صفحه 346 از 755 نخستنخست ... 246 296 336 342 343 344 345 346 347 348 349 350 356 396 446 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,451 تا 3,460 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram.p52 نمایش پست ها
    كاكو جان خودشيفتگي كه نشد هنر!شما مطمئني هفته اي يه عكس سلف پرتره ميذاري خيلي كارت درسته؟!!يا عكسايي كه در همين تاپيك قرار ميدي خيلي بي عيب هستند؟
    نه اصلا .اگر قرار باشد و اجازه داشته باشيم كه عكسهايي خارج از شئونات و مقرارت عرفي حكومتي عكسي بذاريم همه در همون كامپيترشون كه شما بهش اشاره كردين هزار تا عكس آنچناني (كه خودتون منظور بنده را خوب فهميدي)وجود داره.پس زياد به ديگران خورده مگير و عكاسي كن و لذت ببر اخوي.اگه قرار باشه نقد بيخود به عكس مردم كنيم بنده هم هر عكسي شما بذاري هزار تا ايراد بني اسرائيلي ميتونم بگيرم.يه پيشنهاد دارم اگر هر عكسي توسط مديران محترم تائيد شد و به مذاق شما خوش نيامد زياد روي اون مكث نكن و رد شو تا اذيت نشي.
    دلايل قوي بايد و معنوي............نه رگهاي گردن به حجت قوي

با سلام اولا تعجب كه اين پست چرا تاييد شد چون به راحتي در اون توهين وجود داره ! دوست عزيز اولا مي گي خودشيفتگي دوستان بسياري تو همون تاپيك وجود دارند كه از خود چند تا عكس مي ذارند !!! صفحات اول رو مرور كنيد تا حتي ببنيد مديران هم در اون تاپيك فعاليت دارند !! آيا همه خودشيفته هستند !!!؟؟؟ ايا اين حرف شما توهين نيست؟ من از همه دوستان بابت پست خودم كه باعث چنين جوابي شده عذر مي خوام !! اين پاسخ قسمت اول و اما دوم.... اولا خواهشا نگيد عرف اسلامي !!اين فرهنگ ماست ربطي به اون چيزي كه شما گفتيد نداره بعد هم اين بحث رو من با آقاي حسيني داشتم كه تمام شد رفت!!! چرا دوباره سر زخم كهنه باز مي كنيد !!!؟؟ بعدشم اگر عكسي داريد بذاريد خوشحال مي شيم ببينيم و چيزي ياد بگيريم .... براي قسمت سوم اگر ايرادي داري بگير چه عيبي داره بنده به شخصه استقبال مي كنم !!! من يكي از افتخاراتم اينه كه هميشه لطف دوستان از جمله جناب محبي جناب ميلاني و صفرزاده شامل حالم بوده و انتقاد هاي خوبي از اين دوستان عزيز شنيدم !! و براي قسمت آخر باز هم به نظر من عكس هاي آخر اين تاپيك هيچ چيز تاكيد مي كنم هيچ چيزي نداشتند كه حتي قابل انتقاد باشند وقتي عكسي نه كادر خوبي داره نه نورپردازي خوبي و نه پوز خوبي نه اديت مناسب !!!! اولا كه چرا بايد تاييد بشه بعد اگر اين دوستان اين تاپيك رو به دقت مطالعه كرده بودنه هرگز اين عكس هاي رو نمي ذاشتند !!! بعدشم من در كمال احترام اين صحبت ها رو سعي كردم بگم اين تند خويي رو واقعا درك نمي كنم !! از دوستان بازم معذرت مي خوام ولي بازم مي گم بيشتر مطالعه كنيد بيشتر ببينيد بيشتر عكس بگريد و فقط وفقط به قول بروسلي ( كه از عقيل احمدي عزيز مي گم ) سعي كنيد عكس هايي رو انتشار بديد كه اول از همه خود شما رو تحت تاثير قرار مي دهند ( در ضمن من شيرازي نيستم خوزستاني هستم اصالتا)
    illidan، M-ESMAILZADEH، ahmad.abaee و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه
    تشکر کرده
    3772

نام: IMG_1875am-2.jpg نمایش: 827 اندازه: 135.4 کیلو بایت
    Mohamad_Ali، SinaVT، M-ESMAILZADEH و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    CANON60D&TAMRON180MM&55-250IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1457

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    با سلام اولا تعجب كه اين پست چرا تاييد شد چون به راحتي در اون توهين وجود داره ! دوست عزيز اولا مي گي خودشيفتگي دوستان بسياري تو همون تاپيك وجود دارند كه از خود چند تا عكس مي ذارند !!! صفحات اول رو مرور كنيد تا حتي ببنيد مديران هم در اون تاپيك فعاليت دارند !! آيا همه خودشيفته هستند !!!؟؟؟ ايا اين حرف شما توهين نيست؟ من از همه دوستان بابت پست خودم كه باعث چنين جوابي شده عذر مي خوام !! اين پاسخ قسمت اول و اما دوم.... اولا خواهشا نگيد عرف اسلامي !!اين فرهنگ ماست ربطي به اون چيزي كه شما گفتيد نداره بعد هم اين بحث رو من با آقاي حسيني داشتم كه تمام شد رفت!!! چرا دوباره سر زخم كهنه باز مي كنيد !!!؟؟ بعدشم اگر عكسي داريد بذاريد خوشحال مي شيم ببينيم و چيزي ياد بگيريم .... براي قسمت سوم اگر ايرادي داري بگير چه عيبي داره بنده به شخصه استقبال مي كنم !!! من يكي از افتخاراتم اينه كه هميشه لطف دوستان از جمله جناب محبي جناب ميلاني و صفرزاده شامل حالم بوده و انتقاد هاي خوبي از اين دوستان عزيز شنيدم !! و براي قسمت آخر باز هم به نظر من عكس هاي آخر اين تاپيك هيچ چيز تاكيد مي كنم هيچ چيزي نداشتند كه حتي قابل انتقاد باشند وقتي عكسي نه كادر خوبي داره نه نورپردازي خوبي و نه پوز خوبي نه اديت مناسب !!!! اولا كه چرا بايد تاييد بشه بعد اگر اين دوستان اين تاپيك رو به دقت مطالعه كرده بودنه هرگز اين عكس هاي رو نمي ذاشتند !!! بعدشم من در كمال احترام اين صحبت ها رو سعي كردم بگم اين تند خويي رو واقعا درك نمي كنم !! از دوستان بازم معذرت مي خوام ولي بازم مي گم بيشتر مطالعه كنيد بيشتر ببينيد بيشتر عكس بگريد و فقط وفقط به قول بروسلي ( كه از عقيل احمدي عزيز مي گم ) سعي كنيد عكس هايي رو انتشار بديد كه اول از همه خود شما رو تحت تاثير قرار مي دهند ( در ضمن من شيرازي نيستم خوزستاني هستم اصالتا)
    سلام به همگی:
    دوست خوبم لطفا توجه داشته باشید که اگر نقدی میکنید از عکس منتظر پاسخ باشید.ابعاد عکس که مثلا 3*4 باشد یا اندازه دیگر ایراد نیست در ثانی در تاپیک سلف پرتره منظور بنده از کلمه خودشیفتگی خیلی جنبه منفی نبود و اگر از فرد دیگری هم نقدی داشته باشم به خودش میگویم و شما لطفا خودتان به دیگران حرف مرا تعمیم ندهید.اگر شما توهینی حس کردی که منظوری نداشتم شما ببخشید.در خصوص قرار دادن عکسهای آنچنانی صرفا مسائل اسلامی نبود که منم اشاره ای در جمله ام نداشتم و برداشت خودتان است.در نهایت شما که از بنده چند کلاس بیشتر درس خوندین نقدی سازنده و درست بنویسید تا برای ما کم سوادها یادگیری داشته باشد.ممنون

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام
    جناب زند
    اگر نقدی به عکسی دارید باید در تاپیک خودش و با ذکر حداقل جزییاتی باشد. اینکه در تاپیکی دیگر و در جواب نقدی به عکس یا عکسهایی (که البته آن هم یعنی نقد آقای قابزلو هم، شرایط نقد را نداشت) پاسخی کلی و غیر دوستانه بدهید تنها باعث کدورت و تشنج می شود.

حالا سخنم با آقای زند تمام شد و دوست داشتم یک مطلب کلی را هم تا تنور داغ است عرض کنم.

من یک هفته ای مسافرت بودم و فوروم را روزی نیم ساعت بیشتر چک نمی کردم ولی امروز چند تا تاپیک را که دیدم احساس کردم یک فرهنگی دارد متداول می شود که مرا یاد کودکیمان می اندازد که زنگ در خانه ای را می زدیم و فرار می کردیم
    این رفتار گاهی از روی عصبانیت است که توصیه می کنم دوستان قبل از پاسخ دادن در اینگونه موارد کمی صبر کنند و حتا بروند چند تاپیک دیگر را بخوانند و یا بروند سر یخچال میوه ای آبی چیری بخورند یا لپ بچه شان را بکشند یا کار خوشایند دیگری بکنند و بعد برگردند و با فکر آرامش یافته و سبک جواب بدهند. مطمین باشید که اینگونه جوابها خیلی پخته تر و اثر گذار تر خواهد بود.
    گاهی هم دیده می شود که این رفتار از روی شیطنت و از پیش برنامه ریزی شده است و به قول معروف کار کار انگلیسهاست که بیایند و ابتدا به ساکن موضوع کوچکی را بزرگ کنند و تهمتی و توهینی را هم چاشنی اش کنند برای بر هم زدن جو دوستانه حاکم بر فوروم که البته تجربه نشان داده است که اینگونه شیطنت ها نه تنها تاثیر گذار نیست بلکه نهایتا اثر عکس خواهد داشت
    Amir Mohebi، K_NMT، MZITech و 20 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام
    جناب زند
    اگر نقدی به عکسی دارید باید در تاپیک خودش و با ذکر حداقل جزییاتی باشد. اینکه در تاپیکی دیگر و در جواب نقدی به عکس یا عکسهایی (که البته آن هم یعنی نقد آقای قابزلو هم، شرایط نقد را نداشت) پاسخی کلی و غیر دوستانه بدهید تنها باعث کدورت و تشنج می شود.
    با سلام جناب حسيني عزيز ... راسش واقعا قصد اينچنيني نداشتم چون واقعا چند عكس آخر از لحاظ مشكلات كاملا كلي شبيه به يكديگر بودند اينگونه نوشتم كه بذاريد پاي جووني بنده ( خب ديگه 21 سالمونه ) ... بعد شم مي دونيد كه اين تاپيك تنها تاپيكيه كه توش بسيار فعاليت دارم .. به خاطر همين واقعا نسبت به بالا بودن سطح آن واقعا اصرار دارم كه باز اين حساسيت خالي از اشكال نيست ... و در آخر من هم درخواست آقاي احمدي رو از شما مدير عزيز دارم كه واقعا اگر امكان داره (اگر ) تاييديه هر تاپيك رو به متخصص آن تاپيك اختصاص بدهيد كه ماشالا پرتره كار خوب تو سايت اصلا كم نيست ( از جمله آقاي مداح عزيز يا آقاي ميلاني به عنوان مثال )... باز هم از شما ممنونم
    ویرایش توسط sohrab-gh : Friday 24 August 2012 در ساعت 11:33
    lamagra، illidan و AlirezaAkhlaghi تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو

تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط ali61 نمایش پست ها
    نام: IMG_1875am-2.jpg نمایش: 827 اندازه: 135.4 کیلو بایت
    عكس حس خوبي داره و سياه سفيد كردنش هم مناسب بوده ولي يكي از ايرادات بارز عكس نوك دماغ است كه خورده تو چشم ... اگر سر سوژه پايين تر بود يا حتي بالاتر كه از اين حالت در مي اومد بسيار بهتر مي شد ...ايراد دوم هم بك گراند نامنظم از لحاظ ديتيل و رنگ است .... و سوم از نظر بنده اديت سياه سفيد اين عكس پتانسيل گرفتن كنتراست بيشتر رو داشت و لكه ها هم تصحيح بايد مي شد
    A.Khandan، lamagra و illidan تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نام: kid-02.jpg نمایش: 812 اندازه: 185.9 کیلو بایت

D90 + 18-105

SB-26 در یک دوم قدرت + دیفیوزر لومی کوئست 8x10 - مجموعا سوار بر پایه 80 سانتی (نگه داشته شده از سمت راست توسط نفر دوم )
    ویرایش توسط Rouzbeh Ehsani : Friday 24 August 2012 در ساعت 19:38
    shabab، QashQai، RaminShamsi و 29 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    3772

پیش فرض پرتره شماره 2

نام: IMG_19120-2.jpg نمایش: 1002 اندازه: 183.6 کیلو بایت
    Arash، shabab، Pooyan و 32 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    CANON60D&TAMRON180MM&55-250IS

كاربر آشنا abbasnasri آواتار ها
    تشکر کرده
    134

نام: kid-02.jpg نمایش: 52 اندازه: 185.9 کیلو بایت

D90 + 18-105

SB-26 در یک دوم قدرت + دیفیوزر لومی کوئست 8x10 - مجموعا سوار بر پایه 80 سانتی (نگه داشته شده از سمت راست توسط نفر دوم )
    آقا روزبه عزیز؛ البته بنده در حدی نیستم که بخوام به کار شما اشکال بگیرم فقط به عنوان یه بیننده و مخاطب علاقه مند خواستم نظرمو بگم. مشخصه که برای نورپردازی فکر شده اما توی عکستون چیزی هست که باعث میشه من دوستش نداشته باشم. شاید بخاطر موهای بیش از حد پریشان که نصف صورت رو پوشونده، شاید بخاطر حالت نیمه لمیده سوژه.

اما نور روی کلاهش خیلی قشنگ شده. شاید اگه کلاه روی سرش نبود این نور قشنگ روی سر و موهای سوژه می نشست.

به هرحال موفق باشی.
    Rouzbeh Ehsani، H-salimnejad و aminmona تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

سلام

نام: _SBP8133 .jpg نمایش: 959 اندازه: 184.5 کیلو بایت

منبع نور : در اتوبوس ، نوری که از قسمت سانروف اتوبوس بر صورت ایشون به صورت تصادفی تابید ،
    ویرایش توسط Saeed Barikani : Saturday 25 August 2012 در ساعت 15:28
    reza_Bahman، Javid، rainman1061 و 36 نفر دیگر تشکر می‌کنند.