صفحه 141 از 319 نخستنخست ... 41 91 131 137 138 139 140 141 142 143 144 145 151 191 241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooryash نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    من دیروز با شرکت تماس گرفتم شما تشریف نداشتید وصل کردند به خانم جعفری . گفتند موجودی دارند اما برای قیمت با جنابعالی صحبت کنم. تا بعد از ظهر دو بار دیگر تماس گرفتم اما با توجه به جلسه شما نتونستم با شما صحبت کنم. شماره تلفن از من گرفتند که باز هم تماسی گرفته نشد.

مجددا امروز صبح تماس گرفتم . فرمودند ساعت 1 به بعد تشریف می آورید. ساعت 1:30 به محل شرکت مراجعه کردم فرمودند که برای قیمت و مخصوصا اینکه عضو سایت عکاسی هستید با آقای قاسمی هماهنگ کنید و ایشون هم احتمالا تا 2-3 ساعت دیگه تشریف نمیارن. و باز هم شماره تلفن و مشخصات درخواست رو گرفتن.

منظور من از جملات بالا گلایه نیست. شما لطف دارید به بچه های اینجا منهم هماهنگی خاصی انجام نداده بودم قبلش. فقط به دلایلی که براتون توضیح میدم کمی عجله دارم در حل مشکل.

میخواستم اینجا از جناب قاسمی تشکر کنم . ایشون لطف کردند و لاستیک رو بدون هیچ هزینه ای تعویض کردند.برخورد و شخصیت ایشون و کلا شرکتشون واقعا قابل قیاس با بقیه جاها نیست.

فیلتر لنز هم تاب داشت و روی لنز گیر کرده بود که این مشکل رو هم برطرف کردند.

درود بر شما آقاي قاسمي

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    سلام
    آیا سنسور دوربین پاناسونیک رو هم تمیز میکنید؟
    لنزهای fd کنن چطور؟ تعمیر میکنید؟
    سلام و تشکر از شما
    بله در ببخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین کلیه امور مربوط به سرویس و شستشو صفحه حسگر لنزهای عکاسی جزو خدمات رایگان است .خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعیمرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال مراجعه تا نسبت به سرویس اقدام رایگان انجام شود
    خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman2 نمایش پست ها
    با عرض پوزش بخاطر تاخیر در جواب،روی لنز جلو این اتفاق افتاده و ضمنا" بالبه کاغذ امتحان کردم هیچگونه فرورفتگی احساس نکردم.شاید از داخل آشغالی چسبیده باشد؟
    ضمنا" حدود سه هفته پیش یک دوربین HS20 برای اصلاح پیکسل خدمتتان آوردم که انجام کار را به آقای هاشمی محول کردید چندین بار تماس گرفتم و هر بار آقای هاشمی فرمودند که منتظر دریافت برنامه هستیم و ظاهرا" خود حضرتعالی پیگیر دریافت آن هستید. آیا موفق به دریافت برنامه شده اید یا خیر؟
    همچنین اگر خاطر شریفتان باشد در ملاقات حضوری که با شما داشتم فرمودید سی دی دوم دوربین 7D همین روزها آماده میشود و من میتوانم با پیگیری از طریق شما آن را نیز دریافت کنم.لطفا" در صورت آماده بودن آن بفرمائید تا خدمت برسم.
    با تشکر
    دوست عزیزم پیمان
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    با کمال پوزش بله برنامه جدید سری 20 فوجی رسید لطفا جهت دریافت دوربین شنبه به بخش فنی مراجعه فرمایید در ضمن دوربین سری اج اس 10 را به بخش فنی اعلام فرمایید تا نسبت به رفع اشکال سریعا اقدام شود .متاسفانه کارترجمه و صدا گذاری سری دوم سی دی 7 به اتمام نرسیده است که پس از اتمام بلافاصله اعلام میشود
    با تشکر و پوزش فراوان بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooryash نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی

من یک دوربین 550D دارم که لبه های گریپ چرمی (لاستیکی) مقداری از بدنه جدا شده و در قسمتی هم باد کرده. دوربین من گارانتی نداره. میخواستم بدونم شما اون لاستیک رو تعمیر یا تعویض میکنید؟ و هزینه اش چقدر میشود؟

با تشکر
    دوست عزیزم
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهشمندم شماره سریال دوربین خود را سریعا ارسال فرمایید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوریین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    با سلام هزینه تعویض چرم روی رینگ زوم nikkor 18-200 ممنون
    دوست عزیزم
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه وگارانتی ایده ال دوربین باشد قطعه مزبور به صورت کاملارایگان تعویض و تحویل میشود در غیر این صورت برای شما عضو محترم سایت 380000ریال میباشد
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام فوری شود و
    حتمااعلام فرمایید از اعضا سایت محترم عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    درود
    مدت زمان لازم جهت سرويس را هم بفرماييد ممنون ميشوم
    دوست عزیزم سهیل
    با سلام وتشکر از شما مدت سرویس وشتشو عدسی در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال برای شما عضومحترم سایت 24 ساعت میباشد
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / شرکت ایده ال دوربین

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

سلام، پایه لنز 18-105 نیکون شکسته، هزینه تعمیرش چقدره؟

ویرایش: با دقت دقیق تر دیدم که نه تنها پایه مانت (بایونت) شکسته، بلکه پایه ی پیچ قسمت عقب ترش که اهرم دیافراگم و اتصالات الکترونیک روش هست هم شکسته.

---
    آیا قابل تعویض با مدل فلزی هست؟
    ویرایش توسط artara74 : Wednesday 5 September 2012 در ساعت 23:52
    عليرضا تارا

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

ﺑﺎ ﺳﻼ‌ﻡ ﺧﺪﻣﺖ ﺷﻤا
    ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﻧﯿﮑﻮﻥ D3000 ﺩﺍﺭﻩ ﺍﻻ‌ﻥ ﯾﮏ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺑﺮﺍﺵ ﭘﯿﺶ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﺭﻭﺷﻦ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺧﻄﺎ ﻣﯿﺪﻩ (ﺧﻄﺎﯼ ﺷﺎﺗﺮ ) ﻭ ﺩﮐﻤﻪ ﺷﺎﺗﺮ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﺁﯾﻨﻪ ﺁﺭﻭﻡ ﺗﺎ ﻧﯿﻤﻪ ﺑﺎﻻ‌ ﻣﯿﺮﻩ ﻭ ﭘﺮﺩﻩ ﺷﺎﺗﺮ ﮐﻤﯽ ﺗﮑﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﮐﺎﻣﻞ ﺣﺮﮐﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ . ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﺸﮑﻠﺸﻮ ﺑﮕﯿﺪ .قابل تعمیر هست.
    Nikon D300

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده یه کنون مدل 600d به تازگی خریدم که تا حالا حدود 300 شات بیشتر باهاش نزدم.
    امروز متوجه شدم که وقتی با اف بالای 13 و سرعت شاتر بیشتر از 20 ثانیه عکاسی میکنم 3 نقطه قرمز رنگ در عکسها دیده میشه مخصوصا وقتی کراپ100٪ گرفته میشه .
    فکر میکنم 3تا از پیکسل ها هست که به این صورت در میاد.
    اگه میشه راهنمایی بفرمایید که این حالت طبیعی هست یا نه؟
    در ضمن این نقاط فقط در شرایطی که در بالا ذکر کردم ظاهر میشوند.
    ممنون از راهنمایی شما

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط artara74 نمایش پست ها
    سلام، پایه لنز 18-105 نیکون شکسته، هزینه تعمیرش چقدره؟

ویرایش: با دقت دقیق تر دیدم که نه تنها پایه مانت (بایونت) شکسته، بلکه پایه ی پیچ قسمت عقب ترش که اهرم دیافراگم و اتصالات الکترونیک روش هست هم شکسته.

---
    آیا قابل تعویض با مدل فلزی هست؟
    دوست عزیزم
    خیلی متاسفم از اتفاقی که برای شما افتاده متاسفانه بایونت لنز شما مستلزم تعویض از نوع فابریک است که به صورت پلاستکی است و همچنین کانکت دیافراگم نیز باید تعویض شود امکان تعویض بایونت به صورت فلزی برای لنز 18-105 غیر ممکن است
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از دو مراکز خدماتی ما تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به تعویض اقدام شود
    خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا فقط مبلغ یدکی دریافت شود موعد تحویل 24 ساعت