صفحه 127 از 284 نخستنخست ... 27 77 117 123 124 125 126 127 128 129 130 131 137 177 227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

من این مدل رو تا به حال ندیده بودم و چون فقط دو ماه هست که منتشر شده ریویووی درستی ازش پیدا نکردم.ولی چیز هایی که از روی مشخصات به نظرم می رسه اینا هستند :

http://www.dpreview.com/products/com...canon_sd4000is

با توجه به مگاپیکسل خیلی بالا احتمالا نویز بوی عکس زیاد باشه و کیفیت پایینی داشته باشه.دیافراگم این دوربین هم نمی تونه زیاد باز بشه و همین مشکل نویز شدید تر می کنه. صفحه نمایش لمسی بزرگی داره ولی همین لمسی بودنش کار شما رو کند می کنه و توی تور شدید خورشید که احتمالا صفحه نمایش خوب دیده نمیشه فکر می کنم با مشکل مواجه بشید. ولی در عوض دوربین قشنگیه و فیلمبرداری Full HD داره که نمی دونم کیفیتش در چه حدی هست.ولی احتمالا نمی تونه خیلی با کیفیت باشه :)

تا 300 هزار تومان می تونید Canon SX130 بخرید که بزرگ تره و زوم بیشتری داره .باتری قلمی هم می خوره.کیفیتش هم خوبه

یا می تونید Canon IXUS 300 بخرید.این دوربین با اسامی IXY 30 و SD4000 IS هم فروخته میشه.از سنسور های جدید CMOS کنون استفاده می کنه که نویز کم تری دارند و برای محیط های کم نور تر خوبه .دیافراگ این دوربین هم از دوربین های هم رده بیشتر باز میشه به همین دلیل توی نور کم باز هم مشکل کم تری دارید.ولی زوم این دوربین زیاد نیست و 10 مگاپیکسل هم هست که این مورد هم باعث میشه نویز کم تر بشه !

اینم مقایسه مشخصات این دوربین ها :

http://www.dpreview.com/products/com...canon_sd4000is

کیفیت عکس ها رو هم می تونید توی سایت http://www.photographyblog.com ببینید.

http://www.photographyblog.com/revie...image_quality/
    http://www.photographyblog.com/revie...image_quality/

البته این اطلاعاتی بود که من داشتم. شاید دوستان دیگه بهتر از من بتونن راهنمایی کنند :)
    موفق باشید
    Miri تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

ممنون آقای رستمی....

حالا اگه بگن بین این 2 تا یکی رو انتخاب کنید که در نگاه اول کیفیت عکس به چشم بیاد کدوم و انتخاب میکنید؟
    Sony Cyber-Shot DSC-H70

Sony Cyber-Shot DSC-HX5

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedppp نمایش پست ها
    ممنون آقای رستمی....

حالا اگه بگن بین این 2 تا یکی رو انتخاب کنید که در نگاه اول کیفیت عکس به چشم بیاد کدوم و انتخاب میکنید؟
    Sony Cyber-Shot DSC-H70

Sony Cyber-Shot DSC-HX5
    این سوالتون رو نمیشه به این راحتی جواب داد چون هر دوربینی ممکنه توی یک شرایط متفاوت بهترین عکسش رو بگیره. ولی این دو تا عکس رو ببینید که توی حالت Auto Witebalance گرفته شدند و ببینید کدوم بیشتر به چیم میاد :

H70 :
    http://216.18.212.226/PRODS/H70/FULLRES/H70INBAP1.JPG

HX5 :
    http://216.18.212.226/PRODS/HX5V/FULLRES/HX5VINBAP1.JPG

بقیه عکس ها رو می تونید اینجا ببینید :

http://www.imaging-resource.com/PRODS/HX5V/HX5VA7.HTM
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/H70/H70A.HTM

موفق باشید :)
    saeedppp تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

مرسی دوست عزیز.پس با این شرایط همون fuji f200 رو میگیرم.فقط اینکه نداشتن فوکوس دستی و عدم فیلمبرداری hd ضعف بزرگی نیست؟نمیتونم با یه کم هزینه بیشتر تا 250 یه دوربین بگیرم که این 2 مشکل رو نداشته باشه؟

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط mtn2008 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز.پس با این شرایط همون fuji f200 رو میگیرم.فقط اینکه نداشتن فوکوس دستی و عدم فیلمبرداری hd ضعف بزرگی نیست؟نمیتونم با یه کم هزینه بیشتر تا 250 یه دوربین بگیرم که این 2 مشکل رو نداشته باشه؟
    بستگی به استفاده خودتون داره
    خیلی از کاربرا اصلا از فوکوس دستی استفاده نمی کنن ! ولی اگه می خواید تمرین عکاسی بکنید به نظر من SX130 یا SX120 بخرید که تنظیم دستی کامل داره .اختلاف قیمت این دو مدل حدود 30 هزار تومان هست.برای همین فکر می کنم SX120 ارزش خرید نداشته باشه

اینم کیفیت عکسش :

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

امیدوارم آقا وحید عزیز هم از من نرنجیده باشند
    آقا من چاکرم. دوستان این فروم همگی گلن و همگی در نوع خودشون و کار خودشون استاد.

در اینکه دوربینی مثل جی11 یا جی 12 کنون واقعا مدل برتری هستش اصلا شک ندارم و در جای خودش این مدلها رو با قدرت و اطمینان پیشنهاد میکنم. من فقط عرضم این بود که با توجه به علاقه نسبی دوستمون به برند سونی که در پستهای بعدی هم این رو نشون دادن یک مدل از این برند بهشون پیشنهاد کنیم و نکته بعدی اینکه از حکم دادنهای قطعی مثل : این برند کیفیت نداره یا اون برند خوبه... خودداری کنیم چون ممکنه باعث ایجاد ذهنیتهای غلط بشه.

با تشکر از حسن توجه شما دوست عزیزم.
    rostamiani تشکر می‌کند.
    Back for Good

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

ببخشید
    بنده یک دوربین کامپکت میخواستم واسه فیلم برداری.فیلم برداریش خوب باشه.کیفیت عکسش برام زیاد مهم نیست.
    میخوام به عنوان دوربین دوم ازش استفاده کنم پس تا میشه ارزون باشه.
    زوم هم خیلی برام مهم نیست.
    میخوام خیلی سبک و کوچیک هم باشه که دست و پاگیر نشه.
    ممنون
    Nikon D90 l 18-105 l 105f2.8 l 50 f1.8D l SB700

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    آقا من چاکرم. دوستان این فروم همگی گلن و همگی در نوع خودشون و کار خودشون استاد.

در اینکه دوربینی مثل جی11 یا جی 12 کنون واقعا مدل برتری هستش اصلا شک ندارم و در جای خودش این مدلها رو با قدرت و اطمینان پیشنهاد میکنم. من فقط عرضم این بود که با توجه به علاقه نسبی دوستمون به برند سونی که در پستهای بعدی هم این رو نشون دادن یک مدل از این برند بهشون پیشنهاد کنیم و نکته بعدی اینکه از حکم دادنهای قطعی مثل : این برند کیفیت نداره یا اون برند خوبه... خودداری کنیم چون ممکنه باعث ایجاد ذهنیتهای غلط بشه.

با تشکر از حسن توجه شما دوست عزیزم.
    الآن متوجه منظورتون شدم ! اگه منم جای شما بودم همین جواب رو می دادم :)
    منظور من اصلا نظر دادن کلی در مورد سونی نبود.بهتر بود می گفتم "با این قیمت و شرایط خاص چون کیفیت عکس براتون مهمه پیشنهاد می کنم سونی نخرید و G12 کنون رو بخرید".منظور من این بود
    کاش می شد پست قبلی رو ادیت کنم !

از امروز سعی می کنم در انتخاب کردن کلمات بیشتر دقت کنم تا ازشون برداشت اشتباه نشه
    از تذکرتون خیلی خیلی متشکرم
    vahidmir2000 تشکر می‌کند.

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Ali نمایش پست ها
    ببخشید
    بنده یک دوربین کامپکت میخواستم واسه فیلم برداری.فیلم برداریش خوب باشه.کیفیت عکسش برام زیاد مهم نیست.
    میخوام به عنوان دوربین دوم ازش استفاده کنم پس تا میشه ارزون باشه.
    زوم هم خیلی برام مهم نیست.
    میخوام خیلی سبک و کوچیک هم باشه که دست و پاگیر نشه.
    ممنون
    اگر بخواهید خیلی سبک و کوچک باشد قدرت زوم حین فیلم برداری را از دست می دهید. من دوربین هایی نظیر کنون SX1 را پیشنهاد می کنم که دیگر تولید نمی شود. هم اکنون sx30 جایگزین آن شده است فیلم برداری sx1 به صورت Full HD و SX30 به صورت HD است. هر دو دارای دو عدد میکروفون هسنتد که صدای استریوی بسیار با کیفیتی برای فیلم شما به همراه دارد. من به شخصه از فیلم های دوربین sx1 بسیار راضیم. به نظر من به جای این کار یک هندی کم مموری دار سونی بخرید کیفیت فیلم برداری بسیار بسیار بالاتری نصیب شما خواهد شد اما کیفیت عکس را از دست می دهید.
    موفق باشید
    rostamiani و Mohamad_Ali تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

نقل قول نوشته اصلی توسط drfarahnak نمایش پست ها
    اگر بخواهید خیلی سبک و کوچک باشد قدرت زوم حین فیلم برداری را از دست می دهید. من دوربین هایی نظیر کنون SX1 را پیشنهاد می کنم که دیگر تولید نمی شود. هم اکنون sx30 جایگزین آن شده است فیلم برداری sx1 به صورت Full HD و SX30 به صورت HD است. هر دو دارای دو عدد میکروفون هسنتد که صدای استریوی بسیار با کیفیتی برای فیلم شما به همراه دارد. من به شخصه از فیلم های دوربین sx1 بسیار راضیم. به نظر من به جای این کار یک هندی کم مموری دار سونی بخرید کیفیت فیلم برداری بسیار بسیار بالاتری نصیب شما خواهد شد اما کیفیت عکس را از دست می دهید.
    موفق باشید
    ممنون از راهنمایی شما
    ولی بنده خودم SX10 دارم ولی یک دوربین جمع و جور با کیفیت فیلمبرداری HD میخواستم و گفتم زوم برام اصلا مهم نیست و عرض کردم قیمت پایین میخوام نه حدود 500 هزار تومن!
    ممنون میشم بهتر راهنماییم کنید.
    Nikon D90 l 18-105 l 105f2.8 l 50 f1.8D l SB700