صفحه 169 از 1201 نخستنخست ... 69 119 159 165 166 167 168 169 170 171 172 173 179 219 269 669 1169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

مورد خوب بر میگرده به اینکه چه سبک عکاسی مورد علاقه شماست ؟که بر اساس اون بهتون پیشنهادهای مناسب بدن.دست دوم اون مدلها هم می ارزه ولی باز مسئله لنز مطرح میشه.
    دوربینی که در حال حاظر دارید یکی از بهترین ها در رده خودش هست.همین امروز ظهر باهاش عکاسی میکردم و انصافا لذن بخش بود.به نظر من فعلا با همین ادامه بدید تا بودجه بیشتری فراهم کنید.
    king4 و Hassan.K تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا Hassan.K آواتار ها
    تشکر کرده
    632

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    مورد خوب بر میگرده به اینکه چه سبک عکاسی مورد علاقه شماست ؟که بر اساس اون بهتون پیشنهادهای مناسب بدن.دست دوم اون مدلها هم می ارزه ولی باز مسئله لنز مطرح میشه.
    دوربینی که در حال حاظر دارید یکی از بهترین ها در رده خودش هست.همین امروز ظهر باهاش عکاسی میکردم و انصافا لذن بخش بود.به نظر من فعلا با همین ادامه بدید تا بودجه بیشتری فراهم کنید.
    یه دست دوم 450 دی پیدا کردم خیلی تمیزه
    قیمت رو 550 گذاشتن براش چون به عنوان دوربین دوم طرف بوده و خیلی کار نخورده.تقریبا نو اما خوب 1 سال و نیمی هست داره حدودا
    نظرتون راجبهش چیه؟بگیرم مناسبه ؟
    اما این که فیلم برداری نداره راسیتش کمی من رو برده تو فکر!

در رابطه با دوربین فعلیم هم بله خیلی خوبه اما این سنسور کوچکش من رو اذیت میکنه نویز دارم اکثرا
    ضمن اینکه چندین نمونه کار اس ال آر ها رو دیدم و فهمیدم که عکس با ویرایش و نویز گیری شده ی من تازه میشه عکس عادی یک اس ال آر :(

از این جهت به این فکر افتادم که ارتقاء بدم دوربین رو اما پیش زمینه ای از قیمت هاش نداشتم

بله اگر نتونم گزینه ی مناسبی پیدا کنم با همین ادامه میدم تا بودجه فراهم بشه

با تشکر

تشکر کرده
    12097

اگر500 دی رو با این قیمت پیدا میکردید خوب بود ولی این مدل با این قیمت اصلا! حتی فکرشم نکنید که واقعا گرونه.
    با حدود700 میتونید 500 دی نو بخرید.بیشتر صبر کنید.
    ضمنا هنوز نفرمودین که علاقتون چی هست؟
    Hassan.K و omid mohebbi تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    632

اگر500 دی رو با این قیمت پیدا میکردید خوب بود ولی این مدل با این قیمت اصلا! حتی فکرشم نکنید که واقعا گرونه.
    با حدود700 میتونید 500 دی نو بخرید.بیشتر صبر کنید.
    ضمنا هنوز نفرمودین که علاقتون چی هست؟
    به نظرم خودم هم بالا میومد!
    چه قیمتی بگیرم خوبه؟

ببخشید یادم رفت ,
    علاقه ی من به عکاسی پرتره در درجه ی اول,و سپس طبیعت و منظره,ماکرو در بخش آخر کار

_______
    نظرتون راجب nikon D3100 چیه؟
    _______
    پ.ن :
    گالری تصاویر من
    ویرایش توسط Hassan.K : Monday 3 January 2011 در ساعت 20:21

تشکر کرده
    12097

من باشم بیشتر از 400 نمیخرم...آخه همین یک مدت پیش یکی از دوستان همین بدنه رو میخواست 350 بهم بده روی حساب آشنایی و... که برنداشتم.اگر بتونید این بدنه رو دست دوم تمیز تهیه کنید بعد از اون هم به یک لنز جز 55-18 نیازمندید که خب پیشنهاد من کنون هست و گزینه های زیادی هم پیش رو...
    دی3100 هم بدنه خوبیه...مشکل اصلی شما با توجه به گستردگی علاقتون لنز هست که باید اجالتا یک لنز همه کاره تهیه کنید تا بعد...
    Hassan.K تشکر می‌کند.
    عقیل احمدی

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

با سلام
    دوست عزیز باید در نظر داشته باشید که خرید بدنه اولین قدم در دنیای اس ال ار هست و بخصوص در مورد علایق کاری شما باید به فکر ست فلش و لنز و ... هم باشید در مورد خرید بین این دو برند به نظر بنده تعیین کننده لنز هائی هست که شما در اینده باید تهییه نمایید در هر برند که با سلیقه شما جور تر هست اون رو انتخاب کنید
    Hassan.K تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    632

من باشم بیشتر از 400 نمیخرم...آخه همین یک مدت پیش یکی از دوستان همین بدنه رو میخواست 350 بهم بده روی حساب آشنایی و... که برنداشتم.اگر بتونید این بدنه رو دست دوم تمیز تهیه کنید بعد از اون هم به یک لنز جز 55-18 نیازمندید که خب پیشنهاد من کنون هست و گزینه های زیادی هم پیش رو...
    دی3100 هم بدنه خوبیه...مشکل اصلی شما با توجه به گستردگی علاقتون لنز هست که باید اجالتا یک لنز همه کاره تهیه کنید تا بعد...
    منظورتون از این بدنه یعنی بدون لنزش هست؟
    بدون لنز چند بگیرمش؟(گرچه 450d فیلمبرداری نداره که با این وجود فکر کنم واسه خریدن بدنش باید تردید کرد,اینطور نیست !؟ )

