صفحه 185 از 319 نخستنخست ... 85 135 175 181 182 183 184 185 186 187 188 189 195 235 285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت دوستان بزرگوار
    لطفا کمک کنید و منو راهنمایی کنید .من تقریبا ۱ سال و دو ماه پیش یه کنن ۵ خریدم .اما کلا زیاد استفاده نکردم چون ۸-۹ ماه رو مسافرت رفتم که هبچ استفاه نکردم ازش .حالا که برگشتم بعد از دوبار استفاده .باره سوم دیدم که وقتی از نقاط فوکس چپ و راست دورست عمل نمیکنن یعنی اینکه وقتی از اون ها استفاده میکنم عکس اصلا شارپ نیست .اما اگر از نقاط فوکس بالا یا پایین ی وسط استفاده میکنم .درست عمل میکنن.حالا که دوربین رو بردم نمایندگی میگنن چون یکسال گذشته گارانتیش تموم شده.و هزینش حدودا ۴۰۰ پوند میشه که هزینه بالای هست .میشه اگه راه دیگه ای هست بم بگید ؟

تی قبضی که برای چک فنی بم دادن مشکل رو انها معرفی کردن .میخوام بدونم اخه چرا من که زیاد استفاده نکردم .
    MAIN ASS'Y, DIAL
    POWER DIAPHRAGM
    LENS ASS'Y, IMAGE

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

با سلام. آقای قاسمی لطفا به داد این تاپیک برسید!
    چند روز قبل تریگری که روی دوربین سوار بود ضربه خورد و از پایه شکست. چون وسط کار بودیم با دست به بدنه نگهش داشتیم و چند دقیقه با همین وضع ادامه دادیم ولی از اون به بعد دوربین زمانی که خاموشه باطری خالی میکنه. میخواستم بدونم مشکل از دوربینه یا از باطری.
    ممنون
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    درود بر جناب قاسمی عزیز
    من یک لنز تامرون دارم که جدیدا توی شیشه داخلی مقدار زیادی گرد وجود داره که کمی آزار دهنده هستش
    1- میخواستم بدونم شما کار تمیز کردن این لنز رو انجام میدید؟
    2- از نظر تامین امنیت و خدایی ناکرده کم شدن کیفیت اپتیک و ... تمیز کردن داخل لنز مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    3- هذینه این کار برای بچه های سایت چقدر هستش؟
    لنز مورد نظر Tamron 70-300 مانت پنتاکس هستش
    پیشاپیش از همکاری شما با دوستان سایت و کمک به من تشکر میکنم و منتظر جوابتون هستم
    دوست عزیزم سیاوش
    باعرض سلام و پوزش فراوان از شما و کلیه دوستان عزیز در تاخیر ارسال پاسخ
    گرد وغبار به روی لنز نشانه فاسد شدن چسب دور عدسی میباشد که امکان جذب غبار در لنز بوجود نمیاید و باعث سقوط به محوطه عدسی ها میشود نگران نباشید اصولا در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین پس از باز شدن هرگونه لوازم خدماتی حتما اجاست توسط نرم افزار و ابزارالات خاص انجام میشود و لوازم عکاسی به صورت کاملا استاندارد به مشتری تحویل میگردد .در ضمن سرویس و شتشو عدسی و لنز برای شما دوستان عزیز عضو سایت عکاسی کاملا رایگان میباشد
    با تشکر گروه خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوریبن /شرکت ایده ال

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط kiavash
    سلام اقای قاسمی اگه لطف کنید یه راهنمایی هم بدید به بنده ممنون میشم
    مموري sanDisk 32 رو يكي دوروزه خريديم. الان كه در شيارsdدوربين قرارميدم اون حالت فنري كه هميشه دراخرين لحظه واردكردن مموري وجودداره ديگه نداره وفقط بطوركامل ميره تودرگاه كارت حافظه وبه همين دليل براي خارج كردنش بايد با باناخن بگیرم وبکشمش بالا ونميشه فشاردادپايين تا بااون حالت فنري بياد بالا. رم هاي ديگه اين مشكل رونداشتن. مشكل ازچي ميتونه باشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که ایا ممکنه این کارت بر درگاه کارت حافظه دوربین هم اثرمنفی بگذاره؟ واصلا همچین ایرادهایی تابحال تجربه کردید؟ اگه هست که من کارت رو تعویض کنم؟
    اقای قاسمی سلام
    منتظربودیم افتابی شیدوبرای بارسوم بپرسم این سوال رو. نمیدونم البته ارتباط به کارشما داره یانه؟ ولی من هنوز ازاین کارت روی دوربین استفاده نکردم. ممنون

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    اقای قاسمی سلام
    منتظربودیم افتابی شیدوبرای بارسوم بپرسم این سوال رو. نمیدونم البته ارتباط به کارشما داره یانه؟ ولی من هنوز ازاین کارت روی دوربین استفاده نکردم. ممنون
    دوست عزیزم با سلام و شرمندگی بسیار در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا مدل دوربین را اعلام فرمایید و با دقت به انتهای کارت مموری دقت نمایید که ایا نقاط سوزنی دچار مشکل شده است یا خیر
    منتظر پاسخ هستم
    با تشکر گروه خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین/شرکت ایده ال دوربین

كاربر آشنا faridz آواتار ها
    تشکر کرده
    173

سلام جناب قاسمی سفر بخیر . در مورد لکه های دوربین d600 به نتیجه ای رسیدید . ممنون میشم در جریان بگذارید ما را ممنون .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

جناب قاسمی سلام. چند وقت پیش سوالی مطرح کرده بودم، الان که دیدم آنلاین هستین، مجددا عرض میکنم:

سوال من در مورد لنزهای نیکون هست. آیا یک لنز نو، هنگامی که از جعبه خارج می شود، در فضای داخلی لنز، یعنی پشت عدسی ها و دقیقا داخل خود لنز، احتمال وجود ذرات گردو غبار هست؟ من متوجه برخی لکه ها در هنگام عکاسی با دیافراگم های بسته شدم که بعد از بررسی، دیدم که داخل لنز ذرات گرد و غبار وجود دارد. تقریبا هم یک هفته است که لنز را خریده ام.
    در صورتی که گرد و غبار داخل لنز وجود داشته باشد، با توجه به اینکه از خرید آن زمان بسیار کمی می گذرد، تکلیف من چیست؟فروشنده و گارانتی کننده چه وظیفه ای در قبال من دارند؟ آیا ممکن است که فروشنده، لنز دست دوم یا تعمیر شده به من داده باشد؟ آیا در صورت تعمیر شدن لنز، ممکن است در تعمیرگاه، ذرات گرد و غبار وارد لنز شده باشد؟
    چطور می توانم مطئمن شوم که لنز تعمیر یا باز نشده است؟
    Nikon D7000 l Nikkor 18-105 l Nikkor 50mm D f/1.8 l Micro Nikkor 105mm G l SIGMA 70-300mm APO MACRO l Manfrotto 190x PROB
    Gopro Hero 3+

كاربر همراه patomat آواتار ها
    تشکر کرده
    480

سلام و خسته نباشید
    پارسال همین روزا با دوستان رفته بودیم اردبیل سمت روستای آلوارس انقدر هوا سرد بود که لنز من (18-55 نیکون) هرچی بیشتر عکس میگرفتم سفت تر میشد و تا جایی که انقدر سفت شد که وقتی چرخوندمش یه صدایی اومد و تموم! گویا عدسی ها از ریلشون خارج شده بودن.ماهم که گفتیم یه پا اوستاییم بزار درستش کنیم اومدیم خونه و افتادیم به جونش هرکار کردیم جا نرفت که نرفت در این بین هم چند تا سیم و فنر و ازین چیزاش گم و گور شد! یعنی اومدیم ابرو رو درست کنیم زدیم چشمشو کور کردیم! گفتیم ولش کن یه لنز 18-55 که این حرفها رو نداره میریم یه بهترشو میخریم.بعدش هم انقدر درگیر شدم که یهو دیدم چه کلاهی سرم رفته قیمت ها دست کم 3 برابر شدن! حالا یکم سرمون خلوت شده موندیم بی لنز میخواستم ببینم همچین چیز درب و داغونی امکان تعمیر داره؟ اگه داره ارزش تعمیر داره؟
    شرمنده سرتون رو درد آوردم
    ممنون میشم اگه یه خانواده ای رو از نگرانی در بیارید
    نردبان این جهان ما و منی است/عاقبت این نردبان افتادنیست/لاجرم هرکس که بالاتر نشست/استخوانش سخت تر خواهد شکست/
    علی فلاحی نژاد

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم با سلام و شرمندگی بسیار در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا مدل دوربین را اعلام فرمایید و با دقت به انتهای کارت مموری دقت نمایید که ایا نقاط سوزنی دچار مشکل شده است یا خیر
    منتظر پاسخ هستم
    با تشکر گروه خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین/شرکت ایده ال دوربین
    سلام ممنون از پاسخگویی شما, دوربین d800 هستش. عذرمیخوام منظوراز نقاط سوزنی همان قسمت طلایی رنگ فلزی هست؟ والا هرجاشو نگاه کردم وبا مموری دیگه مقایسه کردم, تفاوتی ندیدم.
    ممنون ازشما

تشکر کرده
    8926

ببخشیداقای قاسمی یه سوال دیگه هم اگه ممکنه داشتم ممنون میشم همکاری بفرمایین:
    من یه لنز 135م م نیکون (حدود1995) اف2.8 دارم که یه نقطه کوچک روی عدسی جلوی لنز ایجادشده.فک کنم عمق این زدگی حدود1/4 میلیمتر باشه ودرعکسها هم خیلی اوقات اثرش رو مشاهده نمیکنم البته.منتها چون این لنزروخیلی دوست دارم وهمه جا باهامه , این نقطه توذوقم میزنه. حالا میخواستم ببینم این عدسی جلوی لنز قابل تعویضه؟ واگه هست حدودا چقدر هزینه خواهد داشت؟
    باعرض خسته نباشید و قدردانی از همکاری وپاسخگویی.