صفحه 15 از 37 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 361
Like Tree448تشکر

موضوع: آيا خريد تجهيزات عكاسي از كشورهاي ديگر منطقي است؟

كاربر جديد moj54 آواتار ها
    تشکر کرده
    66

من توی مالزی زندگی میکنم اینجا قیمت تجهیزات اکثرا از ایران گرونتر هست استثنا و موردی گاها ارزونتر پیدا می شه ولی بیشتر مواقع اگر جاهای غیر توریستی مالزی رو بلد باشی تازه با چانه ممکن هست به قیمت فروش ایران برسید!
    A_Maddah، Halalzadeh، barca007 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط moj54 نمایش پست ها
    من توی مالزی زندگی میکنم اینجا قیمت تجهیزات اکثرا از ایران گرونتر هست استثنا و موردی گاها ارزونتر پیدا می شه ولی بیشتر مواقع اگر جاهای غیر توریستی مالزی رو بلد باشی تازه با چانه ممکن هست به قیمت فروش ایران برسید!

ببخشید..منظورتون از تجهیزات ایا خود بدنه هم هست؟!اخه من شنیدم بدنه در مالزی ارزونتره..من برادرم در جوهورباهرا زندگی میکنه..قیمت دوربین در اون منطقه چه جوریه؟!ارزش داره بگم از اونجا واسم یه d3100 بیاره؟؟!
    ممنون

تشکر کرده
    66

ببخشید..منظورتون از تجهیزات ایا خود بدنه هم هست؟!اخه من شنیدم بدنه در مالزی ارزونتره..من برادرم در جوهورباهرا زندگی میکنه..قیمت دوربین در اون منطقه چه جوریه؟!ارزش داره بگم از اونجا واسم یه d3100 بیاره؟؟!
    من توی کوالالامپور هستم ولی شنیدم در جوهورباهرا ارزونتر هست من بیشتر لنز ها رو پرسیدم در مورد بدنه مطمئن نیستم اما فکر نمی کنم فرقی بکنه اگر رفتم بازار براتون قیمت می گیرم
    امروز قیمت این لنزها رو از محلی گرفتم که توریستها بلد نیستند و قیمتها ارزونتر هست می تونید با ایران مقایسه کنید :
    nikon 105 mm macro : 1130000 t
    tamron 90 mm macro :550000 t
    nikon 24-70 : 2180000 t
    nikon 70 -200 vr2 : 2570000 t
    barca007 تشکر می‌کند.

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

ظاهراً که از ایران گرانتر است، قیمتهای ایران:
    105 نیکون از 900 تا 970
    24-70 نیکون حدود 1950
    70-200 II از 2530 تا 2570
    (قیمتها بر اساس سایتهای معروف و گشت زنی در ناصرخسرو و جمهوری!)
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر فعال ARASH II آواتار ها
    تشکر کرده
    1259

زمانی که رینگت 265 تومن بود من از این فروشگاه زیاد خرید کردم :
    کد:
    http://ylcamera.com.my/index.php
    (تمام اجناسش قیمت به رینگت داره)
    و قیمت های خوبی داشت ولی توی این یگی دو سال که گذشت رینگت شده 370 و دیگه بصرفه نیست.....
    آرش زمانی
    5DII A7RII

تشکر کرده
    66

زمانی که رینگت 265 تومن بود من از این فروشگاه زیاد خرید کردم :
    کد:

http://ylcamera.com.my/index.php
    آرش جان اینجا که آدرس سایتش رو گذاشتی هم از جمله جاهایی هست که توریستها بلد نیستند و قیمتهاش پایین تره و لوازم دست دوم هم داره ولی قیمتهاش چنگی به دل نمی زنه و نرخ رینگیت هم همونطور که نوشتی الان ۳۷۰ تومان هست که من همه رو بر اساس این نرخ تبدیل کرده بودم در ضمن توی این سایت که آدرسش رو آرش گذاشته هم میتونید قیمتهای رینگیت رو که با مخفف RM نوشته میشه براساس همین نرخ ۳۷۰ محاسبه و مقایسه کنید.
    در ضمن من هم قصد خرید ۱۰۵ ماکرو نیکون رو دارم که با قیمتهای اینجا تصمیم گرفتم از ایران بخرم اگر کسی آدرس فروشگاهی رو در تهران یا شیراز بلده که قیمتش خوبه ممنون میشم راهنمایی کنه از طریق pm
    مجتبی زینل زادگان
    NIKON D7000 , NIKON LENS : 50 mm F:1.8 , 70-300 VR
    ,TAMRON 60 mm macro ,FLASH : NIKON R1C1 Macro Flash,

كاربر همراه mhd61 آواتار ها
    تشکر کرده
    199

دوستانی که در اروپا زندگی میکنن لطفا کمک کنن. من میخاستم ببینم من که تو آلمان زندگی میکنم میتونم از وبسایت های امریکایی خرید کنم؟ آخه اختلاف قیمت بعضی وقتا زیاده. منظورم اینه که مثلا مشکل مالیاتی پیدا نمیشه؟ کسی قبلا این کارو کرده که با پوست از امریکا خرید کنه. میترسم هم مجبور بشم مالیات بدم هم جریمه بشم برا این کار. آیا گمرک بسته هایپستی رو چک میکنه؟

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd61 نمایش پست ها
    دوستانی که در اروپا زندگی میکنن لطفا کمک کنن. من میخاستم ببینم من که تو آلمان زندگی میکنم میتونم از وبسایت های امریکایی خرید کنم؟ آخه اختلاف قیمت بعضی وقتا زیاده. منظورم اینه که مثلا مشکل مالیاتی پیدا نمیشه؟ کسی قبلا این کارو کرده که با پوست از امریکا خرید کنه. میترسم هم مجبور بشم مالیات بدم هم جریمه بشم برا این کار. آیا گمرک بسته هایپستی رو چک میکنه؟
    تا اونجایی که من باخبرم در خریدهای پستی به شرطی که به صورت تعداد خرید نشود (یعنی جنبه تجاری نداشته باشد)، گمرکی براش در نظر نمی گیرند (از طرف امریکا که مطمئنم). ولی بهترین مکان برای پرسش اداره پست خود آلمان است.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    917

دوست عزيز بهترين مرجع وب‌سايت خود گمرك آلمان هست كه مي‌تونيد شرايط و ضوابط را اونجا پيدا‌ كنيد. ولي معمولا بسته‌هاي پستي تا سقف خاصي از عوارض گمركي معاف هستند. در ضمن در برخي كشورها چنانچه روي بسته كلمه Gift قيد بشه از گمركي معاف ميشه كه گاهي فروشنده‌ها در صورت تمايل خريدار اين كار را انجام ميدن (البته اكثرا فروشنده‌هاي آسيایي).

كاربر آشنا Mrmoeini آواتار ها
    تشکر کرده
    25

با سلام
    خاطرم هست یکی از دوستان نوشته بودند که خرید دوربین و تجهیزات جانبی آن در کشورهای شرق آسیا بویژه در تایلند مقرون به صرفه است. میخواهم بدانم (مشخصا برند نیکون که اغلب در این کشور تولید میشود) تا چند درصد نسبت به ایران خودمان ازانتر است؟ مثلا برای D90 یا D7000 این تفاوت چقدر است؟ دیگر آنکه با توجه به اینکه گارانتی محصول خریداری شده در آن دیار در این سامان چندان ارزشی ندارد، آیا میتوان از مکانهای معتبر دوربین را بدون گارانتی خرید؟ منظورم پرداخت مبلغ خود دوربین بدون گارانتی است و اینکه معمولا گارانتی معتبر در این گونه کشور ها چند درصد به مبلغ نهایی اضافه میکند؟
    محمد رضا معینی

صفحه 15 از 37 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین