صفحه 52 از 69 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghini نمایش پست ها
    من خودم تو فكر تهيه فتوفلكس بودم كه از روي خوشبختي مهندس ميلاني عزيز رو زيارت كردم و به توصيه ايشون از پاساژ ايران پگاه فلاش نايس رو گرفتم با سافت و چتر و بيوتي ديش و رفلكتور و ...
    الان از خريدم راضيم، چون منم فعلا واسه آموزش اينا رو خريدم و واسه اين كار كاملا جوابگو هستن
    میشه حدود قیمت رو هم بفرمایید
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    میشه حدود قیمت رو هم بفرمایید
    خدمت شما:

فلاش های 150، حدود 230
    فلاش های 300، حدود 580
    چتر 35
    رفلکتور 114 سانتی 140
    بیوتی دیش 42 با زنبوری، 240
    پایه بادی 110
    بوم متحرک با وزنه 280
    سافت 80*120 با زنبوری 140

من یه توضیح بدم، همیشه میگم آدم پولش رو نباید حروم جنس ارزون کنه، من کارم چیز دیگس، الانم فقط واسه اینکه یاد بگیرم و یه جور سرگرمی این کارو میکنم، قطعا اگه بخوام تو این رشته کار کنم سراغ برندهای پدر مادر دار میرم که یه عمر هر کدومش واسم کارکنه، ولی واسه سرگرمی و تمرین از اینکه به نسبت هزینه این گزینه های خوب رو انتخاب کردم راضیم.
    hossein137 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام

برای تغییر رنگ نور فلاشهام (آبی...قرمز....سبز و .....) دیروز تعدادی تلق رنگی تهیه کردم.....بعد از تست اوونها اصلا از نتیجه راضی نبودم.....رنگ قرمز و آبی رو که بر روی فلاش قرار دادم (دو عدد تلق آبی درون سافت باکس روی اوون پرده میانی) رنگی کم اشباع (یعنی مقدار رنگ آبی خیلی کم بود) به من داد..........دوستان راه و روشی دیگری برای رنگی کردن نور سراغ دارند......از قیمت تلقها با ژلهای عکاسی اطلاعی دارند؟
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

سلام من میخوام واسه یادگرفتن عکاسی برتره و به خصوص عکاسی تبلیغاتی یه استدیو خونگی ارزون قیمت بخرم ..
    شما چی بیشنهادی میدین؟ راستش خیلی علاقه به عکاسی با سرعت بالای فلاش دارم چه فلاشی بهتره بگیرم ؟
    مارکهای Godox و S&S واسه این کارا به درد میخوره ؟ چه رادیوفلاشی بخرم ؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط 12345678910 نمایش پست ها
    سلام من میخوام واسه یادگرفتن عکاسی برتره و به خصوص عکاسی تبلیغاتی یه استدیو خونگی ارزون قیمت بخرم ..
    شما چی بیشنهادی میدین؟ راستش خیلی علاقه به عکاسی با سرعت بالای فلاش دارم چه فلاشی بهتره بگیرم ؟
    فلش های سرعت بالا استديويی خيلی گرونن و فکر نکنم اين مارک های درجه 2 چنين امکانی رو به شما بدن که بيشتر از 1/160 سينک کنيد
    ميتونيد از اسپيد لايت ها استفاده کنيد ، اکثر آماتور ها هم همين کار رو ميکنند
    12345678910 تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

مرسی از جوابتون فکر میکنید حداقل قیمت یه کیت خوب واسه این کار چقدر بشه ؟ از چه شرکتی بهتره بگیرم؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

نقل قول نوشته اصلی توسط 12345678910 نمایش پست ها
    زمان تخلیه فلش مهم هست. (زمان t1 فلاش رو جزء مشخصات فلاش مینویسند ) و رادیو فلش هم بسیار مهم هست. اکثر رادیو فلشها سرعت بیش از 1/250 رو سینک نمیکنند. در مارکهای چینی هم من دیدم که این قابلیت هست. سایت شرکت دید افزار رو ببینید.
    اگر قصد اسپید لایت دارید که واسه نیکون حتما از برند نیکون استفاده کنید و اگر روی خود دوربین باشد با سرعتهای بالا به راحتی سینک میشود اما بصورت آف کمرا باز هم 1/250.
    kiavash و 12345678910 تشکر می‌کنند.
    Nikon D750

