صفحه 150 از 755 نخستنخست ... 50 100 140 146 147 148 149 150 151 152 153 154 160 200 250 650 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

پیش فرض پاسخ: عكس های پرتره

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    خوب...براي اينكه ترتيب موارد رعايت بشه، باز هم به همون شماره ها جواب مي دم:
    1- من عرض كردم تقريبا نيم رخ، شما هم فرموديد تقريبا سه رخ...به هر حال، با وجود طبيعي بودن سوژه، به نظر من بهتر بود زاويه مناسب تري براي اين بيني پيدا مي شد...من شخصا با عمل زيبايي بيني مخالفم:biggrin:
    2- قبول
    3- منظور از مومي، اينكه مثل دستهاي مجسمه هاي مومي به نظر مي ياد...ولي موضوع مهمتر همون فرم انگشتهاست...كمي نامنظم و خميده هستند و كاملا چشم رو منحرف مي كنند...فكر مي كنم مي شد فرم بهتري بهشون داد.
    4- باز هم به نظر من، عكستون در انتقال مفهوم فضاي منفي و ... كمي ناموفق بوده...شايد هم سليقه اي باشه
    فعلا...

شايد نه ,مطمئنا سليقه اي هست !

من پست های قبلی شما رو خوندم .ظاهرا اغلب در نقش منتقد ظاهر ميشيد .دوست عزيز اصولاً تو هنر نقد به اين صورت يعنی ذره بين گزاشتن روی کار درست نيست .شايد بشه از نظر فنی يک اثر رو نقد کم ولی از جنبه زيبايی نميتونيد خيلی اين کار رو بکنيد چرا که سلايق شخصی و احساست شخصی شما در اين امر دخيل هست که شايد براي من جالب نباشه .شما زمانی ميتونيد اين کار رو انجام بديد که من از شما بخواهّم که عکس من رو نقد کنيد .در ضمن شما که منتقد خوبی هستيد پس بايد عکس های بدون نقص و شاه کاری داشته باشيد خوش حال خواهم شد اگه چند نمونه از کار هاتون رو تو فرم قرار بديد چون من نمونه اي از کار شما اينجا نديدم .
    ویرایش توسط Aryan : Thursday 23 April 2009 در ساعت 21:42
    ben163s تشکر می‌کند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

تشکر کرده
    84

البته اين عکس رو با d70s گرفتم و لنز کيت .
    A_Maddah، comando2705، behnamarena و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    92

نقد کردن یک اثر هنری نیازی به اجازه ی خالق اثر ندارد.وقتی شما عکسی منتشر می کنید ،انتظار شنیدن نظر را هم داشته باشید .
    منتقد خوب الزاما هنرمند خوبی نیست و برعکس.
    نقد اثر هنری جدا از نقد زیبایی شناسانه ی آن نیست.
    آیا رابطه ای بین نقد شدن و دیدن این عکس محمد رضا گلزار با ویرایش های مختلف وجود دارد؟
    Simaei، A_Maddah، yasin-m و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها

البته اين عکس رو با d70s گرفتم و لنز کيت .
    شما زمانی ميتونيد اين کار رو انجام بديد که من از شما بخواهّم که عکس من رو نقد کنيد
    خوب
    البته که شما عکس گذاشتین که ما یاد بگیریم و فیض ببریم که می بریم.
    A_Maddah، reza_Bahman، Amir Tavakoli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudhzb نمایش پست ها
    نقد کردن یک اثر هنری نیازی به اجازه ی خالق اثر ندارد.وقتی شما عکسی منتشر می کنید ،انتظار شنیدن نظر را هم داشته باشید .
    منتقد خوب الزاما هنرمند خوبی نیست و برعکس.
    نقد اثر هنری جدا از نقد زیبایی شناسانه ی آن نیست.
    آیا رابطه ای بین نقد شدن و دیدن این عکس محمد رضا گلزار با ویرایش های مختلف وجود دارد؟
    دوست عزيز ميتونيد به من بگيد منتقد چه شرايطی بايد داشته باشه ؟ميتونيد يه تعريف از منتقد هنری
    به من بگيد ؟من بارها ديدم جناب امير يا دکتر روشن نکاتی را در مورد عکس های اعضا خاطر نشان کردند ولی در حد يه پيشنهاد نه خيلی مو شکافانه .يعنی نقد دلچسب .دوست عزيز نقد هنر شرايط خودش رو داره .اصولا مکتب نهينيستی با پايه همين اساس بوجود امد . نقد با پيشنهاد خيلی متفاوت.حالا هم ميشه اين بحث رو به تشنج تبديل کرد .هم همين جا ختمش کرد که من دومی رو انتخاب ميکنم .
    ممنون
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    دوست عزيز ميتونيد به من بگيد منتقد چه شرايطی بايد داشته باشه ؟ميتونيد يه تعريف از منتقد هنری
    به من بگيد ؟من بارها ديدم جناب امير يا دکتر روشن نکاتی را در مورد عکس های اعضا خاطر نشان کردند ولی در حد يه پيشنهاد نه خيلی مو شکافانه .يعنی نقد دلچسب .دوست عزيز نقد هنر شرايط خودش رو داره .اصولا مکتب نهينيستی با پايه همين اساس بوجود امد . نقد با پيشنهاد خيلی متفاوت.حالا هم ميشه اين بحث رو به تشنج تبديل کرد .هم همين جا ختمش کرد که من دومی رو انتخاب ميکنم .
    ممنون
    سلام
    ضمن تائيد نظرمسعود عزيز
    ادريس عزيز
    در اينكه شما در كار خودتون هنرمند موفق و خوشنامي هستيد شكي نيست
    ولي هنرمندان خوشنام هم گاهي تمشك طلائي ميگيرند
    من هم منظور از قراردادن تصوير اين مرد رعناي وجيه المنظر را متوجه نشدم.
    ضمناًمطمئن باشيد كساني در اين فروم وجود دارند كه معني نقد هنري را ميدانند هر چند با همان جوان وجيه المنظر فوق الذكرفالوده نخورده باشند!
    من منتقد نيستم و راستش سواد هنري و غير هنري درست و حسابي ندارم. متوجه معني مكتب نهينيستي نشدم اگر فرصت كرديد يه جائي توضيح بديد.ممنون
    اون عكس با زمينه سفيدتون يه كم كليشه اي و تكراريه.انتظار بيشتري از شما دوست هنرمند داريم
    [IMG][IMG]http://www.*******.info/files/a8k425mvs2uee5ob0co1.jpg[/IMG][/IMG]
    از ديدن عكسهاتون لذت ميبريم
    يا حــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــق
    ویرایش توسط Farzam53 : Saturday 25 April 2009 در ساعت 16:49
    yasin-m، masoudhzb، FARID و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرزام

تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط Akasbashi نمایش پست ها
    سلام
    ضمن تائيد نظرمسعود عزيز
    ادريس عزيز
    در اينكه شما در كار خودتون هنرمند موفق و خوشنامي هستيد شكي نيست
    ولي هنرمندان خوشنام هم گاهي تمشك طلائي ميگيرند
    من هم منظور از قراردادن تصوير اين مرد رعناي وجيه المنظر را متوجه نشدم.
    ضمناًمطمئن باشيد كساني در اين فروم وجود دارند كه معني نقد هنري را ميدانند هر چند با همان جوان وجيه المنظر فوق الذكرفالوده نخورده باشند!
    من منتقد نيستم و راستش سواد هنري و غير هنري درست و حسابي ندارم. متوجه معني مكتب نهينيستي نشدم اگر فرصت كرديد يه جائي توضيح بديد.ممنون
    اون عكس با زمينه سفيدتون يه كم كليشه اي و تكراريه.انتظار بيشتري از شما دوست هنرمند داريم
    [IMG][IMG]http://www.*******.info/files/a8k425mvs2uee5ob0co1.jpg[/IMG][/IMG]
    از ديدن عكسهاتون لذت ميبريم
    يا حــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــق
    1-من منظور شما را از اين جمله نفهميدم اين آقا يه روز مدل من بود و عکسي که ازشون گرفتم رو اينجا قرار دادم.نکته عجيبی ديديد شما ؟
    2-در اينکه کسانی هستند که منتقد هستند شکی نيست .ولی منتقد بايد علم اين کار را به طور کامل داشته باشد بعد دست به انتقاد بزند وگر نه در تاريکی نشستن و تير انداختن دشوار نيست .
    3-ممنون از نظرتون ولی دليل ادامه اين بحث رو متوجه نميشام من نظرم رو گفتم و ترجيح ميدم بيشتر از اين تاپيک به انحراف و حاشيه کشيده نشه .
    4- مکتب نهينيستی يعنی مکتب پوچ گريی .مثلاً هنرمندان اين مکتب خودشن رو رنگی ميکنند و به ديوار ميمالن و اثر به دست آمده را اثر هنری مينامند .!و ميگويند چه کسی ميتنونه بگه اين هنر نيست ؟
    ویرایش توسط Aryan : Saturday 25 April 2009 در ساعت 20:13
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نیهیلیسم یا مکتب پوچ انگاری

Nihilism (from the Latin nihil, nothing) is the philosophical position that values do not exist but rather are falsely invented. Most commonly, nihilism is presented in the form of existential nihilism which argues that lifeis without meaning, purpose or intrinsic value. Moral nihilists assert that morality does not exist, and subsequently there are no moral values with which to uphold a rule or to logically prefer one action over another. Nihilism can also take the form of epistemological, metaphysical or mereological nihilism.
    Simaei، Aryan، farhad44 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه a_pendar آواتار ها
    تشکر کرده
    201

سلام
    مکتب نهينيستی يعنی مکتب پوچ گريی

فكر كنم منطورتون همون نهيليسم باشه؟؟؟؟؟

آقاي ادريس عزيز.من كارهاي شما را در سايتتان ديده بودم.بسيار كارهاي زيبا و تكنيكي اي هستند.تا امروز كه گفته هاي شما را در اينجا ميخوانم و برنتابيدن انتقاد را.دوست هنرمند و عزيز اول اينكه نقد به هر نحوي باعث بالاتر رفتن بينش هنرمند خواهد بود مگر اينكه آن مطلب نقد نباشد و هجو و يا مطلبي نا آگاهانه باشد كه در اينجا چنين نبوده.
    اينكه دوستان وقت ميگذارند و كار شما را به دقت ميبينند و نقد ميكنند نشان از طبع و همت بالاي ايشان دارد وگر نه از اين جريان هيچ كسي سودي نميبرد الا عكاسي كه عكسش نقد شده.اي كاش جواب اين زحمت ها را بهتر از اين بدهيم و اگر هم آن نقد به نظر ما صحيح نبود به روش منطقي جواب آن را بدهيم چرا كه اينجا دعوايي در جريان نيست و اتفاقا از همين سوال و پاسخ هاست كه ديگران هم نكته ها مي آموزند.
    مطلب ديگر اينكه آيا شما تا به حال در باره فيلمي كه ديده ايد يا موسيقي اي كه شنيده ايد (حتي بدترين آنها)نظر نداده ايد؟ و اگر چنين بوده آيا شما فيلمي بهتر و موسيقي اي بي ايراد و شاهكار تا به حال آفريده ايد كه به خود چنين اجازه اي داديد؟ و اگر اين طور نيست (كه مسلما نيست) پس چطور اينگونه ضد و نقيض گفته ايد و دوستان خود را به جدال اثري فراخوانده ايد؟
    در هر حال من كوچكتر از آن هستم كه قصد نصيحت كسي را داشته باشم.اينها تنها واگويه هايي بود از ديدن شكستن دوباره يك باور كه در پس هر اثر زيبايي روحي زيبا قرار گرفته.

(با عرض معذرت از مطلب بي ربط به تاپيك اما كمي مرتبط به جريان جاري در تاپيك )

(با پست جناب Persian همزمان شد!!!)
    Simaei، Persian، infinity و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ...سكوت سرشار از ناگفته هاست...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    نیهیلیسم یا مکتب پوچ انگاری

Nihilism (from the Latin nihil, nothing) is the philosophical position that values do not exist but rather are falsely invented. Most commonly, nihilism is presented in the form of existential nihilism which argues that lifeis without meaning, purpose or intrinsic value. Moral nihilists assert that morality does not exist, and subsequently there are no moral values with which to uphold a rule or to logically prefer one action over another. Nihilism can also take the form of epistemological, metaphysical or mereological nihilism.
    سلام
    با تشكر
    البته من معني نهيليسم را ميدانم. گفتم شايد نهينيسمهم مكتبي باشه.
    هر چه هست نهيليسم بسيار عمقي تر از ماليدن بدن رنگي به ديوار است. حداقل نهيليسم پيساروف و ميخائيل باكونين.
    ممنون
    yasin-m، masoudhzb، dadashi05 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرزام