صفحه 151 از 755 نخستنخست ... 51 101 141 147 148 149 150 151 152 153 154 155 161 201 251 651 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه mr_mohsen_shahidi آواتار ها
    تشکر کرده
    168

پیش فرض پاسخ: عكس های پرتره

بنام خالق رنگها

http://aks.akkasee.com/users/9193/photos/

دوست دارم نظرتون رو بدونم
    LightBox، mreza1001، dadashi05 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

ناخداباخدا
    [IMG]http://i44.*******.com/15ezh1h.jpg[/IMG]
    A_Maddah، comando2705، shabab و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا AkonegaGua آواتار ها
    تشکر کرده
    64

1Sec
    F3.5
    ISO400
    23.0 mm

قطع بزرگتر:
    http://upmyphoto.com/img/image.php?i...281614_loc.jpg
    Farshad Afshari و ben163s تشکر می‌کنند.
    Canon 5D Mark III + 24-105 F4L + 70-200mm f/2.8L Mark II + Samyang 85mm T1.5 Cine
    Instagram

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    شايد نه ,مطمئنا سليقه اي هست !

من پست های قبلی شما رو خوندم .ظاهرا اغلب در نقش منتقد ظاهر ميشيد .دوست عزيز اصولاً تو هنر نقد به اين صورت يعنی ذره بين گزاشتن روی کار درست نيست .شايد بشه از نظر فنی يک اثر رو نقد کم ولی از جنبه زيبايی نميتونيد خيلی اين کار رو بکنيد چرا که سلايق شخصی و احساست شخصی شما در اين امر دخيل هست که شايد براي من جالب نباشه .شما زمانی ميتونيد اين کار رو انجام بديد که من از شما بخواهّم که عکس من رو نقد کنيد .در ضمن شما که منتقد خوبی هستيد پس بايد عکس های بدون نقص و شاه کاری داشته باشيد خوش حال خواهم شد اگه چند نمونه از کار هاتون رو تو فرم قرار بديد چون من نمونه اي از کار شما اينجا نديدم .
    خوب
    با معذرت خواهي از دوستان و مديران فروم
    آقاي ادريس
    گفتنيها گفته شده...ولي چون من رو به مبارزه طلبيديد مجبورم جواب بدم
    دوستان فرمودند كه منتقد لزوما متخصص در اون رشته نيست و البته من هم منتقد نيستم...هر چند در زمينه نقد هنري، مقالات چاپ شده هم دارم.
    من واقعا نكته ناراحت كننده اي تو حرفهام نديدم...ولي دوست من...شما آنچنان موشكافانه عكس آقاي فرساد رو در پستهاي گذشته نقد كرديد كه حرف خودتون رو در مورد روش نقد، نقض مي كنيد.
    در جواب، عكسهايي گذاشتيد كه من شخصا آنچنان شاهكاري، غير از زيبايي مدلها در اونها نديدم.
    در مورد علم كار فرموديد...من در زمينه عكاسي پرتره (و نه فشن) فعاليت مي كنم و دليلي نداره سطح كارم رو به كسي ثابت كنم.
    من نظراتم رو گفتم و حالا كه دوست نداريد، شما را با نهينيسم تنها مي گذارم.
    فعلا...
    yasin-m، mreza1001 و ben163s تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر همراه Farshad Afshari آواتار ها
    تشکر کرده
    1080

نقل قول نوشته اصلی توسط AkonegaGua نمایش پست ها
    1Sec
    F3.5
    ISO400
    23.0 mm

قطع بزرگتر:
    http://upmyphoto.com/img/image.php?i...281614_loc.jpg
    قشنگه
    اون نور بازتاب شده در عینک رو چه جوری تولید کردید؟
    ben163s تشکر می‌کند.
    فرشاد افشاری

