صفحه 179 از 319 نخستنخست ... 79 129 169 175 176 177 178 179 180 181 182 183 189 229 279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

cinemazar
    Guest

متشکرم از توجه شما ، چون من بیشتر با دوربین تصویر برداری می کنم احتمال می دم پرز یا غباری روی سنسور نشسته و بر اثر داغ شدن سنسور این لکه ها رو به جا گذاشته ، خودم فکر نمی کنم هات پیکسل باشه چون منظم و به شکل پیکسل های مربعی نیستن . همچنان منتظر عنایت جناب قاسمی هستم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad.nikzad نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به تصویر لکه ها بیشتر شبیه جوهره که یه جایه دوربین ریخته
    اما اگر این باشه یا با توجه به رنگ لکه ها میشه گفت که هات پیکسله و باید بگم که هر دو مورد به راحتی برطرف شدنیه.
    پس باید بگم خیالت راحت تعمیر شدنیه.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط cinemazar نمایش پست ها
    متشکرم از توجه شما ، چون من بیشتر با دوربین تصویر برداری می کنم احتمال می دم پرز یا غباری روی سنسور نشسته و بر اثر داغ شدن سنسور این لکه ها رو به جا گذاشته ، خودم فکر نمی کنم هات پیکسل باشه چون منظم و به شکل پیکسل های مربعی نیستن . همچنان منتظر عنایت جناب قاسمی هستم .
    گردو غبار معمولا توسط سنسور کیلینینگ به راحتی برطرف میشه.اگه همیشه سنسور کیلینینگ روشن باشه نباید روی سنسور غبار باقی بمونه.
    در هر صورت مشکلی نیست که برطرف نشه حتی تو بدترین شرایط

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط ferimobham نمایش پست ها
    سلام يه سوال دارم من لنز ١٨-١٠٥ نيكون تهيه كردم بعد ٢ روز كه اومدم فيلتر يو وي روش ببندم ديدم يه لكه مثل اب دهن خشك شده رو لنز هست اومدم با كيت تميز كننده هاما كه تهيه كردم تميز كنم بهدش متوجه شدم يه خط خيلي ريز و يه قسمت از وسط شيشه لنز يه حالت ماتي يا مثل بخار هست هركار ميكنم نميره رفته رو اعصابم ميشه قسمت شيشه جلو لنز تعويض كرد؟چقدر هزينه داره؟من با كاغذ مخصوص و يه مايعي كه مثل الكل هست تو كيت هاما تميز كردم ممنون ميشم كمك كنين
    دوست عزیز بعید میدونم این خط تاثیری تو عکس ها داشته باشه با این حال رو به منبع نور چند عکس بگیرید تاثیر مخربی ندیدید به اعصاب خود مسلط شوید دست کم 100 تومان هزینه دارد ....

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

گردو غبار معمولا توسط سنسور کیلینینگ به راحتی برطرف میشه.اگه همیشه سنسور کیلینینگ روشن باشه نباید روی سنسور غبار باقی بمونه.
    در هر صورت مشکلی نیست که برطرف نشه حتی تو بدترین شرایط
    خيلي گرد و غبارها هستند كه با سنسور كلينينگ دوربين يا حتي دمنده ها، روي سنسور همچنان باقي مي مانند و به مرور زمان بيشتر هم مي شوند. اگر باعث آزردگي خاطر مي شوند حتما بايد سنسور با ابزار خاص تميز شود.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

[QUOTE=شهاب سیّافی;335443]سلام. من به تازگی یه دوربین D90 کارکرده خریدم. پشت دوربین سمت راست دکمه 4 جهته یه لاستیک نرم هست که انگشت شست دست راست روش میمونه. مال من اون لاستیکش افتاده!!! عکسشو میذارم که مشخص شه کجارو میگم.شما این قطعه رو دارین؟ بعد اصلا این قطعه به تنهایی پیدا میشه یا باید کل بدنه رو عوض کنم؟ خیلی خیلی ممنون[ATTACH]44024[/ATTAC
    دوست بسیار عزیزم سلام و پوزش فراوان در ارسال پاسخ
    متاسفانه اشکال قطعه rubber staeg در سری دوربینهای نیکون و کانن امری متداول شده است که ترکیبات شمیایی باعث کشیدگی قطعه مزبور شده است مواد به کار رفته از طرف کمپانی ها به خاطر راحتی مصرف کننده و عدم خسته شدن مصرف کننده در نگه داشتن دوربین از گیریس های استفاده میشود که به عرق دست حساس و پس از معادلات شمیایی باعث کشیدگی میشود و این امر باعث این اشکال است .
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد قطعه مزبور به صورت رایگان تعویض میگردد
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدمات ما
    خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11- شماره 1117 تلفن 66749494
    ابتدای بلوار میرداماد - برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تلفن 88786036
    میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189 ط 3واحد 6 تلفن 88840065
    مراجعه و حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به تعویض رایگان اقدام شود
    با تشکر گروه تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    سلام. من به تازگی یه دوربین D90 کارکرده خریدم. پشت دوربین سمت راست دکمه 4 جهته یه لاستیک نرم هست که انگشت شست دست راست روش میمونه. مال من اون لاستیکش افتاده!!! عکسشو میذارم که مشخص شه کجارو میگم.شما این قطعه رو دارین؟ بعد اصلا این قطعه به تنهایی پیدا میشه یا باید کل بدنه رو عوض کنم؟ خیلی خیلی ممنونفایل پیوست 44024
    دوست بسیار عزیزم سلام و پوزش فراوان در ارسال پاسخ
    متاسفانه اشکال قطعه rubber staeg در سری دوربینهای نیکون و کانن امری متداول شده است که ترکیبات شمیایی باعث کشیدگی قطعه مزبور شده است مواد به کار رفته از طرف کمپانی ها به خاطر راحتی مصرف کننده و عدم خسته شدن مصرف کننده در نگه داشتن دوربین از گیریس های استفاده میشود که به عرق دست حساس و پس از معادلات شمیایی باعث کشیدگی میشود و این امر باعث این اشکال است .
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد قطعه مزبور به صورت رایگان تعویض میگردد
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدمات ما
    خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11- شماره 1117 تلفن 66749494
    ابتدای بلوار میرداماد - برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تلفن 88786036
    میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189 ط 3واحد 6 تلفن 88840065
    مراجعه و حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به تعویض رایگان اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali nemesis نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت اساتید
    بنده یک دوربین Canon Power Shot A430 شش سال قبل خریدم و متاسفانه در شش ماه اول ال سی دی دوربین به علت فشار اوردن خودکار در جیبم به دوربین شکست و وقتی دوربین را روشن میکردی لنز بیرون میامد و سریع جمع می شد می رفت داخل و دوربین خاموش می شد دیگه ال سی دی گیرم نیومد من هم گذاشتم تو جعبه تا اینکه چند روز قبل از یک اسقاطی ال سی دی مدل دوربینم را گیر اوردم اومدم خونه دوربین را باز کردم و ال سی دی را خودم عوض کردم و پس از بستن مجدد دوربین را روشن کردم که لوگو کانن ظاهر شد ولی تا گذاشتم رو حالت عکسبردای یک صدای خفیف داد ولی لنز باز نشد و خطای Lenss Error. restart camera را داد با توجه به اینکه مطمئن هستم دوربین ضربه نخورده می خواستم بدونم عیب کار از کجاست ? ایا درست میشه? چقدر خرج بر میداره? ارزش تعمیر داره یا نه?
    دوست عزیزم علی
    با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال بوجود امده مربوط به عدم کارکرد استاندارد گروه لنز است این اشکال عمدتا مربوط به فشار غیر متعارف به لنز است
    هزینه راه اندازی برای شما دوست عزیز در سایت عکاسی 380000 ریال و موعد تحویل 48 میباشد خواهشمندم در هنگام مراجعه حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت عکاسی هستید خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدمات ما
    1-خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11- شماره 1117 تلفن 66749494
    2-ابتدای بلوار میرداماد - برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تلفن 88786036
    3-میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189 ط 3واحد 6 تلفن 88840065

تشکر کرده
    1

سلام
    قبل عید بود که دوربینم (60D) مادربردش سوخت بامراجعه به مرکز خدمات گارانتی و انتظاره دوماهه دوربین تعمیر شد و ب دستم رسید.
    هیچ مشکلی نداشت تا این که امروز ینی بعد گذشت یک هفته فهمیدم یه مشکل داره.
    مشغول عکاسی بودم که دوربین خاموش شد.گفتم شاید باطریش تموم شده.باطری رو زدم به شارژ که دیدم بالایه 75 درصد شارژ داره با این حال گذاشتم صد شد و باطری رو جا زدم و دوربین روشن شد.نزدیکایه 80 درصد بود که باز خاموش شد.دورباره مراحل شارژ رو انجام دادم و دوربین روشن شد.
    با توجه به این که قبل تعمیر مشکلی با باطری نداشتم و این که دوربین هیچ مشکلی جز این مورد نداره
    پس ایرادش کجاس؟لطفا راهنماییم کنید که بد جوری گرفتار شدم.کارم مونده بین زمینو هوا
    دوست عزیزم میلاد سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    ایا از باطری خود مطمین هستید این اشکال نمیتواند مربوط به دوربین شما باشد .احتمال خرابی باطری به نظر میرسد خواهشمندم در صورت امکان با دردست داشتن بیمه و کارت گارانتی ایده ال دوربین به یکی از مراکز خدماتی ما به ادرس زیر مراجعه و حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید در صورت داشتن بیمه نامه شرکت ایده ال دوربین باطری به صورت رایگان تعویض میگردد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ferimobham نمایش پست ها
    سلام يه سوال دارم من لنز ١٨-١٠٥ نيكون تهيه كردم بعد ٢ روز كه اومدم فيلتر يو وي روش ببندم ديدم يه لكه مثل اب دهن خشك شده رو لنز هست اومدم با كيت تميز كننده هاما كه تهيه كردم تميز كنم بهدش متوجه شدم يه خط خيلي ريز و يه قسمت از وسط شيشه لنز يه حالت ماتي يا مثل بخار هست هركار ميكنم نميره رفته رو اعصابم ميشه قسمت شيشه جلو لنز تعويض كرد؟چقدر هزينه داره؟من با كاغذ مخصوص و يه مايعي كه مثل الكل هست تو كيت هاما تميز كردم ممنون ميشم كمك كنين
    دوست عزیزم سلام و تشکر از شما
    خیلی متاسف هستم از اشکال بوجود امده اصولا تمیز کردن شیشه های لنز توسط محلول و دستمالهای از نوع خاص که ضد خش است استفاده میشود ولی نگران نباشید دوربین و لنز شما چنانچه دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد اشکال بوجود امده به صورت کاملا رایگان انجام میشود خواهشندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    درود

چند وقته که فکوس دوریبینم کمی گیج میزنه و هنگامی که روشنش میکنم نمیتونه روی سوژه فکوس کنه و موتور فوکوس پیوسته کارمیکنه، باید روی یک جای دیگه با کنتراست خیلی زیاد (مانند لبه دیوار با آسمون) فکوس کنم بعد راه میوفته و تا زمانی که به حالت Standby نرفته خوب کارمیکنه!
    ب
    دوربین Canon Kiss x2 (450D)x و لنزم هم 15-85 ( با این لنز کمتر از 4000 شات عکس گرفتم! ولی دوربین حدود 15,000 شات کار کرده.

آیا اشکال از لنزه یا دوربین؟ من خودم فکر میکنم که اشکال از دوربین باشه ولی گفتم از شما بپرسم را حل مشکل چی هستش؟

با سپاس از راهنماییتون

پاینده باشید
    دوست عزیزم افشین سلام و پوزش فراون در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال دوربین شما در 2 قسمت لحاظ است
    1- کثیف بودن af sensor
    2- احتیاج به af adjust
    در یکی از مراکز خدماتی ما کلیه موارد سرویس صفحه حسگر -وضیعت شاتر -به روز رسانی و حتی نصب برنامه af adjust که فقط در گروه تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین وجود دارد به صورت کاملا رایگان برای فقط اعضای محترم سایت عکاسی انجام میگردد .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به رفع اشکال توسط نرم افزار و ابزارالات خاص تنظیم اقدام فوری شود