صفحه 31 از 97 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

پیش فرض پاسخ : پاسخ: فلاش تریگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajiabadi نمایش پست ها
    حین عکاسی روی سه پایه استابلایزر باید خاموش باشه. بدون رادیو فلاش و در حالت استابلایزر روشن روی سه پایه تست کنید تا نتیجه مشخص بشه
    سلام
    فكر ميكنم EFs 15-85 حالت فعال استابلايزرش هوشمند باشه و بقولي سيستم Auto Panning And Tripod Detection روش سواره چون بدون راديو فلاش روي سه پايه استابلايزر چه روشن باشه و چه خاموش ثبتها شارپ و مثل همديگه هستند ( براي اطمينان از عدم لرزش كامل حين عكاسي از ريموت استفاده ميكنم ).تاثير راديو فلاش روي بخش استابلايزر لنز برام محرز شده .

باتشكر
    ویرایش توسط Farhad71 : Friday 23 July 2010 در ساعت 15:32
    aksavaran، Saeed.gh.sh، Rouzbeh Ehsani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

كاربر همراه nejatinezhad آواتار ها
    تشکر کرده
    1736

Air 2x Sync Kit

Features
    - Receiver and transmitter
    - Range up to 300 meter
    - Radio camera sync /trigger and flash sync / trigger
    - Integrated antenna
    - Worldwide use at 2.4 GHz
    - Auto power saving
    - Up to 1/1500 leaf shutter speed

Technical Data
    Specifications – Air Sync:
    Frequency band: 2.4 GHz
    Separate radio channels: 8
    Group/radio channels: N/A
    Range: Range Up to 300 m (1000 ft)
    Battery type: 4 x AAA
    Typical battery lifetime Transmit mode Fast/Normal: 10 hrs/140 hrs
    Typical battery lifetime Receive mode: 30 hrs
    Sync delay, Fast/Normal mode: 200 μs/465 μs
    Antenna type: Integrated
    Auto power off: 30 min of inactivity

Synchronization and control:
    Sync signal in: ISO 518 hot shoe and 3.5 mm phone plug
    Sync signal out: 3.5 mm phone plug
    Complete flash control: N/A
    Remote flash energy control: N/A
    Remote modeling light control: N/A
    Automatic interaction with generator: N/A
    Master mode: N/A
    Sync/Trigger: Yes

Measurements:
    Dimensions: 70x50x40 mm
    Weight: 40g / 70g without battery

Remote control and sync without cables
    Now it’s easy to shape and control your light from as far away as 300 m (1000 ft). Our new digital radio system, Profoto Air Remote, is built in to all Pro-8a Air generators.
    Complete flash control of your camera, in your hand or from your computer, including flash power and modeling light control. Control an unlimited number of generators and heads on eight channels.
    Profoto Air devices deliver sync signals with a very short delay, just 200μs in fast mode. Signal connections are made with either a hot shoe or a cable.
    These small, handheld devices weigh only 70 g (2.5 oz) including batteries. They pack a lot of functionality and reliability into an easy-to-use control panel. Operating at
    2.4 GHz, they are approved for world wide use.
    Profoto Air systems with sync can also operate with external receivers on older generators or other brands.

Profoto Air Sync:
    Syncs flash generators or cameras, in groups or individually with the same high performance as Profoto Air Remote. The Profoto Air Sync provides a simple solution when you do not need to control the power of your flash and only need to trigger it, with your camera. Profoto Air Sync can also be used as a receiver and sync generators without built in Profoto Air.
    NIKON D810+24-120+50

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

پیش فرض پاسخ : فلاش تریگر

درود
    دوستان اگر کسی فروشگاهی میشناسد که فلاش تریگر مدل Pocket Wizard Plus II برای فروش دارد با پیام خصوصی معرفی کند.
    ممنون.

aksavaran، mreza1001، Mehdi Rojaie و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

بهنام جان پیشاپیش مبارکه! میبینم که پول قلمبه پیدا کردی . . .

برو پایتخت پیدا می کنی اما از قیمت دلاریش خیلی گران تر میده
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    3583

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    بهنام جان پیشاپیش مبارکه! میبینم که پول قلمبه پیدا کردی . . .
    برو پایتخت پیدا می کنی اما از قیمت دلاریش خیلی گران تر میده
    :biggrin: عکاسی آدم رو به خرج میندازه دیگه.
    منم حال این تریگر های مادون قرمز نیکون رو ندارم همش آدم میگه فلاش زد! نه نزد!
    همش کلک های تجاری اینها که بری SB800 بخری بعد یک مدت دوباره میان SB1000 می سازن میگن این جدید اومده رادیو تریگر هم داره! 4 سال بعدش هم SB1100 میاد میگن نه این بهتر شده رادیو میشه تا 2 کیلومتر.:(
    من با این تریگر بازی نوری نمیتونم کار کنم. دیدم این تریگر های یانگوم هم بیشتر از یک فلاش رو جواب نمیده، راه آخر همین پاکت ویزارد دیگه!
    تصمیم داشتم 50مم f1.4 G بگیرم ولی دیدم این تریگر واجبتره. :cool:
    نیکون اگه از همون بار اول نخبه‌هاشو برای تریگر رادیویی تعلیم میداد ما الان انقدر تو خرج نمی افتادیم.

مرسی از تبریکت
    ویرایش توسط king4 : Thursday 9 September 2010 در ساعت 02:56
    mreza1001، Mehdi Rojaie، Viper و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

من اگه بودم با اين 500 تومن احتمالا يه Metz 58AF-1 ميخريدم با يك ست تريگر يونگنو .( آخرش تلفظ شو ياد نگرفتيم ... )
    به هر صورت اگه پاكت ويزارد خريدي ما رو از تجربياتت بي نصيب نگذار
    Kholeno، S.M.Noorbakhsh و king4 تشکر می‌کنند.

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

دیدم این تریگر های یانگوم هم بیشتر از یک فلاش رو جواب نمیده، راه آخر همین پاکت ویزارد دیگه!
    کی همچین چیزی گفته؟! هر چند تا فلاش که بخواهید می تونید تریگر کنید. به حرف فروشنده های بی سواد توجه نکنید.
    mreza1001، Navid7h، Rouzbeh Ehsani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط king4 نمایش پست ها
    :biggrin: عکاسی آدم رو به خرج میندازه دیگه.
    منم حال این تریگر های مادون قرمز نیکون رو ندارم همش آدم میگه فلاش زد! نه نزد!
    همش کلک های تجاری اینها که بری SB800 بخری بعد یک مدت دوباره میان SB1000 می سازن میگن این جدید اومده رادیو تریگر هم داره! 4 سال بعدش هم SB1100 میاد میگن نه این بهتر شده رادیو میشه تا 2 کیلومتر.:(
    من با این تریگر بازی نوری نمیتونم کار کنم. دیدم این تریگر های یانگوم هم بیشتر از یک فلاش رو جواب نمیده، راه آخر همین پاکت ویزارد دیگه!
    تصمیم داشتم 50مم f1.4 G بگیرم ولی دیدم این تریگر واجبتره. :cool:
    نیکون اگه از همون بار اول نخبه‌هاشو برای تریگر رادیویی تعلیم میداد ما الان انقدر تو خرج نمی افتادیم.

مرسی از تبریکت
    سلام !

تبریک میگم و امیدورام از این PW های نازنین لذت ببرید

یکون اگه از همون بار اول نخبه‌هاشو برای تریگر رادیویی تعلیم میداد
    این مورد قبلا هم در فروم یکی دوبار مطرح شده بود.

مطمئنا شرکت های بزرگی مثل کنون ،نیکون ، الیمپوس ، سونی و ... دارای گروه های مهندسی بسیار قوی و بخش های R and D بسیار پیشرفته هستند و ساختن یکی سیستم تریگر رادیویی به جای تریگر های نوری برایشان کار چندان سختی نیست.

چندین دلیل وجود داره اعم از استراژی های فروش ،مسئله قیمت تمام شده دوربین، تا بحث های فنی که چرا این کار صورت نگرفته ( یا حداقل تا به حال صورت نگرفته است)

اما یکی از مهمترین دلایل فنی:

تریگرهای رادیویی بر اساس امواج رادیویی کار میکنند و مثل هر Device رادیویی دیگری باید در فرکانس مشخص کار کنند(فرستنده و گیرنده).مشکل اصلی اینجاست که جاهای مختلف دنیا قوانین مختلفی برای دستگاههای رادیویی خود تعیین کرده اند.(اصولا سازندگان لوازمی که با امواج رادیویی سر و کار دارند همیشه دوست دارند فرکانس هایی با کمترین میزان تداخل را انتخاب کنند ولی همیشه دستشان آنقدر ها باز نیست به خاطر همین قوانین در مناطق مختلف)

مثلا آمریکای شمالی ، جنوبی ، اروپا ، آسیای مرکزی و ژاپن همه قوانین مختلفی دارند و مثلا شرکتی مثل Pocket Wizard هم مجبور است چند نسخه از تریگر هایش (با فرکانسهای کاری مختلف) برای نقاط مختلف دنیا بسازد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرکانس های کاری Pocket Wizard ها
    کد:
     http://www.pocketwizard.com/inspirations/technology/frequency/
    حال اگر کمپانی های دوربین سازی بخواهند سیستم فلاش وایرلس رادیویی را روی سیستم خود پیاده کنند باید بر اساس بازاری که دوربین آنها در آن بخش می شوند نسخه های مختلفی از دوربین را ارائه کنند که خوب هم احتمالا هزینه بر است و هم کنترل پخش آن سخت تر و احتمالا Firmware های بیشتر و دردسر های ناشی از Unified نبودن محصول و ....

یکی از راه کارهایی که در فروم ها و وب سایت های خارجی دیده ام این بوده که پیشنهاد داده بودند که سازندگان دوربین برای قسمت کنترلر فلاش یک ماژول استاندارد پیش بینی کنند و دوربین ها همه مثل هم باشند. مثلا من یک دوربین CANON مدل X دارم و بعد بتوانم به صورت اختیاری یک کیت یا ماژول کنترلر فلاش (که با توجه به قوانین رادیویی وضع شده در ناحیه ای که در ان زندگی میکنم عرضه شده است) بخرم و داخل دوربین نصب کنم.

شاد باشید.
    Kholeno، LightBox، Halalzadeh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

تشکر کرده
    3583

درود
    من امروز 2 عدد تریگر Pocket Wizard Plus II از مجتمع پایتخت خریدم، البته قصد خرید 3 عدد رو داشتم که فروشنده گفت این 2 تا آخریاشه و در بار بعدی که 10 روز دیگه میرسه 15 عدد می آوریم.
    قیمت هر عدد 225 هزار تومان.
    در نگاه اول به نظر نمیاد اینقدر قیمت داشته باشه ولی در عمل که چند تا شات زدم دیدم که واقعا ارزش خرید داره.
    من با دوربین خودم که Nikon D70s است در حالت فول پاور فلاش sb600 تونستم تا 1/800 بدون مشکل سینک کنم و در قدرت فلاش کمتر با سرعت 1/1250 هم سینک شد. ولی وقتی شاتر بیشتر از 1/1250 باشه نور تصویر کلا به هم میریزه (فکر نمی کنم بیشتر از این هم لازم داشته باشم).
    البته اینم بگم که این فقط یک تست ساده و برای اولین بار است.

باید از دوستانی که منو برای خرید تریگر راهنمایی کردن و فروشگاه را معرفی کردن تشکر کنم.
    Hajiabadi، Mashhadi Vahid، Halalzadeh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

سلام

اسم بهنام رو فکر کنم باید در کتاب اولین های فروم ثبت کنیم

در حال حاضر به جر پاکت ویزارد ها 3 مدل رادیو ترگر یونگ نو تو بازار هست که یک مدلش تی تی ال هم هست.

اکسیر لایت ها هم خوبند و من 2 مدلش رو دیدم. (غیر تی تی الند)

یک مدل هم دیدم که مارکش Nice بود. 2 فلاش روش نصب میشد . قیمت 35 هزار تومان (همین مدل اکسیر لایتش 55 هزار تومانه)

فوتیکس رو هم من نمیشناسم چون تهران نیست.

من با دوربین خودم که Nikon D70s است در حالت فول پاور فلاش sb600 تونستم تا 1/800 بدون مشکل سینک کنم و در قدرت فلاش کمتر با سرعت 1/1250 هم سینک شد. ولی وقتی شاتر بیشتر از 1/1250 باشه نور تصویر کلا به هم میریزه (فکر نمی کنم بیشتر از این هم لازم داشته باشم).
    البته پاکت ویزارد ها مشکلی در سرعت سینک ندارند و محدودیت ها ناشی از محدودیت دوربین است. دوربین شما چون شاتر الکترونیکی داره تا اون سرعت در حالت عادی سینک میکنه و از سایر دوربین ها چنین انتظاری نمیره.
    Navid7h، S.M.Noorbakhsh و king4 تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 31 از 97 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ... آخرینآخرین