صفحه 287 از 319 نخستنخست ... 187 237 277 283 284 285 286 287 288 289 290 291 297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام سپاسگذارم از جوابتون .من فریم ور جدید زدم ۲ روز پیش مشکل حل شد.احتمال زیاد قسمنت تنظیماتی که فرمودید رو هم ریست میکرذم درست میشود .منونم از شما

كاربر جديد
    تشکر کرده
    65

با عرض سلام و ادب و تشكر بخاطر امكان بسيار خوبي كه در سايت گذاشتين
    جناب آقاي قاسمي عزيز، من يك فلش كنون 580 exII دارم قبلن مشكلي نداشت، از حدود يك ماه قبل در حالت ETTL ظاهرن فلش زده ميشه ولي تاثيري بر روي عكس نداره، بهتر بگم عكس بدون فلش و عكس با فلش هردو تاريك هستند، احتمالن فلش زودتر از شاتر عمل مي كنه و سينك نميشه ولي در حالت M و TTL مشكلي نيست، البته در حالت TTL فلش خيلي پر نور هست و بايد با جبران نوردهي و.. نور را متعادل كنم.
    باطري ها رو تعويض كردم فرقي نكرد
    فلش را هم در حالت slave و هم بر روي دوربين (كنون 7D ) امتحان كردم فرقي نكرد يعني از لحاظ اتصال مشكلي نيست
    فلش را روي يك دوربين ديگه امتحان كردم همينطوره و يك فلش ديگه روي دوربين خودم درست كار مي كنه
    جالبتر اينكه با يه فلش 600 عكس گرفتم و بعد فلش 600 را master كردم و فلش 580 را وارد مدار كردم بصورت slave . عجيب اينكه عكسي كه با دو فلش گرفته شده تاريك و زرد رنگ شد يعني فلش 580 حتي نور فلش 600 را هم خنثي كرد و عكس تاريك شد.
    تمام تنظيمات فلش را هم از منوي دوربين و هم از منوي فلش ريست كردم ولي باز هم مشكل حل نشد. و اين مشكل فقط در حالت ETTL هست.
    ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد، آيا فلش نياز به تعمير سخت افزاري داره يا بصورت نرم افزاري قابل حله؟
    چون در شهرستان هستم قبل از مراجعه حضوري مي خواستم از نوع عيب مطلع شم و در صورت نياز به دفتر مراجعه كنم.
    ممنونم
    كيامرث مولوي

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    792

جناب قاسمی سلامآیا این پیچی که در تصویر مشخص کردم موجود هست

فایل پیوست 70995

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من به تازگی یک دوربین canon 60d بصورت دست دوم خریداری کردم. که صاحب قبلی اون ، فریم ور دوربین رو به نسخه 1.1.1 ارتقا داده بود. بعد از خرید و شارژ کردن باطری توسط شارژر خود دوربین ، متوجه شدم که باطری دوربین بیشتر از 70 درصد شارژ نمیشه (از قسمت battery info در تنظیمات دوربین چک کردم) و در همین قسمت در بخش recharge performance ، از سه خطی که داره فقط 2 تاش سبز هست. این رو هم بگم که چندین بار که پر و خالی کردم باطری رو ، باز هم حداکثر شارژ 70 درصد میشه . و این عدد کم و زیاد نمیشه . حتی بعد از حدود 4 ساعت شارژ هم از 70 بیشتر نمیشه . و نوار نشون دهنده شارژ هم بطور کامل پر نمیشه و یه خط خالی می مونه . حداکثر تعداد عکسی هم که میتونم بگیرم با هر بار شارژ حدود 250 تا عکسه و بعد شارژ کمتر از 5 درصد میشه
    الان نمیدونم این باطری خراب هست یا مشکل از چیز دیگه ای میتونه باشه. در صورتی که خراب باشه قیمت باطری نو دوربین چقدره ؟
    با تشکر

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

درود
    جناب آقای قاسمی
    دو ماه پیش برای تنظیم فوکوس یک دوربین 30D خدمتتون رسیده بودم که باتوجه به همزمانی حضور بنده و نمایشگاه دوربین دیجیتال، این کار انجام نشد!
    برای چهارشنبه 4 شهریور تشریف دارید خدمتتون برسم؟
    ارادتمند
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

این پلاستیک زرد که باتری را نگه میداره برای دوربینم دی ۷۰۰۰شکسته
    هزینه تعویض اش چقدره؟
    جایی تو مشهد برا این کار هست؟

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rural نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب و تشكر بخاطر امكان بسيار خوبي كه در سايت گذاشتين
    جناب آقاي قاسمي عزيز، من يك فلش كنون 580 exII دارم قبلن مشكلي نداشت، از حدود يك ماه قبل در حالت ETTL ظاهرن فلش زده ميشه ولي تاثيري بر روي عكس نداره، بهتر بگم عكس بدون فلش و عكس با فلش هردو تاريك هستند، احتمالن فلش زودتر از شاتر عمل مي كنه و سينك نميشه ولي در حالت M و TTL مشكلي نيست، البته در حالت TTL فلش خيلي پر نور هست و بايد با جبران نوردهي و.. نور را متعادل كنم.
    باطري ها رو تعويض كردم فرقي نكرد
    فلش را هم در حالت slave و هم بر روي دوربين (كنون 7D ) امتحان كردم فرقي نكرد يعني از لحاظ اتصال مشكلي نيست
    فلش را روي يك دوربين ديگه امتحان كردم همينطوره و يك فلش ديگه روي دوربين خودم درست كار مي كنه
    جالبتر اينكه با يه فلش 600 عكس گرفتم و بعد فلش 600 را master كردم و فلش 580 را وارد مدار كردم بصورت slave . عجيب اينكه عكسي كه با دو فلش گرفته شده تاريك و زرد رنگ شد يعني فلش 580 حتي نور فلش 600 را هم خنثي كرد و عكس تاريك شد.
    تمام تنظيمات فلش را هم از منوي دوربين و هم از منوي فلش ريست كردم ولي باز هم مشكل حل نشد. و اين مشكل فقط در حالت ETTL هست.
    ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد، آيا فلش نياز به تعمير سخت افزاري داره يا بصورت نرم افزاري قابل حله؟
    چون در شهرستان هستم قبل از مراجعه حضوري مي خواستم از نوع عيب مطلع شم و در صورت نياز به دفتر مراجعه كنم.
    ممنونم
    كيامرث مولوي
    دوست عزیزم اقای مولوی
    با سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال عدم سینک در فلاش شما مربوط به مدار PCB ASSY A است که اشکال رایج در سری فلاشهای کانن است و باعث عدم سینک در تی تی ال است و پرتاپ نور فلاش شما مصنوعی و بدون کنترل است که مستلزم تعویض است
    خاهشمندم در صورت تمایل به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به راه اندازی اقدام سریع انجام گردد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad5 نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلامآیا این پیچی که در تصویر مشخص کردم موجود هست

فایل پیوست 70995
    دوست عزیزم احمد
    با عرض سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا دقیقا مدل و نام سه پایه رااعلام فرایید
    منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sh940 نمایش پست ها
    سلام
    من به تازگی یک دوربین canon 60d بصورت دست دوم خریداری کردم. که صاحب قبلی اون ، فریم ور دوربین رو به نسخه 1.1.1 ارتقا داده بود. بعد از خرید و شارژ کردن باطری توسط شارژر خود دوربین ، متوجه شدم که باطری دوربین بیشتر از 70 درصد شارژ نمیشه (از قسمت battery info در تنظیمات دوربین چک کردم) و در همین قسمت در بخش recharge performance ، از سه خطی که داره فقط 2 تاش سبز هست. این رو هم بگم که چندین بار که پر و خالی کردم باطری رو ، باز هم حداکثر شارژ 70 درصد میشه . و این عدد کم و زیاد نمیشه . حتی بعد از حدود 4 ساعت شارژ هم از 70 بیشتر نمیشه . و نوار نشون دهنده شارژ هم بطور کامل پر نمیشه و یه خط خالی می مونه . حداکثر تعداد عکسی هم که میتونم بگیرم با هر بار شارژ حدود 250 تا عکسه و بعد شارژ کمتر از 5 درصد میشه
    الان نمیدونم این باطری خراب هست یا مشکل از چیز دیگه ای میتونه باشه. در صورتی که خراب باشه قیمت باطری نو دوربین چقدره ؟
    با تشکر
    دوست عزیزم با سلام و تشکر از شما
    با توضیحات کاملی که جنابعالی فرمودید مطمینا باطری شما دچار مشکل شده است ولی امکان استفاده نه به صورت اکبند وجود دارد
    باطری اورجینال به صورت اکبند به قیمت 185 هزار تومان میباشد .لطفا در صورت تمایل اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به ارسال اقدام نمایم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    جناب آقای قاسمی
    دو ماه پیش برای تنظیم فوکوس یک دوربین 30D خدمتتون رسیده بودم که باتوجه به همزمانی حضور بنده و نمایشگاه دوربین دیجیتال، این کار انجام نشد!
    برای چهارشنبه 4 شهریور تشریف دارید خدمتتون برسم؟
    ارادتمند
    با عرض سلام خدمت جنابعالی
    منتظر تشریف فرمایی شما هستم