صفحه 15 از 32 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

پیش فرض پاسخ : پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

نقل قول نوشته اصلی توسط ajjadesa نمایش پست ها
    خب این هم یه حسنه هم یک عیب ولی به نظرم خرید از فروشگاه های معتبر هیچ دردسری نداره !نکته بعدی که به ذهنم می رسه اینه که شرکت ایده ال در قبال کارت گارانتی و بیمه خودش مسئولیت قبول میکنه و پاسخگو بوده (تا اونجایی که بنده دیدم) کاری به نام فروشگاهی که ازش خریداری شده نداره پس میشه با خیال راحت از نظر بیمه و گارانتی مطمئن بود فروشگاه های معتبری هم هستن که محصولاتشون را با این بیمه گارانتی می فروشن که دردسری هم وجود نداشته باشه
    ولی فروشگاههای جمهوری و حافظ درست خلاف این مسئله رو عنوان میکنن.
    صد برگ برگه گارانتی دارن -- براتون مهر میکنن -- بدون مشخصات تکمیلی با کالا تحویلتون میدن.
    این یعنی برای گارانتی حتی فروشگاههاهم ارزشی قائل نیستند.( خیلی نگفته هاست که دوست ندارم در اینجا مطرح شود ولی کاش میشد آنچه را دید را عنوان نمود)
    DELL، amirmisagh، KHAKSAR و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    ولی فروشگاههای جمهوری و حافظ درست خلاف این مسئله رو عنوان میکنن.
    صد برگ برگه گارانتی دارن -- براتون مهر میکنن -- بدون مشخصات تکمیلی با کالا تحویلتون میدن.
    این یعنی برای گارانتی حتی فروشگاههاهم ارزشی قائل نیستند.( خیلی نگفته هاست که دوست ندارم در اینجا مطرح شود ولی کاش میشد آنچه را دید را عنوان نمود)
    خب یه سوالی پیش میاد اینجا اصل مطلب فراموش شد آیا وقتی دوربین به مشکل میخوره شرکت ایده ال پاسخ گو گارانتی اش هست یا نه ؟؟(مهم اینه که شما وقتی نیاز به استفاده از خدمات شرکت گارانتی کننده می شوید اون شرکت در قبال چه برگه بی ارزش چه کارت اعتباری با هلو گرام یا هر چیزی پاسخگو باشه !اما قبول دارم یسری از فروشگاه ها هنوز سنتی عمل میکنند که باعث دلسردی یا شک دار شدن خرید میشه !)
    ( خیلی نگفته هاست که دوست ندارم در اینجا مطرح شود ولی کاش میشد آنچه را دید را عنوان نمود)
    این تاپیک برای همین ایجاد شده فکر کنم این موراد گفته بشه هم برای دوستان هم برای خودمون بهتره چون خوشبختانه این تاپیک رسد میشه توسط همین بازرگانان و شاید پاسخی داشته باشن یا عیب سیستمشون را بفهمن و رفع کنن!
    Kaveh Ghobadi، M. Beyrami، overhes و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر آشنا overhes آواتار ها
    تشکر کرده
    299

پیش فرض پاسخ : کدام بازرگان کدام ضمانت

یه سوال...

گارانتی های ایده آل یا نورنگار امکان تعویض دوربین در صورت داشتن ایراداتی مثل کار کرده بودن و ... رو 24 یا 48 ساعت بعد از خرید دارن ؟؟؟؟؟ یا باید هنگام خرید توجه کرد ؟؟؟

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط overhes نمایش پست ها
    یه سوال...

گارانتی های ایده آل یا نورنگار امکان تعویض دوربین در صورت داشتن ایراداتی مثل کار کرده بودن و ... رو 24 یا 48 ساعت بعد از خرید دارن ؟؟؟؟؟ یا باید هنگام خرید توجه کرد ؟؟؟
    سلام.

دوست عزیز بعد از دو روز چطور می خواهید ثابت کنید که دوربین کار کرده بوده است ؟
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

نقل قول نوشته اصلی توسط overhes نمایش پست ها
    یه سوال...

فکر کنم در مورد گارانتی ایده آل این مطلب را باید با فروشنده شرط کنید.
    در مورد گارانتی نورنگار هم میتوانید با یک تلفن این مطلب را بپرسید.
    با جناب حسینیان خط رو خط شدم.لطفا پست حذف شود
    overhes تشکر می‌کند.

كاربر آشنا overhes آواتار ها
    تشکر کرده
    299

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام.

دوست عزیز بعد از دو روز چطور می خواهید ثابت کنید که دوربین کار کرده بوده است ؟
    با سلام مجدد..
    راستش من هنوز دوربینو نگرفتم اما چون میخوام از شهر دیگری غیر از محل سکونت خرید کنم و فرصت کافی برای تست کردن در همان روز را ندارم خواستم ببینم امکان تعویض مثلاً بعد از 2 روز وجود دارد یا نه که گویا بهترین کار تست هنگام خرید و در شرایط خاص شرط کردن با فروشنده است...

تماس گرفتم گفتن با گارانتی آهونگارم داریم مناسب تر از گارانتی های دیگست(قیمت گرفتم 15 تا 20 تومن ارزونتر بود ) !!!!
    خواستم ببینم گارانتی آهونگار تو سرویس دهی چطوره ؟؟؟ پیشنهاد میکنین با گارانتی آهونگار بگیرم یا نه ؟؟؟

بازم تشکر به خاطر راهنمایی های بسیار خوبتان.
    ویرایش توسط overhes : Thursday 2 September 2010 در ساعت 17:34

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

پیش فرض پاسخ : گارانتي پارس الرمس

سلام دوستان
    امروز كه براي خريد نيكون دي 5000 رفته بودم فروشنده ميگفت :
    لوازم داخل جعبه دوربين هاي گارانتي نيكونگرش مثلا شار‍ر و باطري از جنس مرغوبتر و گرونتري هستش ولي
    لوازم داخل جعبه دوربين هاي گارانتي ايده ال چيپ تر و درجه 3 هستش ( البته خود دوربين و لنز نه بلكه شار‍ژر و باطري )
    نظر شما چيه ؟ درست ميگه؟

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام.بعضی فروشنده ها فکر میکنند اگر صحبت نکنند لال تلقی میشوند!این است که اظهار فضل میکنند...گارانتی ایده آل یکی از بهترین مراکز تعمیر دوربین در ایران است(احتمالا بهترین) و اگر فروشنده همچین حرفی زده به خود وی شک کنید تا مبادا باطری تقلبی را به جای اصلی ندهد.

فقط هنگام خرید دقت داشته باشید دوربین آک باشد.اگر دوربین را از ویترین بیاورد و باطری را از کشوی میز و ...قبول نکنید.به خاطر همین مسئله مجبور شدم نیکونگرش بخرم چون با گارانتی ایده آل و آکبند کامل پیدا نکردم-حوصله ی چند روز گشتن را هم نداشتم!(بگزریم که زدن یک برچسب روی جعبه کاری ندارد,اما همین که جعبه را خودتان باز میکنید و همه چیز را مرتب میبینید برای من ارزش پرداخت مبلغ اضافی را داشت و بعدا دلچرکین نشدم!)

موفق باشید
    aidin594، M. Beyrami، zanjani2 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.Q نمایش پست ها
    سلام.بعضی فروشنده ها فکر میکنند اگر صحبت نکنند لال تلقی میشوند!این است که اظهار فضل میکنند...گارانتی ایده آل یکی از بهترین مراکز تعمیر دوربین در ایران است(احتمالا بهترین) و اگر فروشنده همچین حرفی زده به خود وی شک کنید تا مبادا باطری تقلبی را به جای اصلی ندهد.

فقط هنگام خرید دقت داشته باشید دوربین آک باشد.اگر دوربین را از ویترین بیاورد و باطری را از کشوی میز و ...قبول نکنید.به خاطر همین مسئله مجبور شدم نیکونگرش بخرم چون با گارانتی ایده آل و آکبند کامل پیدا نکردم-حوصله ی چند روز گشتن را هم نداشتم!(بگزریم که زدن یک برچسب روی جعبه کاری ندارد,اما همین که جعبه را خودتان باز میکنید و همه چیز را مرتب میبینید برای من ارزش پرداخت مبلغ اضافی را داشت و بعدا دلچرکین نشدم!)

موفق باشید
    فكر ميكنيد مرتب كردن داخل جعبه براي فروشنده كاري دارد؟
    جلو چشم خودم لنز 15-85 رو از تو جعبه در آورد و بهم داد ( از داخل جعبه بسيار مرتب) ولي به راحتي از خشي كه روي جاي پايه هاي كنتاكت ها بود متوجه كهنه بودنش شدم.
    البته وقتي بهش گفتم قبول كرد و برايم تعويض نمود.
    يا جنسي رو كه فروختم تو يه فروشگاه ديگه جلو چشم خودم آكبندش !!!! كرد.
    البته نبايد همه چيز رو سياه ديد و بهتره فقط چشم خود رو باز كنيد و از كوچكترين موردي نگذريد. فروشنده هايي هم هستند كه انصاف دارند حالا با يك مقدار بالا پايين جنس آكبند رو دست مشتري ميدهند.
    براي لنز منافذ از غباز دور نميماند حتي درپوش درب لنز
    براي باطري و كلا قطعات الكترونيكي مثل رم يكبار جا زدنش روي كنتاكتها خط ظريفي رو ميندازه و همچنين لنز.
    براي بادي بوي نو بودن يه بوي خاصي هستش و ضمنا با دقت در منافذ متوجه دست دوم بودن ميشيد.
    سري كه درد نميكنه دستمال نبايد بست. بهتره اولش با دقت خريد كرد تا بعد به فكر تعويض و ... نيفتاد.
    MehdiM، alie، M. Beyrami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام.نادرخان منظور من هم این نیست که اگر داخل جعبه مرتب بود شرط کافی است!یقینا باید موارد دیگر را هم چک کرد که شما فرمودید.و خرید از مراکز معتبر بهتر است.من خرید از پایتخت را نسبت به ناصر خسرو و ... ترجیح میدهم حتی با قیمت گرانتر(به شرطی که جنس را داشته باشند!)...

در این مورد فکر کنم زیاد صحبت شده و اگر کسی هنگام خرید خدای نکرده متحمل ضرر شود مقصر تا حد زیادی خودش است.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

صفحه 15 از 32 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین