صفحه 38 از 45 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 380 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط anjeloos نمایش پست ها
    با سلام
    بنده قصد خرید یک فلاش برای 650D رو دارم . البته فعلا جهت استفاده(تقریبا همه منظوره )ویا بیشتر بصورت اکسترنال در فضای خونه و همچنین در آینده ممکنه در داخل سافت باکس و کلا جزئی از آتلیه خونگی (البته نه به منظور کسب درآمد) هست.
    البته بین 430canon, 866nissin, 622 nissin موندم قیمت نایسین ها وسوسه انگیزه اما اما نمیدونم چقدر اذیت می کنن و از طرفی میگم 622 رو بگیرم بعدا یه فلش کنن دیگه... یا کنن بگیرم که هیچ مشکلی نباشه تا بعد ...
    از راهنمایی اساتید ممنون میشم.
    سلام
    اگر مشکل بودجه ندارید همان کانن را بخرید.ولی... چنانچه محدودیت پولی وجود دارد نایسین اذیت نمیکند و راضی کننده است.
    Mehrdad-PL تشکر می‌کند.

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

البته بنده مطالبی رو در مورد این که مثلا TTL نایسین(866) به درستی کار نمی کنه و ممکه عکسها اوور اکسپوز بشن یا برعکس خوندم . و یا ایرادات خورده ریز دیگه نمی دونم چقدر تاثیر گذاره . و از طرفی گاید نامبر 43 واسه 622 و 430 چقدر در عمل نسبت به 866 چقدر ممکنه این کمبود حس بشه و کجا ها ؟؟ و آیا فلش های نایسین در عمل از تمام قدرت اسمی شون استفاده می کنن یانه برام سوال هست و خصوصا دست دوم کنن. و فرمایش شما جناب احسانی کاملا متین ، اما میخوام با اطلاع از تمامی جوانب انتخاب کنم .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

البته بنده مطالبی رو در مورد این که مثلا TTL نایسین(866) به درستی کار نمی کنه و ممکه عکسها اوور اکسپوز بشن یا برعکس خوندم . و یا ایرادات خورده ریز دیگه نمی دونم چقدر تاثیر گذاره . و از طرفی گاید نامبر 43 واسه 622 و 430 چقدر در عمل نسبت به 866 چقدر ممکنه این کمبود حس بشه و کجا ها ؟؟ و آیا فلش های نایسین در عمل از تمام قدرت اسمی شون استفاده می کنن یانه برام سوال هست و خصوصا دست دوم کنن. و فرمایش شما جناب احسانی کاملا متین ، اما میخوام با اطلاع از تمامی جوانب انتخاب کنم .
    عرض کنم که تمام اون ایراداتی که شنیدید درست است ولی عموما نایسین نوردهی خوبی داره و به قیمتش میارزد...اینکه کجا حس میشه بر اساس تجربه خودم عرض کنم مثلا شما زمانی که از بانس سقفی( سقف در تعریف عرف: ارتفاع حدود 3 متر و سفید ) استفاده میکنید تفاوت قدرت 430 و 866 را احساس خواهید کرد.و احتمالا باید برای اینکه 430 زود باتریش خالی نشه یا سریعتر شارژ بشه، کمی با افزایش iso در دوربین موضوع را جبران کنید.
    اما در مورد اینکه آیا حرف و عمل 866 با هم همخوانی دارد یا خیر ...یادمه که در سایت Speedlight.net اکثر فلاشهای مطرح از جمله همین 866 را تست کرده بود و نایسین 866 عملکرد خیلی خوبی داشت.در واقع گاید نامبر واقعی و تئوریش همخوانی داشت.
    در آخر هم نظر بنده اینه که اگر تهیه پول 430 براتون غیر ممکن نیست سعی کنید 430 بخرید. که هر ارزونی به قول شاعر بی حکمت نیست
    K_NMT، Mehrdad-PL، lamagra و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

ضمن تشکر بابت وقتی که برای جواب به سوال بنده گذاشتید و همینطور بابت مطالب مفیدتون . عرض کنم ارتفاع سقف مورد نظر بنده هم همینه اما مشکل باطری و ... برام زیاد مطرح نیست چون فکر نمی کنم هیچ وقت مجبور به زدن شاتهای پشت سرهم در این شرایط باشم . وسوال آخر در مورد دست دوم 430 ... اصولا فلاش دست دوم رو توصیه می کنید؟
    ویرایش توسط Mehrdad-PL : Tuesday 4 March 2014 در ساعت 21:25

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

ضمن تشکر بابت وقتی که برای جواب به سوال بنده گذاشتید و همینطور بابت مطالب مفیدتون . عرض کنم ارتفاع سقف مورد نظر بنده هم همینه اما مشکل باطری و ... برام زیاد مطرح نیست چون فکر نمی کنم هیچ وقت مجبور به زدن شاتهای پشت سرهم در این شرایط باشم . وسوال آخر در مورد دست دوم 430 ... اصولا فلاش دست دوم رو توصیه می کنید؟
    خواهش میکنم....چرا که نه. من خودم تمام فلاشهامو دست دوم خریدم . بهترین جا هم برای خرید همین بخش فروش فروم است.همین دو سه روز پیش هم یکی از دوستان یه 430 در حد آک را حدود 700 تومن فروخت که واقعا برای خریدار اون بهترین حالت ممکن است.
    فقط کمی صبر میخواد دست دوم خریدن.
    Mehrdad-PL تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    48

سلام کسی نمونه عکس با این فلشها در خارج از استدیو داره
    میخوام یکیشو بگیرم
    canon 430 ex ii
    Nissin Di866 II
    خودم مد نظرم canon 430 ex ii هست آیا میتونه همچین عکسی در بیاره ؟

5172.jpg

653.jpg

14.jpg
    ویرایش توسط meysamme30 : Thursday 6 March 2014 در ساعت 01:29

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

سلام
    در عکس اول: بحث overpower کردن خورشید مطرح است که تقریبا با 430 غیر ممکنه.
    در عکس دوم: احتمالا با توجه به بالا بودن سرعت شاتر شما نیاز دارید که از مد high speed synch استفاده کنید که خودش مقداری از قدرت میکاهد بعلاوه اینکه سافت باکس هم موضوع را وخیم تر میکند در نتیجه دیگر چیزی از 430 باقی نخواهد ماند.بنابراین زیاد روی 430 برای چنین عکسهایی حساب نکنید.(البته اگر سافت باکس نباشد و سوژه نزدیک، میتوان به چنین عکس دست یافت.)
    در عکس سوم: امکانش وجود دارد.
    ویرایش توسط Rouzbeh Ehsani : Thursday 6 March 2014 در ساعت 11:43
    K_NMT، Reza Partomatin، mojtaba79 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    48

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    سلام
    در عکس اول: بحث overpower کردن خورشید مطرح است که تقریبا با 430 غیر ممکنه.
    در عکس دوم: احتمالا با توجه به بالا بودن سرعت شاتر شما نیاز دارید که از مد high speed synch استفاده کنید که خودش مقداری از قدرت میکاهد بعلاوه اینکه سافت باکس هم موضوع را وخیم تر میکند در نتیجه دیگر چیزی از 430 باقی نخواهد ماند.بنابراین زیاد روی 430 برای چنین عکسهایی حساب نکنید.(البته اگر سافت باکس نباشد و سوژه نزدیک، میتوان به چنین عکس دست یافت.)
    در عکس سوم: امکانش وجود دارد.
    مرسی
    با 580 کنون و 866 نیسین میشه به عکس اول دست یافت

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamme30 نمایش پست ها
    مرسی
    با 580 کنون و 866 نیسین میشه به عکس اول دست یافت
    با دو عدد 866 یا 580 داخل سافت باکس می شود به عکس اول دست یافت

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

تو عکس اول فکر ميکنم خورشيد بعداً اضافه شده
    منظره پشت رو نگاه کنيد نور خيلی کمی روشه اما بک لايت خيلی قوی روی سوژه مشخصه
    جدا از بک لايت اگر قرار اينقدر نور طبيعی خورشيد محدود بشه که پشت اينقدر تاريک باشه بايد خورشيد شکل مشخص تری داشت و اوور اکسوز نبود
    obsidiyan، mojtaba79 و meysamme30 تشکر می‌کنند.

صفحه 38 از 45 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... آخرینآخرین