتمند
    شرمنده
    ظاهرا عکسها رو درست آپلود نکردم
    فقط لینک عکسها رو میذارم تا هر کس خواست مشاهده کنه و مزاحم نشیم
    در مورد بودجه بگم که تا 500 بردم بالا!!!چون دیدم جنس با دوام موجود نیس و ممکنه بعد چند سال مشکلات دوبینی و افت کیفیت بروز کنه
    با گشت در مغازه ها هم که با این بودجه یکی الیمپوس8*40 پیشنهاد داد که البته موجود نداشت(متاسفانه یادم رفت حداقل از قوطی خالیش عکس بگیرم)که طی تحقیقات از نوع ارجینالش تعریف کردن
    و همچنین همون فروشگاه گفت اشتاینر تحت لیسانس ساخت چین حدود500 داره(که فکر نکنم تحت لیسانس هم باشه)
    اونیکی ها همکه آدمو تحریک به خرج کردن 800 میکنن

hunter 10x42 که طرف میگفت اصل آلمانه و 850 تومن

http://8pic.ir/images/p44l4rc5sjawldpz5hk8.jpg

meopta8x25 که 1.200 تومن

http://8pic.ir/images/oiqzjobf9v22lsl9zyo3.jpg

ونگارد 8x42 هم 800 تومن که کیفیت و جنس بدنه ش چنگی به دل نمیزد

http://8pic.ir/images/l9pd6ce6krmhhqiqhsut.jpg

کاتالوگ
    http://8pic.ir/images/o5lmx9n8onqoybmndrwe.jpg

البته مدل کاتالوگ با مدل ونگاردی که تو یه فروشگاه دیگه تست کردم متفاوت بود ولی هردو800قیمت دادن

متاسفانه بازار تبریز تو این رنج قیمت زیاد تنوع نداره و با بودجه من فعلا همین پیشنهادات هست و با توجه به بصرفه نبودن سفر به تهران برای این کار مجبورم یا با همینها بسازم یا از سایتهای اینترنتی سفارش بدم(اگر واقعا جنس و سایت قابل اعتماد باشه)
    ویرایش توسط Mohammadg846 : Tuesday 3 May 2016 در ساعت 21:48

تشکر کرده
    4653

شرمنده
    ظاهرا عکسها رو درست آپلود نکردم
    فقط لینک عکسها رو میذارم تا هر کس خواست مشاهده کنه و مزاحم نشیم
    در مورد بودجه بگم که تا 500 بردم بالا!!!چون دیدم جنس با دوام موجود نیس و ممکنه بعد چند سال مشکلات دوبینی و افت کیفیت بروز کنه
    با گشت در مغازه ها هم که با این بودجه یکی الیمپوس8*40 پیشنهاد داد که البته موجود نداشت(متاسفانه یادم رفت حداقل از قوطی خالیش عکس بگیرم)که طی تحقیقات از نوع ارجینالش تعریف کردن
    المپیوس رو خودم خیلی موافقم! حداقل یه چیز مناسب خریداری می کنید!
    و همچنین همون فروشگاه گفت اشتاینر تحت لیسانس ساخت چین حدود500 داره(که فکر نکنم تحت لیسانس هم باشه)
    باز هم خدا امواتش رو رحمت کنه که انصاف داشته گفته!
    بعضی فروشنده ها که کلا به روی خودشون نمیارن!

اونیکی ها همکه آدمو تحریک به خرج کردن 800 میکنن
    شک نکنید طبق ضرب المثل قدیمی، هرچی پول بدی آش می خوری!
    بدون شک اگر امکانش براتون هست این کار را بکنید ضرر نکردید!
    meopta8x25 که 1.200 تومن
    این که کلا مثل اون موردهای قبلیه و اصلا پیشنهاد نمی کنم بهتون!
    خیلی علاقه دارید به این ابعاد حتما دنبال زایس یا زاوارفسکی برید!
    موارد دیگه هم همشون چینیه!
    حداقل من تا به حال اسمشون را نشنیدم!!
    متاسفانه بازار تبریز تو این رنج قیمت زیاد تنوع نداره و با بودجه من فعلا همین پیشنهادات هست و با توجه به بصرفه نبودن سفر به تهران برای این کار مجبورم یا با همینها بسازم یا از سایتهای اینترنتی سفارش بدم(اگر واقعا جنس و سایت قابل اعتماد باشه)
    شما دو راه دارید
    1- بین این موارد برید حضوری تست کنید و یکی رو انتخاب کنید
    2- اینترنتی خرید کنید.
    در خرید اینترنتی هم حتما با فروشنده صحبت کنید و سعی کنید مهلت تست ازش بگیرید که دیگه خیلی عالی خواهد شد.
    ارادتمند
    amir.komeily و Mohammadg846 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 17 از 22 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... آخرینآخرین