صفحه 432 از 755 نخستنخست ... 332 382 422 428 429 430 431 432 433 434 435 436 442 482 532 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,311 تا 4,320 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

من تازه ویندوز رو عوض کرده بودم و فوتوشاپ CC رو ریخته بودم، توی قسمت Save for web به صورت دیفالت هست که Metadata رو نگه نداره. یادم رفت تیک اون رو بزنم. برای ادیتش هم چون خیلی وقت گذاشته بودم، ترجیح دادم بدون اگزیفش رو نگه دارم و سراغ ادیت دوباره نرم. در هر صورت مشخصات عکس این هست :
    Camera : Canon 550D
    Lens : Canon 50mm f/1.8
    1/1000s
    f/2.8
    ISO-400
    جناب طباخی عزیز، حق با شماست، در اون صورت به نتیجۀ بهتری می رسیدیم، اما وسط جنگل بودیم و دستمون از دنیا کوتاه! :دی اون ذرات هم برگ هستن. یک نفر مشغول ریختنشون از بالای سر سوژه است و خود سوژه هم که داره فوت می کنه! :دی
    جناب کورش عزیز، ممنونم از لطف شما! :) توی این سایت کلا پست های اینچنینی کمتر می بینیم که کسی از کس دیگری تعریف کند و خوبی های کار را برشمارد. معمولا دوستان به یک لایک بسنده می کنند. از شما ممنونم! :)
    toti، emad zare، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امیرحسین

كاربر آشنا parisa_s آواتار ها
    تشکر کرده
    181

نام: IMG_9332.jpg نمایش: 1031 اندازه: 186.5 کیلو بایت
    A_Maddah، Soha.T، K_NMT و 43 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_s نمایش پست ها
    نام: IMG_9332.jpg نمایش: 1031 اندازه: 186.5 کیلو بایت
    جسارت بنده را ببخشید.این اولین باره در بخش پرتره درباره ی عکسی نطرم رو می نویسم.
    کار شما عالی است (شخصیت داخل کادر+استفاده از فضای خارجی، چیزی که کارتون رو موفق کرده) اما نکته ای به ذهن من می رسه:
    دلیل این نور سقید شدید (یا ادیت عکس به این شکل) چیست؟ از طرفی سوژه کنار پنجره ایستاده و نور از بیرون به داخل می تابد و بر روی سوژه خطوط زیبایی را بوجود آروده (که می تواند معانی مختلفی را به ذهنن متبادر کند و این از قدرت عکس ناشی می شود) اما نور سفید شدید در سمت مقابل پنجره عملا مخالف این معنی عمل کرده است.به هر حال نور پردازی خوب راست و نور یا ادیت سفید چپ که سوژه را تحت تاثیر قرار داده یا باید یک معنی به مخاطب القا کند یا نباید وجو داشته باشد یا معنی دیگری دارد که برای من روشن نیست.
    حالا بیاید دستمون رو روی سفیدی چپ عکس بذارید و فکر کنیم نبود، منطورم اینکه که تفاوت بود و نبود اون چیه؟به نظر می یاد رای به نبودش هست.(مثلا یک فضای خاکستری چقدر زیباتر می کرد(بنده اجازه ندارم در عکس شما دست ببرم و عذر من رو بپذیرید))
    نکات دیگه ای هم به ذهنم می رسه اما احتمالا تا همین جا هم زیاده روی شده.
    با آرزوی موفقیت.
    sepako، saeed2vfx، toti و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر آشنا IYIostafa آواتار ها
    تشکر کرده
    171

نام: DSC_0137x.jpg نمایش: 1001 اندازه: 166.2 کیلو بایت
    mreza1001، Digital Lover، Omid Sariri و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D5300 | Nikkor 18-55 VR II | Manfrotto 190xProB + 804 RC2

فتوبلاگ

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

4306 کمی کادر را به سمت چپ میبردید بهتر بود و حرکت در عکس بیشتر میشد. کتف و کول با این وضعیت چادرشب پیچ شده از ارزش عکس کم کرده است. ادیت هم مناسب نیست

4312 همیشه لازم نیست سوژه درست همانجایی را که میخواهید به نظر برسد نگاه میکند نگاه کند! چشم سمت راست در عکس نامناسب است
    mohamad az، yaghini و viva_utopia تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

جناب میلانی عزیز، ممنونم از اینکه نظر دادید، احتمالا منظورتون از 4306، پست بنده بود. پست 4302.
    چادرشب پیچ نشده، شال پیچ شده. ایشون بدون اون شال عکس مناسبی نمیشد ازشون گرفت. مانتوی مناسبی نداشتن زیاد. پیشنهاد من بود. به نظرم نمیاد زیاد هم بد شده باشه.
    در مورد ادیت هم میشه بیشتر توضیح بدید؟ هم شما و هم آقای حمید عزیز به ادیت اشاره کردید. اگر شما هم منظورتون ادیت و سافت سازی پوست بوده، باید عرض کنم خدمتتون که پوست سوژه خیلی پستی و بلندی (!) داشت، و مجبور بودم یا پستی و بلندی ها رو به کل حذف کنم، یا اینکه بخشی ازش رو باقی بذارم. چون این یکی بیشتر به نظرم منظور رو میرسوند، این یکی رو انتخاب کردم. به نظر شما کمی از بافت پوست بیشتر حفظ میشد بهتر بود؟! کلا بیشتر توضیح بدید منت بر سر ما میگذارید! :)
    حمید خان، ما در حدی نیستیم که بیایم راجع به کار شما نظر بدیم! :) تعارف نیست. واقعا اینجا احساس می کنم شبیه اون شاگرد تنبل ته کلاس شدم که سر کلاس در مورد مسائل مربوط به کلاس زیاد حرف نمیزنه که معلم مچش رو نگیره! :دی الان هم که یه عکس آپلود کردیم، حس میکنم جسارت کردیم! :) در مقابل بعضی پرتره های آقای پدرام عزیز، یا پرتره های خود شما، احساس میکنم به جمع بیشتر سکوت بدهکارم تا عکس.
    Digital Lover، Alireza_Lv، toti و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امیرحسین

كاربر آشنا parisa_s آواتار ها
    تشکر کرده
    181

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    جسارت بنده را ببخشید.این اولین باره در بخش پرتره درباره ی عکسی نطرم رو می نویسم.
    کار شما عالی است (شخصیت داخل کادر+استفاده از فضای خارجی، چیزی که کارتون رو موفق کرده) اما نکته ای به ذهن من می رسه:
    دلیل این نور سقید شدید (یا ادیت عکس به این شکل) چیست؟ از طرفی سوژه کنار پنجره ایستاده و نور از بیرون به داخل می تابد و بر روی سوژه خطوط زیبایی را بوجود آروده (که می تواند معانی مختلفی را به ذهنن متبادر کند و این از قدرت عکس ناشی می شود) اما نور سفید شدید در سمت مقابل پنجره عملا مخالف این معنی عمل کرده است.به هر حال نور پردازی خوب راست و نور یا ادیت سفید چپ که سوژه را تحت تاثیر قرار داده یا باید یک معنی به مخاطب القا کند یا نباید وجو داشته باشد یا معنی دیگری دارد که برای من روشن نیست.
    حالا بیاید دستمون رو روی سفیدی چپ عکس بذارید و فکر کنیم نبود، منطورم اینکه که تفاوت بود و نبود اون چیه؟به نظر می یاد رای به نبودش هست.(مثلا یک فضای خاکستری چقدر زیباتر می کرد(بنده اجازه ندارم در عکس شما دست ببرم و عذر من رو بپذیرید))
    نکات دیگه ای هم به ذهنم می رسه اما احتمالا تا همین جا هم زیاده روی شده.
    با آرزوی موفقیت.
    ممنون از شما که نظرتونو گفتین.پشت سر سوژه هم پنجره هست. به نظرم اینطوری عکس کمی متفاوت تر میشد چون حجم نور زیاد هست و صورت کمی محو شده باعث میشه بیننده روی سوژه فوکوس کنه تا بهتر ببینه.منظور خاصی نداشتم کاملا سلیقه ای هست. شاید اگه بک استفاده میشد به گفته شما بهتر میشد.بازم ممنون
    toti، Dariush Chegini و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نام: IMG_3803.jpg نمایش: 1210 اندازه: 290.2 کیلو بایت

Camera Model: Canon EOS 6D

Lens: EF85mm f/1.2L II USM
    Focal Length: 85mm
    Aperture: f/1.2
    (Exposure Time: 0.0040 s (1/250
    ISO equiv: 100

nmroshan، Amir Mohebi، A_Maddah و 69 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نام: DSC_3271-2re.jpg نمایش: 1208 اندازه: 153.5 کیلو بایت
    nmroshan، Niaz، adeliry و 76 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

کودک لر....زیلایی...شهریور 92
    نام: p1.jpg نمایش: 1043 اندازه: 105.4 کیلو بایت
    Amir Mohebi، K_NMT، Javid و 49 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2