خوب در رنج قیمتی که مدنظرمه به جز d3100 چه گزینه هایی دارم ؟
    بله به فکر لنزش هم بودم برای همین گفته بودم که نمیتونم دوربینی بیش از 500-600 بگیرم که بعدا پول واسه لنزش هم داشته باشم

ترجیحا یک دوربین در همین محدوده یا حداکثر 100 تومن بالاتر و با لنز کیت قابل قبول (که بعدا براش لنز بهتر بگیرم) رو در نظر دارم.اما نمیدونم چی؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط raffi نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز باید در نظر داشته باشید که خرید بدنه اولین قدم در دنیای اس ال ار هست و بخصوص در مورد علایق کاری شما باید به فکر ست فلش و لنز و ... هم باشید در مورد خرید بین این دو برند به نظر بنده تعیین کننده لنز هائی هست که شما در اینده باید تهییه نمایید در هر برند که با سلیقه شما جور تر هست اون رو انتخاب کنید
    سلام
    راستش دوست من بنده هیچ پیش زمینه ای ندارم و سلیقه ام به جهت نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه به سمتی مایل نیست.ولی کلا بدون تجربه ی قبلی نیکون رو دوست دارم هرچند الان کنن دارم.
    اما مگر همه جور لنز به دوربین های اس ال آر نمیخوره؟
    مثلا لنز های سیگما یا تامرون برای فقط نیکون یا کنن به صورت مجزا تولید میشن؟

با تشکر

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Hassan.K نمایش پست ها
    علاقه ی من به عکاسی پرتره در درجه ی اول,و سپس طبیعت و منظره,ماکرو در بخش آخر کار

_______
    نظرتون راجب nikon D3100 چیه؟
    _______
    پ.ن :
    گالری تصاویر من

درود

خوب با توجه به مصارفی که شما دارید دو مورد از استفاده هایی مثل پرتره و ماکرو میتوان با تهیه یک لنز ماکرو
    هر دو نوع عکاسی را به خوبی انجام داد . پس تا اینجا یک لنز برای این کار لازم دارید.

برای عکاسی منظره یا همون لند اسکیپ یا همون طبیعت بقول خودتون هم احتیاج به کادر واید دارید فاصله کانونی بین10 تا 20 که در سیگما لنز 10-20 میشود وبرای همه برند ها هست

و در کنون لنز 10-22 و در نیکون دو لنز 10-24 و 12-24 هست. پس تا اینجا هم یک لنز دیگر لازم دارید.

اما برای مصارف عمومی تر یک لنز مید رنج هم لازم دارید که میتواند همان لنز کیت خود دوربین باشد. همون 18-55 که در کنار خود بدنه بصورت لنز کیت هست.
    پس فعلا بدنه را تهیه کنیدبا لنز کیتش و بعدا به فکر تهیه دو لنز دیگر برای بدنه انتخابی خود باشید لازم نیست همه این هزینه ها را در همان وهله اول انجام دهید فعلا بدنه و لنز کیتش را تهیه کنید و عکاسی را شروع کنید خودتان هم در این مدت تجربیات خوبی پیدا خواهید کرد و با دید بهتری اقدام به تهیه لنز های مورد استفاده تان خواهید داشت. عجله نفرمایید.

موفق باشید

انوش
    Hassan.K و omid mohebbi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    632

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

خوب با توجه به مصارفی که شما دارید دو مورد از استفاده هایی مثل پرتره و ماکرو میتوان با تهیه یک لنز ماکرو
    هر دو نوع عکاسی را به خوبی انجام داد . پس تا اینجا یک لنز برای این کار لازم دارید.

برای عکاسی منظره یا همون لند اسکیپ یا همون طبیعت بقول خودتون هم احتیاج به کادر واید دارید فاصله کانونی بین10 تا 20 که در سیگما لنز 10-20 میشود وبرای همه برند ها هست

و در کنون لنز 10-22 و در نیکون دو لنز 10-24 و 12-24 هست. پس تا اینجا هم یک لنز دیگر لازم دارید.

اما برای مصارف عمومی تر یک لنز مید رنج هم لازم دارید که میتواند همان لنز کیت خود دوربین باشد. همون 18-55 که در کنار خود بدنه بصورت لنز کیت هست.
    پس فعلا بدنه را تهیه کنیدبا لنز کیتش و بعدا به فکر تهیه دو لنز دیگر برای بدنه انتخابی خود باشید لازم نیست همه این هزینه ها را در همان وهله اول انجام دهید فعلا بدنه و لنز کیتش را تهیه کنید و عکاسی را شروع کنید خودتان هم در این مدت تجربیات خوبی پیدا خواهید کرد و با دید بهتری اقدام به تهیه لنز های مورد استفاده تان خواهید داشت. عجله نفرمایید.

موفق باشید

انوش
    سلام و تشکر فراوان

بله نظر خودم هم بیشتر بر روی این مورد هست که اول بدنه و لنز کیت رو خریداری کنم

ولی در این رنج قیمتی که مد نظرم هست ظاهرا طبق گفته ی دوستان در چند پست قبلی چیزی گیرم نمیاد!
    بله؟

تشکر کرده
    12097

والا چیزی بیشتر از گفته های انوش خان ندارم،اما درباره بدنه که پرسیدید توی اون رونج قیمت(حالا100 تومن بیشتر)این گزینه ها رو پیش رو دارید:
    500دی
    دی3100
    دی5000
    Hassan.K تشکر می‌کند.
    عقیل احمدی