صفحه 171 از 1201 نخستنخست ... 71 121 161 167 168 169 170 171 172 173 174 175 181 221 271 671 1171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا Hassan.K آواتار ها
    تشکر کرده
    632

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    خب اولش اینکه من کنونی ام!
    بخاطر ارزان بودن رزولوشن بالا و فیلمبرداری خوب.خودم مدام این بدنه رو دست میگرم و واقعا راضیم ازش.
    1 مگا پیکسل تقریبا برتری حساب نمیشه.و دیگه اینکه رزولوشن شرط کیفیت نیست.
    هر دو حالت b دارن و برای این حالت باید از ریموت یا دکلانشور استفاده کنید.
    دقیقا یکی از ضعفهای دی3100 همین ال سی دی هست که کنون کاملا برتری داره.
    دلایل من برای خرید500 دی در کل:کارایی یکسان دو بدنه(جز فیلمیرداری که برای من مهم نیست) و قیمت مناسبتر 500 دی به نسبت کارایی هست.
    آهان:biggrin:

خوب پس با این حال کنن هم در مدل 500d و صد البته در 550d برتری داره!

راستش من خودم بیشتر دلم میخواست که نیکون تجربه کنم و از این مدل خیلی خوشم اومد
    اما ظاهرا خوب نیست و قیمتشم بالاست:(
    نیکون مدل دیگه ای نداره در این رنج که خوب باشه؟

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

انتخاب عجیبی هست، بدنه اول با دو بدنه بعدی توی یک کلاس نیست.مورد استفادتون چی هست؟
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    12097

نه اصلا اینطور نیست...نگفتم این بدنه بده یا ضعیفتر از 500 دی هست.گفتم به این دلایل و با توجه به بودجه انتخاب من اینه.وگرنه مشکلی نداره و بدنه خیلی خوبی هست.تاپیکش رو حتما مطالعه کنید.
    Hassan.K تشکر می‌کند.
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    59

هنوز به صورت حرفه ای یک زمینه ای خاص رو انتخاب نکردم، ولی در وهله اول به پرتره علاقه دارم و بعد حیات وحش و طبیعت و در نهایت ماکرو.
    از الان به فکر فول فریم هستم و به این دوربین به عنوان دوربین ثانویه نگاه می کنم،، به نظر خودم 550دی باتوجه به پیکسل بالا به نسبت رفتار نویزی قابل قبولی نداشته باشه،درسته؟؟
    فقط مزایا و معایب 500دی رو نسبت به 50 میخاستم بدونم،، و اینکه سایز سنسورهای این دو دوربین چقدر می باشد.
    از طرف دیگه 550دی دارای تکنولوژی جدیدتری نسبت به دو دوربین دیگه می باشد.. ضمنا همه مدل های این دوربین ها ساخت ژاپن هستند یا مثلا چین یا تایوان هم دارند؟؟ و اینکه آیا بدنه ای دوربین ها به صورت نو در بازار وجود دارد.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

اگر500 دی رو با این قیمت پیدا میکردید خوب بود ولی این مدل با این قیمت اصلا! حتی فکرشم نکنید که واقعا گرونه.
    با حدود700 میتونید 500 دی نو بخرید.بیشتر صبر کنید.
    ضمنا هنوز نفرمودین که علاقتون چی هست؟
    من هم با جناب احمدی عزیز موافقم.
    کمی صبر کنید و بودجه رو بیشتر در نظر بگیرید.
    به قول دوستان انتخاب فعلی شما در مورد دوربین و بدنه در اینده و خریدهای لوازم جانبی مناسب با اون تاثیر گذار خواهد بود.
    پس کمی وقت بذارید و با بودجه بیشتر دوربین بهتری خریداری کنید.
    من خودم هم 2 ماه بین دو مدل گیر کرده بودم که این دو ماه تاخیر باعث شد بودجه م هم بیشتر بشه و انتخاب و خرید خوبی انجام بدم.
    lamagra، king4 و Hassan.K تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر آشنا mthosein آواتار ها
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Hassan.K نمایش پست ها
    آهان:biggrin:

خوب پس با این حال کنن هم در مدل 500d و صد البته در 550d برتری داره!