گالری من
    لنز بعدی انشا ا...Canon EF-S 10-22mm USM

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط Akasbashi نمایش پست ها
    سلام
    با تشكر
    البته من معني نهيليسم را ميدانم. گفتم شايد نهينيسمهم مكتبي باشه.
    هر چه هست نهيليسم بسيار عمقي تر از ماليدن بدن رنگي به ديوار است. حداقل نهيليسم پيساروف و ميخائيل باكونين.
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    خوب
    با معذرت خواهي از دوستان و مديران فروم
    آقاي ادريس
    گفتنيها گفته شده...ولي چون من رو به مبارزه طلبيديد مجبورم جواب بدم
    دوستان فرمودند كه منتقد لزوما متخصص در اون رشته نيست و البته من هم منتقد نيستم...هر چند در زمينه نقد هنري، مقالات چاپ شده هم دارم.
    من واقعا نكته ناراحت كننده اي تو حرفهام نديدم...ولي دوست من...شما آنچنان موشكافانه عكس آقاي فرساد رو در پستهاي گذشته نقد كرديد كه حرف خودتون رو در مورد روش نقد، نقض مي كنيد.
    در جواب، عكسهايي گذاشتيد كه من شخصا آنچنان شاهكاري، غير از زيبايي مدلها در اونها نديدم.
    در مورد علم كار فرموديد...من در زمينه عكاسي پرتره (و نه فشن) فعاليت مي كنم و دليلي نداره سطح كارم رو به كسي ثابت كنم.
    من نظراتم رو گفتم و حالا كه دوست نداريد، شما را با نهينيسم تنها مي گذارم.
    فعلا...
    استادی داشتم که کلام معروفی داشت :
    من ماه رو نشون ميدم و تو نوک انگشت من رو نگاه ميکنی !
    دوستان عزيز ،لطفاً پست شماره 1483 پارگراف آخر رو با دقت ببينيد :

پی نوشت : اگه تو متن مشکل املا ميبينيد ناشی از کم سوادی من نيست .چون با برنامه en2fa type ميکنم هنوز بعضی از کلمات رو اشتباه مينويسه.

متأسفانه چنان با سرعت پيش ميريد که هدف اصلی رو فراموش کرديد ! هيچ کس کامل نيست !هيچ کاری بدون نقص نيست !وجود همين تناقضات هنر رو زيبا ميکنه .چند وقت پيش مطلبی ميخوندم که بيان کردنش جالب :
    از مخالفت نهراسيد ،تا باد مخالف نباشه بادبادک به بالا نميره .
    گاه يک انتقاد ميتوننه تلنگری باشه براي پيشترفت ولی اگه من ا,گه شما تصميم به انتقاد مو شکافنه در يک اثر هنری داشته باشيد ميتونيد ده ها اشکال از کار بگيريد که در اون صورت نه تنها سازنده نخواهد بود بلکه اثر سو در ذهن خالق اون اثر خواهد گذشت .لطفا دوباره پست 1483 رو بخونيد ،من با چه لهنی صحبتم رو شروع کردم :

من معمولا با نقد عکس موافق نيستم البته منظور اين است که خودم اين کار رو معمولا انجام نميدونم اما شايد گفتن اين نکات بتونه کمکتون کنه و فرض کنيد من يک بيننده هستم نه منتقد .

و چگونه به پايان بردم :

من در مقام نقد نيستم فقط چيز های که بلد بودم به شما منتقل کردم .

من نه به احساس اون دوستمون توهين کردم و نه تخريب .گاهی يک لهن ميتونه برداشت اشتباهی از گوينده در ذهن شما تدايی کنه که مسيح در اين باره گفت :
    مراقب کلام خود باشيد ! از کلام شما بر شما قضاوت خواهد شد !

هميشه در عکس ،موزيک،سينما مخالفان و موافقانی هستند ولی قبول کردن ديگران و زندگی مسالمات اميز در کنار آنها شرط اصلی کار است .دوست عزيز عکاسی باشی من عکس دختر کوچيکی ديدم که شما گرفته بوديد :
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akasbashi نمایش پست ها
    سلام
    آقا یکی بیاد جلوی این عکاسباشی تازه به دوران رسیده رو بگیره.
    این عکسهای جواد ما تمامی نداره. به هر حال جواتیسم هم سبکیه برای خودش:::big grin:::
    [IMG]http://i27.*******.com/4ghkbd.jpg[/IMG]
    اين سبک (و نه اين فرشته کوچک) با مزاق من چندان سازگار نبود ولی درست بود که با نشان دادن عکس اي مشابه و گفتن کلمه تکراری و خورده گيری به احساس شما توهين ميکردم ؟ هرگز ! فقط عکس رو ديدم و ديدم !
    هيچ کس کامل و هيچ عکس اي بدون نقص نيست و به نظر من فقط هنرمندان کوته فکر احساس کامل بودن ميکنند ولی نحوه انتقاد شرط اول برای بيان کردن ايراد يک کار است .
    در آخر :

سايت عکاسی هميشه مرجع خوبی برای شخص خود من بود حتی در حال حاضر که کيلو مترها و ساعت ها از ايران فاصله دارم ودر نيمه ديگه اين کره خاکی زندگی ميکنم.
    دوست ندارم اين رشته ارتباط پاره بشه .دوستانی که از من دلگير هستند بيش از اين مکدر نباشند .هيچ چيز مثل احترام ،دوستی و برادری نميتونه انسان رو به جلو سوق بده .
    بااحترام به همه دوستان مخصوصا :K_NMT,Akasbashi
    ویرایش توسط Aryan : Wednesday 29 April 2009 در ساعت 11:12
    Simaei، shabab، KIA و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

با سلام

کلا محیط مجازی و تایپ کردن نمی تونه منظور درست و حس آدم رو منتقل کنه ، و گاها سوء تفاهماتی پیش میاد از این نکته نباید قافل شد. ببخشید که فضولی کردم :biggrin:

همه ما سایت عکاسی رو دوست داریم ، و ورود به آن برای ما توآم با احساس خوبی است

خصوصا که وجود شما عزیزان انرا رنگین تر هم کرده.

با تشکر

انوش
    Aryan و ben163s تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    168

D300,18-200
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  
    saeid1354 و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر جديد light_cottage آواتار ها
    تشکر کرده
    3

پیش فرض پرتره استودیو یا خارج استودیو - نقد و بررسی

جای این بحث اینجا خالی بود، عکس بگذاریم و نقد کنیم، برای پیشرفت نیاز به نقد دارم...
    خودم شروع میکنم، لطفا این 3 کار رو نقد کنید ممنون میشم، این عکسها اولین عکسهای من با ست SOMITA-160 است که دو روزه خریدم، بک گراندم چادر سیاه مادرم هست، هیچی نداشتم دیگه!
    از اساتید تقاضای کمک دارم...
    البته خودم یه نقد از خودم بکنم، تو عکس آقا با کت و شلوار خودم جای یک نور ظریف برای مو و پشت کمر و لبه سر رو کم میبینم که با یه رفلکتور حل میشد. (فایل ها با EXIF آپلود شدن، اگر در تنظیمات هم ایرادی هست بفرمایید)
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده      
    ben163s تشکر می‌کند.
    محمد حسین ایمانی
    http://HOSSEIN.AMINUS3.COM/PORTFOLIO

تشکر کرده
    168

پیش فرض پاسخ: پرتره استودیو یا خارج استودیو - نقد و بررسی

نقل قول نوشته اصلی توسط light_cottage نمایش پست ها
    جای این بحث اینجا خالی بود، عکس بگذاریم و نقد کنیم، برای پیشرفت نیاز به نقد دارم...
    خودم شروع میکنم، لطفا این 3 کار رو نقد کنید ممنون میشم، این عکسها اولین عکسهای من با ست SOMITA-160 است که دو روزه خریدم، بک گراندم چادر سیاه مادرم هست، هیچی نداشتم دیگه!
    از اساتید تقاضای کمک دارم...
    البته خودم یه نقد از خودم بکنم، تو عکس آقا با کت و شلوار خودم جای یک نور ظریف برای مو و پشت کمر و لبه سر رو کم میبینم که با یه رفلکتور حل میشد. (فایل ها با EXIF آپلود شدن، اگر در تنظیمات هم ایرادی هست بفرمایید)

بنام خالق رنگها
    سلام
    البته اساتید زیادی در این فروم هستند با اجازه دوستان
    من خودم کار پرتره میکنم و نمونه هاشم می تونی در لینک زیر ببینی
    http://aks.akkasee.com/users/9193/photos/
    ولی در مورد عکسهات باید خدمتتون عرض کنم تو این نوع سبکها باید به چند چیز خوب دقت کنی
    1-کادر بندی یا کراپ مناسب نسبت به pose سوژه
    2-دقت بسیار در نقطه فوکوس که در عکسهای پرتره بهتره این نقطه چشمها باشه چون جذابیت اثر رو صد چندان میکنه
    3-دقت به عمق میدان
    4-ودقت در نور پردازی صحیح ، شما بایک نور پردازی هوشمندانه میتونین سوژتون رو لاغر ، چاق ، بینی لاغر و یا...
    نشون بدبن
    در مورد اول آقایی که کت داره باید بگم شما باید کادر رتون مشکل دارهو باید مقداری بسمت پایین و نما رو کمی بسته تر میگرفتین ، برای نور پردازی حتما باید نوری رو بعنوان Hair Light میزاشتین تا سوژه با زمینه یکی نشه و نقطه فوکوس هم که عرض کردم
    در مورد دو عکس دیگه هم فوکوس ها بهتره ولی کادر بندی و نور پردازی باید خیلی دقیقتر باشه
    ben163s تشکر می‌کند.