صفحه 33 از 45 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من چند روز پیش تصمیم به خرید فلاش گرفتم و بعد از برسی نایسن 866 مارک 2 رو انتخاب کردم و خریدم. کیفیت و قدرتش بد نیست اما بعد از حدود 100 شات فلاش از کار افتاد و دیگه روشن نشد. بنده هم مجبور به باز کردن فلاش شدم و بعد از برسی متوجه سوختن یک فیوز 5 آمپر روی برد تغذیه شدم. فیوز رو عوض کردم و حالا فلاش به خوبی کار میکنه اما میخوام بدونم این فلاش میتونه برام کار کنه یا نه و اینکه کلا" فلاش های نایسین از لحاظ دوام قابل اعتماد هستند یا نه. دوستانی که تجربه بیشتر دارن راهنمایی کنن ممنون میشم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta_m_s نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    من چند روز پیش تصمیم به خرید فلاش گرفتم و بعد از برسی نایسن 866 مارک 2 رو انتخاب کردم و خریدم. کیفیت و قدرتش بد نیست اما بعد از حدود 100 شات فلاش از کار افتاد و دیگه روشن نشد. بنده هم مجبور به باز کردن فلاش شدم و بعد از برسی متوجه سوختن یک فیوز 5 آمپر روی برد تغذیه شدم. فیوز رو عوض کردم و حالا فلاش به خوبی کار میکنه اما میخوام بدونم این فلاش میتونه برام کار کنه یا نه و اینکه کلا" فلاش های نایسین از لحاظ دوام قابل اعتماد هستند یا نه. دوستانی که تجربه بیشتر دارن راهنمایی کنن ممنون میشم.
    من هم به این مشکل بر خوردم اما با این تفاوت که TTL فلاش عمل نمیکرد و فلاش در حالت مانوال به کار خودش ادامه میداد
    از چه باتری استفاده میکردید؟ آیا با پیغام Over Heat مواجه شدید ؟
    این فلاش گارانتی 6 ماهه نورنگار رو داره
    با سرچ های که توی نت داشتم خیلی ها با این مشکل برخورد داشتند و همین اتفاق براشون تکرار شده
    شما علت بروز این مشکل رو پیدا نکردید؟ چه عاملی باعث سوختن فیوز برد تغذیه شده؟ کیفیت فیوز؟ عبور شدت جریان بیش از توان فیوز که امکان داره ضعف مدار تغذیه در تعیین این مقدار باعث سوختن فیوز شده ؟
    fanta_m_s، M. Beyrami و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrlp نمایش پست ها
    من هم به این مشکل بر خوردم اما با این تفاوت که TTL فلاش عمل نمیکرد و فلاش در حالت مانوال به کار خودش ادامه میداد
    از چه باتری استفاده میکردید؟ آیا با پیغام Over Heat مواجه شدید ؟
    این فلاش گارانتی 6 ماهه نورنگار رو داره
    با سرچ های که توی نت داشتم خیلی ها با این مشکل برخورد داشتند و همین اتفاق براشون تکرار شده
    شما علت بروز این مشکل رو پیدا نکردید؟ چه عاملی باعث سوختن فیوز برد تغذیه شده؟ کیفیت فیوز؟ عبور شدت جریان بیش از توان فیوز که امکان داره ضعف مدار تغذیه در تعیین این مقدار باعث سوختن فیوز شده ؟
    من از باتری سونی ni-mh اصلی استفاده میکنم. معمولا" بعد از 10-15 دقیقه استفاده over heat میده. نمیدونم دلیل اصلی سوختن فیوز چی بوده شاید بالا رفتن دمای داخل فلاش و در نتیجه بالا رفتن شدت جریان در نیمه هادی ها باعث سوختنش شده. شایدم اشکال از طراحی مدار بوده؟ من به جای فیوز 5 آمپر یه فیوز 7 آمپر جایگزین کردم. اما خیلی تو ضوقم خورد و اصلا توقع نداشتم که فلاش بع این زودیها کارش به تعمیر کشیده بشه و نمیدونم این فلاش رو با کنن 430 عوض بکنم یا نه.دوستانی که با فلاشهای کنن کار کردن راهنمایی کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta_m_s نمایش پست ها
    من از باتری سونی ni-mh اصلی استفاده میکنم. معمولا" بعد از 10-15 دقیقه استفاده over heat میده. نمیدونم دلیل اصلی سوختن فیوز چی بوده شاید بالا رفتن دمای داخل فلاش و در نتیجه بالا رفتن شدت جریان در نیمه هادی ها باعث سوختنش شده. شایدم اشکال از طراحی مدار بوده؟ من به جای فیوز 5 آمپر یه فیوز 7 آمپر جایگزین کردم. اما خیلی تو ضوقم خورد و اصلا توقع نداشتم که فلاش بع این زودیها کارش به تعمیر کشیده بشه و نمیدونم این فلاش رو با کنن 430 عوض بکنم یا نه.دوستانی که با فلاشهای کنن کار کردن راهنمایی کنند.
    من حدودا 1 سال از مارک 1 866 استفاده میکردم و مشکلی هم نداشتم و در حد قیمت خودش به خوبی کار میکرد و جواب نیاز بنده را هم تامیین میکرد
    تا اینکه چند وقت پیش این فلاش رو دست یکی از دوستان دادم و این مشکل برای فلاش پیش اومده، سر و صدای مارک 1 خیلی بیشتر از مارک 2 هست که برای من مهم نبود
    مهم کارایی و پاسخ به نیاز بود که این فلاش این مورد رو برطرف میکرد
    فکر نمیکنم ارزش داشته باشه این فلاش رو با 430 معاوضه کنید ، یک 430 به کیت خود اضافه کنید و این فلاش به عنوان مستر استفاده کنید .
    fanta_m_s، M. Beyrami و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrlp نمایش پست ها
    من حدودا 1 سال از مارک 1 866 استفاده میکردم و مشکلی هم نداشتم و در حد قیمت خودش به خوبی کار میکرد و جواب نیاز بنده را هم تامیین میکرد
    تا اینکه چند وقت پیش این فلاش رو دست یکی از دوستان دادم و این مشکل برای فلاش پیش اومده، سر و صدای مارک 1 خیلی بیشتر از مارک 2 هست که برای من مهم نبود
    مهم کارایی و پاسخ به نیاز بود که این فلاش این مورد رو برطرف میکرد
    فکر نمیکنم ارزش داشته باشه این فلاش رو با 430 معاوضه کنید ، یک 430 به کیت خود اضافه کنید و این فلاش به عنوان مستر استفاده کنید .
    مشکل اصلی من اینه که نمیدونم این فلاش باز هم ممکنه که خراب بشه یا نه و دغدغه اصلی من دوام نداشتن این فلاش هست و احساس میکنم خیلی زود ممکنه خراب بشه. با توجه به اینکه من کرمانشاه زندگی میکنم و اگه خراب بشه تعمیرش در کرمانشاه ممکن نیست و مطمعنا" کلی دردسر و هزینه ایجاد میکنه.

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

دوستان آیا برای دوربین های مختلف فلاش های متناسبی وجود داره؟
    من یه فلاش ricoh speedlite 300p دارم و یه 600d کنون.

می تونم از این فلاش رو دوربینم استفاده کنم؟
    احتمال صدمه زدن به دوربین وجود داره؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba79 نمایش پست ها
    دوستان آیا برای دوربین های مختلف فلاش های متناسبی وجود داره؟
    من یه فلاش ricoh speedlite 300p دارم و یه 600d کنون.

می تونم از این فلاش رو دوربینم استفاده کنم؟
    احتمال صدمه زدن به دوربین وجود داره؟
    یک تاپیک بسیار کامل و جامع و خوب در مورد استفاده از فلاش های قدیمی بر روی دوربین های جدید وجود دارد.

بنده لینک اش را ارسال نمی کنم تا شما با جستجوی این تاپیک تاپیک های مشابه دیگر را هم ببینید.
    M. Beyrami، Walkman، m.a.i و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام من تازه عضو شدم می هیچ اطلاعاتی در مورد فلاش ندارم و دوربینم canon eos 600d خریدم و قصد زدن یه آتلیه رو دارم من هنوز هیچ فلاشی نخریدم می شه کمکم کنید که چه فلاشهایی احتیاج دارم واسه نور پردازی آتلیه از همتون متشکر می شم اگه کمکم کنید

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم می هیچ اطلاعاتی در مورد فلاش ندارم و دوربینم canon eos 600d خریدم و قصد زدن یه آتلیه رو دارم من هنوز هیچ فلاشی نخریدم می شه کمکم کنید که چه فلاشهایی احتیاج دارم واسه نور پردازی آتلیه از همتون متشکر می شم اگه کمکم کنید
    تاپیک های مربوط به فلاش ( استودیوئی، فلاش برای دوربینهای کنن، قیمت و نوع تجهیزات استودیوئی، ... ) را بطور کامل مطالعه بفرمائید.
    اگر سوالی بود، در تاپیک مربوطه مطرح نموده تا دوستان راهنمائی کنند.

اول نیازتان را بسنجید: آیا منظورتان کار حرفه ای است ؟ یعنی میخواهید بعنوان شغل به آتلیه داشتن فکر کنید ؟ روی چه نوع سوژه هائی میخواهید در آتلیه کار کنید ... کیفیت خروجی تا چه اندازه اهمیت دارد ... ابعاد سالنی که مد نظرتان است چقدر است ...

تاپیکها را با حوصله مطالعه بفرمائید، خیلی از مواردی که هنوز به ذهنتان خطور نکرده، از لابلای سطور این تاپیکها برایتان خودنمائی خواهند کرد ... و به واقعیت نزدیکتان خواهد نمود.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

وارد اون تاپیکها شدم اما از بس مطالبش فرار بود چیزی دستگیرم نشد اگه شما اطلاعاتی دارید بازم خوشحال می شم راهنماییم کنید
    من بیشتر تو زمینه طراحی بودم واسه اینه که واسه خرید وسایل جانبیش مشکل دارم من آتلیه رو به عنوان یه شغل می خوام 5 ساله تو کار آموزش و طراحیم توی آموزشگاهها اما اطلاعاتم از تجهیزات سخت افزاری کمه محیط کار من یه فضای 50 متریه که 30 مترش فضای بخش بندی شده واسه کارمه من عکاسی در فضای بیرون و باز رو ندارم فقط توی یه اتاق 30 متری عکس رو می گیرم من هنوز هیچ فلاش یا تجهیزات نور پردازی نخریدم و وقتم هم کمه باید تا یه ماه دیگه راه اندازیش کنم می شه شما کمکم کنید . ممنون می شم

صفحه 33 از 45 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ... آخرینآخرین