صفحه 166 از 319 نخستنخست ... 66 116 156 162 163 164 165 166 167 168 169 170 176 216 266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

سلام
    میخواستم بدونم درب مموری d7000 دارید مال من دربش لق شده میخوام عوض کنم
    اون تیکه لاستیکی جای دست هم اگه هست بفرمایید
    قیمتشون هم محبت کنید

كاربر جديد masoud_56 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام.من یه دوربین SX230HS دارم. امروز در حین فیلمبرداری یه دفعه صفحه ال سی دی اون خاموش شد و دیگه روشن نشد.باتری اون رو بیرون آوردم،یه مدت گذاشتم،دوباره روشن کردم،باز هم ال سی دی روشن نشد.میشه منو راهنمایی کنید.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام

دوربین رو بیمه بدنه کردم (آسیا)....همراه با دوربین کارتی رو فرستادن که روی اوون نوشته برای دریافت بیمه نامه باید به فلان شعبه بیمه مراجعه کنم و این کارت اعتباری ندارد....میخواستم بدونم من که شهرستان هستم باید حتما حضورا اوونجا برم؟ آیا شعبات دیگه بیمه آسیا نمیتونند برام بیمه نامه صادر کنند؟ تشکر
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای قاسمی و همکاران گرامیشان.

مرسی متشکر
    Nikon D300

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

جناب قاسمی سلام .میدونم سرتون شلوغه ولی ممنون میشم پاسخ بنده حقیر رو هم بدید.
    یه canon eos 1000qd دارم -از یه نگاتیو 36 تایی کلا 4- 5 تاش رو ok میکنه.بقیه یا نصفه است یا کلا هیچی نیست.همه چیز طبق روال درسته یعنی خوب شات میزنه و ... احساس میکنم از پرده دیافراگمش باشه. در ضمن روی پرده یه چیزی روغنی مانند که چسبکی هم هست .منتها هر چقدر تمیز میکنم باز بعد چند شات دوباره پدیدار میشه.عکسایی از پردش و همچنین یه نگاتیو رو براتون قرار میدم.در آخر اینکه به نظرتون ارزش تعمیر دارند؟اگر ممکنه آدرس بفرمایید تا خدمت خودتون برسم.منتظر جوابم ممنون

http://upload.tehran98.com/img1/pfrq...hi7wu8141v.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/q51kxq41hvvscj1wgd.jpg

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    یه canon eos 1000qd دارم -از یه نگاتیو 36 تایی کلا 4- 5 تاش رو ok میکنه.بقیه یا نصفه است یا کلا هیچی نیست.همه چیز طبق روال درسته یعنی خوب شات میزنه و ... احساس میکنم از پرده دیافراگمش باشه. در ضمن روی پرده یه چیزی روغنی مانند که چسبکی هم هست .منتها هر چقدر تمیز میکنم باز بعد چند شات دوباره پدیدار میشه.عکسایی از پردش و همچنین یه نگاتیو رو براتون قرار میدم.در آخر اینکه به نظرتون ارزش تعمیر دارند؟اگر ممکنه آدرس بفرمایید تا خدمت خودتون برسم.منتظر جوابم ممنون

راستش تا جایی که من میدونم این پرده دیاف نیست ، شاتر هست
    منم دقیقا با دوربین انالوگ مینولتا همین مشکل رو داشتم و با هزینه کمی تعمیر شد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرامی
    قبلا من روی دیاف های بسته چند تا لک روی عکس هایی که میگرفتم داشتم که فکر کردم مشکل از کثیف شدن سنسور باشه خلاصه دادم یکی از نمایندگی ها( نام نمیبرم) تمیز کننده و کردند و لی متاسفانه بعد از استفاده متوجه شدم که تو ویزور که نگاه میکنم یک خط هست اش و چند تا گرد و غبار هم از ویزور مشخص هست! حال میخواستم ببینم یعنی مشکل از فوکوس اسکرین هست ؟ و مورد بعدی که خیلی ناراحت ام کرده و باز هم شک کردن به فوکوس اسکرین . در حین فوکوس کردن نقاط فوکوس روشن نمیشود( وقتی فوکوس میکنید روی نقطه ایی باید نقاط قرمز روی نقاط فوکوس روشن شود) ولی نمیشود
    دوربین 400 دی میباشد .
    لطفا بفرمایید مشکلات بنده چقدر هزینه در بر خواهد داشت که حل شود . چون مدت عدید هست که ناراحت این موضوع هستم و دیگه دلچرکین شدم از تعمیرکار های محترم و دوستان زیادی بنده رو راهنمایی کردند که اینجا میتونم به صورت کاملا حرفه ایی راهنمایی بشوم

كاربر جديد masoud_56 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_56 نمایش پست ها
    سلام.من یه دوربین SX230HS دارم. امروز در حین فیلمبرداری یه دفعه صفحه ال سی دی اون خاموش شد و دیگه روشن نشد.باتری اون رو بیرون آوردم،یه مدت گذاشتم،دوباره روشن کردم،باز هم ال سی دی روشن نشد.میشه منو راهنمایی کنید.

آقای قاسمی مجددا سلام.من این دوربین رو برای شرکت شما ارسال کردم.بعد از سه روز که تماس گرفتم گفتند باید مبلغ 880000 ریال بابت تعویض " یونیت لنز " بپردازید.می خواستم ببینم با اینکه این دوربین 24 ماه گارانتی داره، چرا باید برای تعمیر آن پولی پرداخت بشه؟ با تشکر

شماره قبض:33252

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

سلام

من یه لنز مینولتا 50mm f1.4 دارم که به نظر میاد پره های لنز روغنی شدند. میشه بفرمائید تقریبا هزینه تعمیرش چقدره؟

ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها

جناب قاسمی آوردم تعمیرگاه خدمتتون.با یک دوربین دیگه .سوال کردم که شمارو شاید بتونم ببینم منتها گفتند که ایشون مدیریت اینجا هستند و... حقیقتش دیگه خجالت کشیدم.بهرحال خیلی دوست داشتم تا از نزدیک استادی مثل شما رو زیارت کنم.