صفحه 25 از 36 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 353
Like Tree387تشکر

موضوع: چاپ عكس ديجيتال

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

من با مراجعه به پستهاي قبلي شما متوجه شدم كه دوربين فوجي hs10 داريد ظاهرا. نسبت عكسهاي دوربين شما 4:3 است ولي امكان 3:2 و 16:9 هم داره. اگر واقعا دوست دارين عكسهاتون رو 30x20 چاپ كنيد خوب خيلي راحت روي 3:2 عكس بگيريد و يا اگر 4:3 عكس گرفته ايد مي تونيد يا خودتون كراپ كنيد يا مثلا 30x40 چاپ كنيد. من احتمال مي دم لابراتوار قبلي كراپي انجام نمي داده و يا قطعش متفاوت بوده و مثلا 27x20 بوده (بريد هر دو رو سانت بزنيد) و يا نسبت ها رو بهم مي زده (Aspect Ratio را) و چون مقدار كم بوده شما متوجه نمي شده ايد.
    yaghoobi، M. Beyrami، abanegan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

من با مراجعه به پستهاي قبلي شما متوجه شدم كه دوربين فوجي hs10 داريد ظاهرا. نسبت عكسهاي دوربين شما 4:3 است ولي امكان 3:2 و 16:9 هم داره. اگر واقعا دوست دارين عكسهاتون رو 30x20 چاپ كنيد خوب خيلي راحت روي 3:2 عكس بگيريد و يا اگر 4:3 عكس گرفته ايد مي تونيد يا خودتون كراپ كنيد يا مثلا 30x40 چاپ كنيد. من احتمال مي دم لابراتوار قبلي كراپي انجام نمي داده و يا قطعش متفاوت بوده و مثلا 27x20 بوده (بريد هر دو رو سانت بزنيد) و يا نسبت ها رو بهم مي زده (Aspect Ratio را) و چون مقدار كم بوده شما متوجه نمي شده ايد.
    ممنون بله hs10 است. اندازه هردو شاسی یکسان 29.5 در 19.5
    danesh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

دوستان برنامه خوب برای چاپ عکس چی هست
    من حاضرا از برنامه خود پرینترم epson easy photo print استفاده میکنم

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط r0otsharp نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

می خواستم بدونم آتلیه هایی که کارهاشون رو روی ورق های آلبوم دیجیتالی چاپ می کنن یا برروی سیلک و از این براق ها به چه صورت هست؟؟؟ کجا باید برای چاپ شیمیایی اقدام کرد؟؟؟ آیا خودمون می شه دستگاهش رو بخریم؟؟؟

باتشکر احسان
    آلبوم هاي ديجيتال معمولا چاپ لابراتوار هست كه صحافي مي شوند.خريد دستگاه براي لابراتوار دارها هم اين روزها خيلي مقرون به صرفه نيست.
    سوالي بود در خدمتم

كاربر جديد rah pardaz آواتار ها
    تشکر کرده
    3

سلام دوستان..........

اگه امکان داره در خصوص قسمت تنظیمات paper option پرینتر p50 توضیح بدید............ مخصوصا این قسمت type که هر آیتم با چه کاری میاد......... مثلا برای کلاسه از کدوم باید استفاده کنم ......

و الان هم یک مشکل دارم که می خوام پشت کار ویزیت مطلب بزنم ....... جنس کارت مقوا با ضخامت تقریبی نصف یک میلیمتر ......... هنگام چاپ خیلی پر رنگ می زنه روی نرمال گذاشتم اما فکر می کنم زیاد جوهر میاد .........

1.jpg

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

ببخشید، من بلد نیستم پست بذارم و سوالم را مطرح کنم و میدونم که اینجا جای طرح این سوال نیست ولی....
    میخوام بدونم چاپ سه بعدی عکس را کی و کجا انجام میدن.شنیدم که تهران عکسهای کوذک و عروس داماد را بصورت سه بعدی چاپ میکنن....لطفا راهنمایی کنید

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط rah pardaz نمایش پست ها
    سلام دوستان..........

اگه امکان داره در خصوص قسمت تنظیمات paper option پرینتر p50 توضیح بدید............ مخصوصا این قسمت type که هر آیتم با چه کاری میاد......... مثلا برای کلاسه از کدوم باید استفاده کنم ......

و الان هم یک مشکل دارم که می خوام پشت کار ویزیت مطلب بزنم ....... جنس کارت مقوا با ضخامت تقریبی نصف یک میلیمتر ......... هنگام چاپ خیلی پر رنگ می زنه روی نرمال گذاشتم اما فکر می کنم زیاد جوهر میاد .........

1.jpg
    دوست عزیز سلام
    اگه پشت کاغذی که استفاده میکنی رو نگاه کنی اسمشو نوشته.مثلا برای کاغذ گلاسه از اولترا گلاسه استفاده باید بکنی.
    برای کمرنگتر چاپ شدن از قسمتquality option استفاده کن.اما اگه نظر منو میخوای کارت ویزیتو خودت نزن.
    yaghoobi و rah pardaz تشکر می‌کنند.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض چاپ عکس سه بعدی

ببخشید ...در مورد چاپ سه بعدی کسی اطلاعاتی نداره؟ نمیدونم که این پست را در جای مناسب قرار دادم یا نه!!!
    عکسهای سه بعدی که بشکل پلاستیک هست و بیرون میفروشن...اما من دنبال چاپ عکس سه بعدی برای کودک و عروس - داماد هستم.لطفا راهنمایی کنید

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_designer نمایش پست ها
    ببخشید ...در مورد چاپ سه بعدی کسی اطلاعاتی نداره؟ نمیدونم که این پست را در جای مناسب قرار دادم یا نه!!!
    عکسهای سه بعدی که بشکل پلاستیک هست و بیرون میفروشن...اما من دنبال چاپ عکس سه بعدی برای کودک و عروس - داماد هستم.لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    من فکر نمیکنم این نوع چاپ توی ایران اومده باشه...و برای کار عروس به صرفه باشه مگر قرار داد های خیلی خاص.چون مواد اولیش گرونه.
    اما اگه تهران باشی میتونی تو نمایشگاه شرکت کنی و اطلاعات بیشتری کسب کنی.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_designer نمایش پست ها
    چرا تو تهران این چاپ رو انجام میدن
    منتهی آخرین سایز رو میگن A3 انجام میدیم

صفحه 25 از 36 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین