صفحه 163 از 319 نخستنخست ... 63 113 153 159 160 161 162 163 164 165 166 167 173 213 263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام
    من یه دوربین hs20 فوجی دارم، چند روز پیش بر اثر ضربه، صفحه نمایشگرش از کار افتاد و زمانی که روشنش میکنم، یه خط شکستگی تو صفحه پیداس، به نظر میرسه که شکسته باشه. تو بعضی از شرایط (مثل بالا و پایین کردن و چرخوندن) هاله ای از تصویر تو صفحه نمایش دیده میشه. با فروشگاه تماس گرفتم، بیمه دوربین تمام شده، اما گارانتی هنوز داره.
    خواستم ببینم هزینه تعویض نمایشگر چقدر میشه ؟ آیا قطعه رو میتونم خودم گیر بیارم و خودم تعویضش کنم ؟
    ممنون.

كاربر همراه movahedian آواتار ها
    تشکر کرده
    642

سلام جناب قاسمی
    دوربین نیکون d40xبه علت ضربه قسمت پایین دچار شکستگی شده و دوربین پیغامerorr : press shutter releasebutton againرو میده اگر ممکنه راهنمایی و ادرس مرکز رو برا ارسال دوربین بفرمایید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

سلام

ایا اتو فوکوس لنز سیگما 70 300 تعمیر میشه؟؟

حدودا چقدر ممکنه هزینه داشته باشه؟؟

كاربر همراه abidar آواتار ها
    تشکر کرده
    508

درود !

در بدنهٔ کانون ۶۰۰دی فلاش داخلی‌ کار نمیکنه و کلیه تنظیمات مربوط به فلاش از دسترس خارج شده . آیا مشکل قابل حل هست یا اینکه باید به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنم ؟

با سپاس !
    سیاوش محمدی

كاربر همراه abidar آواتار ها
    تشکر کرده
    508

تماس با خدمات کانن مشکل را حل کرد . در سمت راست کفشک فلاش دوربینهای کانن یک میکرو سویچ موجود هست که در بعضی‌ مواقع بر اثر آلودگی یا استقرار طولانی مدت فلاش اکسترنال این سویچ دچار چسبند‌گی شده و دوربین بر این باور هست که فلش اکسترنال نصب شده و به این دلیل عملا فلش خود بدنه غیر فال می‌شه .
    سیاوش محمدی

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

آقای قاسمی سلام

یکی از دوستان به توصیه من به شرکت شما مراجعه کردن دوربین ایشان nikon p7000 بوده و اشکال آن در هنگام خاموش شدن عدم بسته شدن پلک های لنز بوده که سرویس شده و هزینه آن 500000 ریال شده که پرداخت کردن این مبلغ به نظرم زیاد آمد. آیا هزینه همین مقدار است ؟

تشکر از شما
    حمید رضا خاقانی

كاربر جديد mkh2576 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

باتشکر فراوان از پاسخ کاملتون .
    این نقطه هایی که گفتم ،فقط توی نمایشگر دوربین ودر شرایط نور متوسط دیده میشن .ولی توی عکس گرفتن یا هنگام مشاهده عکسها دیده نمیشن .که البته در مقایسه ای که با دوربین کانن ixy30 داشتم ، چنین چیزی توی اون دوربین وجود نداشت. در مورد صدای تق تق باید بگم که بله متاسفانه این صدا توی فیلم ضبط میشه .ولی نمیدونم می ارزه که پاشم بیام تهران یا هزینه پست رو بدم یا نه. البته توی اهواز یه فروشگاهی بنام <فروشگاه دوربین برق> وجود داره که اسمش توی لیست نمایندگان شرکت ایده آل هست .آیا تقبل میکنه دوربین رو ازم تحویل بگیره .(با توجه به اینکه من دوربین رو از تهران گرفتم).

كاربر همراه atashin آواتار ها
    تشکر کرده
    339

با سلام خدمت استاد گرامی
    جند مدتی هستد که در موقعی که شاتر را تا نیمه می فشارم و دوربین در حال فوکوس کردن هست تصویر در ویزور تکان می خورد و دوباره به حالت عادی بر می گردد
    ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید
    سپاس از شما
    canon 7d _ lens 24_105

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    293

نقل قول نوشته اصلی توسط atashin نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد گرامی
    جند مدتی هستد که در موقعی که شاتر را تا نیمه می فشارم و دوربین در حال فوکوس کردن هست تصویر در ویزور تکان می خورد و دوباره به حالت عادی بر می گردد
    ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید
    سپاس از شما
    canon 7d _ lens 24_105
    سلام عليكم
    من هم همين مشكل رو با لنز 15-85 دارم، وقتي شاتر رو تا نيمه فشار ميدم تصوير توي ويزور يه كمي مي‌ره بالا، ولش كه مي‌كنم مي‌آد پايين!

كاربر همراه Soha.T آواتار ها
    تشکر کرده
    1042

با سلام، دوربین نیکون دی 80 چند روز پیش در حال استفاده خود به خود خاموش شد. در حالیکه احتمال میدادم باتری مشکل داشته باشد، با باتری اضافه (اریجینال و کاملن شارژ شده) امتحان کردم و همچنان روشن نشد. روز بعد دوباره با هردو باتری تست کردم اما همچنان خاموش بود. تا اینکه بعد از یک ساعت تصادفن متوجه شدم که دوربین خود به خود روشن شده است و پیغام err می دهد (در این حالت باتری دوم درون دوربین قرار داشت). بعد از یک بار خاموش و روشن کردن پیغام err بر طرف شد. با باتری اولیه مشکل همچنان باقی ست.
    سها تفرشی
    Instagram