صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 128
Like Tree331تشکر

موضوع: خرید از ebay و ساير سايت هاي خارجي

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

خدمت دوستان هم فرومی عارضم بعد از مقداری پرس و جو هزینه پست DHL به طور معمول 150 دلار میشه که اگه قرار باشه اجناس بیشتری رد و بدل بشه این هزینه افزایش پیدا میکنه ( البته من مبدا کانادا در نظر گرفتم )

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    خدمت دوستان هم فرومی عارضم بعد از مقداری پرس و جو هزینه پست DHL به طور معمول 150 دلار میشه که اگه قرار باشه اجناس بیشتری رد و بدل بشه این هزینه افزایش پیدا میکنه ( البته من مبدا کانادا در نظر گرفتم )
    در صورت خرید ا طریق پست یا DHL، هزینه ترخیص گمرک را هم لحاظ کنید.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

سلام
    دوستان اگر قرار هست کالایی رو طریق پست دریافت کنند بهتر هست که این کالاها دارای ارزش زیادی نباشند.اگر بسته خیلی با ارزش نباشه پست بسته رو در آدرس تحویل میده و فقط هزینه پست داخلی که مبلغ کمی هست رو دریافت میکنه و یا حداکثر مبلغ کمی که توسط خود گمرک تعیین شده به همراه مبلغ پست در زمان تحویل از شما دریافت خواهد شد.
    ولی اگر ارزش بسته بالا باشه(فکر میکنم بالای 200$) برای شما یک نامه میاد که باید برید قسمت پست گمرک.(در تهران چهار راه لشکر)
    اگر ارزش بسته تا 200$ باشه به شخصه اجازه دارید بعد از پرداخت هزینه های قانونی کالا رو ترخیص کنید ولی اگر ارزشش بیشتر باشه برای ترخیص باید کارت بازگانی داشت.
    اگر کارت بازرگانی ندارید باید کالا رو به یک شخص یک شرکت ترخیص کار صلح کنید(مالکیت کالا رو منتقل میکنید)
    برای اینکه حدود هزینه مشخص بشه برای یک بسته به ارزش 660$ هزینه صلح 150 هزار تومان شد و 2% ارزش کالا هم مالیات صلح رو باید پرداخت کرد(اداراه مالیات نزدیک ترمینال جنوب)
    خود ترخیصکار هم برای ترخیص این بسته حدود 400 تا 600 هزار تومان علاوه بر حقوق گمرکی + مالیات ارزش افزوده دریافت خواهد کرد.
    این تجربه برای سال پیش بوده و شاید حالا تغییراتی کرده باشه.بهتر هست اگر خریدی رو میخواهید با پست دریافت کنید اقلامش زیاد نباشه و وزن بسته هم زیر دو کیلو باشه.
    Kourosh Kahal، Nima Sadigh، a.g g.a و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

بنده پارسال بسته ای 120 دلاری خرید کرده بودم که توسط گمرک 250 دلار ارزش معین شد
    اعتراض بنده فایده ای نداشت !
    کارت بازرگانی نخواستند ولی 75 هزار تومان گمرکی +18 هزار تومان بابت حق پست؟! دریافت کردند
    و به آدرس تحویل دادند
    و تجربه ای شد که هیچ خریدی را با پست انجام ندهم چون منطقی برای قیمت گزاری نیست
    amir.komeily تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

برای تعیین قیمت فاکتور خرید میخواهند ولی قیمت را خودشان بر اساس سرچ گوگل تعیین میکنند. حتی اگر فاکتور واقعی باشد ولی با قیمت پایین یا در حراجی خرید کرده باشید همان قیمت به دست آمده در سرچ را مبنای محاسبه قرار میدهند.
    amir.komeily تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

دقیقا قیمت سایتها 120 دلار بود که بنده 110 دلار خریده بودم در حراج
    کلا کالاهای الکترونیک را بالاتر حساب میکنند

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

سلام دوستان روزتون به خیر
    چند وقت پیش دوستم از آلمان قرار بود بیاد و چند قلم با خودش بیاره که نیاورد خیلی جدی تر شدم که هرطور شده خودکفا بشم از داخل هم پرس و جو کردم یه کالای 56 دلاری تا دستم برسه 395 هزار تومان ناقابل هزینه برمیداره خلاصه سرتونو درد نیارم کارم شده آمازون گردی .طبق معمول تو آمازون بودم و لوازم و قیمت ها رو با محصولات بازار داخلی مطابقت میدادم منتهی به نکته عجیب و جالبی برخورد کردم
    اسم کشور عزیزمون تو لیست کشور های سایت آمازون اومده ! یعنی الان از نظر منطقی باید بشه آدرس بدیم و کالا بیاد ولی کماکان گلوگاه نوع پرداخت داریم ولی باز فکر کنم یه قدم مثبت باشه همچین چیزی
    چند وقت قبل هم اخباری بود مبنی بر اینکه قابلیت خرید از همچین وبسایت هایی با ارسال به ایران برامون فعال میشه
    دوستان اگر کسی دسترسی به کارت های اعتباری تحت پوشش آمازون داره شاید بد نباشه با یه کالای ارزون قیمت تست کنه شاید کامروا شدیم !
    یه لحظه وقتی اسم ایرانو دیدم حس وطن پرستیم زد بالا
    - وطن ای هستی من -
    nautilus_214، Mehrdad-PL، Nima Sadigh و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه ShahramUae آواتار ها
    تشکر کرده
    466

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    سلام دوستان روزتون به خیر
    چند وقت پیش دوستم از آلمان قرار بود بیاد و چند قلم با خودش بیاره که نیاورد خیلی جدی تر شدم که هرطور شده خودکفا بشم از داخل هم پرس و جو کردم یه کالای 56 دلاری تا دستم برسه 395 هزار تومان ناقابل هزینه برمیداره خلاصه سرتونو درد نیارم کارم شده آمازون گردی .طبق معمول تو آمازون بودم و لوازم و قیمت ها رو با محصولات بازار داخلی مطابقت میدادم منتهی به نکته عجیب و جالبی برخورد کردم
    اسم کشور عزیزمون تو لیست کشور های سایت آمازون اومده ! یعنی الان از نظر منطقی باید بشه آدرس بدیم و کالا بیاد ولی کماکان گلوگاه نوع پرداخت داریم ولی باز فکر کنم یه قدم مثبت باشه همچین چیزی
    چند وقت قبل هم اخباری بود مبنی بر اینکه قابلیت خرید از همچین وبسایت هایی با ارسال به ایران برامون فعال میشه
    دوستان اگر کسی دسترسی به کارت های اعتباری تحت پوشش آمازون داره شاید بد نباشه با یه کالای ارزون قیمت تست کنه شاید کامروا شدیم !
    یه لحظه وقتی اسم ایرانو دیدم حس وطن پرستیم زد بالا
    - وطن ای هستی من -

سلام
    من مشکل پرداختی ندارم ، الان آمازون رو چک کردم . همونطور که حدس میزدم با این که ایران توو لیست هست ولی با این پیغام در موقع چک آوت مواجه شدم
    Due to export controls and economic sanctions laws and regulations, we are unable to process transactions from your current location.
    من از علی اکسپرس زیاد خرید کردم ، ولی انگار جدیدا نیمه ف.ی.ل.ت.ر شده و سایت و نصفه نیمه باز میکنه که در نهایت موقع پرداخت نهایی مشکل پیش میاد .
    nicebluesky، reza-ngg، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    https://500px.com/Shahramuae
    Canon Shooter

تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahramUae نمایش پست ها
    سلام
    من مشکل پرداختی ندارم ، الان آمازون رو چک کردم . همونطور که حدس میزدم با این که ایران توو لیست هست ولی با این پیغام در موقع چک آوت مواجه شدم

من از علی اکسپرس زیاد خرید کردم ، ولی انگار جدیدا نیمه ف.ی.ل.ت.ر شده و سایت و نصفه نیمه باز میکنه که در نهایت موقع پرداخت نهایی مشکل پیش میاد .
    بله بله کاملا درست میفرمایید به نظر میرسه سیاست قطره چکونی باشه فعلا رفتیم تو لیست تا موارد پشت پرده حل بشه و امکان ارسال کالا هم فراهم بشه برجام و پسا برجام و پیش از برجام و خلاصه تا ماشالا
    مورد اینجاست که به خاطر قوانین و مقررات دولت آمریکا امکان مراوده تو این سطح در حال حاضر وجود نداره ولی این حرکت یه روزنه ی امیدی باز کرده که امکان بهبود شرایط به کل وجود داره
    در همین راستا دیروز گوگل هم قسمت آنالیستیک رو برای ایران باز کرده - امکان دسترسی به سورس اندروید برای توسعه دهنده ها هم داده شده - خود من تمام مدت اپ هارو از استور رسمی گوگل دان میکردم ولی امروز حتی عکس ها هم باز میشد برام بدون هیچ مشکلی و یه چنتا اپ هم که دان کردم اخطار مرسوم در کشور شما .... داده نشد بهم
    اتفاقات مثبتی افتاده در کل امیدوارم بهتر هم بشه تا در نهایت به نقطه ی بهتری برسیم
    nicebluesky، reza-ngg، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    3572

دوستان قضیه جدی تر از این حرفاست
    نقل از دیجیاتو :
    cs-reply-watermark.jpg
    این هم ترجمه:
    «سلام،

از علاقه ای که برای داد و ستد با آمازون نشان داده اید ممنونیم. من نگرانی شما را کاملاً درک می کنم. در این مورد، موضوع را بررسی کرده ام و تأیید می کنم که ما ارسال جنس به ایران را آغاز کرده ایم. با این وجود، باز هم به نوع جنس مورد نظر بستگی دارد. ما نمی توانیم برخی از اقلام موجود روی وبسایتمان را بنا به محدودیت های ارسال کالا به کشور مقصد، به آن سوی آبها ارسال کنیم».
    این هم لینک خبر
    a.g g.a و amir.komeily تشکر می‌کنند.

صفحه 9 از 13 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین