صفحه 205 از 319 نخستنخست ... 105 155 195 201 202 203 204 205 206 207 208 209 215 255 305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط abidar نمایش پست ها
    سلام !
    لنز Zeiss-Sony 16-80mm دچار مشکل مکانیکی در فوکوس شده . همچنین لنز MiNLOTA 28-135 مشکل چسبند‌گی دیافراگم دارد . لطفا اگر قابل تعمیر می‌باشد اعلام بفرمایید تا برایتان ارسال شود .
    سپاس
    دوست عزیزم سیاوش
    سلام و تبریک عید و پوزش فراوان در تاخیر ارسال
    در سری لنزهای کارل زایس اشکالات مکانیکی مربوط به ضربه خوردن است و باعث قفل شدن قسمت مکانیک و یا اختلال در سیستم فوکس دستی میشود که امری رایج در لنزهای سری زایس است .
    اشکال چسبندگی در لنزهای سری قدیمی به علت روان شدن گریس های که از طرف کمپانی برای قرار گرفتن پردهای دیافراگم در مرکز لنز است انجام میشود بوجود میاید .شراط محیطی از جمله گرم شدن محیط نگهداری لنز باعث روان شدن گریس به بین پردهای دیافراگم است و باعث عدم باز و بسته شدن سریع پردهای دیافراگم میشود .نگران نباشید این اشکال با باز شدن لنز و شتشو قسمت دیافراگم انجام پذیر است . خواهشمندم در اولین فرصت با مراجعه به یکی از مراکز سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به رفع اشکال سریعا اقدام شود
    با تشکر و پوزش مجدد در تاخیر پاسخ
    سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین/شرکت ایده ال دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام ، 2 روز پیش هنگام عکاسی با دوربین دی 300 اس نیکون و عکاسی از یک کنسرت ،به طور ناگهانی دوربین از کار افتاد بدون هیچ اخطار و پیامی ، بعد از خاموش کردن و دراوردن باطری و راه اندازی مجدد به هیچ عنوان دوربین روشن نشد و تصویر چشمی هم به صورت فوکوس دستی قابل فوکوس نبود و تیره شده بود ، دوربین رو شنبه به دفتر تعمیرات مرکزی بردم و تحویل دادم ، میدونین زمان تقریبی تعمیر چقدر هست؟ یا مشکل احتمالا از کجا بوده؟ همکارتون با دیدن جای مموری گفتن احتمالا مموری اتصالی کرده و باعث نقص شده و بد جا خورده بوده مموری ، در حالی که مموری از زمان خرید دوربین(2 سال پیش ) در نیومده بود و بعد از این اتفاق مموری رو خارج کردم و دوباره جا زدم ، خوشحال می شم راهنمایی کنید و در صورت امکان پیگیری کنید ، : شماره قبض: 214617
    به نام جهان بین ،دوربین:نیکون دی 300 اس، تحویل 92.8.4

كاربر جديد
    تشکر کرده
    60

سلام چند روز پیش یه دوربین G15 خریدم و یه رم کینگ استون قدیمی 1 گیگ روش تست کردم . الان هر رم دیگه ای روش تست میکنم ، رم و نمیشناسه ، فقط همون رم اولی رو میشناسه ! رم گوشیم که میکرو هستش رو روش با تبدیل تست کردم شناخت ! متوجه شدم مشکل از درگاهیه که رم رو میشناسه ...
    چرا این مشکل بوجود اومده ؟
    مغازه داره تعویض نکرد !
    مشکل همینیه که من متوجه شدم ؟
    چگونه تعمیر میشه و هزینه اش چقدره ؟

پوزش از اینکه طولانی بود و تشکر از توجهتون ...
    مم

كاربر همراه M. Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    213

امروز برای تعویض چرم پشت بنده D90 که تقریبا یه ایراد تو همه D90 ها محسوب میشه، پیش جناب قاسمی رفتم ! اولش بهم گفتن 98000 تومن میشه که فکر کردم شوخی میکنن، آخه یه تیکه پلاستیک بیشتر نیست. یادمه یه زمانی فراخوان داده بودن رایگان تعویض می کنن. خلاصه وقتی گفتم که عضو سایت هستم گفتن نصف قیمت براتون انجام میدیم که با اندکی چونه با 40000 کار انجام شد. ممنون از برخورد خوب جناب قاسمی و همه کارکنان مجموعه تعمیرگاه مرکزی.
    ویرایش توسط M. Bagheri : Tuesday 29 October 2013 در ساعت 22:40
    مرتضی باقری
    D7100+Nikkor 18-105mm f3.5-5.6+Nikkor 50mm f1.8 D+Sigma 105mm f2.8 macro+Tokina 11-16 II f2.8 + SB800+Vangard Alta 233AP
    درباره من

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

سلام
    من یک لنز ۳۵ ملیمتری با دهنه‌ی ۲ لایکا برای دوربین سری R دارم. الان چند وقتی است که حلقه‌ی فوکوسش یک خورده خلاصی دارد. یعنی وقتی جهت فوکوس را عوض می کنم و حلقه را می چرخانم حلقه یک مقدارخالی در حد ۲ ۳ میلیمتر حرکت می کند تا شروع به حرکت دادن عدسی ها کند. . غیر این لنر مشکلی ندارد وبه خویی کار می کند.

آیا شما می‌توانید این مشکل را حل کنید.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

درود وخسته نباشيدجناب قاسمي،
    يك لنز٢٤ م م اف٢ زمان انالوگ و١٣٥ م م ٢.٨ انالوگ دارم. شما المان جلويي لنز رو ميتوانيد تامين بفرماييد براي تعويض ؟ ويا قابل سفارش هستش درصورتي كه موجود نداشته باشيد؟
    ممنون ازشما.

كاربر همراه A. Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    1476

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash-92 نمایش پست ها
    با سلام ، 2 روز پیش هنگام عکاسی با دوربین دی 300 اس نیکون و عکاسی از یک کنسرت ،به طور ناگهانی دوربین از کار افتاد بدون هیچ اخطار و پیامی ، بعد از خاموش کردن و دراوردن باطری و راه اندازی مجدد به هیچ عنوان دوربین روشن نشد و تصویر چشمی هم به صورت فوکوس دستی قابل فوکوس نبود و تیره شده بود ،
    مشابه همین اتفاق برای من هم افتاده .
    من هم دیروز تو یه همایش باتری دوربینم تموم شد . شب آوردم تو خونه باتری زو زدم تو شارژ و ممروری رو هم در آوردم تا عکس ها رو بردارم ولی صبح که باتری رو گذاشتم اصلا برق به دوربین نمی رسه و کلا انگار باتری توش نیست . میشه حدس زد مشکل از کجاست ؟؟ دوربین مشکل داره ؟؟ مشکل و حدود هزینه احتمال رو بگید ممنون میشم.
    Nikon D90+18-105 AF-S + 70-300 AF-S + Nikon SB600
    My photoblog

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان عزیز ، لنز ۲۴-۱۰۵کانن من در حالت اتوفوکوس کار نمی کنه ، البته الان ۶-۵ سالی سن داره . قابل تعمیر هست ؟ هزینه تعمیرش چقدر می شه؟
    با سپاس

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

با عرض سلام خدمت آقای قاسمی
    دوریبن 7D من هنگامی که به یک گوشی اندروید متصل بود دچار مشکل شده و روی LCD بالایی err70 ظاهر شد و به هیچ گزینه ای دسترسی ندارم. با تعویض باطری و لنز هم مشکل پابرجاست.
    اگر راهنمایی بفرمائید ممنون خواهم شد.

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

سلام من یه پنتاکس k-30 دارم الان یه چند وقته وقتی تو محیط نور کم باشه عکس ها رو تاریک میگیره . کاملا تاریکه عکس ها.
    بیارم شما میتونین درستش کنید؟ دلیلش چیه؟
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com