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

برای تغییر رنگ نور فلاشهام (آبی...قرمز....سبز و .....) دیروز تعدادی تلق رنگی تهیه کردم.....بعد از تست اوونها اصلا از نتیجه راضی نبودم.....رنگ قرمز و آبی رو که بر روی فلاش قرار دادم (دو عدد تلق آبی درون سافت باکس روی اوون پرده میانی) رنگی کم اشباع (یعنی مقدار رنگ آبی خیلی کم بود) به من داد..........دوستان راه و روشی دیگری برای رنگی کردن نور سراغ دارند......از قیمت تلقها با ژلهای عکاسی اطلاعی دارند؟
    نور سفید از کناره ها نشت میکند . ژل را روی کاسه استفاده کنید. یا تمام سطح سافت باکس را بپوشانید.حرارت نور مدلینگ موجب ذوب شدن طلق می شود احتیاط کنید

بیش از اینکه نوع فلاش مهم باشد سرعت سینک دوربین مهم است فلاش های استدیوی ارزان قیمت هم سرعت تخلیه بالایی دارند (بین 1/1000 تا 1/5000) با شاتر الکترونیکی دوربین های کامپکت می توان به سرعت سینک های بالا با همین فلاش ها رسید.
    در مورد های اسپید سینک در تاپیک های مختلف مطالب خوبی داریم اما به طور خلاصه با شاتر مکانیکی دوربین های اس ال آر که سرعت سینک محدودی دارند باید از مود های-اسپید فلاش ها استفاده کنید و هر فلاشی دارای این قابلیت نیست. اگر از اسپید لایت ها استفاده می کنید میتوانید با استفاده از کابل تی تی ال یا قابلیت وایرلس دوربین به صورت آف کمرا هم های-اسپید سینک داشته باشید. راه بعدی استفاده از رادیو تریگر هایی با این قابلیت است.مانند پاکت ویزارد که البته اخیراً برند های ارزانتری هم وارد بازار شده است.

اما مهمترین مورد این است که های اسپید را برای چه عکسی نیاز دارید؟ ممکن است اصلا نیازی به های اسپید نداشته باشید. برخی عکس ها فقط به نظر میرسد که با سرعت بالا گرفته شده اند
    Digital Lover، masoudrejae، R.Asgari و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

با توجه به بودجه محدودی که واسه خرید کیت عکاسی دارم فکر نکنم چیزی جز برند چینی گیرم بیاد... تو مارکهای چینی کدومش خوشنام تره ؟ برند Jinbei چطوره ؟
    ارزونترین فلاشهای غیر چینی چی هست ؟ من کلا 2.5 میخوام بزارم واسه این کار کنار ... میبخشید زیاد سوال می پرسم

كاربر آشنا delavari آواتار ها
    تشکر کرده
    715

سلام
    راستش این انجمن خیلی کامل و جامع هست اما حدس میزنم قبل از خوندن تمام پست ها کلا از کاری که میخوام شروع کنم پشیمون بشم.
    سپاسگزار و ممنون خواهم بود اگر دوستانی که تجربه راه اندازی استودیوی خانگی را دارند تجربه هاشون را در اختیار من هم بگذارند.
    ایمیل من delavari1980@gmail.com
    خب من غیر از یک دوربین تقریبا هیچ امکاناتی ندارم و اطلاعاتم در مورد تجهیزات عکاسی در حد صفر می باشد.
    ممنون و متشکر
    A.Khandan تشکر می‌کند.
    زهرا دلاوری

ویرایش عکس ها آزاد
    http://ghasedak.photoblog.ir/

صفحه 52 از 69 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... آخرینآخرین