صفحه 25 از 36 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 359
Like Tree692تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربينهاي Mirrorless

كاربر آشنا saeedco آواتار ها
    تشکر کرده
    81

با تنظیمات منوال مشکلی ندارم و بیشتر با مود m عکاسی میکنم ولی گاهی لازم میشه دوربینا بدم شخص دیگه ای ازم عکس بگیره یا فرصت تنظیم نور دهی ندارم
    یعنی مود p یا a هم نداره ؟
    نورسنجش دقیق هست و توی نمایشگر نشان داده میشه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedco نمایش پست ها
    با تنظیمات منوال مشکلی ندارم و بیشتر با مود m عکاسی میکنم ولی گاهی لازم میشه دوربینا بدم شخص دیگه ای ازم عکس بگیره یا فرصت تنظیم نور دهی ندارم
    یعنی مود p یا a هم نداره ؟
    نورسنجش دقیق هست و توی نمایشگر نشان داده میشه؟
    آره همه اینا رو داره اما تو مدلهای پایینتر یه مود SR Auto هم هست که همه چی رو از ایزو بگیر تا شارپنس و کنترل نویز رو اتوماتیک کنترل میکنه نتیجه اش هم برای تازه کارها واقعا به نیست از اون لحاظ گفتم
    saeedco تشکر می‌کند.

كاربر آشنا saeedco آواتار ها
    تشکر کرده
    81

شارپ لنز 16-55 بهتر از 18-140 نیکونه؟
    برکتینگ داره که خودش سه تا عکس پشت سر هم رو دست بگیره؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

با عرض سلام خدمت دوستان ، از دوستان صاحب نظر تقاضا دارم این سولاتی که مدتی هست که ذهن منو در مورد Mirrorless به خودش مشغول کرده پاسخ بدهند...
    آیا آینده متعلق به دوربینهای Mirrorless هست ؟
    Mirrorless دوربینهای خوب و قابل اعتمادی هستند؟؟
    آیا کیفیت خروجی عکس وفیلم Mirrorless ها در حد DSLR ها هست ؟
    آیا Mirrorless اینقدر خوب هستند که باعث بشه از خرید DSLR ها منصرف شد و به سمت Mirrorless رفت ؟
    نظر دوستان در مورد دوربین Canon EOS M3 با 18-55 چی هست؟؟عکس و فیلمهاش در چه حدی هست با این لنز 18-55 ؟؟
    الان بهترین Mirrorless تو پایه قیمت 2.5 چه مدلی هست؟
    saeedco تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان ، از دوستان صاحب نظر تقاضا دارم این سولاتی که مدتی هست که ذهن منو در مورد Mirrorless به خودش مشغول کرده پاسخ بدهند...
    آیا آینده متعلق به دوربینهای Mirrorless هست ؟
    Mirrorless دوربینهای خوب و قابل اعتمادی هستند؟؟
    آیا کیفیت خروجی عکس وفیلم Mirrorless ها در حد DSLR ها هست ؟
    آیا Mirrorless اینقدر خوب هستند که باعث بشه از خرید DSLR ها منصرف شد و به سمت Mirrorless رفت ؟
    نظر دوستان در مورد دوربین Canon EOS M3 با 18-55 چی هست؟؟عکس و فیلمهاش در چه حدی هست با این لنز 18-55 ؟؟
    الان بهترین Mirrorless تو پایه قیمت 2.5 چه مدلی هست؟
    جواب کلی سوالاتتان به این شکل هست:
    بستگی دارد چه کار بخواهید بکنید؛ چه سبکی عکاسی کنید و چقدر جدی درگیر آن شوید. سبکی و کوچکی در اولویت چندمتان است.

اصولا خرید دوربین هایی که قابلیت تعویض لنز دارند به این دلیل هست که روی آنها از لنزهای متنوع استفاده کرد. خوب حالا اگر این دوربینها را بخریم و لنزهای متنوعی برای آنها وجود نداشته باشد (مثل همین m3) یا لنزهای موجود برای آن بسیار گران باشد(مثل فوجی) کمی کار ما سخت می شود.
    از سویی دیگر، دوربینی در اختیار دارید که اندازه کوچکتر و وزن کمتری دارد. در جاهای بیشتری می توانید از آن استفاده کنید و به جاهای بیشتری می توانید آن را حمل کنید و کمتر آنرا در خانه خواهید گذاشت.

به طور کلی آینده در قسمت دوربینهای مخصوص کاربران غیر حرفه ای، در دست میررلسها خواهد بود. تولید راحتتر ، ارزانتر، دقیق تری دارند، خرابی کمتری دارند، مطمئن تر هستند و .... و این پیشرفت در دوربینهای میررلسها بدون پیشرفت در زمینه سنسورهایی که قابلیت پخش زنده تصویر را دارند هیچ گاه انجام نمی شد.

با خرید یک دوربین شما معمولا باید با لنزها، فلاش ها و سایر تجهیزات مخصوص همان برند درگیر شوید... به نظر من بررسی موجودی این تجهیزات و کیفیت و قیمت آنها از انتخاب خود بدنه مهمتر است.
    ALI.Barutkub، FarzadKB، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedco نمایش پست ها
    ممنون
    خودم هم تقریبا همینارو در نظر داشتم
    ولی نیاز به راهنمایی دارم که آیا صلاح میدونید d5300 + 18-140 را رد کنم و بجاش xe1 بگیرم؟
    ملاکم واسه این تصمیم فقط اندازه کوچکتره وگرنه دوربینی که دارم جوابگوی نیازم هست.
    من خودم عاشق فوجی فیلم هستم
    اما زیر 3 میلیون شما میخوای هزینه کنی بهتره دوربینتو نگه داری و یک لنز خوب بگیری واسه همین چون دوربین خوبیه و از دور هم خارج نشده
    ارزش نداره بفروشی و یک دوربین از دور خارج شده بگیری که با لنز 16 50 فوجی عملا هیچ فرقی در خروجی حس نمیکنی.
    اگر xe2 یا x t10 بگیری کار عاقلانه تریه و xt10 بهترین گزینه هست البته از بودجه شما بیشتره اما حد اقل دوربین خیلی بهتریه از xe1 هم از نظر فکوس هم چشمی الکترونیک هم سرعت و ساپورت فوجی برای آپدیت های آینده
    اگر میخواید وارد برندی مثل فوجی فیلم بشید با 3 تومان کار جالبی به نظر نمیاد مخصوصا قیمت بسیار افت کرده xe1 در خارج در قیاص قیمت داخل ایران
    Aida_Nikon تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    91

سلام

این لنزها در ایران یافت میشه برای a6300 سونی؟

Best Lenses for Sony A6300 | Camera Times

به نظر هیچ کجا موجود نیست که بخوام قیمت دوربین هم بگیرم

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط Aida_Nikon نمایش پست ها
    سلام

این لنزها در ایران یافت میشه برای a6300 سونی؟

Best Lenses for Sony A6300 | Camera Times

به نظر هیچ کجا موجود نیست که بخوام قیمت دوربین هم بگیرم
    نماینده سونی داخل ایران شرکت بازارگانی ایران ائه ولی اولا اگر جنسی رو هم بیاره حدود دلاری 5هزار تومن حساب میکنه و دوما لنزهای گرون براش هیچوقت در اولوست نیست. مسافری هم تک و توک داخل بازار میاد منتها خیلی روی قیمت مناسب اونا هم نمیشه حساب کرد. از همه اینا گذشته لنزهای e سونی قیمتشون اصلا توجیه پذیر نیست! گرچه فوجی هم گرونه ولی حداقل پک های کامبو و غیره داره و میتونید با قیمت نسبتا معقول هم دست دوم در حد نو داخل بازار پیدا کنید در حالیکه سونی اینطوری نیست! فکر میکنم تنها میرورلس قابل تحمل بازار از نظر قیمت لنز ها پاناسونیک باشه! مثلا G7 با لنز 25/1.4 روی هم نزدیک 4تومنه در حالیکه کیفیت لنزش از مشابه های فوجی و سونی بهتره! لنزهای زومش خیلی ارزونتر از سونی و فوجیه! منتها اونم داخل ایران خیلی ازش استقبال نشده و کسی راغب به وارد کردنش نیست!
    obsidiyan و Aida_Nikon تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    من خودم عاشق فوجی فیلم هستم
    اما زیر 3 میلیون شما میخوای هزینه کنی بهتره دوربینتو نگه داری و یک لنز خوب بگیری واسه همین چون دوربین خوبیه و از دور هم خارج نشده
    ارزش نداره بفروشی و یک دوربین از دور خارج شده بگیری که با لنز 16 50 فوجی عملا هیچ فرقی در خروجی حس نمیکنی.
    اگر xe2 یا x t10 بگیری کار عاقلانه تریه و xt10 بهترین گزینه هست البته از بودجه شما بیشتره اما حد اقل دوربین خیلی بهتریه از xe1 هم از نظر فکوس هم چشمی الکترونیک هم سرعت و ساپورت فوجی برای آپدیت های آینده
    اگر میخواید وارد برندی مثل فوجی فیلم بشید با 3 تومان کار جالبی به نظر نمیاد مخصوصا قیمت بسیار افت کرده xe1 در خارج در قیاص قیمت داخل ایران
    من هم با آفای امیر حسین موافقم و خرید xe-1 را توصیه نمیکنم! یادم میاد حدود دو سال پیش وقتی من eos m را با قیمت حراجی خریدم fuji x-e1 هم به دلیل ارایه xe-2 تخفیف خیلی زیادی داشت. هر دو دوربین نسل اول بودند و کمبود هایی داشتند اما من ترجیح دادم کیت EOS M و لنز 11-22 را تهیه کنم که به گواهی زمان و تجربه برای من تصمیم درستی بود. با بازگشت eos-m به بازار دنیا قیمت خیلی از تجهیزات این سیستم افزایش قیمت پیدا کردند. جالب اینجا که لنز 22mmf2 که قیمتی حدود 100$ داشت این روزها قیمتی 2 و یا 3 برابر دارد و خیلی وقتها هم با مشکل کمبود موجودی مواجه است (در بازار آمریکا).

با توجه به ورود xt-2 من فکر میکنم که xt-1 و XE-2 افت قیمت داشته باشند. درست بعد از اعلام خبر تولد XT-2 آمازون قیمت بدنه xt-1 را حدود 40% ارزان کرد و البته به سرعت موجودیش فروش رفت. این کاهش قیمت xt-1 هنوز همه گیر نیست. با نگاهی به فروشگاههای آنلاین قیمت xe-2 هم کاهش داشته و احتمالا این کاهش بیشتر هم خواهد بود. به احتمال زیاد این کاهش قیمت به بازار ایران هم خواهد رسید.
    obsidiyan و Contax تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط bf نمایش پست ها
    من هم با آفای امیر حسین موافقم و خرید xe-1 را توصیه نمیکنم! یادم میاد حدود دو سال پیش وقتی من eos m را با قیمت حراجی خریدم fuji x-e1 هم به دلیل ارایه xe-2 تخفیف خیلی زیادی داشت. هر دو دوربین نسل اول بودند و کمبود هایی داشتند اما من ترجیح دادم کیت EOS M و لنز 11-22 را تهیه کنم که به گواهی زمان و تجربه برای من تصمیم درستی بود. با بازگشت eos-m به بازار دنیا قیمت خیلی از تجهیزات این سیستم افزایش قیمت پیدا کردند. جالب اینجا که لنز 22mmf2 که قیمتی حدود 100$ داشت این روزها قیمتی 2 و یا 3 برابر دارد و خیلی وقتها هم با مشکل کمبود موجودی مواجه است (در بازار آمریکا).

با توجه به ورود xt-2 من فکر میکنم که xt-1 و XE-2 افت قیمت داشته باشند. درست بعد از اعلام خبر تولد XT-2 آمازون قیمت بدنه xt-1 را حدود 40% ارزان کرد و البته به سرعت موجودیش فروش رفت. این کاهش قیمت xt-1 هنوز همه گیر نیست. با نگاهی به فروشگاههای آنلاین قیمت xe-2 هم کاهش داشته و احتمالا این کاهش بیشتر هم خواهد بود. به احتمال زیاد این کاهش قیمت به بازار ایران هم خواهد رسید.
    والا من مفصل با نمایندگی صحبت کردم احتمال کاهش قیمت XT-1 با توجه به فاصله ۳۰۰ دلاری قیمتش با XT-2 کمه ...احتمالا تا پایان تولید همین قیمت بمونه . قیمت XE-2 احتمالا کاهش خواهد داشت یا اینکه پکیجهای جالبی میارن (XE-2 بعد از آخرین آپدیت دوربین ماهی شده!) گفتن برای مهر ماه یا اواخر شهریور برنامه فروش خوبی روی XE-2 و XT-10 دارن. یه خوبی فوجی اینه که متولی داره اینجا مثل سونی و پاناسونیک وقتی ازشون سوال میکنی بر و بر نیگات نمیکنن یا مثل فروشنده های کانن و نیکون چاخان نمیکنن که جنسشون رو بفروشن .... من هم دو روزه دارم با XPro2 زندگی میکنم و خیلی خیلی شادم ( البته این جمله آخر باید بره تو تاپیک خودش ولی مهم نیست اونجاییهام اینجا رو میبینن!)
    saber.pix، obsidiyan و Amirhoseingh تشکر می‌کنند.

صفحه 25 از 36 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین