صفحه 85 از 319 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 135 185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 841 تا 850 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من یک لنز کنون 50 اف 1.8 با گارانتی ایده آل هدیه گرفتم حدود دو سه ماه پیش، در کمتر از یک ماه خراب شد، بدون هیچ گونه ضربه یا نگهداری بدی، بردم گارانتی، اولا که برخورد اصلا خوب نبود، گفتن ما اصلن لنز خالی گارانتی نمیکنیم، فقط دوربین و و و ، بعد هم که تماس گرفتن گفتن گیربکسش خراب شده، 35 هزار تومن هزینه اش میشه که باید پرداخت کنین!

هرچند ما هزینه ای که گفته بودند ندادیم چون گارانتی اسمش روشه، وظیفه اش اینه که تعمیر کنه دستگاه رو، درست کنه بده مشتری، پول گرفتن واسه تعمیرگاه های جدا از گارانتیه...

من به خاطر اینکه وقت نداشتم خودم تحویل نگرفتم لنز رو ولی وقتی اولین بار استفاده کردم متوجه شدم خرابه، روی اف پایین ، مثلن 1.8 تصویر اصلن مشخص نیست، دکمه سویچ بین فوکوس اتوماتیک و دستی به حدی سفته که میترسم دست بزنم بهش، لنز صدای عجیبی میده و چند تا نقطه (کثیفی یا خش رو نمیدونم) روی لنز افتاده

خلاصه اینکه من نمیدونم گارانتی وقتی روی همه محصولات پول اضافه میگیره، تبلیغات میکنه و قراره هوای مشتری رو داشته باشه چطوریه که نه از 30 تومن پول میگذره و نه حتی جنس سالم تحویل مشتری میده، نمیدونم جایی هست که بتونم شکایت کنم یا نه، ولی قطعا پیگیر خواهم بود

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashh نمایش پست ها
    سلام
    من یک لنز کنون 50 اف 1.8 با گارانتی ایده آل هدیه گرفتم حدود دو سه ماه پیش، در کمتر از یک ماه خراب شد، بدون هیچ گونه ضربه یا نگهداری بدی، بردم گارانتی، اولا که برخورد اصلا خوب نبود، گفتن ما اصلن لنز خالی گارانتی نمیکنیم، فقط دوربین و و و ، بعد هم که تماس گرفتن گفتن گیربکسش خراب شده، 35 هزار تومن هزینه اش میشه که باید پرداخت کنین!

هرچند ما هزینه ای که گفته بودند ندادیم چون گارانتی اسمش روشه، وظیفه اش اینه که تعمیر کنه دستگاه رو، درست کنه بده مشتری، پول گرفتن واسه تعمیرگاه های جدا از گارانتیه...

من به خاطر اینکه وقت نداشتم خودم تحویل نگرفتم لنز رو ولی وقتی اولین بار استفاده کردم متوجه شدم خرابه، روی اف پایین ، مثلن 1.8 تصویر اصلن مشخص نیست، دکمه سویچ بین فوکوس اتوماتیک و دستی به حدی سفته که میترسم دست بزنم بهش، لنز صدای عجیبی میده و چند تا نقطه (کثیفی یا خش رو نمیدونم) روی لنز افتاده

خلاصه اینکه من نمیدونم گارانتی وقتی روی همه محصولات پول اضافه میگیره، تبلیغات میکنه و قراره هوای مشتری رو داشته باشه چطوریه که نه از 30 تومن پول میگذره و نه حتی جنس سالم تحویل مشتری میده، نمیدونم جایی هست که بتونم شکایت کنم یا نه، ولی قطعا پیگیر خواهم بود
    دوست عزیزم اقای سیاوش
    خیلی متشکرم از شما بابت شرح حالی که اعلام فرمودید
    من از اتفاقی که برای جنابعالی افتاده کمال پوزش را می طلبم
    خواهشمندم تلفن خود را برای اینجانب پیام خصوصی بفرمایید تا شخصا پیگیر وضیعت کار جنابعالی بشوم
    با تشکر وپوزش مجدد
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

سلام جناب قاسمی

دوربین تحویل عکاسی بهرنگ شد.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

درود جناب قاسمی

می خواستم اطلاعاتی در مورد استفاده از بیمه برای تعویض کسب کنم. به چه صورت هست؟
    آیا تحت شرایط خاصی این امر انجام می شود؟ مدت زمان تحویل چقدر است؟

ممنون
    ویرایش توسط Amir Abdolpanah : Saturday 1 October 2011 در ساعت 13:21
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر آشنا pooria-ir آواتار ها
    تشکر کرده
    74

با سلام خدمت جناب آقای قاسمی

در خصوص سرقت دوربین SX210 با آقای آزادگر تماس گرفتم،ایشون فرمودن که پیگیری میکنن،شماره بیمه + یه مورد دیگه خدمت خودتون پیام خصوصی کردم،ممنون میشم پیگیری کنین

بازم مثل همیشه تشکر میکنم از لطف بسیارتون نسبت به کاربران این سایت

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

با سلام خدمت آقای قاسمی می خواستم بپرسم دلیل اینکه دوربین من پس از 2 بار ارسال به تعمیرگاه هنوز تعمیر نشده چیه ؟ تازه من که بار دوم با خود شما هماهنگ کردم( باور کنید تاالان بیش از 40 هزار تومن هزینه پست کردم )
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه behzad_paran آواتار ها
    تشکر کرده
    319

با سلام خدمت جناب آقای قاسمی
    بنده یک لنز 400-100 کنون دارم که داخلش در قسمت شیشه جلوی لنز کمی گرد و خاک دیده میشه . امکان تمیز کردن آن وجود دارد؟ بنده ساکن تبریز هستم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام آقای قاسمی

من چند روز پیش دوربین canon kiss x4 رو با گارانتی ایده آل خریدم و بعد از اینکه اومدم خونه متوجه شدم که خط پایین مشخصات تو منظره یاب سوخته و نشون نمیده از اونجایی که اولین دوربین slr بود که خریدم خیلی تو ذوقم خورد با توجه به اینکه این ایراد از همون اول رو دوربین بوده آیا امکان تعویض وجود داره؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

سلام جناب قاسمی عزیز

بنده یک دوربین دی 90 دارم که حدود 2000 شات کار کرده و سویچ منوال فوکوس و اتو فوکوس روی بدنه با تغییر وضعیت از اوتوفکوس به منوال فوکوس و برعکس همچنان منوال فوکوس میکنه و باید چندین بار سویچ کنم تا اوتو فوکوس فعال شه
    و این مشگل وقتی از جک روی لنز برای تغییر فوکوس استفاده میکنم اتفاق نمی افته...
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چاره چیست

سپاسگذارم

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی

دوربین تحویل عکاسی بهرنگ شد.
    سلام رضا جان
    منتظر تماس شما هستم
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

صفحه 85 از 319 نخستنخست ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 135 185 ... آخرینآخرین