صفحه 57 از 103 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر همراه alirezasabaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    903

سلام و عرض ادب
    این هار اس اس دی رو ما بستیم روی یه رایانه ی رومیزی انصافا تغییر قابل ملاحظه ای در بالاامدن ویندوز - فتوشاپ - لایت روم و .... بوجود امد . در مورد لب تاپ هم تقریبا همین تغییرات دیده شد .
    در مجموع نسبت به هزینه به صرفه می باشد .
    M.Meghdari و saeed2vfx تشکر می‌کنند.
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasabaghi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    این هار اس اس دی رو ما بستیم روی یه رایانه ی رومیزی انصافا تغییر قابل ملاحظه ای در بالاامدن ویندوز - فتوشاپ - لایت روم و .... بوجود امد . در مورد لب تاپ هم تقریبا همین تغییرات دیده شد .
    در مجموع نسبت به هزینه به صرفه می باشد .
    با تشکر از اطلاع رسانیتون.

و جهت اطلاع عموم :
    SSD یا Solid-state drive به معنای درایو جامد است و استفاده از پیشوند "هارد" که برگرفته از Hard Disk Drive یا دیسک سخت هست ، جایز نیست.
    زین پس بجای "هارد SSD" بفرمایید حافظه SSD یا درایو SSD

اطلاعات بیشتر در ویکی فارسی

پیروز باشید
    Meisam، Afshin.Prt، m.a.i و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    190

سلام و خسته نباشید . من قصد خرید لپ تاپ دارم . بیشترین کاری که میکنم ادیت عکس و وب گردی هستش.لپ تاپ فعلیمم یه Fujirtsu esprimo v5535 هستش که با مصیبت ادیت انجام میدم. میخواستم راهنماییم کنین که چی بگیرم ؟ اپل یا غیره ؟ در ضمن یکی از اقواممون در امریکا میتونه برام خرید کنه ، به نظرتون خرید از اونجا منطقی هست یا نه ؟ اگه هست Macbook Air یا Macbook pro ؟در مورد صفحه نمایش رتینا هم اطلاع دارم . ایا هزینه بیشتر بین این مدل هایی که تو سایت اپل دیدم اختلاف خیلی فاحش هستش ؟ بوجمم حداکثر تا 1200 دلار هستش . یا کلا اپل و بی خیال شم چیز دیگه ای بگیرم ؟
    ببخشد سوالام زیاد شد :)

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط monomono نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید . من قصد خرید لپ تاپ دارم . بیشترین کاری که میکنم ادیت عکس و وب گردی هستش.لپ تاپ فعلیمم یه Fujirtsu esprimo v5535 هستش که با مصیبت ادیت انجام میدم. میخواستم راهنماییم کنین که چی بگیرم ؟ اپل یا غیره ؟ در ضمن یکی از اقواممون در امریکا میتونه برام خرید کنه ، به نظرتون خرید از اونجا منطقی هست یا نه ؟ اگه هست Macbook Air یا Macbook pro ؟در مورد صفحه نمایش رتینا هم اطلاع دارم . ایا هزینه بیشتر بین این مدل هایی که تو سایت اپل دیدم اختلاف خیلی فاحش هستش ؟ بوجمم حداکثر تا 1200 دلار هستش . یا کلا اپل و بی خیال شم چیز دیگه ای بگیرم ؟
    ببخشد سوالام زیاد شد :)
    سلام
    با توجه به نیازتون یکی از موردهای زیر:
    Asus N45vz
    Asus g55vw
    Asus g46vw
    ودر صورت افزایش بودجه مک بوک های سری رتینا که گرافیک مجزا دارند.
    باسپاس
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر همراه MMehdikhani آواتار ها
    تشکر کرده
    570

سلام
    قصد خرید لپتاپ Asus n550jv رو دارم .(لینکمشخصات http://www.digikala.com/?Products=No...ok-ASUS-N550JV)
    علت خرید هم بیشتر به خاطر صفحه نمایش فول اچ دی و همچنین صفحه IPS هست. به نظر شما تو این رنج قیمت (3700)گزینه بهتری هم وجود داره یا نه؟
    مهدی

كاربر همراه hosein60 آواتار ها
    تشکر کرده
    948

N550jv دستگاه بینظیری هست که جدید ترین مشخصات سخت افزاری رو داره، با سی پی یو نسل جدید هاسول و گرافیک 750 جیفورس 4 گیگ ومانیتور ips فول اچ دی ارزشمند ترین انتخاب هست ( بنده در فروشگاه این مدل رو موجود دارم، فردا ویندوز روش نسب میکنم تست میکنم و نتیجه رو اینجا میزارم برای شما )
    البته سری N همیشه بهترین ها بوده .
    MMehdikhani و saeed2vfx تشکر می‌کنند.

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

میتونید به من چند تا لپتاپ معرفی کنید ، قصد خرید دارم.
    کاربرد : وبگردی و ماهی یکی دوتا ادیت عکس ، چون از PC بیشتر برای ادیت استفاده میکنم ، ولی جوری نباشه که توی فتوشاپ جون بکنه ، مهمترین چیز برام LCD هستش ، براق نباشه ، رنگ هاش خوب باشه ، ترجیحا فول اچ دی باشه ، بودجه 1600000 تا 2600000 ، هر چی کمتر بهتر . پردازنده هم اینتل باشه
    با تشکر از همه دوستان
    EOS 3000 N/EOS 5D ii/EOS 6D/24-105 F4/135 F2/50 F1.8STM

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

بنده الان یه مک بوک پروی 2011 - cor i5 دارم که قصد فروشش رو دارم. ولی قبل از اون میخواستم بدونم دربین macbook air های اپل , مدلی هست که برای کار های معمول ادیت عکاسی وفیلم سرعت مناسب رو داشته باشه؟ یاباید ازبین مک بوک پرو ها, انتخاب کرد؟ دوستانی که تجربه شو دارند لطفا راهنمایی بفرمایند.
    الان مک بوک من کمی در استفاده های همزمان3-4 برنامه کمی سرعت دلخواه رو نداره.فکر میکردم مشکل از سیستم عامل هست که با ارتقای اون تفاوتی حس نشد.
    دوربین هم دی800 هست.

كاربر همراه itsa_fineday آواتار ها
    تشکر کرده
    505

نقل قول نوشته اصلی توسط babek205 نمایش پست ها
    میتونید به من چند تا لپتاپ معرفی کنید ، قصد خرید دارم.
    کاربرد : وبگردی و ماهی یکی دوتا ادیت عکس ، چون از PC بیشتر برای ادیت استفاده میکنم ، ولی جوری نباشه که توی فتوشاپ جون بکنه ، مهمترین چیز برام LCD هستش ، براق نباشه ، رنگ هاش خوب باشه ، ترجیحا فول اچ دی باشه ، بودجه 1600000 تا 2600000 ، هر چی کمتر بهتر . پردازنده هم اینتل باشه
    با تشکر از همه دوستان
    دوست عزیز محصولی که من شخصا منتظرش هستم و مطمئنم برای همکاران عکاس ما هم بسیار جالب خواهد بود تبلت ماکروسافت سرفس پرو 2 هست

این تبلت با داشتن ویندوز 8 و پشتیبانی از تمامی نرم افزار های ویندوز مانند فوتوشاپ و ... و همچنین پردازشگر اینتل کور ای 5 و 8 گیگ رم و 128 گیگ هارد سرعت بالا . طراحی سبک و کوچک طول عمر باطری زیاد مطمئنن ابزار مناسبی برای پاسج گویی به بسیاری از نیاز های کاربران خواهد بود .
    تصور داشتن فوتوشاپ و لایت روم و دیگر ابزار همیشه در دسترس و اعمال تغیرات و ادیت و ساخت تصاویر در انها با استفاده از تاچ اسکرین و قلم حتی در تاکسی و مترو و مسافرت و .. بسیار لذت بخش است ... پیشنهاد میکنم شما هم دست نگه دارید و برای خرید عجله نکنید .. شاید این محصول چاره کار شما باشد !

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    بنده الان یه مک بوک پروی 2011 - cor i5 دارم که قصد فروشش رو دارم. ولی قبل از اون میخواستم بدونم دربین macbook air های اپل , مدلی هست که برای کار های معمول ادیت عکاسی وفیلم سرعت مناسب رو داشته باشه؟ یاباید ازبین مک بوک پرو ها, انتخاب کرد؟ دوستانی که تجربه شو دارند لطفا راهنمایی بفرمایند.
    الان مک بوک من کمی در استفاده های همزمان3-4 برنامه کمی سرعت دلخواه رو نداره.فکر میکردم مشکل از سیستم عامل هست که با ارتقای اون تفاوتی حس نشد.
    دوربین هم دی800 هست.
    سلام
    من مدل زیر رو پیشنهاد میکنم.
    Apple 15-inch MacBook Pro with Retina display/2.7GHz Core i7 (Earl... MacBook specs
    باسپاس
    saeed2vfx و kiavash تشکر می‌کنند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

صفحه 57 از 103 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... آخرینآخرین