صفحه 177 از 319 نخستنخست ... 77 127 167 173 174 175 176 177 178 179 180 181 187 227 277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط alimasumi نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از پاسخگویی
    دوربین تا اخر اسفند ماه پارسال یعنی یک ماه پیش دارای اعتبار گارانتی بود اون هم از شرکت ایده ال
    هیچ ضربه ای به لنز و دوربین وارد نشده منو و تنظیمات رو هم ریست کردم ولی مشکل حل نشد دوربین مقدار اف لنز رو 00 میزنه و در قسمت فوکوس هم منوال فوکوس مینویسه و فوکوس هم کار نمیکنه وقتی هم که کلید شاتر رو فشار میدم ارور لنز نمایش داده میشه در صورتی که با لنز غیر اتوماتیک ( سامیانگ 8 میلیمتر ارور لنز داده نمیشه و عکس هم گرفته میشه دوربین بدون لنز هم عکس میگیره یعنی عملیات عکاسی رو انجام میده

سلام جواب نمیدید دوست من ؟

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط rainman1061 نمایش پست ها
    سلام
    من جدیدا با دوربینم مشکل پیدا کردم
    در آتلیه و با فرمت Raw عکس میگیرم ولی بعضی وقتها عکسها رو که تو ACR بازمیکنم ، بعضی از عکسها ناقص هستندوخراب میشوند یعنی اینکه فقط قسمتی از عکس قابل دیدنه و حدود سه چهارم عکس بصورت شفاف هستش . به نظر شما مشکل از کجاست؟
    باسپاس
    up................................
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

سلام يه سوال دارم من لنز ١٨-١٠٥ نيكون تهيه كردم بعد ٢ روز كه اومدم فيلتر يو وي روش ببندم ديدم يه لكه مثل اب دهن خشك شده رو لنز هست اومدم با كيت تميز كننده هاما كه تهيه كردم تميز كنم بهدش متوجه شدم يه خط خيلي ريز و يه قسمت از وسط شيشه لنز يه حالت ماتي يا مثل بخار هست هركار ميكنم نميره رفته رو اعصابم ميشه قسمت شيشه جلو لنز تعويض كرد؟چقدر هزينه داره؟من با كاغذ مخصوص و يه مايعي كه مثل الكل هست تو كيت هاما تميز كردم ممنون ميشم كمك كنين

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

سلام يه سوال دارم من لنز ١٨-١٠٥ نيكون تهيه كردم بعد ٢ روز كه اومدم فيلتر يو وي روش ببندم ديدم يه لكه مثل اب دهن خشك شده رو لنز هست اومدم با كيت تميز كننده هاما كه تهيه كردم تميز كنم بهدش متوجه شدم يه خط خيلي ريز و يه قسمت از وسط شيشه لنز يه حالت ماتي يا مثل بخار هست هركار ميكنم نميره رفته رو اعصابم ميشه قسمت شيشه جلو لنز تعويض كرد؟چقدر هزينه داره؟من با كاغذ مخصوص و يه مايعي كه مثل الكل هست تو كيت هاما تميز كردم ممنون ميشم كمك كنين

كاربر جديد meisam2012 آواتار ها
    تشکر کرده
    5

با سلام خدمت استاد قاسمی عزیز
    یه دوربین canon 60d با لنز 18-200 دارم که جدیدا دوتا نقطه روی همه عکس هام هست تو ویزور م که دقت کردم مخصوصا رو به سمت اسمان که باشه لکه ها کاملا معلومه . خواستم بدونم ایراد از کجاست ؟؟؟و چقدر هزینه اش میشه چون گارانتی دوربین تموم شده .
    با تشکر

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam2012 نمایش پست ها
    یه دوربین canon 60d با لنز 18-200 دارم که جدیدا دوتا نقطه روی همه عکس هام هست تو ویزور م که دقت کردم مخصوصا رو به سمت اسمان که باشه لکه ها کاملا معلومه . خواستم بدونم ایراد از کجاست ؟؟؟و چقدر هزینه اش میشه چون گارانتی دوربین تموم شده .
    با تشکر
    اول چک کنين ببينين روی لنز لکه هست يا روی سنسور
    ممکنه با يکم باد مشکلتون حل بشه

قسمت ويزور رو الان ديدم ، لکه ها روی لنزتونه
    اگر کيت تميز کننده نداريد ميتونيد از عينک فروشی ها کاغذ مخصوص پاک کردن عدسی رو بگيريد (کاغذ نه دستمال) با بخار دهن تميزش کنيد
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط rainman1061 نمایش پست ها
    سلام
    من جدیدا با دوربینم مشکل پیدا کردم
    در آتلیه و با فرمت Raw عکس میگیرم ولی بعضی وقتها عکسها رو که تو ACR بازمیکنم ، بعضی از عکسها ناقص هستندوخراب میشوند یعنی اینکه فقط قسمتی از عکس قابل دیدنه و حدود سه چهارم عکس بصورت شفاف هستش . به نظر شما مشکل از کجاست؟
    باسپاس
    سلام
    نکته ای که جدیدا متوجه شدم اینه که در حالت عمودی این اتفاق بیشتر میوفته.
    رم رو هم عوض کردم ولی تغییری نکرد.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط ferimobham نمایش پست ها
    کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

سلام
    قبل عید بود که دوربینم (60D) مادربردش سوخت بامراجعه به مرکز خدمات گارانتی و انتظاره دوماهه دوربین تعمیر شد و ب دستم رسید.
    هیچ مشکلی نداشت تا این که امروز ینی بعد گذشت یک هفته فهمیدم یه مشکل داره.
    مشغول عکاسی بودم که دوربین خاموش شد.گفتم شاید باطریش تموم شده.باطری رو زدم به شارژ که دیدم بالایه 75 درصد شارژ داره با این حال گذاشتم صد شد و باطری رو جا زدم و دوربین روشن شد.نزدیکایه 80 درصد بود که باز خاموش شد.دورباره مراحل شارژ رو انجام دادم و دوربین روشن شد.
    با توجه به این که قبل تعمیر مشکلی با باطری نداشتم و این که دوربین هیچ مشکلی جز این مورد نداره
    پس ایرادش کجاس؟لطفا راهنماییم کنید که بد جوری گرفتار شدم.کارم مونده بین زمینو هوا

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam2012 نمایش پست ها
    با تشکر
    دوست عزیز منم قبلا این مشکلو داشتم علتش وجود فاگ رویه سنسوره دوربینه و با یه بار استفاده از سنسور کیلینینگ خوده دوربین حل میشه.اگر برطرف نشد انتهایه لنزتو تمیز کن.