صفحه 208 از 319 نخستنخست ... 108 158 198 204 205 206 207 208 209 210 211 212 218 258 308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط F.KamranNia نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت آقای قاسمی
    دوریبن 7D من هنگامی که به یک گوشی اندروید متصل بود دچار مشکل شده و روی LCD بالایی err70 ظاهر شد و به هیچ گزینه ای دسترسی ندارم. با تعویض باطری و لنز هم مشکل پابرجاست.
    اگر راهنمایی بفرمائید ممنون خواهم شد.
    دوست عزیزم اقای کامران نیا
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    ایا در موقع خاموش بودن دوربین اخطار اعلام شده در صفحه بالا است یا به محض روشن شدن این اخطار میاید
    منتظر پاسخ هستم
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

با سلام و ممنون از پاسخ
    به دلیل مشغله زیاد به کل این پست را فراموش کرده بودم. تا جایی که به یاد دارم هنگاه روشن شدن ارور ظاهر میشد که البته خدا رو شکر
    پس از گذشتن حدود 4 ساعت و به ترتیب زیر مشکل حل شد.

1./ remove battery & Lens
    2./ remove CF card
    2.1/ Put battery back in. (Leave Lens off)
    3./ Put camera in C1 (C2 & C3 didnt work)
    4./ turn camera off
    5./ turn setting to CA
    6./ Turn Camera on
    7./ Turn Camera to new (any) setting
    8./ TestDo small dance due to not having to pay for new camera…

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

پیش فرض ١٣٥ م م و٢٤ م م

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا مدل دوربین خود را اعلام کنید
    منتطر پاسخ هستم
    سلام وخسته نباشيد،باتشكراز پاسخ شما،
    دوربين كه D800 و D90 هست. مگه به دوربين هم مرتبط ميشه اين مشكل؟ بعداينكه عدسي پشتي وجلويي لنز٢٤ م م اف٢ هست كه بايد تعويض بشه.
    لنز ١٣٥ اف٢.٨ هم روي عدسي جلويي يك نقطه خيلي كوچك داره كه درخيلي ازعكسها هم اثرش چندان مشخص نيست ولي حالاكه براي اون لنز اگه اوكي بشه كه بيام خدمتتون،فك كردم كه اين لنز وهم زحمتش رو بهتون بدم.
    فقط ميخواستم ببينم بي زحمت هزينه حدودي هم مقدوره بفرماييد.
    24 mm f2 ; سريال 207194
    135 mm f2.8 ; سريال 847618
    باتشكرازشما.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من یه چند هفته ای هست که یه دوربین60dگرفتم (البته اصلا تجربه داشتن دوربین حرفه ای رو نداشتم تازه کارم و تازه دارم عکاسی رو یاد می گیرم)یه چند تا عکس پرتره گرفتم و الان این عکس هارو که ریختم رو کامپیوتر تا طراحی کنم برا مشتریام می بینم رزولیشن عکس هام 72هست ! نباید رزولیشنش 300 باشه؟برا آتلیه ای که طراحی می کردم عکس هایی که با دوربین d7000 می گرفت می داد من طراحی کنم رزو لیشنش 300 بود !

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

جناب قاسمی سلام
    در مورد یک فوکوسینگ اسکرین D7000با شما صحبت کرده بودم , و شما یک شب تلفنی به من اعلام کردید که قطعه را برای من ارسال کردید ولی بعد از حدود 1 ماه هنوز بدستم نرسیده در تماسهای تلفنی که با شما داشتم به نتیجه نرسیدم برای شما پیامک هم ارسال کردم ولی جوابی نگرفتم ! اگر برایتان مقدور است و پیگیری کنید ممنون میشوم
    با تشکر
    علی مهدی زاده

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم سلام و پوزش از شما و همه دوستان عزیز در سایت عکاسی
    مطمینا بخش فنی از این تاریخ حداکثر جوابگویی سوالات را در 24 ساعت انجام و از تاخیری که تاکنون بوجود امده بود پوزش فراوان میطلبد.
    دوست عزیزم میتوان گفت اشکال بوجود امده مربوط به خلاصی رینگ فوکس است .در سری لنزهای قدیمی و مکانیکی براثر حرکت بسیار رینگ فوکس متراز استاندارد از محور اصلی خارج و مستلزم تنطیم دقیق و فیکس کردن حلقه فوکس است.
    این کار برای شما عضو محترم سایت عکاسی کاملا رایگان و به صورت انی میباشد .مجددا پوزش اینجانب را بپذیرید
    باتشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    من دیروز لنز را بردم و پس از اینکه نگاهی کردند گفتند که باید لنز آنجا بماند. گفتم که شما در اینجا گفتید آنی تحویل می دهید جوابی به من ندادند. امروز که زنگ زدم گفتند که تعمیر رینگ فوکوس این لنز ۷۰ هزار تومان هزینه دارد و باز هم با اینکه من گفتم شما گفتید که مجانی انجام می دهید گفتند فقط برای تمیز کردن سنسور خدمات مجانی هست.

من از اول هم انتظار خدمات مجانی نداشتم. ولی وقتی شما اینجوری می گویید و بعد در آنجا یک جور دیگر با آدم رفتار می شود آدم دل چرکین می شود.

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    من دیروز لنز را بردم و پس از اینکه نگاهی کردند گفتند که باید لنز آنجا بماند. گفتم که شما در اینجا گفتید آنی تحویل می دهید جوابی به من ندادند. امروز که زنگ زدم گفتند که تعمیر رینگ فوکوس این لنز ۷۰ هزار تومان هزینه دارد و باز هم با اینکه من گفتم شما گفتید که مجانی انجام می دهید گفتند فقط برای تمیز کردن سنسور خدمات مجانی هست.

من از اول هم انتظار خدمات مجانی نداشتم. ولی وقتی شما اینجوری می گویید و بعد در آنجا یک جور دیگر با آدم رفتار می شود آدم دل چرکین می شود.
    دوست عزیزم باسلام و پوزش از شما
    متاسفانه این اتفاق در بعضی مواقع در مراکز خدماتی بوجود میاید با توجه به تاکید فراوان اینجانب به دوستان عزیز در سایت عکاسی مبنی بر اعلام عضو بودن در سایت محترم عکاسی بسا عده ای از دوستان این راهنمایی را نکرده و در مواقعی دچار سو تفاهمات میگردد لذا طبق دستور اکید اینجانب به کلیه کارمندان بخش سرویس -حسابداری و رزوشون مراکز خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین مبنی بر سرویس کاملا متفاوت و کلیه موارد خدماتی در اسرع وقت و همچنین رایگان بودن موارد خدماتی با نظر اینجانب و سوپر وایزر بخش فنی سرکار خانم خمیس ابادی به اعضای محترم سایت عکاسی اعلام مینماییم
    لطفا درهنگام مراجعه و در هنگام تحویل کار اکیدا اعلام فرمایند از اعضای محترم سایت عکاسی هستند .
    مجددا پوزش اینجانب و کلیه پرسنل سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال را بپذیرید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط F.KamranNia نمایش پست ها
    با سلام و ممنون از پاسخ
    به دلیل مشغله زیاد به کل این پست را فراموش کرده بودم. تا جایی که به یاد دارم هنگاه روشن شدن ارور ظاهر میشد که البته خدا رو شکر
    پس از گذشتن حدود 4 ساعت و به ترتیب زیر مشکل حل شد.
    دوست عزیزم اقای کامران نیا
    با سلام و تشکر از شما
    خوشحال هستم مشکل حل شد
    با تشکر بخش فنی سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط charli نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلام
    در مورد یک فوکوسینگ اسکرین D7000با شما صحبت کرده بودم , و شما یک شب تلفنی به من اعلام کردید که قطعه را برای من ارسال کردید ولی بعد از حدود 1 ماه هنوز بدستم نرسیده در تماسهای تلفنی که با شما داشتم به نتیجه نرسیدم برای شما پیامک هم ارسال کردم ولی جوابی نگرفتم ! اگر برایتان مقدور است و پیگیری کنید ممنون میشوم
    با تشکر
    ه
    دوست عزیزم علی نی
    با سلام و پوزش فراوان از شما
    پاسخ و پیگیری بسته شما فردا به شما علام میگردد
    با تشکر بخش فنی سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan110 نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی. اومدیم مثلا از آشنا یه دوربین دست دوم بگیرم که مطمئن باشه. دوربین 50d گرفتم. با برنامه eosinfo.exe تعداد شات زده شو چک کردم 153 هزار تا بود. دوربین مورد نظر دیگه خیلی نمیشه خوب توصیفش کرد درسته؟
    تعویض شاتر چقد خرج دارد و اگر تعویض شود بر فرض تنها همین مشکل دوربین سر حال میشه؟ و آیا چنین دوربینی یک میلیون دویست می ارزد؟ یا حتی یک میلیون.
    دوست عزیزم سبحان
    در دوربینهای سری 50d عمر مفید شاتر تا 120000 shot cont است البته نمیتوان به برنامه که اعلام کردید اکتفا کرد ولی باید به عرض برسانم چنانچه مایل هستید در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا بوسیله نرم افزار خصوصی اعلام وضیعت دقیق و همچنین اعلام قیمت شود
    با تشکر بخش فنی سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین