صفحه 9 از 32 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamjm نمایش پست ها
    سلام
    بنده پس از کلی پرسه زدن تو مشهد بدنبال 50d کنن -فروشگاهی که این دوربین رو موجود داشته باشه پیدا نکردم و همه میگفتن اگه میخوام از تهران سفارش بدن بیاد- با قیمت 1/650/000 تازه معلوم نبود با چه گارانتی؟؟(البته با لنز18-200)
    دیجی کالا همین بدنه و لنز رو داره میده 1/610/000 تومن تازه میفرسته درب منزل با رم ریدر و (1 ماه تعویض-1سال تعمیر-بیمه بدنه و سرقت)

میخواستم بدونم گارانتی اش چطوره؟ اگه سفارش بدم و مشکل داشت!!اونوقت چیکار کنم?جوابگو هستند؟
    گارانتی شون خوبه یا نه؟؟
    هفته پیش من همین کیت را با گارانتی ایده آل در یک فروشگاهی در مشهد دیدم، 1670
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

كانن 500D با گارانتي آفومار دقيقا" 100 هزار تومان گرانتر از گارانتي هاي ديگه است . تازه با كلي منت كه دوربينهامون سري اصليه و تنها وارد كننده رسمي در ايران هستيم و .....
    بالاخره من معني "سري اصلي" رو كه چند جا به گوشم خورده نفهميدم ؟:confused:
    Ali Talebi و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

به طور مثال دوربین 500 دی با دو نام دییگر به نام های Rebel T1i و Kiss X2 در بازار موجود هست و اگر توجه داشته باشید دوربین های با نام Rebel برای منطقه آمریکا و و با نام KISS برای ژاپن ساخته شده اند و مدل 500 دی برای اروپا و اسیا ساخته شده
    منظور آفومار این هست که دوربینی که ما عرضه می کنیم از سری هست که مخصوص این منطقه هست و بصورت قاچاق و یا بطور غیر رسمی ( منظور دوربینی که برای این منطقه نمی باشد ) نمی باشد
    shabab و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    ........بالاخره من معني "سري اصلي" رو كه چند جا به گوشم خورده نفهميدم ؟:confused:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7306
    shabab تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    به طور مثال دوربین 500 دی با دو نام دییگر به نام های Rebel T1i و Kiss X3 در بازار موجود هست و اگر توجه داشته باشید دوربین های با نام Rebel برای منطقه آمریکا و و با نام KISS برای ژاپن ساخته شده اند و مدل 500 دی برای اروپا و اسیا ساخته شده
    منظور آفومار این هست که دوربینی که ما عرضه می کنیم از سری هست که مخصوص این منطقه هست و بصورت قاچاق و یا بطور غیر رسمی ( منظور دوربینی که برای این منطقه نمی باشد ) نمی باشد
    اشتباه تايپي
    Hamid Moradi تشکر می‌کند.
    عليرضارضائي
    Nikon D90+18-105+SB600+Panasonic FZ18

كاربر جديد
    تشکر کرده
    79

با سلام به دوستان من به تازگي يه فلاش 580 كنون ار نورنگار خريدم سوالم اينه كه آيا اين فلش ها گارانتي دارد يا خير آيا نور نگار فلش هارو گارانتي ميكند يا خير چون به من بابت فلاش برگه گارانتي ندادند

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط high focus نمایش پست ها
    با سلام به دوستان من به تازگي يه فلاش 580 كنون ار نورنگار خريدم سوالم اينه كه آيا اين فلش ها گارانتي دارد يا خير آيا نور نگار فلش هارو گارانتي ميكند يا خير چون به من بابت فلاش برگه گارانتي ندادند
    آقا حامد ، این سوال رو باید قبل از خرید یا هنگام خرید از شرکت می پرسیدین. به هر حال روی جعبه یا پشت در جعبه رو نگاهی بندازید. برگه گارانتی نورنگار برچسب داره و روی جعبه چسبیده میشه. شاید براتون چسبوندن و شما متوجه نشدین.
    karimzadeh و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا bakhshandeh آواتار ها
    تشکر کرده
    330

نقل قول نوشته اصلی توسط high focus نمایش پست ها
    سلام
    من هم مدتی پیش یک فلاش sb600 گرفتم و از نیگونگرش در مورد گارانتی اون پرسیدم و جواب عدم امکان گاراننی کردن یک سیم بود.
    توی ایران تا جایی که من پرسیدم فلاش رو گارانتی نمی کنند ولی طبق جستجوی من توی خارج مثل دوربین فلاش هم گارانتی داره. خوب مثل اینکه عقلشون نمی رسه یک سیم رو نباید گارانتی کرد.:cool:
    karimzadeh و Ali Talebi تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    79

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    آقا حامد ، این سوال رو باید قبل از خرید یا هنگام خرید از شرکت می پرسیدین. به هر حال روی جعبه یا پشت در جعبه رو نگاهی بندازید. برگه گارانتی نورنگار برچسب داره و روی جعبه چسبیده میشه. شاید براتون چسبوندن و شما متوجه نشدین.
    ممنون علي آقا موقع خريد پرسيدم كه جواب خير بود ميخواستم مطمئن شم كه كلا فلاش گارانتي نميكنن چون نورنگار همه جا ميگه كه تمامي اجناسشو با گارانتي و بيمه ميفروشه از دوستان تا حالا كسي از نورنگار فلاش خريده؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

تا جايي كه من مي دونم هيچ بازرگاني اي فلاش رو بيمه نمي كند. من روزي كه مي خواستم 580 بخرم اول رفتم كنن شماره يك (بلوار) قيمتي كه بهم داد 600 هزار تومان بود (2 سال پيش) من اعتراض كردم و گفتم اين فلاش رو در ناصرخسرو 480 مي فروشند شما گارانتي مي كنيد؟ فرمودند خير گفتم پس چرا بايد از شما بخريم ؟ مگر خداي ناكرده ديوانه ايم؟ ايشون زنگ زدند آفومار و قضيه را عينا نقل كردند مدير فروش آفومار فرمودند نهايتا 550 مي توانيم بدهيم

بنده هم رفتم ناصرخسرو و با خيال راحت 470 (دقيق يادم نيست ولي همين حدود) خريدم.
    A_Maddah، Kaveh Ghobadi، Kourosh Kahal و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 9 از 32 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین