صفحه 181 از 319 نخستنخست ... 81 131 171 177 178 179 180 181 182 183 184 185 191 231 281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

سلام وعرض ادب وممنون از پاسخگویی های شما،
    این پرسش رو در تاپیک دیگری مطرح کردم وازقرار دوستان اطلاع نداشتند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    سلام
    مموري sanDisk 32 رو يكي دوروزه خريديم. الان كه در شيارsdدوربين قرارميدم اون حالت فنري كه هميشه دراخرين لحظه واردكردن مموري وجودداره ديگه نداره وفقط بطوركامل ميره تودرگاه كارت حافظه وبه همين دليل براي خارج كردنش بايد با يه سوزن يا همچه چيزي بزنم زيرمموري كه بياد بالا ونميشه فشاردادپايين تا بااون حالت فنري بياد بالا.
    كلي جا خوردم و به خيالم شاداماد(دوربين تازه خريداري شده ام) مورددار شده ولي رم هاي ديگه اين مشكل رونداشتن. مشكل ازچي ميتونه باشه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که ایا ممکنه این کارت بر دوربین هم اثرمنفی بگذاره؟ واصلا همچین ایرادهایی تابحال تجربه کردید؟ اگه هست که من کارت رو تعویض کنم؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Raoufy نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه دوربین 5D MARKII دارم که به تازگی وقتی عکس می گیرم باهاش روی عکس نقطه های قرمز می ندازه لنز هم عوض کردن بازم فایده نداشت من یه عکس ضمیمه می کنم تا ببینید و دور نقاط خط می کشم .

ممنون اگه کسی منو راهنمایی کنه که مشکل از کجاست و چجوری می تونم حلش کنم .

لینک عکس :

http://bahalbax12.com/wp-content/upl...11-700x466.jpg

فایل پیوست 44434
    سلام
    ب نظر میاد که این مورد هات پیکسل باشه و با نرم افزار برطرف بشه.
    به مرکز خدمات مراجعه کنید تا هر چه سریعتر مشکل برطرف بشه

cinemazar
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    میلاد عزیز دوست عزیزم
    سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    امیدوارم به بزرگی خودتان اینجانب را عفو بفرمایید
    متاسفانه خبر خوبی برای شما ندارم و اشکال بوجود امده مربوط به سوختگی نقاط صفحه حسگر است که توسط نرم افزار رفع نمیشود و مستلزم تعویض کامل صفحه CMOS است این اشکال مربوط به بالا رفتن نقطه ای حرارت در دوربین شما است در کلاسهای برگزار شده این سوال را از مدیر بخش خدمات کره جنوبی کرده و نامبرده با نشان دادن فیلمی متوجه شدم که وقتی حرارت نقطه ای دوربین به بالاترین حرارت میرسد دوربین در کمتر از 37000 ثانیه دچار سوختگی شدید میشود که این اتفاق برای دوربین شما بوجود امده است یکی از این موارد که جزو موارد شایع است قرار گرفتن نور لیزر به طرف صفحه حسگر است و جزو خدمات کانن و کمپانی های معظم به صورت رایگان نمیباشد
    ولی چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد این اشکال برای شما عضو محترم سایت به صورت کاملا رایگان انجام میشود
    خیلی متاسف هستم از اشکالی که برای دوربین شما بوجود امده است
    خواهشمندم در اولین فرصت دوربین خود را به همراه کارت گارانتی و بیمه ایده ال دوربین به یکی از مراکز خدماتی ما ارسال تا بلافاصله نسبت به تعویض و نصب کامل برنامه CMOS ADJتوسط نرم افزار خصوصی کانن اقدام شود
    -خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11- شماره 1117 تلفن 66749494
    2-ابتدای بلوار میرداماد - برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تلفن 88786036
    3-میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189 ط 3واحد 6 تلفن 88840065
    با تشکر گروه تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    متشکرم از پاسخ شما با توجه به گذشت سه سال از خریداری دوربین و اتمام گارانتی ایده آل و بیمه آن لطف بفرمائید و هزینه تعمیر دوربین را مشخص کنید و اینکه چه قدر این کار زمان می برد ؟

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

درود بر جناب قاسمی عزیز
    من یک لنز تامرون دارم که جدیدا توی شیشه داخلی مقدار زیادی گرد وجود داره که کمی آزار دهنده هستش
    1- میخواستم بدونم شما کار تمیز کردن این لنز رو انجام میدید؟
    2- از نظر تامین امنیت و خدایی ناکرده کم شدن کیفیت اپتیک و ... تمیز کردن داخل لنز مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    3- هذینه این کار برای بچه های سایت چقدر هستش؟
    لنز مورد نظر Tamron 70-300 مانت پنتاکس هستش
    پیشاپیش از همکاری شما با دوستان سایت و کمک به من تشکر میکنم و منتظر جوابتون هستم
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام آقای قاسمی
    وقت بخیر
    من دوربین sx20 Canon رو چند روز پیش دادم خدمتتون. روشن نمیشد (لنزش بیرون نمیومد)
    دیروزم اگه خاطرتون باشه تماس گرفتم گفتید 1 قطعه از موتورش خراب شده سفارش دادین که بیارن براتون.
    میخواستم بدونم مشکلش چیه؟
    موتور کاملاً از کار افتاده؟

ممنون
    امین فرزان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

جناب قاسمی وقت بخیر،

مدتی هست که قبار و دانه های زیادی در ویزور Canon 40D مشاهده میکنم که با دمنده و محلول سعی بر تمیز کردن آینه و فوکوس اسکرین داشتم که تا حدودی بهتر شد ولی گویا این گرد و قبار در داخل قرار گرفته و امکان تمیز شدن نیست. به طوری که ویزور کدر شده و مانند گذشته نیست. امکان درست (تمیز) شدن هست؟

مورد دوم وجود نقطه های قرمز رنگ در تصاویر ثبت شده هست که در حالت معمول نمایش داده نمیشه، ولی وقتی در شب زمان تصویر برداری به بیش از 30 ثانیه (مثلا 100 یا 300 ثانیه) میشه، این نقاط نمایان میشن که با تمیز شدن سنسور باز هم باقی موندن. ممکنه مربوط به پیکسل های سوخته سنسور باشه؟ امکان اصلاح از طریق نرم افزار هست؟

پ.ن: جهت یادآوری، این دوربین رو قبل از عید برای تعویض ریلیز شاتر حضوری خدمت شما آوردم که اون روز کلا فراموش کردم این مشکل رو هم مطرح کنم.

با تشکر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    19

سلام آقای قاسمی. قبل عید دوربینو آوردم تعمیرگاه برا تعویض چرم ( کنون 50دی) برا تعویض چرم. که تعویض نکردن. بعد باهاتون تماس گرفتم به خاطر مشکل به وجود اومده قرار شد چرم هارو برام ارسال کنید 27اسفند بود که گفتین. آدرسو براتون ارسال کردم ولی جواب دریافت نکردم.. تا امروز که نرسید دستم. تا اینکه چند وقت پیش دوربینمو از ماشین دزدین!! میخواستم بگم اگه ارسال نکردین دیگه نکنین. منمنون . بازم مرسی بابت راهنمایی

كاربر آشنا imanse7en آواتار ها
    تشکر کرده
    71

سلام جناب اقای قاسمی. دوربین 7دی که مشکل قطعی فیش usb و خراب شدن سوکت مموری داشت واسه تعمیر به شرکت شما فرستادم . امروز طی تماسی که داشتم گفتن که قطعی فیش باعث صدمه به مادر برد دوربین شده و قرار شد که باز روی اون کار کنن . اما مینبورد دوربین صدمه ندیده یعنی فقط فیش یو اس بی ان قطع شده و هیچ مشکلی در سیستم ان بوجود نیامده. از انجا که هزینه تعویض مینبرد حدود دو ملیون بیان کردن خواستم ببینم امکانش هست که از روی برد ان بصورت سیم کشی و تعمیر , فیش ان را راه انداخت؟

البته اینو میدونم که برد اون دوطرف مدار هست و کار ظریف و سختی هست اما پرداخت این هزینه بخاطر قطعی یواس بی خیلی زیاده.
    البته خراب شدن سوکت مموری هم بخاطر همین که واسه انتقال عکس به کامپیوتر باید مموری cf رو بیرون می اوردم و توی جا زدن مموری بروی دوربین , بخاطر بی دقتی باعث خراب شدن سوکت مموری شد .

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نوشته اصلی توسط kiavash
    سلام اقای قاسمی اگه لطف کنید یه راهنمایی هم بدید به بنده ممنون میشم
    مموري sanDisk 32 رو يكي دوروزه خريديم. الان كه در شيارsdدوربين قرارميدم اون حالت فنري كه هميشه دراخرين لحظه واردكردن مموري وجودداره ديگه نداره وفقط بطوركامل ميره تودرگاه كارت حافظه وبه همين دليل براي خارج كردنش بايد با يه سوزن يا همچه چيزي بزنم زيرمموري كه بياد بالا ونميشه فشاردادپايين تا بااون حالت فنري بياد بالا.
    كلي جا خوردم و به خيالم شاداماد(دوربين تازه خريداري شده ام) مورددار شده ولي رم هاي ديگه اين مشكل رونداشتن. مشكل ازچي ميتونه باشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که ایا ممکنه این کارت بر درگاه کارت حافظه دوربین هم اثرمنفی بگذاره؟ واصلا همچین ایرادهایی تابحال تجربه کردید؟ اگه هست که من کارت رو تعویض کنم؟

كاربر همراه شهاب سیّافی آواتار ها
    تشکر کرده
    286

جناب قاسمی سلام.
    خواستم دوباره اینجا هم ازتون تشکر ویژه کنم بخاطر تخفیف خوبی که برای تعمیر لنز و چرم بدنه دوربینم بهم دادین (D90 نیکون که پنج شنبه از رشت اومدم خدمتتون) واقعا خیلی ممنونم و خیلی هم سعادت داشتم که از رشت تا تهران اومدم و تونستم خودتونو ببینم تو همون روز. همینطور هم از آقای فاخری هم تشکر میکنم که واقعا با صبر و حوصله و نهایت ادب و احترام جواب سوالاتمو راجع به مشکل لنزم دادن. مجموعه بسیار خوبی دارین و امیدوارم که سالهای سال شاد و سربلند و پیروز باشین.

خودم رو توی این لینک معرفی کردم
    http://forum.akkasee.com/f23/t275-40.html#post344715