راستش من خودم بیشتر دلم میخواست که نیکون تجربه کنم و از این مدل خیلی خوشم اومد
    اما ظاهرا خوب نیست و قیمتشم بالاست:(
    نیکون مدل دیگه ای نداره در این رنج که خوب باشه؟
    بااجازه از بزرگترهاي سايت
    بابا شما كه توي دو ، سه صفحه اين تايپيك مدل ها رو داريد مياريد بالا يه دفعه خيز رو براي D90 با لنز كيت خوبش برداريد و ... خلاص
    ولي از شوخي گذشته من تجربه عكاسي با SX10 كنون رو داشتم به نظرم اگر بتونيد از فيلمبرداري دل بكنيد راحت تر بتونيد انتخاب كنيد حتي توي مدل هاي قديمي تر نيكون و كنون و يك بادي مناسب با يك لنز خوب تهيه كنيد
    موفق باشيد.
    Hassan.K تشکر می‌کند.

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

با سلام

دوستان بنده چند ماهیست که با sx20 کنن عکاسی میکنم
    ولی بعد از این مدت دیگه یک دوربین لایک برام کافی نیست و قصد خرید یک slr رو دارم

با بودجه ی در محدوده ی 500 تا 600 هزار تومان (با لنز کیت همراه خود دوربین) چه دوربینی رو از چه برندی پیشنهاد میکنید؟

-برام فیلمبرداری خوب مهمه(ترجیحا hd)
    -نویز هاش کم باشه
    -لایو ویوو داشته باشه
    -ال سی دی حداقل 2.5 تا 3 اینچ(اگر هم متحرک باشه که عالیه)
    -امتحان خودش رو پس داده باشه!
    -بین مدل های کنن و نیکون بشتر مد نظرم هست و سونی و فوجی و غیره رو زیاد نمیپسندم

پیشاپیش سپاس
    :گل
    سلام

به نظر ، از آنجا که سابقه کار با برند کنون را دارید، 500d انتخاب بهتری باشد. جدای از آن قیمت مناسب تر و در نظر گرفتن این مطلب که همانطور که الان احساس کردید به دوربین بهتری احتیاج دارید، انشاالله در آینده نه چندان دور هم بدنه بهتری تهیه خواهید کرد و الزاما لازم نیست الان برای بدنه خیلی خرج کنید...

مشخصات مناسب 500دی با خواسته های شما میخورد، به علاوه از نظر من نویز آن در حد بسیار کمتری از نیکون است ( لطفا دوستان نیکونی، به قسمت از نظر من توجه کنید!) این نظر حاصل کار با دوبین های d90 d300s 40d 50d 7d 550d است!

امیدوارم همیشه موفق باشید.
    Hassan.K و omid mohebbi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy_1331 نمایش پست ها
    هنوز به صورت حرفه ای یک زمینه ای خاص رو انتخاب نکردم، ولی در وهله اول به پرتره علاقه دارم و بعد حیات وحش و طبیعت و در نهایت ماکرو.
    از الان به فکر فول فریم هستم و به این دوربین به عنوان دوربین ثانویه نگاه می کنم،، به نظر خودم 550دی باتوجه به پیکسل بالا به نسبت رفتار نویزی قابل قبولی نداشته باشه،درسته؟؟
    فقط مزایا و معایب 500دی رو نسبت به 50 میخاستم بدونم،، و اینکه سایز سنسورهای این دو دوربین چقدر می باشد.
    از طرف دیگه 550دی دارای تکنولوژی جدیدتری نسبت به دو دوربین دیگه می باشد.. ضمنا همه مدل های این دوربین ها ساخت ژاپن هستند یا مثلا چین یا تایوان هم دارند؟؟ و اینکه آیا بدنه ای دوربین ها به صورت نو در بازار وجود دارد.
    ببینید همیشه قبل از خرید تجهیزات و شروع کار به صورت جدی تر علاقه آدم هزار راه میره.اگر واقعا قصد جدی برای همه این زمینه ها داشته باشید(که خب کمی سخت هست)نیاز به بدنه سریع و قوی دارید،مثل 50دی.اما وقتی مقداری از مسیر طی شد علاقه اصلی خودش رو نشون میده و اونوقته که بیشتر زمان رو صرف همون علاقه اصلی میکیند و گاهی هم تفریحی مشغول به کارهای دیگه میشید.پس احتیاط واجبه...
    از اونجایی که میفرمایید پرتره و بعد هم قصد خرید فول فریم رو دارید پیشنهاد من 550دی هست.چون اونقدرها به برتری های 50دی توی مثل سرعت عکاسی پی در پی بیشتر بدنه فلزی و مقاومتر و....توی این زمینه نیاز نیست.دلیلش هم قیمت مناسب رزولوشن بالاتر کنترل نویز بهتر و در آخر اگر مهم باشه فیلمبرداری خیلی بهتر نسبت به 500 دی.
    درباره مزایای 500دی نسبت به50 دی باز هم به نوع استفاده برمیگرده.مثلا اگر شما یک عکاس حیاط وحش یا خبری باشید 500دی مزیت که نداره هیچ پر از معایب هم هست.اما برای پرتره به دلیل قیمت مناسبتر خروجی تصویر یکسان و سبکتر بودن(اگر مایل باشید روی دست عکس بگیرید) گزینه بهتری هست.البته هندلینگ سریxxxd خیلی مورد پسند نیست،خصوصا اگر دستهای بزرگ داشته باشید.
    همه بدنه ها تا جایی که میدونم ساخت ژاپن هستن و نو اونها هم توی بازار پیدا میشه...فراوون...
    درنهایت چون فرمودید قصد جدی برای تهیه فول فریم دارید(که شاید بعدها احساس کنید نیاز ندارید...دست کم تا مدتی)بدنه سبکتر تهیه کنید و لنزهاتون رو هم حتما فول فریم خریداری کنید که بعد از خرید بدنه مشکل لنز نداشته باشید...
    omid mohebbi تشکر می‌کند.
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

با تشکر از شما,بله قصد خودم هم الان دیگه بر این هست که نو بگیرم بهتره :)

چرا d500؟ملاک های مدنظرتون رو میفرمایید؟

بله تقریبا امتیاز زیادیست!
    اما یعنی بین این دو دوربین هردو یکسانند ولی فقط d3100 این 2 برتری رو داره؟ یا اینکه کنن هم برتری هایی نسبت به اون داره؟

1 مگاپیکسل بیشتر در کنن به معنای کیفیت بهتر تصاویرش نسبت به نیکن هست یا نویر بیشتر؟

آیا این دو دوربین دکمه ی B برا باز نگه داشتن شاتر تا زمان دلخواه رو دارند یا همان 30 ثانیه حداکثر زمان هست؟

در بررسی ای که از D3100 مطالعه کردم به کیفیت پایین ال سی دی آن اشاره شده بود,آیا این مورد صحت داره؟

با تشکر

به نظر من یک بار خودتون, نمونه عکس های این دو دوربین را در شرایط مختلف بررسی کنید و هر کدام که به نظرتان بهتر بود انتخاب کنید. ( بین 500 دی و دی 3100 )
    بنده فکر می کنم به دلیل جدید تر بودن سنسور دی 3100 احتمالا کیفیت تصاویر بهتر خواهد بود. ( چون از تکنولوژی جدیدتری سود می برد. )
    Hassan.K تشکر می‌کند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.am نمایش پست ها
    500دی با خواسته های شما میخورد، به علاوه از نظر من نویز آن در حد بسیار کمتری از نیکون است ( لطفا دوستان نیکونی، به قسمت از نظر من توجه کنید!) این نظر حاصل کار با دوبین های d90 d300s 40d 50d 7d 550d است!
    درود

دوست عزیز نویز در عکس هر چقدر کمتر باشد بهتر است نه بیشتر
    و 500d از نظر رفتار نویزی از تمام بدنه هایی که فرمودید ( d90 d300s 40d 50d 7d 550d ) با آنها کار کرده اید نویزی تر است. البته به جز 50d که نویز اینها یکی است به دلیل سنسور مشابه شان.

نمیدانم وقتی بدنه ای مثل 550d هست چرا هنوز اسم 500d باید به میون بیاد ! آیا اندکی اختلاف قیمت این توصیه رو میتونه توجیه کنه؟

پی نوشت: اینکه بی مقدمه بگویم از نظر من همه بدنه های کنون نویز بیشتری نسبت به نیکون دارند خصوصا نویز D80 نیکون از همه آنها کمتر است ، و به کسی که جویا شد هم بگویم نمیخواهم وارد بحث کنون و نیکون شوم ، چگونه است!
    گذشته از غلط بودن مورد یاد شده ، این طور نتیجه گیری ها هم غلط است حال چه کنون باشد چه نیکون چه پنتاکس...

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Tuesday 4 January 2011 در ساعت 12:07
    Hassan.K تشکر می‌کند.