صفحه 126 از 284 نخستنخست ... 26 76 116 122 123 124 125 126 127 128 129 130 136 176 226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

سلام دوستان....
    ممنون میشم من وراهنمایی کنید....

من تو اتخاب این 3 مورد موندم....
    Sony Cyber-Shot DSC-WX7

Sony Cyber-Shot DSC-H70

Sony Cyber-Shot DSC-HX5

برای مصرف خانواده میخوام....
    کیفیت عکس و فیلم برام مهمه
    دوست من بین گزینه های بالا دو مدلی که جزو سری H هستن بهترن. سری اچ سونی کیفیت بسیار خوبی از لحاظ عکس و فیلم (در رده خودش داره)
    rostamiani، M. Beyrami و saeedppp تشکر می‌کنند.
    Back for Good

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    دوست عزیز این که شما از برند سونی خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که این برند قدیمی و کارکشته کیفیت خوبی نداشته باشه. با توجه به اینکه دوستمون نیم نگاهی به برند سونی دارن بهتر بود به جای صحبتهای یک طرفه در همون محدوده مورد علاقه شون بهشو کمک کنید. یعنی به نظر شما کیفیت اچ ایکس وان سونی انقدر فاجعه است که نشه پیشنهادش کرد؟ یا ساده ترین مدلهای سونی که همگی در مقایسه با برندهای دیگه تفاوت محسوسی نخواند داشت (چه برتری و چه ضعف)
    نه ... اتفاقا برند سونی خیلی هم خوب هست. مخصوصا برای کاربرد های معمولی.ولی S200 و S95 به دلیل سنسور بزرگ تر کیفیتشون بیشتره حتی از HX1 !
    اشتباه نکنید . من سعی می کنم تعصب روی برند خاصی نداشته باشم.

متشکرم از تذکرتون :)
    به هر حال دوستمون نگفتند که فقط دوربین سونی می خوان :)
    vahidmir2000 و saeedppp تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

ممنون از هر دوی دوستان.... مخصوصا آقای رستمیان

به خاطر برخی مسائل میخوام سونی بخرم از دو ودل h کدومو انتخاب کنم بهتره؟

تشکر کرده
    380

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    دوست من بین گزینه های بالا دو مدلی که جزو سری H هستن بهترن. سری اچ سونی کیفیت بسیار خوبی از لحاظ عکس و فیلم (در رده خودش داره)
    امیدوارم این حرفم رو به حساب بد بینی من نسبت به سونی نزارید ولی من اصلا H70 رو توصیه نمی کنم. چون با وجود سنسور کوچیکش مگاپیکسل بالا نه تنها کیفیت رو بیشتر نکرده ،بلکه نویز رو هم زیاد کرده (البته در مقایسه با 14 مگاپیکسلی ها :) ) !علاوه بر این بعد از گرفتن هر عکس باید 4 ثانیه صبر کنید تا بتونید عکس بعدی رو بگیرید که مسلما لحظات زیادی رو از دست جواهید داد. در حالی که این زمان در HX5 فقط 1.5 ثانیه هست ولی در عوض کیفیت عکس مطلوبی نداره
    این عکس ها رو ببینید :

H70 :

HX5:

حالا خودتون تصمیم بگیرید
    بازم اگه زیاد اصراری نسبت به سونی نداشته باشید می تونید دوربین های با نویز کم تری بخرید.
    امیدوارم آقا وحید عزیز هم از من نرنجیده باشند

در ضمن ... آخرش نگفتید تا چه قیمتی می تونید هزینه کنید :)
    saeedppp تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

تا 400 تومن

تشکر کرده
    380

اگه بتونید بکمی بیشتر هزینه کنید و S95 یا G11 یا G10 بخرید کیفیت خیلی بهتری نسبت به HX5 دارید.
    کیفیت بهتر این دوربین ها به دلیل کنون بودن نیست :) به دلیل سنسور بزرگ تر در مقابل مگاپیکسل کم تر هست که باعث میشه نور بیشتری به هر پیکسل برسه و حتی در جا های تاریک تری مثل داخل اتاق هم عکس های با کیفیت بیشتری داشته باشید

این سایت جای مناسبی برای مقایسه کردن کیفیت هاست ولی متاسفانه هنوز این بخش تازه راه افتاده و هنوز خیلی از دوربین ها رو نداره

اینجا می تونید بخش دیگه ای رو از عکس با دوربین های دیگه ای مقایسه کنید :
    http://www.dpreview.com/reviews/CanonG12/page5.asp

ولی اگه برای بودجه محدودیت دارید می تونید به Canon SX210 هم یک نگاهی بندازید.با اینکه کیفیتش به SX220 نمی رسه ولی از مدل هایی که در نظر دارید بهتره

با این حال اگه خیلی اصرار ندارید توی این بازه قیمتی به نظر من کنون بهتر کار کرده
    ولی اگه بتونید تا 430 هزار تومان هزینه کنید مسلما SX230 کیفیت بهتری داره .چون از سنسور CMOS جدید کنون استفاده می کنه که به دلیل حساسیت بالا توی نور کم نویز کم تری نسبت به SX210 داره و به همین دلیل هم هست که می تونه با رزولوشن پایین با سرعت 240 فریم بر ثانیه فیلم حرکت آهسته بگیره !
    saeedppp تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    380

خلی ببخشید که اینقدر مطلب نوشتم :)
    اینم برای آقا یا خانم mtn2008 که سوالشون رو توی پیغام خصوصی پرسیده بودند که قرار شد اینجا بپرسند :)

بهترین دوربین با کیفیت عکس بالا تا 200 هزار تومان تا جایی که من می دونم Fuji F200 EXR هست که به دلیل سنسور بزرگش (به اندازه سنسور Canon G12) کیفیت عکس خیلی خوبی داره

حتی می تونید کیفیت این دوربین رو با دو مدل سونی که بالای صفحه گزاشتم مقایسه کنید .البته اون دوربین ها قیمتشون حدود 400 هزار تومان هستند ولی به دلیل داشتن سنسور کوچکتر حتی با مگاپیکسل بالاتر در بیشتر موارد جزییات کم تری رو ثبت کردند

ضعف این دوربین در کیفیت فیلمبرداری هست و البته زومش هم خیلی بالا نیست

موفق باشید
    ویرایش توسط rostamiani : Wednesday 22 June 2011 در ساعت 20:54

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان.تا سقف 200هزارتومان چه دوربینی رو پیشنهاد میکنید که کیقیت عکس خیلی خوبی و زووم مناسبی برای مشاهده بر روی کامپیوتر داشته باشه؟

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط mtn2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان.تا سقف 200هزارتومان چه دوربینی رو پیشنهاد میکنید که کیقیت عکس خیلی خوبی و زووم مناسبی برای مشاهده بر روی کامپیوتر داشته باشه؟
    ببخشید ... هنوز نیومده بودید ولی چون می خواستم برم جوابتون رو زود تر دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    اینم برای آقا یا خانم mtn2008 که سوالشون رو توی پیغام خصوصی پرسیده بودند که قرار شد اینجا بپرسند :)

بهترین دوربین با کیفیت عکس بالا تا 200 هزار تومان تا جایی که من می دونم Fuji F200 EXR هست که به دلیل سنسور بزرگش (به اندازه سنسور Canon G12) کیفیت عکس خیلی خوبی داره

حتی می تونید کیفیت این دوربین رو با دو مدل سونی که بالای صفحه گزاشتم مقایسه کنید .البته اون دوربین ها قیمتشون حدود 400 هزار تومان هستند ولی به دلیل داشتن سنسور کوچکتر حتی با مگاپیکسل بالاتر در بیشتر موارد جزییات کم تری رو ثبت کردند

ضعف این دوربین در کیفیت فیلمبرداری هست و البته زومش هم خیلی بالا نیست

موفق باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    ببخشید ... هنوز نیومده بودید ولی چون می خواستم برم جوابتون رو زود تر دادم
    مرسی عزیز لطف کردین جواب دادین.من پسر هستم.می بخشین اگر بخوام تا 300تومان هزینه کنم چی پیشنهاد میکنید؟fuji z900 exr چطوره؟این توجهمو جلب کرده.نظر شما چیه؟