صفحه 206 از 319 نخستنخست ... 106 156 196 202 203 204 205 206 207 208 209 210 216 256 306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

جناب قاسمی فوکوس فیلمبرداری دوربین من مشکل داشت(تصویر محوه موقع فیلمبرداری).چند هفته هم تو شرکت ایده آل موند.خودم حضوری بردم اونجا.canon ixy 430f.ولی وقتی دوربین رسید دستم باز همون مشکلو داره که از روز اول داشت.گفتن که گیربکس تعویض شده 120 هم هزینه داره که بعدش قبول کردن بدون هزینه باشه.الان شما چه پیشتهادی میدین؟؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من مدتیه کانن sx10 دارم،کارحرفه ای نمیکنم در سال چند دفعه.(4 ساله دارمش).امروز متوجه شدم موقع زوم تار میشه و صدا میده البته یه ذره زوم مشکل نداره .
    ممنون میشم راهنمای کنید.

كاربر جديد aliesmaeeli آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    من یک دوربین 60 دی کنون دارم. امروز بعد از یکی دو تا عکس که با فلاش خارجی نیسیم گرفتم دیگه فلاش سر خود دوربین اجکت نمی کنه. امکان داره کسی برای حل این مشکل به من کمک کنه؟

كاربر جديد Shayan.Ariyana آواتار ها
    تشکر کرده
    10

درود بر اساتید عزیز، دوربین من هم به مشکل پیکسل قرمز یا مرده بر خرده، با هزار مشکل این دوربین رو خریداری کردم حالا هم از شانس من این مشکل پیش امده. کمی در این مورد سرچ کردم ، راه Sensor Clean خود دستگاه رو پیشنهاد داده بودند ، تست کردم ، هنوز این 3 4 پیکسل شـــوم روی LCD دیده میشن مخصوصا زمانی که روی Live View - AF کنم کاملا دیده مشن اما تو عکس تقریبا 60 70 درصد بهتر شدن ، لا اقل دیگه قرمز رنگ نیستند! و به زحمت میشه پیداشون کرد. این مشکل از کجاست؟ و برای حل کاملش چه کاری باید کرد؟ اگر نیاز باشه بره گارانتی چه مدت دستگاه باید بخوابه اونجا؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بدرود.

كاربر همراه payman_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2997

باسلام
    برای لنز 55-18 نیکون من مشکلی پیش آمده که ممنون میشم راهنماییم بفرمائید و هزینه رفع اون رو بفرمائید
    وقتی دوربین رو روشن میکنم داخل لنز برای چند ثانیه لرزش احساس میکنم مثل اینکه داره ویبره میزنه و اگه روی میز باشه عین ویبره موبایل صدا میده
    مشکل بیشتر موقع روشن کردن دوربین هست اما تو هر 20 یا 30 عکسی که میگیرم موقع فوکوس هم این لرزش رو احساس میکنم و عکس تار میشه
    با تشکر از راهنمایی شما
    Nikon D3100 +Nikkor 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ضمن عرض سلام و خسته نباشید.خدمت مدریت محترم تعمیرگاه مرکزی
    بنده یک دوربین کنون مدل 1100 d دارم. اخیرا لنز (18_55) در یک حادثه مشکل فوکوس پیدا کرده بود (وقتی با ویزور میخوای عکس بگیری فوکوس نمیکنه ولی در لایو ویو مشکل نداره ) که با مراجعه به نمایندگی ایدال در مشهد ( کنون مرکزی خیابان سناباد ) لنز را تحویل همکاران محترم دادم تا برای تعمیر یا تعویض اقدام شود. دوربین دارای گارانتی ایدال و بیمه کارآفرین میباشد.فردای ان روز ایشان از من درخواست کردنند که بدنه دوربین را هم تحویل دهم.من هم با توجه به کمبود زمان سریعا تحویل دادم . از مسئول مربوط مدت زمان برگشت دوربین را سوال کردم که ایشان یک پروسه 4 تا 5 روز را گفتند که زمان میبرد.امروز طی یک تماس مجدد پیگیری کردم که یکی دیگر از همکاران آن مجموعه به من گفتند که همکار قبلی اشتباه کرده گفته 4 یا 5 روز زمان میبره بلکه شاید یک ماه طول بکشد. بنده مقیم ایران نیستم و مشکل کمبود زمان دارم حالا این سوال برای من مطرح شده که زمان خرید دوربین از تهران همکاران شما هزینه گارانتی و بیمه را دریافت و گفته بودند که شرکت ایدال ظرف 72 ساعت پاسخ گو میباشد.آیا این صحبتهای فروشندگان شما در حد تبلیغ بوده ؟ و اگر نبوده چرا دوربین بعد از 5 روز هنوز به دست بنده نرسیده؟ و اگر Adjust یک لنز 1 ماه زمان میبرد لطفا بگویید تا بنده از نمایندگی درخواست عودت دوربین را بکنم و از خیر گارانتی بگذرم.

با تشکر از شما
    امین عباسی از مشهد مقدس
    ویرایش توسط amin_p_30 : Tuesday 26 November 2013 در ساعت 22:42

كاربر آشنا k200 آواتار ها
    تشکر کرده
    190

دوستان اگه بابخش فنی تعمیرگاه مرکزی درارتباط هستین بگین یه سری هم اینجابزنن همه خیلی وقته منتظر پاسخ هستن خود من فکر کنم نزدیکه 20روزه منتظرهستم و هرروز چک میکنم که جوابی برسه.ممنون میشم

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    سلام
    من یک لنز ۳۵ ملیمتری با دهنه‌ی ۲ لایکا برای دوربین سری R دارم. الان چند وقتی است که حلقه‌ی فوکوسش یک خورده خلاصی دارد. یعنی وقتی جهت فوکوس را عوض می کنم و حلقه را می چرخانم حلقه یک مقدارخالی در حد ۲ ۳ میلیمتر حرکت می کند تا شروع به حرکت دادن عدسی ها کند. . غیر این لنر مشکلی ندارد وبه خویی کار می کند.

آیا شما می‌توانید این مشکل را حل کنید.
    دوست عزیزم سلام و پوزش از شما و همه دوستان عزیز در سایت عکاسی
    مطمینا بخش فنی از این تاریخ حداکثر جوابگویی سوالات را در 24 ساعت انجام و از تاخیری که تاکنون بوجود امده بود پوزش فراوان میطلبد.
    دوست عزیزم میتوان گفت اشکال بوجود امده مربوط به خلاصی رینگ فوکس است .در سری لنزهای قدیمی و مکانیکی براثر حرکت بسیار رینگ فوکس متراز استاندارد از محور اصلی خارج و مستلزم تنطیم دقیق و فیکس کردن حلقه فوکس است.
    این کار برای شما عضو محترم سایت عکاسی کاملا رایگان و به صورت انی میباشد .مجددا پوزش اینجانب را بپذیرید
    باتشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    دوستان اگه بابخش فنی تعمیرگاه مرکزی درارتباط هستین بگین یه سری هم اینجابزنن همه خیلی وقته منتظر پاسخ هستن خود من فکر کنم نزدیکه 20روزه منتظرهستم و هرروز چک میکنم که جوابی برسه.ممنون میشم
    دوست عزیزم با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    باید به عرض شما برسانم پاسخ به صورت خصوصی برای شما ارسال شد ولی به اطلاع می رسانم
    اشکال اعلام شده در دورینهای سری sx40 مربوط به عملیات خارج از استاندارد zoom در دوربین است .میتوان اعلام کرد این اشکال جزو اشکالات رایج در خانواده sx است .که بر اثر ضربهویافشار غیر متعارف بوجود میاید
    ولی با توجه به اینکه شما عضو محترم سایت عکاسی و همچنین دوریین شما دارای گارانتی شرکت ایده ال است این اشکال به صورت کاملا رایگان برای شما دوست عزیز انجام میگردد
    خواهشمندم در هنگام مراجعه با در دست داشتن کارت گارانتی شرکت ایده ال و معرفی خود به عنوان عضو سایت از مزایای خدمات رایگان استفاده نمایید
    با تشکر و پوزش فراوان سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    درود وخسته نباشيدجناب قاسمي،
    يك لنز٢٤ م م اف٢ زمان انالوگ و١٣٥ م م ٢.٨ انالوگ دارم. شما المان جلويي لنز رو ميتوانيد تامين بفرماييد براي تعويض ؟ ويا قابل سفارش هستش درصورتي كه موجود نداشته باشيد؟
    ممنون ازشما.
    سلام دوست عزیزم و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا مدل دوربین خود را اعلام کنید
    منتطر پاسخ هستم
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین