صفحه 8 از 32 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

پیش فرض پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

به نظر من هم دوربین سالم آکبند واقعی پیدا کنید بهتر از دوربین با گارانتیه, من خودم هر وسیله ای خرید کنم بدون گارانتی میگیرم اما موقع خرید دقت میکنم.
    درسته. دوربین رو کاملا تست کنین. اگه اشکالی نداشت، راحت بخرین. به نظر من به برند خود اطمینان کنین. اگه مشکلی باشه، همون اول خودش رو باید نشون بده. این موضوع بین دوربین ها هر چه مدل خفن تر شود، بیشتر به چشم می آید.
    حتما دوربین را بیمه کنید این به نفع خودتان است.
    این هم که جای خود دارد. فکر کنم بهتره باشه.
    اصلان نورقاسمی

كاربر آشنا Faratel آواتار ها
    تشکر کرده
    14

کاش یکی از مدیران یا دوستی که پست اول رو زده اونو ادیت میکردند تا کسانی که به موضوع علاقه مند هستند مجبور به خوندن همه تاپیک نباشند

خوب تا اینجای کار مثل این که دوستان در قیمت آی آر جی رو بهترین میدونن و در گارانتی ایده آل رو - البته این برداشت من از پست های این تاپیک هست - ضمن اینکه بعضی ها آفومار رو کلاهبردار و بعضی دیگه اون رو خوب توصیف کردند

من آدرس سایت ایده آل رو پیدا نکردم - دوستانی که میدونن اگه زحمتی نیست لطف کنن اعلام کنن
    کد:
    آدرس آی آر جیhttp://www.irg-group.com

www.canon-aphomar.comآدرس آفومار
    باز هم اگر نظری باشه منتظر شنیدنش هستیم
    ویرایش توسط M.R.Shahbazi : Tuesday 14 April 2009 در ساعت 07:45
    a6l3i تشکر می‌کند.

كاربر آشنا ghorban آواتار ها
    تشکر کرده
    11

سلام

کد:
    سایت ایده آل:

http://www.idealcamera.ir/
    سایت نورنگار:
    http://www.digihouse.ir/
    من چند ماه پیش sx10 رو از نورنگار گرفتم به همراه گارانتی و با بیمه سامان و خیلی هم راضی ام. اون موقع آفومار حدود 60 تومان بیشتر می گفت.
    من هم با نظر دوستان کاملا موافقم، دوربین آکبند و نو با بیمه بخر و نذار فروشنده ها رو مخت کار کنن!
    ویرایش توسط M.R.Shahbazi : Tuesday 14 April 2009 در ساعت 07:46
    Faratel، Chik و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

به نظر من سايت بازرگاني نور نگار بهتر است چون تنوع محصولات و قيمت هاي آن نزديكتر به بازار مي باشد. من اكثر خريد هاي خودم را از آنجا انجام داده ام (البته بغيير از دوربين و يك لنزم را كه از دوستان در همين سايت خريد كرده ام و خدا به آنها عمر دهد) . ولي تازگي ها اگر دقت كرده باشيد سايت هاي اين فروشندگان كچل شده است جنس آنها جور نيست و اكثر محصولات را تمام كرده اند و ندارند كه به نظر من براي حفظ مشتري بهتر است هر چه زودتر اقدام به جور كردن اجناس خود كنند.
    a6l3i تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14

با این حساب باید با گارانتی ایده آل خرید کنیم درسته؟ اگر دوستان نظری دارند بفرمایند چون امروز یا فردا قصد خرید دارم

تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbar نمایش پست ها
    به نظر من سايت بازرگاني نور نگار بهتر است چون تنوع محصولات و قيمت هاي آن نزديكتر به بازار مي باشد. من اكثر خريد هاي خودم را از آنجا انجام داده ام (البته بغيير از دوربين و يك لنزم را كه از دوستان در همين سايت خريد كرده ام و خدا به آنها عمر دهد) . ولي تازگي ها اگر دقت كرده باشيد سايت هاي اين فروشندگان كچل شده است جنس آنها جور نيست و اكثر محصولات را تمام كرده اند و ندارند كه به نظر من براي حفظ مشتري بهتر است هر چه زودتر اقدام به جور كردن اجناس خود كنند.
    با گارانتیش مشکلی نداشتید؟ یا بهتر بپرسم - گارانتیش از ایده آل + بیمه ای که ایده آل ارائه میکنه بهتره؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    20

پیش فرض پاسخ: كمك در مورد خرید دوربین کانن

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajiabadi نمایش پست ها
    به نظر من هم دوربین سالم آکبند واقعی پیدا کنید بهتر از دوربین با گارانتیه, من خودم هر وسیله ای خرید کنم بدون گارانتی میگیرم اما موقع خرید دقت میکنم.
    منم موافقم. ضمنا با صحبت دوستمون هم كه فلان گارانتي يا شركت به دروغ مي گه جنس من اصله و ژاپنه و با اين دروغ و صرفا جسباندن يك ليبل مي خواد جنسشو گرونتر بفروشه كاملا موافقم. اصلا به اينكه روش چه ليبلي خورده و سخنان فروشنده راجع به كشور سازنده اطمينان نكنيد.
    a6l3i تشکر می‌کند.

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

نقل قول نوشته اصلی توسط Faratel نمایش پست ها
    با گارانتیش مشکلی نداشتید؟ یا بهتر بپرسم - گارانتیش از ایده آل + بیمه ای که ایده آل ارائه میکنه بهتره؟
    بابت گارانتي من با مشكلي بر نخوردم كه به آنها مراجعه كنم و ولي برادرم در ماه بهمن سال گذشته بر اثر يك حادثه و پرتاب شدن در رودخانه دوربين و لنز خراب شد. دوربين را برايش تعمير كردند و 15 روزه برگرداندن براي لنز هم به او يك جايگزين دادند چون بطور كامل از بين رفته بود قرارشده كه با پرداخت فرانشيز يك لنز نو همان مارك و مدل تحويل دهند كه حدود 5 الي 6 هته طول كشيد در پايان چون لنز موجود نبود آنها درصد فرانشيز را كم كرده و چك روز ، غرامت پرداخت كردند. كه البته در كل اين ماجرا كلا چيزي در حدود 70 هزار تومان ضرر شد كه اگر بيمه نامه نداشت بايد يك لنز 17-85 و دوربين40D را فراموش مي كرد اين حادثه شامل گارانتي نيست (آب خوردگي آن هم رود رودخانه).

نتيجه اخلاقي از اين ماجرا : بيمه نامه آري گارانتي ؟؟؟؟؟
    AliGhz، alie، Faratel و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    14

نورنگار بیمه هم میکنه یا خودتون بیمه ش کردین؟ فرانشیزش چند درصده؟

كاربر آشنا hesamjm آواتار ها
    تشکر کرده
    261

سلام
    بنده پس از کلی پرسه زدن تو مشهد بدنبال 50d کنن -فروشگاهی که این دوربین رو موجود داشته باشه پیدا نکردم و همه میگفتن اگه میخوام از تهران سفارش بدن بیاد- با قیمت 1/650/000 تازه معلوم نبود با چه گارانتی؟؟(البته با لنز18-200)
    دیجی کالا همین بدنه و لنز رو داره میده 1/610/000 تومن تازه میفرسته درب منزل با رم ریدر و (1 ماه تعویض-1سال تعمیر-بیمه بدنه و سرقت)

میخواستم بدونم گارانتی اش چطوره؟ اگه سفارش بدم و مشکل داشت!!اونوقت چیکار کنم?جوابگو هستند؟
    گارانتی شون خوبه یا نه؟؟

صفحه 8 از 32 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین