صفحه 67 از 103 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    من با هر سه کار کردم و انصافا Asus N56 نظرم را جلب کرد اما در یکی از خریدها دی وی دی رایترش مشکل داشت که خیلی توی ذوقم خورد اما جنس بدنه بسیار عالی ، کیفیت مانیتور خوب و تاچ پد بسیار حرفه ای دارم

در مورد Lenovo z5070 باید عرض کنم که دستگاه بسیار خوب و بسیار خوش قیمتی این و دارتی مانیتور خوب و تاچ پد حرفه ای است و باتوجه به اینکه قیمت مناسبی دارد اگر قرار باشد من انتخاب کنم Z5070 را تهیه میکنم.
    ضمن اینکه با باقی مانده بودجه میتوانید یک کدی تهیه کنید و یک اس اس دی حجم ۱۲۸ یا ۲۴۰ بجای دی وی دی رایتر قرار دهید و ویندوز را روی SSD نصب کنید در این صورت سیستمی با سرعت نجومی خواهید داشت!
    ممنون جناب شهبازی... منم نظرم رو اولیه اما این مدل asus هم خیلی وسوسه انگیزه ضمنا کیف و ماوس هم داره .
    لب تاپ رو واسه کارای معمول و عکاسی میخوام ... البته میخوام یه چیزی بگیرم که تا چند سال کمبودی حس نشه .البته هرچند در مورد کالای دیجیتال این زیاد صدق نمی کنه ! لب تاپ قبلیم یه Dell Inspiron 6400 که سال 86 خریده بودم اون موقع لب تاپ خیلی عالی ای بود و تا الان هم سرپاست فقط باطریش دیگه خراب شده .
    ضمنا این نصب ویندوز روی ssd چطور تاثیر روی سرعت ویندوز میذاره ؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad-PL نمایش پست ها
    ممنون جناب شهبازی... منم نظرم رو اولیه اما این مدل asus هم خیلی وسوسه انگیزه ضمنا کیف و ماوس هم داره .
    لب تاپ رو واسه کارای معمول و عکاسی میخوام ... البته میخوام یه چیزی بگیرم که تا چند سال کمبودی حس نشه .البته هرچند در مورد کالای دیجیتال این زیاد صدق نمی کنه ! لب تاپ قبلیم یه Dell Inspiron 6400 که سال 86 خریده بودم اون موقع لب تاپ خیلی عالی ای بود و تا الان هم سرپاست فقط باطریش دیگه خراب شده .
    ضمنا این نصب ویندوز روی ssd چطور تاثیر روی سرعت ویندوز میذاره ؟
    خواهش میکنم
    کیف و ماس که به همراه ایسوس میگیرید قیمت چندانی ندارن و بر اساس آن تصمیم نگیرید
    به هرحال N56 یک لپ تاپ مالتی مدیای فوق العاده است که به همراه آن یک اسپیکر بسیار خوش کیفیت هم وجود دارد در نتیجه یک ماس یک کیف ویک اسپیکر هم در جعبه وجو دارد
    حافظه های اس اس دی سرعت چند برابری نسبت به هارد دارن بعنوان مثال هاردی که روی آن سیستم عامل نصب شده باشد سرعت نقل و انتقالش حدودا ۸۰ مگ در ثانیه است اما در اس اس دی میزان نقل و انتقال حداقل ۲۰۰ مگابایت است که باعث میشود سرعت دستکاه تا چند برابر افزایش پیدا کند
    حافظه های SSD بسیار گران هستم و برای خرید یک ترابایت آن باید حدود ۲ تومان هزینه کردٔ
    شاید خرید یک اس اس دی با حجم بالا چندان به صرفه نباشد آن هم برای کاربران عادی اما میشود فقط سیستم عامل را روی اس اس دی نصب کرد و بقبه اطلاعات در هارد باقی بماند
    معمولا برای این کار یک اس اس دی با حجم ۱۲۸ گیگ تهیه میشود و در دستگاه گذاشته میشود و به خاطر کمبود جا در لپتاپ ها یا باید اس اس دی جایگزین هارد بشود یا بوسیله یک قطعه که HDD Caddy نام دارد اس اس دی جای دی وی دی رایتر قرار بگیرد
    و راه سومی هم وجود دارد : اخیرا شرکتها ترکیبی از اس اس دی و هارد تولید کرده اند که دارای ۱۲۸ گیگ اس اس دی و یک ترابایت هارد دیسک است و این دو حافظه در قالب یک هارد لپتاپی هستن! و میتواند به راحتی جایگزین هارد لپ تاپ شود.
    در آخر من فکر نمیکنم نیازی به اس اس دی داشته باشید و همان هارد دیسک جوابگو خواهد بود و فعلا به این موضوع فکر نکنید.
    msh2200، Mehrdad-PL، M.Meghdari و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

من چند ماهی است که N56JR را دارم و جدای از وزنش لپ تاپ خیلی خوبی است. اگر بخوایید لپ تاپی با مشخصاتی شبیه این در برندی مثل سونی بگیرید باید حدود 30 درصد بیشتر هزینه کرد. یکی از ویژگی های خوب این لپ تاپ کیفیت صدای عالی آن است که اصلا انتظارش را نداشتم.
    Mehrdad-PL، shahbazi و azade.a تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

جناب غفاری کیفیت صفحه نمایش چطوره؟ آیا پنل آی پی اس داره؟ کلا چطوره؟ خصوصا با توجه به اینکه برای کار عکاسی و ویرایش عکس میخوام.
    msh2200 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    جناب غفاری کیفیت صفحه نمایش چطوره؟ آیا پنل آی پی اس داره؟ کلا چطوره؟ خصوصا با توجه به اینکه برای کار عکاسی و ویرایش عکس میخوام.
    نه پنل IPS نداره. صفحه هم لمسی نیست. یعنی تنها تفاوت این لپ تاپ با N550 است. به نظرم کیفیت تصویرش خیلی خوبه.
    اینم مقایسه اش با 550
    مقایسه کالا
    msh2200، Mehrdad-PL، lamagra و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    معمولا برای این کار یک اس اس دی با حجم ۱۲۸ گیگ تهیه میشود و در دستگاه گذاشته میشود و به خاطر کمبود جا در لپتاپ ها یا باید اس اس دی جایگزین هارد بشود یا بوسیله یک قطعه که HDD Caddy نام دارد اس اس دی جای دی وی دی رایتر قرار بگیرد
    و راه سومی هم وجود دارد : اخیرا شرکتها ترکیبی از اس اس دی و هارد تولید کرده اند که دارای ۱۲۸ گیگ اس اس دی و یک ترابایت هارد دیسک است و این دو حافظه در قالب یک هارد لپتاپی هستن! و میتواند به راحتی جایگزین هارد لپ تاپ شود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    همین الان هم لپ تاپ هایی در بازار داریم که مبتنی بر 2 درگاه هارد هست، بعضا از بدو خرید ssd هم کنار هارد معمولی روشون هست و بعضا هم خیر و میتوانید جدا تهیه و از دو درگاه همزمان استفاده نمائید مثل مدل
    MSI GE620DX (اگر اشتباه نکرده باشم)
    ارادتمند

كاربر جديد azade.a آواتار ها
    تشکر کرده
    464

وقتی امروز N56JR رو دست گرفتم،به نظرم اونقدرها هم که فکر می کردم سنگین نبود و به احتمال زیاد همین رو خواهم خرید.

ممنون از راهنمایی تمام دوستان..

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

یه توصیه کلی برای خرید : اگه میخواین لپ تاپ رو با خودتون اینور اونور ببرید , حتما به وزنش توجه کنید . خیلی ها اولش این موضوع رو جدی نمیگیرند ولی در آینده به شدت پشیمون میشن .

میانگین وزن نوت بوک های 15.6 اینچی , 2.3 تا 2.4 کیلوگرمه که نوت بوک n56jr با وزن 2.7 شدیدا سنگینه , و اینو در حمل و نقل طولانی واقعا حس میکنید .

یه نگاهی هم به Lenovo Flex 2 - A بندازید .
    msh2200، kiavash و azade.a تشکر می‌کنند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط azade.a نمایش پست ها
    وقتی امروز N56JR رو دست گرفتم،به نظرم اونقدرها هم که فکر می کردم سنگین نبود و به احتمال زیاد همین رو خواهم خرید.

ممنون از راهنمایی تمام دوستان..
    دوست عزیز فاکتور وزن با مدت زمان رابطه مستقیم داره!
    شاید شخصی 5 کیلو را برای 3 دقیقه دستش نگه داره و بگه کمی سنگینه!
    ولی همین 5 کیلو وقتی برای مدت 10 دقیقه دست نفر باشه صدای فرد در میاد!!
    حالا یک لبتاب 2.5 کیلویی و یک لب تاب 2 کیلویی اگر هر دو به مدت 2 ساعت دستتون بگیرید 2.5 کیلویی نسبت به 2 خیلی زود تر شما را خسته می کند.
    مگر اینکه به فکر تقویت خودتون باشید!
    ارادتمند.

در پایان هم بنظرم یکی از مدلهای خوب و سبک و ولی گران بازار برای حمل ASUS UX31E هست که واقعا در سطح خوبی قرار داره.
    azade.a تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام دوستان
    با توجه به اينكه با خرابي هاي متعدد لپ تاپ فعليم (Dell Vostro 1510) ديگه كم كم دارم اذيت ميشم و همينطور اينكه اين مدل كمي هم قديمي شده، احتمالا تصميم به خريد يه لپ تاپ جديد خواهم گرفت.
    به برند اپل علاقه زيادي دارم. همونطور كه ميدونيد محصولات اپل قيمت بالايي هم دارن. حالا ميخواستم بدونم كداميك از لپ تاپ هاي اپل، كه قيمتش هم نجومي نيست، براي كارهاي عكاسي مناسب خواهد بود. سقف قيمت رو زير ٤ تومن در نظر بگيريد.
    مرسي
    ویرایش توسط Ali M.Rezaei : Sunday 5 October 2014 در ساعت 09:29

صفحه 67 از 103 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... آخرینآخرین