صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 143
Like Tree204تشکر

موضوع: خرید دوربین حرفه ای تا سقف 2 میلیون تومان

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

پا برهنه پریدم وسط کیفیت بدنه و ساخت 60دی پایینتر از دی7000 هست خصوصا در دکمه ها کیفیت عکس ودینامیک رنج پایینتری هم دارد کلاس دی7000 بین 60دی و 7دی هست که دی7100 با قیمتی نزدیک به 7دی جایگاه بالاتری قرار داره
    bijan_darvishi، Mojtaba.T و tahaaa تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mojtaba.T آواتار ها
    تشکر کرده
    502

نقل قول نوشته اصلی توسط moma.shir نمایش پست ها
    نمی دانم منظورتون از 7d چی هست ؟! اگه منظورت Canon EOS 7D باشه باید بگم که اصلا این دوربین فول فریم نیست و سنسور اون کراپدار هست ولی با شما موافقم کهd7000 نیکون همرده Canon EOS 7D

نیست 7D بهتره.
    ببخشید منظورم EOS 6D بود فکر کردم دوستمون گفتن D700 رقیب 6D.
    اشتباه از جانب من بود.
    Enjoy My Flutes Sounds
    http://www.noteahang.com/M_T/Works

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.T نمایش پست ها
    رزولوشن، ال سی دی، خوش دستی و ساخت بدنه...
    ال سي دي متحرك بسته به كاربر و نيازهاي اون داره. در صورت عدم نياز، ال سي دي ثابت حتي سيلينگ بهتر را در پي دارد.
    در مقوله خوش دستي، باز هم بسته به نظر كاربر و فيزيك بدني او (مانند دارا بودن انگشتان بزرگ و كشيده يا ...) مي تواند نظرات متفاوت باشد.
    از جهت كيفيت ساخت بدنه، D7000 با بدنه آلياژ منيزيوم نسبت به بدنه پلاستيكي 60D استحكام و سيلينگ بسيار بهتري را داراست.
    Mojtaba.T و tahaaa تشکر می‌کنند.

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.T نمایش پست ها
    d7000 با 7d؟ 7 دی فول فریمه! دی7000 که کراپه اصلا کلاس این دو تا با هم فرق داره، نمیشه مقایسه کرد.
    بنظرم حساب فول فریم ها جداست...

60 دی هم رزولوشنش 2 مگ بیشتره، هم خوش ساخت تره، ال سی دی چرخانش هم خیلی کارایی داره...

البته سوءتفاهم نشه ها، من تعصبی روی Canon ندارم اتفاقا خودم دوست دار نیکون هستم ولی خب منظورم این بود که دوست عزیزمون میتونه نیم نگاهی هم به 60دی داشته باشه.

با تشکر
    سلام دوست عزیز
    7 دی اصلا فول فریم نیست و تازه کراپش 1.6هستش که دی7000 نیکون کراپ 1.5داره.
    والا خودم بین 7دی و دی 7000یه مدت گیر داشتم که بعضی مسایل فنی منو باز برده سمت دی 7000
    راجب 60دی هم بگم که نمیخوام برند پرستی کنم اما یقینا دی7000بهتر از 60دی تو فیلمبرداری عمل میکنه و این عمل کاملا واضحه
    دوربینهای عکاسی هم قانونا برای عکاسی ساخته شدن چه بسا که مثلا1DXیه دوربین عکاسیه اما همه برای فیلمبرداری ازش استفاده میکنن.
    پوزش بابت خط رو خط شدن با آقا شیرزاده

موفق و پایدار باشید
    Mojtaba.T تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    راجب 60دی هم بگم که نمیخوام برند پرستی کنم اما یقینا دی7000بهتر از 60دی تو فیلمبرداری عمل میکنه و این عمل کاملا واضحه
    بنده با هر دو اندکی کار کرده ام در گام اول 60D Bitrate بالاتری در فیلم برداری دارد همچنین کنترل روزنه ی دیافراگم در Live view قابل دسترسی هست
    که ضعف تمامی مدل های نیکون به غیر از D800 و D4 هست.
    60D تنظیمات Level بهتری دارد.
    Magic Lantern برای 60D وجود دارد.
    LCD چرخان برای فیلم برداری مزیت مهمی هست.
    میزان نویز ویدئو در 60D کمتر هست.

در کل به شخصه دلیل محکمی نمیبینم شخصی که قصدش فیلم برداری با DSLR است یا حداقل فیلم برداری و عکاسی برایش 50 ، 50 باشد
    D7000 رو انتخاب کند مگر به دلایل شخصی یا موارد دیگه.
    Dariush Chegini و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    بنده با هر دو اندکی کار کرده ام در گام اول 60D Bitrate بالاتری در فیلم برداری دارد همچنین کنترل روزنه ی دیافراگم در Live view قابل دسترسی هست
    که ضعف تمامی مدل های نیکون به غیر از D800 و D4 هست.
    60D تنظیمات Level بهتری دارد.
    Magic Lantern برای 60D وجود دارد.
    LCD چرخان برای فیلم برداری مزیت مهمی هست.
    میزان نویز ویدئو در 60D کمتر هست.

در کل به شخصه دلیل محکمی نمیبینم شخصی که قصدش فیلم برداری با DSLR است یا حداقل فیلم برداری و عکاسی برایش 50 ، 50 باشد
    D7000 رو انتخاب کند مگر به دلایل شخصی یا موارد دیگه.
    سلام دانشمند جان
    امیدوارم خوب باشی
    من میخواستم بینویسم یقینا D7000تو عکاسی بهتر از 60Dعمل میکنه اشتباهی نوشتم فیلمبرداری..بابت این موضوع معذرت خواهی میکنم.
    والا اینجوری که از بروبچ فروم شنیدم و حتا منوهای 7000رو تو نت دیدم گویا این دوربینم کاملا در مود فیلمبرداری به این عواملی که ذکر کردین دسرسی داره.
    ال سی دی چرخان برای منم یه مزیت بزرگ محسوب میشه اما سیلینک دوربینم ضعیف تر میشه و اینم باید در نظر داشته باشید(اگه بخاطر داشته باشید منم همین مشکلو داشتم و یه تایپیک برای این مشکل ال سی دی چرخان زده بودم)
    شاید تو نمایشگر کامپیوتر این چنین باشد اما در ال سی دی یا ال ای دی های بزرگ قضیه برعکس هستش و نویز دی7000طبق شواهد بهتر هستش(اگه اشتباه میکنم اصلاح کنین)
    این حرف شما کاملا صحیح هستش و هر کس یه نظری داره
    اما طبق اطلاعات من که راجب این دو دوربین از دید عموم نگاه کردم واقعا 7000بهتر هستش.
    حالا هر کسی یه سلیقه ای داره
    الانم یه سوال برام پیش اومده که دنبال تایپیک شایعات یا واقعیات میگردم که سوالمو توش مطرح کنم پیدا نمیکنم!!!
    اگ امکانش هست براتون لینکشو برام پ خ کنین آقای دانشمند

موفق و پایدار باشید
    Mojtaba.T تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دانشمند جان
    امیدوارم خوب باشی
    من میخواستم بینویسم یقینا D7000تو عکاسی بهتر از 60Dعمل میکنه اشتباهی نوشتم فیلمبرداری..بابت این موضوع معذرت خواهی میکنم.
    والا اینجوری که از بروبچ فروم شنیدم و حتا منوهای 7000رو تو نت دیدم گویا این دوربینم کاملا در مود فیلمبرداری به این عواملی که ذکر کردین دسرسی داره.
    ال سی دی چرخان برای منم یه مزیت بزرگ محسوب میشه اما سیلینک دوربینم ضعیف تر میشه و اینم باید در نظر داشته باشید(اگه بخاطر داشته باشید منم همین مشکلو داشتم و یه تایپیک برای این مشکل ال سی دی چرخان زده بودم)
    شاید تو نمایشگر کامپیوتر این چنین باشد اما در ال سی دی یا ال ای دی های بزرگ قضیه برعکس هستش و نویز دی7000طبق شواهد بهتر هستش(اگه اشتباه میکنم اصلاح کنین)
    این حرف شما کاملا صحیح هستش و هر کس یه نظری داره
    اما طبق اطلاعات من که راجب این دو دوربین از دید عموم نگاه کردم واقعا 7000بهتر هستش.
    حالا هر کسی یه سلیقه ای داره
    الانم یه سوال برام پیش اومده که دنبال تایپیک شایعات یا واقعیات میگردم که سوالمو توش مطرح کنم پیدا نمیکنم!!!
    اگ امکانش هست براتون لینکشو برام پ خ کنین آقای دانشمند

موفق و پایدار باشید
    محمد جان

یک مشکل اساسی در برند نیکون وجود دارد چه برای عکاسی و چه برای فیلم برداری
    این رو هم بر اساس تجربه خدمتتون میگم هم اینکه کافی هست در یک شبکه ی ویدئویی مثل یوتیوب این مورد رو جستجو کنید.
    شما هنگامی که در Live View هستید به دلیل مکانیزمی که نیکون جهت تغییر دادن Aperture استفاده میکند قادر نیستید میزان رو تغییر بدید
    یا حداقل قابل مشاهده نیست ، برای دیدن تغییر باید از Live View خارج شوید و دوباره برگردید تا دوربین دوباره Aperture رو تنظیم کند.
    در برند کنون مکانیزم متفاوت هست و ساده تر که لازم نباشد دوباره وارد Live view شوید، بنده خودم نیکونی هستم منتهی دلیل نمیشود مکنر این موارد باشم.
    این مشکل در D4 وجود ندارد (ظاهرا D800 هم به همین منوال هست منتهی اطمینان ندارم)
    اینکه ویدئو رو در چه نمایشگری ببینید بحث متفاوتی هست ، سوای این قضیه که LED ها همگی دارای ویژگی Enlarge هستند که تصویر رو بزرگتر بدون افت کیفیت نشان میدهند
    این روند مشکلات زیادی در پی دارد که به همین دلیل هست در استدیو ها و لابراتور ها از مانیتور استفاده میشود.
    نویز در آن حدی نیست که به خاطر آن اقدام به خرید کنیم بحث در این جاست که کدام دوربین مناسب تر برای شرایط فیلم برداری میباشد.
    چون هر دو از لحاظ وضعیت نویزی نزدیک هستند ، فقط D7000 به دلیل کنتراست بیشتر نویز مشهودتری تولید میکند.

خود من اگر قصد خرید داشته باشم در این بین D7000 رو انتخاب میکنم منتهی موارد بالا نیز در نظرم هست.
    شايعات يا واقعيات

یا حق
    Mojtaba.T و Davood21 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ممنون ازشما دوست عزیز.من حدود 2.100 می خوام هزینه کنم.عکاسی برام خیلی مهم تر هستش .علاقه به طبیعت و عکاسی ماکرو دارم (که طی تحقیقات لنز ماکرو خیلی گرون هست) .حالا بعضی از مواقع هم که پیش می آد عکس خانوادگی.طی تحقیقاتم با این بودجه 650d با لنز 18-55 بود که طی راهنمایی دوستان که عرض کردم بعدا لنز 55-250 رو بخرم.ممنون می شم راهنمایی کنید.

تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.oskuee نمایش پست ها
    ممنون ازشما دوست عزیز.من حدود 2.100 می خوام هزینه کنم.عکاسی برام خیلی مهم تر هستش .علاقه به طبیعت و عکاسی ماکرو دارم (که طی تحقیقات لنز ماکرو خیلی گرون هست) .حالا بعضی از مواقع هم که پیش می آد عکس خانوادگی.طی تحقیقاتم با این بودجه 650d با لنز 18-55 بود که طی راهنمایی دوستان که عرض کردم بعدا لنز 55-250 رو بخرم.ممنون می شم راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم که خوب باشین
    شما انتخاب خوبی کردین و دوربینی بسیار خوب رو در این رنج قیمت انتخاب کردین
    اما تو برند همسایه هم انتخاب خوبی دارین و اون نیکون دی5200هستش که قیمتش 200ارزونتر از اون دوربین مد نظرتون هستش و این اختلاف قیمت میتونه برای شما یه حسن داشته باشه که بتونین باهاش لوازم جانبی بخرین یا حداقل با 250 تومن دیگه لنز 55-200نیکون رو با دوربین یک جا بخرین که دیگه کارتون به ماه ها و یا هفته های بعد نکشه برای خرید مجدد لنز
    اگر فیلمبرداری هم براتون مهمه خب 650دی کنون براتون خیلی بهتره
    اما اگه عکاسی سرگل کارتون هستش که بنظرم دی5200 کمی بهتر از اون دوربین عمل میکنه(این تفاوت خیلی کمه اما بازم تفاوته)
    و یه سوال من از شما داشتم اگه ناراحت نمیشین و فضولی نیستش جواب بدین و اگه امکانش نیست براتون هم میتونین جواب ندین و اصلا از این بابت ناراحت نمیشم
    از اونجایی که نام کاربریتون امیر اسکویی هستش این سوال برام پیش اومده
    اسمتون که امیر هستش...فامیلتون اُسکویی یا اِسکویی؟
    بعد این اُسکویی اسم یکی از محل های توابع شهر آمل نیستش؟
    چون اونجا چن تا آشنا داریم این سوالو پرسیدم

موفق و پایدار باشید
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز.خواهش می کنم .نه عزیز اسکو یک روستا نزدیک به تبریز هستش که البته متاسفانه خودم هم اونجا رو ندیدم و مادر بزرگ و پدربزرگم زاده اونجا هستن.
    اگه به نظر شما این تفاوت خیلی تأثیر به سزایی نداره ترجیح می دم کنون بخرم.البته نمی دونم دلیلش چیه ولی از کنون بیشتر خوشم می آد1
    یک سوالم داشتم این مدل های متاوت کنون 650 که مدل اروپایی (ریبل ای 4) و ژاپنی (کیس ایکس 6 آی ) هستش فرقی در کیفیت دوربین می کنه ؟

صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین