صفحه 50 از 70 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 692
Like Tree1225تشکر

موضوع: نورپردازي استوديويي

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

شما از چه دوربيني و روي چه تنظيماتي استفاده ميكنيد تا جايي كه من ديدم اين پرش فقط توي كول لايت ها ديده ميشه و نور هاي دست و حسابي پرش نداره

دوستان میلهچرا اینجوریه ؟ باید چیکار کنم ؟ سافت باکس از سمت راست پایین میاد بیرون - خود سافت باکس هم اون قسمت که میاد بیرون رو مثل درزهای دیگه بسته نذاشته - یعنی باز گذاشته و باعث میشه میله بیاد بیرون اگه هم به زور میکنم داخل باز باعث میشه روزنه ایی از پشت باز بشه در کل کامل بسته نمیشه
    اون قسمت باز بايد يك چسب داشته باشه كه وقتي ميله ميره داخل چسب بسته ميشه. اگر نداره ناقصه. يا عوض كنيد يا خودتون يك چسب بدوزيد براش
    ویرایش توسط mreza1001 : Tuesday 18 September 2012 در ساعت 18:29
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

ممنون از شما.
    دوربين canon 600d رو كار مي كنيم . وايت بالانسش هم رو تنگستن تنظيمه اما فكر مي كنم اين مشكل مشخصا ناشي از پروژكتورهامون باشه .
    mreza1001 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    16459

از يك محافظ معمولي يا اگر كارتون زياده از يك ترانس قديمي يخچال استفاده كنيد ارزان پيدا ميشه توي سمساري ها.

ممكنه فريم ريت دوربين رو تغيير بديد هم درست بشه
    samira. تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام خسته نباشید . یه سوال ؟ این عکسا که از میز چیده شده غذا یا کیکای صبحانه تو فضای باز میذارن تو نت به نظرتون با نور طبیعیه یا نور پردازی خاصی داره

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidjoon نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید . یه سوال ؟ این عکسا که از میز چیده شده غذا یا کیکای صبحانه تو فضای باز میذارن تو نت به نظرتون با نور طبیعیه یا نور پردازی خاصی داره
    میتونه هم طبیعی باشه و یا ترکیب طبیعی و مصنوعی
    بستگی به طراحی نورپردازی داره ... یکی با نور طبیعی و رفلکتور کار رو نورپردازی میکنه ... یکی میاد و از پتانسیل هر دو نوع نور استفاده میکنه ...
    یه جورائی، هم میتونه سلیقه باشه و در برخی موارد هم، یه سری ضوابط خاص اونکار هستند که دیکته میکنند خودشون رو ...
    نهایتاً اگر تجربه پیدا کنید در هر دو نوع نورپردازی، با دیدن عکس و مطالعه ی سایه-روشنها و رنگها و جهات تابش نورها، میتونید به سازمان نورپردازی تا حد زیادی پی ببرید.

تشکر کرده
    16459

دوربين canon 600d رو كار مي كنيم . وايت بالانسش هم رو تنگستن تنظيمه اما فكر مي كنم اين مشكل مشخصا ناشي از پروژكتورهامون باشه .
    الان به ذهنم رسید که نکنه سرعت رو درست تنظیم نمی کنید. ! میتونه حالت مشابه رو ایجاد کنه . . .
    danesh تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

سلام..

دوستان قصد خرید سافت باکس رو دارم. هرچی در سایت چرخ زدم کمتر نوشته ای در مورد کیفیت ساخت و کیفیت نور سافت باکس ها پیدا کردم!

بین دو مُدل PhotoFlex و Rime Lite مُردد هستم. قیمت های Rime Lite تقریبا 20 تا 30 درصد گران تر از سایر سافت باکس های چینی مثل PhotoFlex هست، میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که از این سافتباکس ها استفاده کرده باشه و اطلاعی از کیفیتشون داشته باشه؟؟

موردِ استفاده ی اصلیمم پرتره و عکاسی صنعتی هست.

ممنون
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    سلام..

دوستان قصد خرید سافت باکس رو دارم. هرچی در سایت چرخ زدم کمتر نوشته ای در مورد کیفیت ساخت و کیفیت نور سافت باکس ها پیدا کردم!

بین دو مُدل PhotoFlex و Rime Lite مُردد هستم. قیمت های Rime Lite تقریبا 20 تا 30 درصد گران تر از سایر سافت باکس های چینی مثل PhotoFlex هست، میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که از این سافتباکس ها استفاده کرده باشه و اطلاعی از کیفیتشون داشته باشه؟؟

موردِ استفاده ی اصلیمم پرتره و عکاسی صنعتی هست.

ممنون
    1) اگر هد (فلاش ) دارید و الان قصد خرید سافتباکس دارید، احتمالاً باید از سر همان مارک هد تان بخرید که به رینگ هد تان بخورد برای اتصال.
    2) اگر هد ندارید و میخواهید بهمراه آن، سافتباکس هم تهیه کنید، که مسئله ای نیست و همان فروشنده، هر دو را از یک مارک به شما میفروشد.

در برخی موارد، سافتباکس و دیگر LightFomer ها را میتوانید در صورت داشتن تبدیل، به هد های غیر هم مارک شان، متصل کنید.

حال، اگر حالت دوم مد نظرتان است:
    1) برای برند Rime Lite دوست خوبمون «کاوه قبادی» فکر کنم تجربه ی این برند را داشته باشد و بتوانند راهنمائی کند.
    2) برای برند PhotoFlex دوست خوبمون «روزبه احسانی» این برند را دارند و میتوانند راهنمائی کند.

شاد باشید.

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

فلاش رو قبلا تهیه کردم، همان مُدل Rimelite، ولی به خاطر این اختلاف قیمت چند صد هزار تومنی بین سافت باکس های چینی و کـره ای فعلا خرید نکردم تا مطمئن شم کیفیت نور دهی و ساخت اون ها ارزش هزینه ی بیشتر رو داره یا نه.

اوکتوباکس 150 سانتی مدل rimelite چیزی در حدود 800 هزار تومن و اوکتوباکس مشابه مارک PhotoFlex نزدیک به 650 هزار تومنه.....
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    فلاش رو قبلا تهیه کردم، همان مُدل Rimelite، ولی به خاطر این اختلاف قیمت چند صد هزار تومنی بین سافت باکس های چینی و کـره ای فعلا خرید نکردم تا مطمئن شم کیفیت نور دهی و ساخت اون ها ارزش هزینه ی بیشتر رو داره یا نه.

اوکتوباکس 150 سانتی مدل rimelite چیزی در حدود 800 هزار تومن و اوکتوباکس مشابه مارک PhotoFlex نزدیک به 650 هزار تومنه.....
    سلام
    فکر نکنم متعلقات فوتوفلکس به ریم‌لایت بخوره . برند چینی که به فلاشهای ریم‌لایت میخوره آلتون هست .
    اما راستش من ترجیح میدم تجهیزات ریم‌لایت رو بگیرم . به دو دلیل : اول اینکه تجهیزات ریم‌لایت کره‌ای هستن و کیفیت ساخت خیلی خوبی دارن و کیفیت نور خروجی مناسبی دارن و دوم اینکه ، قیمت تجهیزات ریم‌لایت با وجود افزایش 20%ی قیمتهاش در هفته گذشته ، هنوز هم نسبت به قیمت این محصولات در امریکا بسیار مناسب درمیان(دلار 2000 تومانی)
    lمیتونید قیمتهای سایت B & H رو با قیمتهای ریالی این محصولات رو مقایسه کنید

صفحه 50 از 70 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین