صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 103
Like Tree150تشکر

موضوع: بودجه 4 میلیون برای همه چیز!

كاربر جديد hadika آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    با سلام
    من تست کـــــــردم
    من 50دی رو تست کردم... هرجور به خروجیه این دوربین و 40دی نگاه کنید تغییری یافت نمیشه.مگر در یه سری آپشن که اصلا فکر نکنم زیاد به کار بیان.
    30و40و50دی از نظر من که هر سه تاشون خروجیه تقریبا مشابهی دارن.اما 60دی متفاوته.
    اگه میخوایی 50دی بگیری میتونی به 40 و 30 دی هم فکر کنی.و از اونجایی که 30دی تمیز کمتر پیدا میشه 40دی گزینه خوبیه.
    امابازم میگم به نظرات دوستان حتما اهمیت بدین دوست عزیز چون همش از روی تجربست و همچنین دلسوزی.
    بازم همون 60دی و یه 15-85 بهترین گزینست.چون بدنه 60دی تا مدتها نیاز به تغییر نداره و هم لنز,لنز قابل اطمینانیه.از طرفی با این مبلغ دیگه سراغ چند لنز تخصصی نمیشه رفت که همه ی ژانرهارو تحت پوشش قرار بدن و به مرور زمان هم نیازاتونو بهتر میشناسید هم به مرور زمان اون نیازارو با لنزای مربوط برطرف میکنید
    ممنون کسی که تست کرده باشه دیگه میشه روی حرفش حساب ویژه باز کرد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

بازم همون 60دی و یه 15-85 بهترین گزینست.
    دلیل برتری ۶۰ دی بر ۶۰۰دی, به جز بدنه بزرگتر, چیه؟ فکر می کنم در برند کنن, ۶۰۰ دی انتخاب هوشمندانه تری باشه چرا که دوربین جدیدتری هست , همون سنسور رو داره, همون سیستم فوکوس قدیمی رو داره, پردازنده جدیدتر و سریعتری داره و در مجموع قابلیت هاشون خیلی مشابهه و یا حتی برتری داره بر ۶۰دی و از طرفی ارزون تر هم هست. نهایتا در صورت کوچیک بودن بدنه میشه مشکل رو با خرید یک باتری گریپ حل کرد.
    ج.ابراهیمی
    instagram

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    دلیل برتری ۶۰ دی بر ۶۰۰دی, به جز بدنه بزرگتر, چیه؟ فکر می کنم در برند کنن, ۶۰۰ دی انتخاب هوشمندانه تری باشه چرا که دوربین جدیدتری هست , همون سنسور رو داره, همون سیستم فوکوس قدیمی رو داره, پردازنده جدیدتر و سریعتری داره و در مجموع قابلیت هاشون خیلی مشابهه و یا حتی برتری داره بر ۶۰دی و از طرفی ارزون تر هم هست. نهایتا در صورت کوچیک بودن بدنه میشه مشکل رو با خرید یک باتری گریپ حل کرد.
    آقای ابراهیمی تفاوت مشخصات بدنه 60 دی با 600 دی بسیار زیاد هست.
    سیستم فکوس این دو بدنه یکی نیست.60دی 9 نقطه کراس دارد و 600 دی یک نقطه.باتری بهتر،سیلینگ،سرعت عکاسی،اتو ایزو و بدنه خوش دست تر،ویوفایندر بزرگتر،فایل خام سایز کوچک و ... موارد بسیار دیگری که اگر لازم میدانید میتوانم بقیه را هم بنویسم.البته توصیه میکنم اگر علاقه دارید با توجه با اینکه مشخصات تجهیزات آشنایی کامل دارید میتوانید مشخصات کامل دو بدنه را مقایسه فرمایید.

علاوه بر اینها حتما شما میدانید به هیچ عنوان نمیشود فقط از روی مشخصات عددی بدنه هایی که در یک رده نیستند را با هم مقایسه کرد.
    jebrahim، M. Beyrami، bijan_darvishi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    آقای ابراهیمی تفاوت مشخصات بدنه 60 دی با 600 دی بسیار زیاد هست.
    سیستم فکوس این دو بدنه یکی نیست.60دی 9 نقطه کراس دارد و 600 دی یک نقطه.باتری بهتر،سیلینگ،سرعت عکاسی،اتو ایزو و بدنه خوش دست تر،ویوفایندر بزرگتر،فایل خام سایز کوچک و ... موارد بسیار دیگری که اگر لازم میدانید میتوانم بقیه را هم بنویسم.البته توصیه میکنم اگر علاقه دارید با توجه با اینکه مشخصات تجهیزات آشنایی کامل دارید میتوانید مشخصات کامل دو بدنه را مقایسه فرمایید.

علاوه بر اینها حتما شما میدانید به هیچ عنوان نمیشود فقط از روی مشخصات عددی بدنه هایی که در یک رده نیستند را با هم مقایسه کرد.
    بنده موافقم با شما دوربین ها اصلا در یک رده و کلاس نیستند
    bijan_darvishi و oktay50000 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

ممنون کسی که تست کرده باشه دیگه میشه روی حرفش حساب ویژه باز کرد
    30D را چطور میشه با تست با 50دی مقایسه کرد؟ مدت یکسال با 50 دی کار کردم بزرگترین مشکلش مصرف بالای باتری است.

دلیل عدم محبوبیت 60دی هم بیشتر همان است که ذکر شده :
    it feels like a toy
    hadika و Majix تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    30D را چطور میشه با تست با 50دی مقایسه کرد؟ مدت یکسال با 50 دی کار کردم بزرگترین مشکلش مصرف بالای باتری است.

دلیل عدم محبوبیت 60دی هم بیشتر همان است که ذکر شده :
    اینجور که همه با این 50d مخالفت میکنن من پشیمان شدم یعنی گریپ هم فایده نداره آقا رضا ؟ برم سراغ toy ؟؟؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    من هم با 60D و هم با 50D عکاسی کرده ام و 60D اصلاً احساس اسباب بازی بودن ندارد. از نظر ابعاد و اندازه بسیار نزدیک به 50D است و سیلینگی مشابه دارد. احتمالاً نگارنده 60D را با 1100D اشتباه گرفته است. ضمناً چگونه 60D که یکی از پرفروش ترین دوربین های کنون در سالهای اخیر بوده است محبوب قلمداد نمی شود؟ 50D درست بعد از دو سال با 60D جایگزین شد ولی 60D علیرغم گذشت نزدیک به سه سال هنوز جایگزین ندارد که نشان از موفقیت، پرفروش بودن و محبوبیت دوربین است.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Monday 4 March 2013 در ساعت 08:56
    M. Beyrami، bijan_darvishi، eternal و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

نظر شخصیم است و حتما امکان نقض دارد:

بنده با 60 دی مقدار کمی کار کرده ام
    7 دی را مداوم دستم است (برای جایی که براشون عکاسی می کنم)
    و 600 دی را خودم دارم.

الان می گویم کاش به جای دوربین 600 دی ام یک 450 دی می گرفتم اما با لنز حرفه ای.

اما اگر پول داشته باشم لنز ها را تهیه بکنم و باز پول داشتم 7 دی را می گرفتم. (با 60 دی هیچ وقت به حس عکاسی حرفه ای نرسیدم ، خیلی برایم نزدیک به 600 دی بود)

الان اولویت اولم شده است لنز. دقیقا چیزی که خودم می خواستم dslr تهیه بکنم بهم گوش زد می شد اما به دلیل نداشتن تجربه کافی می گفتم اول بدنه خوب بگیرم بعدا لنز تهیه می کنم ؛ و این چنین شد که قیمت لنز ها نسبت به آن زمان 2.5 برابر شد و من لنز هایی که می خواستم را دیگر برایم نمی صرفه تهیه بکنم!

البته به خاطر اینکه گاهی فیلم برداری می کنم با 600 دی ؛ الان ازش پشیمون نیستم اما کاش از همون چند لنز خوب نیز تهیه کرده بودم!
    hadika تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.sh نمایش پست ها
    نظر شخصیم است و حتما امکان نقض دارد:

بنده با 60 دی مقدار کمی کار کرده ام
    7 دی را مداوم دستم است (برای جایی که براشون عکاسی می کنم)
    و 600 دی را خودم دارم.

الان می گویم کاش به جای دوربین 600 دی ام یک 450 دی می گرفتم اما با لنز حرفه ای.

اما اگر پول داشته باشم لنز ها را تهیه بکنم و باز پول داشتم 7 دی را می گرفتم. (با 60 دی هیچ وقت به حس عکاسی حرفه ای نرسیدم ، خیلی برایم نزدیک به 600 دی بود)

الان اولویت اولم شده است لنز. دقیقا چیزی که خودم می خواستم dslr تهیه بکنم بهم گوش زد می شد اما به دلیل نداشتن تجربه کافی می گفتم اول بدنه خوب بگیرم بعدا لنز تهیه می کنم ؛ و این چنین شد که قیمت لنز ها نسبت به آن زمان 2.5 برابر شد و من لنز هایی که می خواستم را دیگر برایم نمی صرفه تهیه بکنم!

البته به خاطر اینکه گاهی فیلم برداری می کنم با 600 دی ؛ الان ازش پشیمون نیستم اما کاش از همون چند لنز خوب نیز تهیه کرده بودم!
    برای بار دوم امروز رفتم و با 60d حسابی سر و کله زدم با شما موافقم 60d درونمایه حرفه ای دارد اما ... چه بگویم مثل بستن موتور زانتیا روی پراید است کاش اینهمه محسنات در همان بدنه منیزیم ارائه میشد (که شده 7d گران) با همان قیمت ... هرچند اینها همه سلیقه ای است و مطمئنا برخی هم سبکی و پلاستیک بودن را حسن آن بدانند
    mohsen.sh تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    من هم با 60D و هم با 50D عکاسی کرده ام و 60D اصلاً احساس اسباب بازی بودن ندارد. از نظر ابعاد و اندازه بسیار نزدیک به 50D است و سیلینگی مشابه دارد. احتمالاً نگارنده 60D را با 1100D اشتباه گرفته است. ضمناً چگونه 60D که یکی از پرفروش ترین دوربین های کنون در سالهای اخیر بوده است محبوب قلمداد نمی شود؟ 50D درست بعد از دو سال با 60D جایگزین شد ولی 60D علیرغم گذشت نزدیک به سه سال هنوز جایگزین ندارد که نشان از موفقیت، پرفروش بودن و محبوبیت دوربین است.
    شدیدا موافق هستم. بین 7d و 60d بر اساس قیمت به نظرم 100 درصد 60 دی بر اساس قیمتش بسیار متناسبه.واقعا عالیه.

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین