صفحه 167 از 319 نخستنخست ... 67 117 157 163 164 165 166 167 168 169 170 171 177 217 267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    19

سلام اقای قاسمی. خیلی وقته اینجا سوال پرسیدم ولی فکر کنم سرتون شولغه که نتونستین جواب بدین. در کل من یه کنون 50دی دارم که چرم روش شل شده و و براش گشاده شده. آوردم تعمیرگاه قبلش زنگ زدم چون تهران نیستم از زنجان خودم آوردم بهم گفتن بیار تعمیر میکنیم وقتی آوردم یکی از همکاراتون ( تعمیرکار بودن9 چندتا تیکه بهم انداخت تو خندید که داداش این دوربین پیر شده دیگه و... ما هم خجالت کشیدیمو دوربینو انداختیم رو کولمونو برگشتیم زنجان، و خاطر خوشی از تعمیرگاه مرکزی برامون نموند. مممنو باز از آقای قاسمی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت آقای قاسمی من چند روز پیش خدمتتون رسیدم و میخواستم دوباره از نحوه برخورد شما و همکارانتون تشکر کنم. امیدوارم همیشه با همین انرژی در کنار عکاسان باشید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

سلام دوستان اخیرا دورببینم ارور 70 میده و میگه که دوربینو خاموش کن.باطری رو چک کن و دوباره روشن کن.
    لطفا راهنمایی کنید. دوربینم 60D هست. هر کاری هم میکنم درست نمیشه. به صورت شانسی یکی دوبار مشکل حل شد ولی دیگه درست نمیشه الان

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 4you نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد گرامی
    جند مدتی هستد که در موقعی که شاتر را تا نیمه می فشارم و دوربین در حال فوکوس کردن هست دوربين ريست ميكنه ولي اين حالت خيلي كم هست هميشه نيست در بعضي مواقع البته كليد شاتر خيلي حساس شده بعضي مواقع دست بهش ميزنم ريست ميكنه

دوربينfuji h10 هستش ممنون
    سپاس از شما
    دوست عزیزم سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    امیدوارم شما و کلیه دوستان عزیز اینجانب را مورد عفو قرار داده و پوزش من را بپذیرند
    اشکال حساس شدن دگمه شاتر در دوربینهای فوجی بسیار شایع است که بعلت فشار بسیار به روی شاتر و از دست دادن حالت فنریت شاتر است
    این اشکال با تعویض قطعه مزبور به حالت استاندارد میرسد راجع به سوال ریست کردن دوربین ایا دوربین خاموش میشود ؟
    منتظر پاسخ شما دوست عزیز هستم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

با سلام من دوربینم d7000 هست
    یه مدته درب مموریش یکم لق شد میخواستم ببینم موجود هست این درب؟؟واسه فروش

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Naderi نمایش پست ها
    سلام استاد گرامی

دوربین 300d کنون دارم با لنز 18-55 که متاسفانه از فاصله 30 سانتی از طرف لنز روی زمین افتاد و الان روی حالت فکوس اتومات بیشتر از 1 متر نمیتواند سوژه یابی کند ولی در حالت فکوس دستی مشکلی ندارد
    ایراد ممکن است از دوربین باشد یا لنز و تقریبا چقدر هزینه دارد ؟
    ممنون
    دوست بسیار عزیزم سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اگر لنز شما در حالت مانویل کاملا در تمام فاصل ها فوکس میکند لنز شما سالم است و به نظر میرسد عملیات فوکس از قسمت دوربین شما عمل نمیکند
    ولی از خواهش میکنم در اولین فرصت به یکی ازمراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به اعلام وضیعت دقیق اقدام شود
    خواهشمندم در مراجعه اعلام فرمایید ا اعضای سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط oktay50000 نمایش پست ها
    با سلام من دوربینم d7000 هست
    یه مدته درب مموریش یکم لق شد میخواستم ببینم موجود هست این درب؟؟واسه فروش
    دوست عزیزم با سلام وتشکر از شما
    اگر دوربین شما دارای بیمه گارانتی ایده ال باشد باشد قطعه مزبور به صورت کاملا رایگان انجام میشود .قطعه اعلام شده فقط در حالت شکستگی مستلزم تعویض میباشد و در اکثر مواقع بوسیله سرویس رفع اشکال میشود ولی در غیر اینصورت هزینه تعویض کامل درب مموری 580000 برای شما عضو محترم سایت عکاسی میباشد
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به راه اندازی یا تعویض اقدام شود

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلام .میدونم سرتون شلوغه ولی ممنون میشم پاسخ بنده حقیر رو هم بدید.
    یه canon eos 1000qd دارم -از یه نگاتیو 36 تایی کلا 4- 5 تاش رو ok میکنه.بقیه یا نصفه است یا کلا هیچی نیست.همه چیز طبق روال درسته یعنی خوب شات میزنه و ... احساس میکنم از پرده دیافراگمش باشه. در ضمن روی پرده یه چیزی روغنی مانند که چسبکی هم هست .منتها هر چقدر تمیز میکنم باز بعد چند شات دوباره پدیدار میشه.عکسایی از پردش و همچنین یه نگاتیو رو براتون قرار میدم.در آخر اینکه به نظرتون ارزش تعمیر دارند؟اگر ممکنه آدرس بفرمایید تا خدمت خودتون برسم.منتظر جوابم ممنون

http://upload.tehran98.com/img1/pfrq...hi7wu8141v.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/q51kxq41hvvscj1wgd.jpg
    امروز بنده رسیدم خدمت جناب قاسمی ایشون بسیار مودب و متین .هرچی بگم واقعا کمه.واقعا از ن.وع برخورد ایشون لذت بردم .ممنون جناب قاسمی احتمالا دوباره فردا بازم بیام یکی از دوربینام sx120 است که گفتند فردا بیایید.ازتون بینهایت تشکر میکنم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Soha.T نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از پاسخ شما

سریال نامبر: 6011300
    Firmware version: A/B 1.11
    در مورد تاریخ آپدیت مطمئن نیستم
    دوست عزیزم سلام و پوزش فراوان از شما در تاخیر ارسال پاسخ
    سریال دوربین شما را شخصا پیگیری و هیج اشکالی مربوط به خط تولید نبود است در دوربینهای سری دی 80 اخطار رایج مربوط به خرابی APURTER CONTORL است
    مطمینا اشکال مربوط به خرابی باطری شما است ولی خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین تنها نماینده رسمی خدمات نیکون در ایران مراجعه تا بوسیله اخرین نرم افزار های عیب یاب اعلام وضیعت شود
    با تشکر و پوزش فراوان در پاسخ بخش فنی تعمیرگاه مرکرزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_56 نمایش پست ها
    سلام.من یه دوربین SX230HS دارم. امروز در حین فیلمبرداری یه دفعه صفحه ال سی دی اون خاموش شد و دیگه روشن نشد.باتری اون رو بیرون آوردم،یه مدت گذاشتم،دوباره روشن کردم،باز هم ال سی دی روشن نشد.میشه منو راهنمایی کنید.
    دوست عزیزم با سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    به نظر میرسد با توضیحی که اعلام فرمودید ال ی دی دوربین شما دچار مشکل شده است ولی نمیتوانم با یقین اعلام کرد که ال سی دی مستلزم تعویض است چون در سری دوربنهای کانن اکثر تعویض قطعه مزبور فقط با شکستگی مورد تعویض قرار میگیرد به نظر میرسد ارتباط بین مدار کنترل و ال سی دی دچار نقص شده است که در بازدید کارشناس فنی اطلاعات دقیقتر به شما اعلام میگردد
    خواهشمندم چنانچه دوربین شما دارای بیمه گارانتی ایده ال است به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال به صورت رایگان اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید