صفحه 322 از 755 نخستنخست ... 222 272 312 318 319 320 321 322 323 324 325 326 332 372 422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    با سلام آقای حمزه ای عکس بسیار خوبی است فقط سر سوژه است که انگار در مرکز کادره و اونقدری که باید ارتباط برقرار نمی کنه(دارای هد روم زیاد است)اگر قسمت بالا رو کمی کراپ می کردید به نظر من بهتر می شد
    Kholeno، m.a.i و mahta G تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه aliakbar آواتار ها
    تشکر کرده
    755

سلام به دوستان
    لطفا نظربدین.با تشکر
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  
    mreza1001، ahmad.abaee، sanagoblin و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5569

سلام
    سوالی از دوستان پرتره نگار؟
    چرا 90 درصد عکسهای موفق پرتره نمایش داده شد در فروم عکس هایی هستند که سوِژه آنها مونث است یا نهایتا کودک؟
    ضعف کار از ماست؟
    آیا من مهدی مرادی به عنوان عکاس نمیتوانم از یک مرد بالغ - میانسال - پیرمرد پرتره خوب بگیرم که مورد توجه واقع شود؟
    یا اینکه ایراد از جای دیگر است؟
    از یک سوژه مونث عکس میگیریم و تا جایی که دلمان می خواهد ( البته میدانم حد و حدودی دارد) ویرایش میکنیم هر چند به نظر من ما هم داریم عکس را آرایش میکنیم
    خود سوژه که قبل از عکس به اندازه کافی از لطف لوازم آرایش بهره مند شده و چهره اش را غیر حقیقی کرده ما هم می آئیم و ادامه کار را می دهیم
    اگر همین سوژه ما فلان لباس و فلان مد را نداشت باز هم عکس موفق بود ؟
    درست است هدفمان آفرینش زیبایی است اما باز همان سوال اول
    پرتره موفق از جنس مذکر کجاست؟؟؟
    خیلی سخت است؟
    ما که پرتره نگار نیستیم در اصل ما ( منظور همان من است ) که هیچ نیستیم دوربینی به دست گرفتیم و دل خوش به اینکه عکسی می اندازیم
    اساتید پاسخی بفرمایند
    یا علی
    afzali، F.KamranNia، masoudrejae و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط alonebaby نمایش پست ها
    سلام
    سوالی از دوستان پرتره نگار؟
    چرا 90 درصد عکسهای موفق پرتره نمایش داده شد در فروم عکس هایی هستند که سوِژه آنها مونث است یا نهایتا کودک؟
    ضعف کار از ماست؟
    آیا من مهدی مرادی به عنوان عکاس نمیتوانم از یک مرد بالغ - میانسال - پیرمرد پرتره خوب بگیرم که مورد توجه واقع شود؟
    یا اینکه ایراد از جای دیگر است؟
    از یک سوژه مونث عکس میگیریم و تا جایی که دلمان می خواهد ( البته میدانم حد و حدودی دارد) ویرایش میکنیم هر چند به نظر من ما هم داریم عکس را آرایش میکنیم
    خود سوژه که قبل از عکس به اندازه کافی از لطف لوازم آرایش بهره مند شده و چهره اش را غیر حقیقی کرده ما هم می آئیم و ادامه کار را می دهیم
    اگر همین سوژه ما فلان لباس و فلان مد را نداشت باز هم عکس موفق بود ؟
    درست است هدفمان آفرینش زیبایی است اما باز همان سوال اول
    پرتره موفق از جنس مذکر کجاست؟؟؟
    خیلی سخت است؟
    ما که پرتره نگار نیستیم در اصل ما ( منظور همان من است ) که هیچ نیستیم دوربینی به دست گرفتیم و دل خوش به اینکه عکسی می اندازیم
    اساتید پاسخی بفرمایند
    یا علی
    با سلام من نظرمو می گم...اولا که این آمار 90٪رو از کجا اوردین به قدر کفایت روی سایت مثل 1x عکسهای موفق از سوژه های مرد موجود می باشد حتی در همین فروم خودمان ...طبیعتا ضعف که هست ولی نه آنقدر که بگوییم خب ما نمی توانیم از سوژه مرد عکس بگیریم ....کاملا با این قسمت از حرف شما که می گویید از لطف لوازم آرایش.. و چهره غیر حقیقی ... مخالفم ... ببنید عکاسی هست که جایزه عکاس پرتره سال 2011 رو برده ( سو بریس) .این خانوم هم آرایش گر هم عکاس هم ادیتور.. بذارید یه جمله از اون بگم ... می گه به طبع همه ما انسان ها از زیبایی برخوردار هستیم ... به عنوان عکاس فقط وظیفه داریم این زیبایی را کشف کنیم...این که می گویید اگر همان لباس یه آرایش را نداشت باز هم موفق بود!!! بازم جای بحث داره که بر می گرده به توانایی ما در ثبت عکس ، ولی سعی ما در ثبت بهترین ها است از همان فرد نه حداقل زیبایی ...پرتره موفق از جنس مذکر کجاست ؟؟؟ سری به بلاگ های آقای عاشوری نیا و آقای صفر زاده بزنید کمی پرتره های واقعا زیبا از آقایان ببنید
    masoudrejae، alonebaby، Soheil Qoddusi و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو

تشکر کرده
    5569

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    با سلام من نظرمو می گم...اولا که این آمار 90٪رو از کجا اوردین به قدر کفایت روی سایت مثل 1x عکسهای موفق از سوژه های مرد موجود می باشد حتی در همین فروم خودمان ...طبیعتا ضعف که هست ولی نه آنقدر که بگوییم خب ما نمی توانیم از سوژه مرد عکس بگیریم ....کاملا با این قسمت از حرف شما که می گویید از لطف لوازم آرایش.. و چهره غیر حقیقی ... مخالفم ... ببنید عکاسی هست که جایزه عکاس پرتره سال 2011 رو برده ( سو بریس) .این خانوم هم آرایش گر هم عکاس هم ادیتور.. بذارید یه جمله از اون بگم ... می گه به طبع همه ما انسان ها از زیبایی برخوردار هستیم ... به عنوان عکاس فقط وظیفه داریم این زیبایی را کشف کنیم...این که می گویید اگر همان لباس یه آرایش را نداشت باز هم موفق بود!!! بازم جای بحث داره که بر می گرده به توانایی ما در ثبت عکس ، ولی سعی ما در ثبت بهترین ها است از همان فرد نه حداقل زیبایی ...پرتره موفق از جنس مذکر کجاست ؟؟؟ سری به بلاگ های آقای عاشوری نیا و آقای صفر زاده بزنید کمی پرتره های واقعا زیبا از آقایان ببنید
    سلام
    فرمودید آمار 90 درصد رو از کجا اوردم
    از سایت خودمان
    من منظورم سایت خودمان بود تالارهای عکس خودمان بود نه جای دیگر
    بله هزاران سایت هست که پرتره های موفقی از مردان دارند
    جناب آقای عاشوری نیا و امثال ایشان هم بله موفق هستند بر منکرانش........ اما در این تایپیک چند درصد عکس موفق از جنس مذکر داریم؟
    بری نمونه خودتان زحمت بکشید چند نمونه از عکس های پرتره مردان را در این تایپیک ببینید یا اجرا بد بوده یا اجرا خوب بوده ادیت بد بوده ( اکثرا در گیر این هستند که رتوش و ویرایش روی صورت آقایان نزدیک شده به کار بر روی صورت خانوم ها )
    من حدود یک هفته است تمام عکس های پرتره این تایپیک رو دوباره دیدم و بعد این سوال را عرض کردم
    در انتها ممنون از اینکه وقت گذاشته و جواب بنده را فرمودید
    یا علی
    reza_Bahman و m.a.i تشکر می‌کنند.
    مهدی مرادی

تشکر کرده
    1708

سلام
    فرمودید آمار 90 درصد رو از کجا اوردم
    از سایت خودمان
    من منظورم سایت خودمان بود تالارهای عکس خودمان بود نه جای دیگر
    بله هزاران سایت هست که پرتره های موفقی از مردان دارند
    جناب آقای عاشوری نیا و امثال ایشان هم بله موفق هستند بر منکرانش........ اما در این تایپیک چند درصد عکس موفق از جنس مذکر داریم؟
    بری نمونه خودتان زحمت بکشید چند نمونه از عکس های پرتره مردان را در این تایپیک ببینید یا اجرا بد بوده یا اجرا خوب بوده ادیت بد بوده ( اکثرا در گیر این هستند که رتوش و ویرایش روی صورت آقایان نزدیک شده به کار بر روی صورت خانوم ها )
    من حدود یک هفته است تمام عکس های پرتره این تایپیک رو دوباره دیدم و بعد این سوال را عرض کردم
    در انتها ممنون از اینکه وقت گذاشته و جواب بنده را فرمودید
    یا علی
    در همین تاپیک هم عکس آقا زیاد داریم..... اینطوریم که شما داریم آمار می دید کلا همه عکاسای سایت عکاسی در گرفتن عکس از مردها نقطه ضعف های عجیبی دارند !!!.. اینکه حالا چند درصد باشند آیا واقعا اهمیت زیادی دارد !!!... همه ما عکاسا دوست داریم کارهای خوبمون رو بذاریم مثالش خود بنده من از آخرین باری که عکس یه آقا رو گذاشتم که اتفاقا به نظر دوستان عکس خوبی بود ( نه مشکل اجرایی داشته نه ادیتی و فقط کلی نقد مفید روش شد) دیگه مدل آقا نداشتم ... این دلیلی نیست که بگیم عکاسی از جنس های مذکرمون خوب نیستو... فقط واسه اینه که مدل های خانوما در دسترس تر هستند برای مایی هم که آتلیه نداریم مشکل تره که بخوایم مدل آقا داشته باشیم به دلایل مختلف !!!! ولی بازم این نتیجه گیری شما منطقی پشتش نیست......چون ممکنه عکاسا مدل آقا در دسترس نداشته باشند.... بعدم من دقیقا نمی تونم بقهمم که می خواید از این بحث به چه نتیجه ای برسید اگر مشکلی هست که عکاسای سایت ( که از قضا عکسای آقایونشون همچین بدم نیست ) بیشتر عکس خانوم می ذارند کاری نداره که شما سعی کنید پرتره آقایونو بذارید که تاپیک پرتره کمی بالانس بشه!
    reza_Bahman، masoudrejae، alonebaby و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو

تشکر کرده
    5569

سلام مجدد
    نه عزیز من مشکل من این نیست به من چه ربطی داره که چه کسی از چه کسی چه عکسی میگیره
    اگه به پست اولم با دقت نگاه کنید سوالم اینه " ضعف کار از ماست؟

در مورد منطق هم به نظر خودم کاملا منطق دارد
    m.a.i تشکر می‌کند.
    مهدی مرادی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

merdax، usef، Elend و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

تشکر کرده
    5569

در همین تاپیک هم عکس آقا زیاد داریم.....
    اینطوریم که شما داریم آمار می دید کلا همه عکاسای سایت عکاسی در گرفتن عکس از مردها نقطه ضعف های عجیبی دارند !!!..
    عکس موفق ؟؟؟
    اینکه حالا چند درصد باشند آیا واقعا اهمیت زیادی دارد !!!...
    بله اهمیت دارد

همه ما عکاسا دوست داریم کارهای خوبمون رو بذاریم مثالش خود بنده من از آخرین باری که عکس یه آقا رو گذاشتم که اتفاقا به نظر دوستان عکس خوبی بود ( نه مشکل اجرایی داشته نه ادیتی و فقط کلی نقد مفید روش شد) دیگه مدل آقا نداشتم ...
    چقدر سعی کردید از مدل آقا عکس بگیرید ؟ اصلا دوست دارید یعنی ( قصد جسارت ندارم ) می توانید از مدل آقا عکس موفق به موفقیت مدل خانوم داشته باشید ؟

ولی بازم این نتیجه گیری شما منطقی پشتش نیست......
    به نظر من هست البته تا تعریفمان از منطق در این باا چه باشد
    بعدم من دقیقا نمی تونم بقهمم که می خواید از این بحث به چه نتیجه ای برسید
    نتیجه در پست اولم آمده اینکه میخواهم به عنوان یک دانش آموز ببینم ایردا کار کجاست
    اگر مشکلی هست که عکاسای سایت ( که از قضا عکسای آقایونشون همچین بدم نیست ) بیشتر عکس خانوم می ذارند کاری نداره که شما سعی کنید پرتره آقایونو بذارید که تاپیک پرتره کمی بالانس بشه!
    من عرض کردم و جدی هم گفتم ما که پرتره نگار نیستیم در اصل ما ( منظور همان من است ) که هیچ نیستیم دوربینی به دست گرفتیم و دل خوش به اینکه عکسی می اندازیم
    یا علی
    ویرایش توسط alonebaby : Thursday 10 May 2012 در ساعت 15:15
    m.a.i تشکر می‌کند.
    مهدی مرادی

تشکر کرده
    1708

سلام مجدد
    نه عزیز من مشکل من این نیست به من چه ربطی داره که چه کسی از چه کسی چه عکسی میگیره
    اگه به پست اولم با دقت نگاه کنید سوالم اینه " ضعف کار از ماست؟

در مورد منطق هم به نظر خودم کاملا منطق دارد
    قسمت اول : می تونه ضعف باشه می تونه شرایط موجود نباشه........قسمت دوم : جوابش سادست معلومه که می تونید......
    alonebaby و m.a.i تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو