صفحه 123 از 284 نخستنخست ... 23 73 113 119 120 121 122 123 124 125 126 127 133 173 223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نظر دوستان درباره این دوربین چیه Sony-Cybershot-DSC-HX5 و قیمت حال حاضر اون چنده.بهترین مکان برای خرید(قیمت خوب و جای مطمئن)در مشهد کجا پیشنهاد میدین و اگه یه مدل بهتر و با کیفیت تر تو همین مایه ها سراغ دارین معرفی کنید

با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام به همگی دوستان
    اولین و تنها دوربین من یک زنیت 122 بوده که ازش تا حالا راضی بودم ولی با و جود دوربین های دیجیتال و اینکه با اون دوربین معمولا کسی نمیتونه عکس بگیره میخوام تو مایه هایه 400 یه دوربین بخرم رو برند خاصی آلرژی ندارم کیفیت و امکانات و استیل مناسب بیشتر اهمیت داره( عکس از طبیعت کارهای خانگی ( اگه بودجم میرسید حتما اس ال آر میخریدم ) ) داشتم فوجی اچ اس 10 را میدیدم از چیزهایی که براش نوشه بود خیلی خوشم امد ولی تو این تاپیک هرجا فوجی امده وسط
    سریع محو شده آیا مورد خاصی داره یا اینکه با این پول تو برندهای دیگه میشه دوربین بهتری خرید ؟
    اگه هست چی ؟ فقط لطفا قاطع و محکم بفرمایید که یه عمر دعاتون کنم .
    با تشکر .

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط saeyd_skw@yahoo نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    اولین و تنها دوربین من یک زنیت 122 بوده که ازش تا حالا راضی بودم ولی با و جود دوربین های دیجیتال و اینکه با اون دوربین معمولا کسی نمیتونه عکس بگیره میخوام تو مایه هایه 400 یه دوربین بخرم رو برند خاصی آلرژی ندارم کیفیت و امکانات و استیل مناسب بیشتر اهمیت داره( عکس از طبیعت کارهای خانگی ( اگه بودجم میرسید حتما اس ال آر میخریدم ) ) داشتم فوجی اچ اس 10 را میدیدم از چیزهایی که براش نوشه بود خیلی خوشم امد ولی تو این تاپیک هرجا فوجی امده وسط
    سریع محو شده آیا مورد خاصی داره یا اینکه با این پول تو برندهای دیگه میشه دوربین بهتری خرید ؟
    اگه هست چی ؟ فقط لطفا قاطع و محکم بفرمایید که یه عمر دعاتون کنم .
    با تشکر .
    چه انتظاراتی ازش دارید ؟اولویت هاتون چه چیزایی هستند ؟
    تنظیم دستی کامل ؟
    زوم بالا؟
    فیلم برداری بالا؟
    کیفیت عکس توی نور کم ؟
    کوچکی ؟
    زوم دستی روی لنز؟
    راحت عکس گرفتن؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

حتما تظیم دستی داشته باشه برایه خودم که از بقیه بگیرم و اتوماتیک که بقیه از من بگیرند .
    زو خیلی اهمیت نداره ، واید بودن مهمتره .
    مسلما فیلم برداری با 200 فریم و یا بالاتر وسوسه انگیزه .
    کیفیت عکس توی نور کم خیلی گزینه مهمیه ( البته نسبت به پولم و امکانات دوربین )
    کوچکی مهم نیست .
    زوم دستی روی لنز . (با این گزینه خیلی حال میکنم )
    راحت عکس گرفتن ( اگه از زنیت سخت تر باشه نه ولی کمتر از اون اشکالی نداره )

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

حتما تظیم دستی داشته باشه برایه خودم که از بقیه بگیرم و اتوماتیک که بقیه از من بگیرند .
    زو خیلی اهمیت نداره ، واید بودن مهمتره .
    مسلما فیلم برداری با 200 فریم و یا بالاتر وسوسه انگیزه .
    کیفیت عکس توی نور کم خیلی گزینه مهمیه ( البته نسبت به پولم و امکانات دوربین )
    کوچکی مهم نیست .
    زوم دستی روی لنز . (با این گزینه خیلی حال میکنم )
    راحت عکس گرفتن ( اگه از زنیت سخت تر باشه نه ولی کمتر از اون اشکالی نداره )
    سلام دوست عزیز
    با امکاناتی که شما گفتید و مبلغی که می خواهید واسه دوربین بپردازید تو رده slr like ها پیشنهاد من hs10 , s200 exr هست و تورده کامپکت ها f550 فوجی که قطعا نیاز شمارو بر اورده میکنند ، hs10 , s200 کاربری ساده ای دارند و در کنار اون امکانات حرفه ای نیز در اختیارتون میذارن که واقعا لذت بخشه کیفیت عکساشونم نسبت به قیمتشون خوبه
    rostamiani، vahidmir2000 و saeyd_skw@yahoo تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط jamshimi نمایش پست ها
    نظر دوستان درباره این دوربین چیه Sony-Cybershot-DSC-HX5 و قیمت حال حاضر اون چنده.بهترین مکان برای خرید(قیمت خوب و جای مطمئن)در مشهد کجا پیشنهاد میدین و اگه یه مدل بهتر و با کیفیت تر تو همین مایه ها سراغ دارین معرفی کنید

با تشکر
    دوربین خوبیه فکر کنم تو مایه های 400 باشه اگه از هر کجا قصد خرید دارید بهتره از نمایندگی سونی بگیرید مدلهای جدیدتر همین مدل اومده wx9 wx5 هم یه نگاه کنید f550 فوجی هم دوربین خوبیه و هم ارزونتر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با تشکر از شما
    رفتم مشخصات s200 را دیدم روی کاغذ به نظر میرسه از h10 ضعیف تر باشه ؟
    در کل فوجی چطوره میشه بهش اعتماد کرد و رفت سراغش ؟
    تو برند های دیگه چیز بهتری نیست ؟ ( با بودجه حدود 400 )
    مثلا NIKON L120 CANON SX130 SONY H70 یا هر مدلی که تست شده باشه و امتحانش را پس داده باشه .
    من از امکانات hs10 خوشم امده اگه با کیفیت قابل قبولی همراه باشه ، ولی بعضیا یه چیزایی راجع بهش نوشتند که آدم را میترسونه ( آخه برای من تهیه همین بودجه هم کار سختیه چه برسه که بعد از خرید بفهمم انتخابم اشتباه هم بوده )
    ویرایش توسط saeyd_skw@yahoo : Sunday 12 June 2011 در ساعت 00:34

تشکر کرده
    3738

با تشکر از شما
    مثلا NIKON L120 CANON SX130 SONY H70 یا هر مدلی که تست شده باشه و امتحانش را پس داده باشه .
    من از hs10 خوشم امده ، ولی بعضیا یه چیزایی راجع بهش نوشتند که آدم را میترسونه ( آخه برای من تهیه همین بودجه هم کار سختیه چه برسه که بعد از خرید بفهمی انتخابت اشتباه هم بوده )
    s200 نویزش کمتره و کیفیت عکساشم خوبه من خودم hs20 دارم و واقعا راضیم هم hs10 و هم s200 و بعضی از بچه های فروم دارن و راضین یه سر به تاپیک hs20 هم بزن کلی سمپل گذاشتم اونجا اینکه وسواس نداشته باشی بهتره مثلا فکر میکنی تو این رده اگه فلا دوربین و بخری معجزه میشه ؟ تو این رده به اعتقاد من دوربین ها از نظر کیفیت تفاوت عمده ای ندارن فقط بحث بحث امکانات و اپشن های حرفه ای تره که بتونی باهاش کارای حرفه ای تری انجام بدی من به شخصه همین hs10 رو توصیه میکنم چون تنظیمات و کاربری خوبی در اختیارت میذاره و با پولی که میدی راضیت میکنه اگه میتونی تا 120 بیشتر بدی که hs20 خوبه یعنی یکم نامحسوس از رقباش بهتره ولی باز slr like ها به اعتقاد من از کامپکت ها بهتر هستند
    در ضمن الان hs10 , s200 و میتونی زیر 400 راحت گیر بیاری به نظر من زودتر دوربین بگیرو لذت ببر و توقعت از خودت و دوربینت منطقی باشه و با خودت و دوربینت روراست باش داری 400 هزینه میکنی ولی به اعتقاد من hs10 بیشتر از این مبلغ جوابتو میده و جزو بهترین ها تو این رده قیمت بازم امری هست در خدمتم
    rostamiani، vahidmir2000 و saeyd_skw@yahoo تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3738

http://www.akkasee.com/forum/showthr...35&pagenumber=
    این لینک hs10 چنتا سمپل گذاشته بودند من خودم به شخصه لذت بردم
    اگه سوالی هست در خدمتم چون یواش یواش باید برم
    ویرایش توسط Moty : Sunday 12 June 2011 در ساعت 01:08
    vahidmir2000 تشکر می‌کند.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

با تشکر از شما
    من از امکانات hs10 خوشم امده اگه با کیفیت قابل قبولی همراه باشه ، ولی بعضیا یه چیزایی راجع بهش نوشتند که آدم را میترسونه ( آخه برای من تهیه همین بودجه هم کار سختیه چه برسه که بعد از خرید بفهمم انتخابم اشتباه هم بوده )
    توضیحات Moty رو تایید می کنم .فقط باید اضافه کنم که:
    1.فوجی خیلی دوربین های خوبی داره و دوربین هایی که دربارشون بحث می کنیم امتحانشو پس داده و چیزی از کنون و نیکون کم نداره. پس نگران نباشید
    2.برای عکاسی با نویز کم تر مخصوصا توی تاریکی با سنسور بزرگ تر متیجه بهتری می گیرید.اندازه سنسور بیشتر دوربین های زیر 500 هزار تومان حدود 1/2.3 هست از جمله HS10 و HS20 ولی بعضی از مدل ها سنسور بزرگتری دارند مثل Canon G11,G12 و Canon S90,S95 و Panasonic LX4,LX5 و Fuji S200EXR
    که به جز S200 بقیه زوم کمی دارند ولی هم کامپکت به حساب میان هم امکانات زیادی دارند

برای اینکه تاثیر اندازه سنسور رو ببینی یه نگاهی به کیفیت این دوربین ها بنداز : (متاسفانه اینجا S200 رو نداشت ولی کیفیتش باید تقریبا شبیه G11 باشه. حتما کیفیتش رو توی سایت های دیگه هم ببین )
    همه دوربین های زیر سنسورشون 1.6 هست به جز HS10 که 1/2.3 هست

کیفیت عکس ها در نور زیاد و ISO کم (بهترین حالت) :

اینم کیفیت عکس توی نور کم با ISO 1600 :

اینم سایت اصلی ریویوو که می تونی کیفیت رو با دوربین های دیگه هم تست کنی. هر قسمت از عکس رو که انتخاب کنی اون قسمت رو تست می کنه :)

http://www.dpreview.com/reviews/CanonG12/page6.asp

ولی HS10 فیلمبرداری FULLHD داره که خیلی بهتر از S200 هست که حتی فیلمبرداری HD هم نداره !
    موفق باشید :)