صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 143
Like Tree204تشکر

موضوع: خرید دوربین حرفه ای تا سقف 2 میلیون تومان

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.oskuee نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز.خواهش می کنم .نه عزیز اسکو یک روستا نزدیک به تبریز هستش که البته متاسفانه خودم هم اونجا رو ندیدم و مادر بزرگ و پدربزرگم زاده اونجا هستن.
    اگه به نظر شما این تفاوت خیلی تأثیر به سزایی نداره ترجیح می دم کنون بخرم.البته نمی دونم دلیلش چیه ولی از کنون بیشتر خوشم می آد1
    یک سوالم داشتم این مدل های متاوت کنون 650 که مدل اروپایی (ریبل ای 4) و ژاپنی (کیس ایکس 6 آی ) هستش فرقی در کیفیت دوربین می کنه ؟
    آخه شهرستان آمل هم یک روستا به اسم اسکو داره.
    پیشنهاد میکنم زادگاه پدربزرگ و مادربزرگ و کلا زادگاه اجدادتونو حتما ببینین(دیدتون راجب اقوام و زندگی کاملا دگرگون میشه)
    خب اینم نظریه و هر کس از یه نوع دوربین خوشش میاد...اما پیشنهاد میکنم قبل خرید دوربین رو در دست بگیرین و بعد خرید کنین.
    راجب سوالی که کردین دقیق اطلاع ندارم چون خودم کنونی نیستم و از دوستان کنونی میخوام که به شما راجب این سوال راهنمایی کنن
    اما از نظر کلی هر چیزی اصلیش بهتره...چون شرکت کنون در اصل ژاپنی هستش شما هم همون ژاپنی رو بخرین بنظرم بهتره.
    فک نکنم تفاوتی بین این دو مدلی که گفتین باشه مگر لوازم جانبی ای که همراه دوربین میدن که شاید متفاوت باشه(مثلا نوع شارژر و یا....)

موفق و پایدار باشید
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ممنون محمد خان.آره حق با شماست خیلی دوست دارم برم و لی متاسفانه گرفتاری ها اجازه نداده.انشاا... بتونم با راهنمایی دوستان عکسهای خوبی بگیرم.من اماتور را دریابید.

كاربر همراه moma.shir آواتار ها
    تشکر کرده
    247

یک سوالم داشتم این مدل های متاوت کنون 650 که مدل اروپایی یبل ای 4) و ژاپنی (کیس ایکس 6 آی ) هستش فرقی در کیفیت دوربین می کنه ؟
    تاجایی که من می دونم این نام های متفاوت برای بازار های متفاوت هست واز نظر کیفیت هیچ فرقی با هم ندارند تنها در مواردی جزءی مثل زبان منو ها دوشاخه برق شارژر و کتابچه راهنما می باشد واصلا مهم نیست که ساخت کجا باشد
    Marefat، Dariush Chegini، amir.oskuee و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد علی شیرزاده
    تجهيزات من

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان عزیز سلام.بالاخره دیشب 700Dکنون رو خریدم.با لنز روی خودش که 18-55 STM بود.1 رینگ معکوس کننده لنز هم خریدم که می شه باهاش عکس ماکرو گرفت.
    Marefat، Dariush Chegini و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد shayan6060 آواتار ها
    تشکر کرده
    68

دوستان عزیز سلام.بالاخره دیشب 700Dکنون رو خریدم.با لنز روی خودش که 18-55 STM بود.1 رینگ معکوس کننده لنز هم خریدم که می شه باهاش عکس ماکرو گرفت.
    با سلام
    دوست عزیز مبارک باشه
    می شه لطفا بفرمایید با چه قیمتی و از کجا خریداری کردین ؟ و ضمنا با چه گارانتی ؟
    ممنون
    amir.oskuee تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

قربونت عزیز.2.170 با لنز 18/55 STM- با گارانتی 2 ساله ایده آل
    رینگ معکوس : 35000
    بیمه 15 ماه : 87000
    کیف وینگارد : 72
    مموری 32 اسکن دیسک 100000
    مشهد
    Marefat، Shadow-Man، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

سلام خدمت همگی دوستان و اساتید
    بنده خیلی وقته علاقه به عکاسی داشتم و الان میخوام بصورت حرفه ای این کار رو دنبال کنم.
    بعد از کلی پرس و جو کردن ولی واقعا دیگه گیج شدم...
    من میخوام حدود 2 تومن هزینه کنم ولی واقعا بهترین استفاده رو برای کاری که میخوام ببرم.
    اونقدر نظرات متفاوت و مدل های مختلف که هر کدوم مزایا و معایبی دارن زیاده که دیگه گیج شدم...
    فقط چند تا نکته که ممنون میشم اگر کسی جواب بده:
    نیازها و کاربردهای من:
    عکاسی منظره و گاها خانوادگی
    عکاسی ماکرو
    فیلم برداری اصلا واسم مهم نیست
    سایز خیلی بزرگ فقط به خاطر مگاپیکسل هم برام مهم نیست
    مدل هایی که در این حدود بودن:
    canon 600D
    canon 650D
    Nikon 5200
    Nikon 3300
    اگرم بخوام یکم گرونتر بگم:
    Nikon D5300
    canon 700D

بچه ها فقط چند تا نکته ی مهم:
    1-شنیدم لنز هم خیلی تاثیر داره تو عکاسی و بعضی میگن یه بادی متوسط و در کنارش لنز خوب هم بگیر حالا پیشنهاد شما چیه؟
    2-لوازم جانبی و بنزهای کنون ارزونتر هست و من رو ترغیب میکنه برای اینکه در آینده بخوام خرید کنم کنون بگیرم
    3-از جهتی کیفیت عکس نیکون و واقعی بودن رنگ ها هم دیدم بعضی دوستان که گفتن بهتر جواب میده و عکاسی بهتری داره
    4-مطمئنم بزودی میتونم عکاسی آماتور رو بگذرونم و نیاز دارم تا عکاسی حرفه ای کنم و ترجیح میدم یه دوربین متوسط DSLR داشته باشم تا یک دوربین مبتدی
    5-از لحاظ ادیت و نرم افزاری مهارت خوبی دارم و با توجه به کارم میتونم ادیت خوبی رو عکسها داشته باشم
    6-عکاسی ماکرو خیلی علاقه دارم حالا بنظرتون با اون لنز معکوس اینا میشه کاری کرد یا باید الان فکر اساسی کنم؟ جریان رینگ معکوس کننده چیه همون اول بخرم؟
    ضمنا چه وسایل جانبی باید برای گوشی بگیرم؟
    کیف مناسب
    تمیز کننده لنز
    و دیگه چی؟ هر نکته خاصی اگر سراغ دارین بگین.
    ضمنا من میخوام برم از یه مغازه که نمایندگی ایده آل هست خرید کنم تا مطمئن باشه.
    همش با هم بشه حدود 2.5 موردی نداره.
    ممنون از همگی
    ویرایش توسط hameder : Sunday 27 July 2014 در ساعت 15:18

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط hameder نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی دوستان و اساتید
    بنده خیلی وقته علاقه به عکاسی داشتم و الان میخوام بصورت حرفه ای این کار رو دنبال کنم.
    بعد از کلی پرس و جو کردن ولی واقعا دیگه گیج شدم...
    من میخوام حدود 2 تومن هزینه کنم ولی واقعا بهترین استفاده رو برای کاری که میخوام ببرم.
    اونقدر نظرات متفاوت و مدل های مختلف که هر کدوم مزایا و معایبی دارن زیاده که دیگه گیج شدم...
    فقط چند تا نکته که ممنون میشم اگر کسی جواب بده:
    نیازها و کاربردهای من:
    عکاسی منظره و گاها خانوادگی
    عکاسی ماکرو
    فیلم برداری اصلا واسم مهم نیست
    سایز خیلی بزرگ فقط به خاطر مگاپیکسل هم برام مهم نیست
    مدل هایی که در این حدود بودن:
    canon 600D
    canon 650D
    Nikon 5200
    Nikon 3300
    اگرم بخوام یکم گرونتر بگم:
    Nikon D5300
    canon 700D

1-شنیدم لنز هم خیلی تاثیر داره تو عکاسی و بعضی میگن یه بادی متوسط و در کنارش لنز خوب هم بگیر حالا پیشنهاد شما چیه؟
    2-لوازم جانبی و بنزهای کنون ارزونتر هست و من رو ترغیب میکنه برای اینکه در آینده بخوام خرید کنم کنون بگیرم
    3-از جهتی کیفیت عکس نیکون و واقعی بودن رنگ ها هم دیدم بعضی دوستان که گفتن بهتر جواب میده و عکاسی بهتری داره
    4-مطمئنم بزودی میتونم عکاسی آماتور رو بگذرونم و نیاز دارم تا عکاسی حرفه ای کنم و ترجیح میدم یه دوربین متوسط DSLR داشته باشم تا یک دوربین مبتدی
    5-از لحاظ ادیت و نرم افزاری مهارت خوبی دارم و با توجه به کارم میتونم ادیت خوبی رو عکسها داشته باشم
    6-عکاسی ماکرو خیلی علاقه دارم حالا بنظرتون با اون لنز معکوس اینا میشه کاری کرد یا باید الان فکر اساسی کنم؟ جریان رینگ معکوس کننده چیه همون اول بخرم؟
    کیف مناسب
    تمیز کننده لنز
    و دیگه چی؟ هر نکته خاصی اگر سراغ دارین بگین.
    ضمنا من میخوام برم از یه مغازه که نمایندگی ایده آل هست خرید کنم تا مطمئن باشه.
    همش با هم بشه حدود 2.5 موردی نداره.
    ممنون از همگی
    سلام دوست عزیز
    شما با بودجه فعلی تون فقط می تونید لنز 18-55 رو داشته باشید. البته 600D با 18-135 رو هم میتونید ولی نظر من اینه حالا که علاقمند به پیشرفت هستید به احتمال فراوان در آینده نیاز به لنز بهتر خواهید داشت. پس الان بادی بهتر (700D یا D5300) رو انتخاب و کارتون رو شروع کنید تا ان شاء الله بعدها لنز بهتر رو هم تهیه کنید.ضمن اینکه همونطور که خودتون هم اشاره کردید با همین 18-55 هم میتونید با روش لنز معکوس، ماکروگرافی کنید.
    ببخشید که در حضور اساتید اظهارنظر کردم.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hameder نمایش پست ها
    تاثیر لنز در کیفیت تصویر آنقدر زیاده که ممکنه یک دوربین SLR خیلی خوب با یک لنز بد از نظر کیفیت تصویر با یک دوربین بریج برابر بشه!
    پس لنز را اصلا دست کم نگیرید! تازه نظر شخصی بنده اینه که اول تکلیف لنز را مشخص کنید و بعد به فکر بادی باشید!
    بنظر من اگر شده یک بدنه کارکرده یا حتی 1100D تهیه بفرماید ولی لنز خوبی براش بخرید خیلی بهتر از اینکه حتی یک 70D با لنز معمولی تهیه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    پس الان بادی بهتر (700D یا D5300) رو انتخاب و کارتون رو شروع کنید تا ان شاء الله بعدها لنز بهتر رو هم تهیه کنید.
    اتفاقا این اشتباهه!
    لنز با تغییر سال ارزشش رو از دست نمی ده ولی بدنه دوربین ها با گذشت سال و تغییر تکنولوژی قدیمی می شوند.
    من خودم اولین اشتباهم این بود که زمانی که 30D دوربین روز بازار بود اون را با یک لنز سیگما 200-18 خریدم به همین استدلال شما!
    حالا که لنز خرید احساس می کنم چه ظلمی به لنز دوربین کردم

اگر منظورتون از بنزهای، لنزه! اینطور که شما می فرمایید نیست!
    در تمام برند ها لنز خوب و با ارزش و لوازم قیمت بالایی دارند و اختلاف بین لوازم دو برند فکر نمی کنم آنقدر زیاد باشه که می فرمایید.

در این خصوص که باید بصورت کلی بحث کرد!
    ببینید در برخی مدل ها ممکنه دوربین های کنون بهتر عمل کنند و در برخی دیگر نیکون! شما برای خرید باید دوربین های مورد نظرتون را با هم چککنید و از بین آنها مدلی را که شما را بیشتر ارضا می کند تهیه بفرمایید. (ممکنه شارپی یک مدل از نیکون برای کسی بهتر از زنده بودن رنگ های یک مدل از نیکون باشه!)

بهتره با این شرایط لنز حرفه ای داشته باشید تا بدنه حرفه ای تر و دلیلش را هم بالا خدمتتون عرض کردم!
    با این حال اگر بدنه براتون مهمه می توانید بدنه های مدلهای قدیمی تر مصل 40D و یا 50D را در حد نو با کمی صبر و حوصله به قیمت های مناسبی تهیه بفرمایید.

تکنین لنز معوکوس دردسر های خاص خودش را داره که با مراجعه به تاپیک مربوطه می توانید با آن آشنا شوید ولی در کل هیچ چیز برای عکاسی ماکرو جالی لنز را نمی تواند پر کند!

گوشی؟؟!!

منظورتون دوربینه؟
    برای دوربین باید حتما در مرحله اول به فکر تهیه یک حافظه مناسب، کیف مطمئن و سه پایه باشید که هرکدام را باید در تاپیک های خودشون پیگیری بفرمایید.

در مورد نمایندگی در تاپیک براساس قوانین نمی شود نظری داد
    ولی در مورد هزینه با 2.5 شما هم می توانید بدنه و لنز مناسب و هم لوازم جانبی عمومی را تهیه بفرمایید.

شاد باشید
    ata_m3 و ali k تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    ضمن اینکه همونطور که خودتون هم اشاره کردید با همین 18-55 هم میتونید با روش لنز معکوس، ماکروگرافی کنید.
    ببخشید که در حضور اساتید اظهارنظر کردم.
    لنز 55-18 ای که برای ماکرو گرافی استفاده می شود، بدلیل اینکه قسمت پشت لنز باز است دچار مشکل ورود غبار به لنز خواهد شد که امری غیر قابل اجتناب است!
    پس بهتره لنز مورد استفاده برای اینکار از لنز اصلی مجزا باشد.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین