صفحه 621 از 755 نخستنخست ... 121 521 571 611 617 618 619 620 621 622 623 624 625 631 671 721 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,201 تا 6,210 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaahaab نمایش پست ها
    با سلام
    خسته نباشید
    ادیت روی بک سوژه خیلی بد شده-کادرتونم کجه(البته ظاهرا)
    موفق باشید
    (جاست کامنت)
    كادركجه؟!!!!
    خزان تشکر می‌کند.

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    كادركجه؟!!!!
    متاسفانه نوع نظر دادن بعضی دوستان اینقد نامفهومه که واقعا نمیدونم چی بگم... دلیل اینکه معمولا میبینید جواب نمیدم اینکه جواب دادن به همچین مدل انتقاد هایی فقط باعث به حاشیه رفتن تاپیک میشه . این بده اون خوبه . این حرفا چیه واقعا؟! ای کاش یه تاپیک باز بشه نحوه استفاده از دکمه تشکر ! یاد داده بشه که برخی دوستان کلی از تاپیک های این سایت رو تبدیل به چت روم نکنن و فک نکنن بگن این بده اون خوبه شد انتقاد . بابت لحن شدید معذرت میخوام کیاوش جان ولی لازم بود یکی یه توضیحاتی بده. و دوس دارم در آخر خواهش کنم پست های غیر فنی پاک بشه
    illidan، خزان و S.Khosravi تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر جديد Shaahaab آواتار ها
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    متاسفانه نوع نظر دادن بعضی دوستان اینقد نامفهومه که واقعا نمیدونم چی بگم... دلیل اینکه معمولا میبینید جواب نمیدم اینکه جواب دادن به همچین مدل انتقاد هایی فقط باعث به حاشیه رفتن تاپیک میشه . این بده اون خوبه . این حرفا چیه واقعا؟! ای کاش یه تاپیک باز بشه نحوه استفاده از دکمه تشکر ! یاد داده بشه که برخی دوستان کلی از تاپیک های این سایت رو تبدیل به چت روم نکنن و فک نکنن بگن این بده اون خوبه شد انتقاد . بابت لحن شدید معذرت میخوام کیاوش جان ولی لازم بود یکی یه توضیحاتی بده. و دوس دارم در آخر خواهش کنم پست های غیر فنی پاک بشه

سلام
    خسته نباشید
    اگه منظورتون اینه هیچکس جز خودتون فنی نیست و پستهای شما فقط باید تایید بشه و ازش تشکر بشه حس میکنم افکارتون اشتباه!!!
    من زیاد دیدم تو این تاپیک دوستان در مورد کاراتون نظر دادن ولی شما فقط توجیح خودتونو میارید(من کاری ندارم عکستون خوب بوده یا بد)ولی حس میکنم بد نیست یخورده به بقیه هم احترام بزاره
    بازم اگه حرفی زدم که شما ناراحت شدید معذرت میخوام
    متاسفانه خیلیا دوست دارن فقط ازشون تعریف بشه(وای چه عکس خوبی.وای عالی شده.آفرین و ...)
    ashkan 78، M.Nouri، Majix و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaahaab نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    اگه منظورتون اینه هیچکس جز خودتون فنی نیست و پستهای شما فقط باید تایید بشه و ازش تشکر بشه حس میکنم افکارتون اشتباه!!!
    من زیاد دیدم تو این تاپیک دوستان در مورد کاراتون نظر دادن ولی شما فقط توجیح خودتونو میارید(من کاری ندارم عکستون خوب بوده یا بد)ولی حس میکنم بد نیست یخورده به بقیه هم احترام بزاره
    بازم اگه حرفی زدم که شما ناراحت شدید معذرت میخوام
    متاسفانه خیلیا دوست دارن فقط ازشون تعریف بشه(وای چه عکس خوبی.وای عالی شده.آفرین و ...)
    و البته خودتون هم تا اینجا یک کلمه حرف فنی نزدید.
    Amin Zarif، illidan، sohrab-gh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    و البته خودتون هم تا اینجا یک کلمه حرف فنی نزدید.
    و البته مثال بارز فرافکنی و چت رومی کردن بحث
    lamagra، illidan و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو

كاربر جديد
    تشکر کرده
    29

با سلام و عرض ادب .
    این عکس بیشتر در کتگوری اسپرت و شاید مد قرار بگیره و البته در اولویت آخر پرتره.

درمورد نکات فنی باید بگم که اول چیزی که تو ذوق میزنه نور نامناسبی هست که بر روی سوژه تابیده سایه ای که در صورت و گردن ایجاد شده اصلا مناسب نیست . در مرحله دوم اینکه اگر مایل بودید بکگراند رو به نمایش بگذارید باید نور مناسبی براش در نظر میگرفید و اگر مایل نبودید به نمایش بکگراند باز باید تاریکتر میبود . در مرحله بعد باید بگم در پردازش عکس بی دقتی زیادی صورت گرفته برای مثال رنگ های آبی که در همه جای تصویر به جز روی بدن پخش است و حتی بر روی میله های استیل پشت سر سوژه هم تو چشم میزنن ، تفاوت رنگی که در دو وزنه ی به دست شخص هست بماند. در مرحله بعد میرسیم به عدم پردازش بر روی پوست که این برمیگرده به دید شما که آیا عکس رو برای اسپرت بودن گرفتید یا برای مدل بودن یا به عنوان پرتره؟؟! که در هر سه حالت نیاز به روتوش پوست میبود .
    در آخر به قطع شدن سر سوژه توسط سقف از پشت سر اشاره میکنم.

جمع بندی:
    عکس به عنوان یک اسنپ شات از یک دوست که میخواسته ازش یک عکس خوب توسط عکاسی خوب گرفته بشه خوب است.
    در کتگوری پرتره حرفی برای گفتن ندارد.

با سپاس فراوان از توجه شما.
    ashkan 78، M.Nouri، obsidiyan و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    من در تلگرام : https://telegram.me/SeyyedHosein
    کانال من در تلگرام : https://telegram.me/Art_negarestan

تشکر کرده
    1708

نام: IMG_5439-as-Smart-Object-1-as-Smart-Object-1.jpg نمایش: 655 اندازه: 122.6 کیلو بایت
    Kourosh Kahal، mreza1001، Mehrdad-PL و 25 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو

كاربر همراه
    تشکر کرده
    360

نام: _MG_2863-1.jpg نمایش: 552 اندازه: 166.9 کیلو بایت
    yaray، mreza1001، M.Meghdari و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    633

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaniran نمایش پست ها
    نام: _MG_2863-1.jpg نمایش: 552 اندازه: 166.9 کیلو بایت
    دوست عزیز با تشکر از ثبت زیبا

فقط جسارتا بک سوژه (کنده درخت) زیادی در وضوح است و موجب می شود حواس بیننده رو سوژه کمتر معطوف باشد

دومین مسئله مربوطه به کادر هست... بهتر بود کادر از رو زانوها قطع نشود یا بالاتر از زانو می بود یا اینکه تمام قد ...

ارادت
    sohrab-gh، Shaahaab و ali.rezaie تشکر می‌کنند.
    اگر می توانستم ماجرا را در قالب کلمات بگویم،دیگر نیازی نبود که دوربین را با خود به این طرف و آن طرف بکشم- لویس هاین ( Lewis Hine )

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نام: IMG_5439-as-Smart-Object-1-as-Smart-Object-1.jpg نمایش: 655 اندازه: 122.6 کیلو بایت

چند مورد که عرض میکنم

اولین مورد اینکه نوپردازیتون دارای چند ایراد کوچک هست یکی اینکه از هد لایت اسفاده نشده که تصویر دراماتیک تر بشه و جزییات هد از بین رفته دوم اینکه فیل لایت به نظرم که استفاده نکردید سایه ها خیلی تنده با توجه به رنگ پوست کاراکتر و رنگ بک سایه ها یکم اذیت میکنه زردی رنگ نور خیلی بالاست و اینکه کادر رو از جای خوبی قطع نکردید توجه کنید به لباس سوژه وقتی این مدل کوتاه میپوشن یا باید تا پاییین ناف کات بشه یا اصلا اون کوتاهی مشخص نباشه موهای سوژه اصلا مرتب نیست و جلوه نداره سایه اطراف بینی بینی رو خیلی بزرگ نشون میده و باز هم سایه اطراف سمت چپ لب رو پوشونده و از بین برده چشم سمت راست باز هم زیر سایه مو ها هست رنگ لباس سوژه مناسب فضا نیست و احساس میشه سوژه خیلی بی حوصله و یهویی ژست گرفته یک ایراد دیگه هم اینکه نور بکراند کار بهتر بود با کاسه تابیده میشد فکر کنم با شیدر تابیده شده حالت گرد و گرادیانت رو از دست داده اگر سعی میشد از یک سافت یا اکتا بزرگ استفاده بشه + رفلکتور بهتر بود و اینکه نور موها خیلی تاثیر میزاره هر چند با توان کم ممنون

چند سوال هم داشتم با توجه به امضاتون میخواستم بدونم شما با این لنز سیگما مشکل خاصی ندارید ؟ خوبه یا بده کیفیت چطوره چون منم میخواستم تهیه کنم و اینکه بکراند کارتون مخملی هست یا کاغذی
    MEHRDAD.D، hosseinhmj و Alpha_850 تشکر می‌کنند.